מחזור 24 בליגת העל: עירוני ק"ש מנצחת את מכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏2/2/12.

1. Don Joan Roman Member

מעניין שלא ציינת את החרבת תאי השירותים בטדי, שריפת הכסא, האבנים שאתם השלכתם על האוהדים שלנו.
    אם כבר אתה מציג דברים תציג את 2 הדברים.
    ובנוגע לכרטיסים: יחס גורר יחס אתה לא יכול להתעלל באוהדים של קבוצה מסויימת ולבקש בביתה יחס vip.

2. יחי Member

יש לנו משחק אופי קשה מאוד הערב, ובניגוד לפעמים קודמות, הפעם אני באמת חושש הן בגלל הריצה של מכבי חיפה בשני המשחקים האחרונים והן בגלל איבוד הנקודות המיותר מול מכבי ת"א בו הקבוצה לא שיחקה את הכדורגל הרגיל שלה וניתן היה להרגשי ריפיון קל.
    לפחות הבועל ת"א ואשדוד סיימו אתמול בתיקו, תוצאה אשר אמורה להוריד את מפלס הלחץ אצלנו.
    דויד סולארי שהורחק על לא עוול בכפו במשחק האחרון לא יישחק, ווילאם נג'ובו עדיין פצוע ואדריאן רוצ'ט מוצהב, מה שיחליש את מרכז השדה של קרית שמונה שאחראי על הנעת הכדור הרגועה והמפורסמת שלנו.
    למזלנו גזל וברק בדש יהיו כשירים וייפתחו בהרכב.
    להערכתי רן ייפתח בקישור עם גרזיץ', גזל, אלישע/שיר צדק, בחוד ישחקו בדש, אזולאי ואבוחצירה.

הפעם לקהל המקומי אין שום תירוץ (שבת וכו') ולכן היציעים שוב צפויים להיות מלאים, אני אישית יודע על לא מעט אוהדים שמגיעים מכל רחבי הגליל על מנת לתמוך בקבוצה הערב, קורה כאן משהו מיוחד!

3. Civil Anti Madridista

מאמן שלוקח דאבל ביוון הוא לא מאמן גרוע חבוב

בית"ר נראת חרא, אבל יובל נעים לא אשם. כל מאמן אחר ישיג את אותם תוצאות, תאשימו את גאידמק שהרס אתכם

מילה על סכנין, עושה עונה ענקית מקום רביעי בטבלה כל הכבוד להם. הפועל ת"א בדיחה, ק"ש יכולה להתחיל לקרר את השמפניות

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין מה לדבר על המשחק שלנו אתמול, עוד כלום ושום דבר..

עוד משחק מיני רבים שמאמנים של קבוצות לא יוצלחות אומרים אחרי המשחק מולנו "המשחק הכי טוב שלנו העונה..." כי לשחק מול קונוסים זה כנראה באמת לא חוכמה... השחקנים לא רצו, לא ניסו, ואין שום סיבה למה לצאת ממשחק כזה עם נקודה.

מקומנו מתחת לקו האדום, ונדנדת הרגשות ממשיכה- אני פסימי מתמיד, אנחנו הכי חלשים.

5. Ice Cream חסה

מז זה יובל נעים לא אשם, רק הודות לו אנחנו היום במקום ה-12 ולא ה-16
    נעים הוא כזה מאמן אידיוט, שובר שיאים של אורי- זה מתחיל מהסגל הרחב שלנו עם 35 שחקנים שמתוכם הוא לא מצליח להעלות 11 טובים, הוא לא מצליח לקדם צעירים אלא להפך מדרדר אותם, מעלה מערך טיפשי שלא מתאים לקבוצה, אין לנו התקפה, ההגנה צולעת, שחקנים משחקים בעמדות שהם לא מכירים (קובי מויאל ודן איינבינדר אתמול)- ועל כל זה נעים מתרץ ומתרץ ומנסה להראות כל הזמן כמה הוא המושיע של בית"ר וכמה שלמרות שקשה לו הוא נשאר (ומעצים את הקומבינות בבית"ר).

6. Charlton Member

האוהדים של סכנין צריכים להתבייש על ביזוי ההמנון
    לא יכולתם לסתום את הפה ולכבד את ההמנון?
    ואני ממש לא גזען.

7. אלי מתחן Member

רואים שלא יצא לך לראות כמעט משחקים של בית"ר העונה.
    חוץ מזה ששום אולי לקח דאבל, אבל זה היה כנראה לפני שהוא החליט לשים זין על הכל.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

האבנים הושלכו מהצד שלנו זה היה אחרי שאתם זרקתם, (לא שאני מצדיק את זה) אבל אין אבנים בכניסה ליציעים בטדי ומי כמוך יודע את זה... ברגע שנזרקו לעברנו אבנים לא ציפיתי שיקרה אחרת

כשנכנסתי לשירותים כחצי שעה לפני המשחק כל השירותים היו מלאים במים על הרצפה ולא היה מים בברזים... אחרי המשחק כשהיה בלאגן עם השוטרים התחילו לעוף דברים בפנים- אבל את זה אראל סגל ידע לציין אז אם אני לא מציין את זה תאמין לי שכולם ידעו בכל זאת (אראל סגל הוא בושה לתוכנית שער השבת וכל שבוע רק מגעיל יותר ויותר)

בנוגע לאוטובוס, מה זה יחס גורר יחס? אני רק ציינתי שגם אצלכם זה ככה בניגוד אליך שאתה כל הזמן מנסה להוציא את בית"ר כאלה נאורים (גילוי נאות אתם הכי לא ) ואני רק מראה לך איך מה שקורה בסכנין בדיוק קורה בטדי

בגמר הגביע בזמן ההמנון היו בערך 30 אלף ערבים..אף אחד לא ביזה את המעמד וכולם עמדו בשקט, למה אתה שואל? כי זה מעמד שכן צריך לשים בו את ההמנון ואת זה אנחנו מכבדים... אני אישית עמדתי במספיק טקסים בזמן ההמנון.... במשחקי ליגה אני לא חושב שאני צריך לשמוע את זה ולשתוק, לפני שנתיים בולנסיה 35 אלף קטלונים מצד אחד ו 35 אלף באסקים מצד שנים שרקו בוז ושרו בזמן ההמנון הספרדי... לא מבין למה שמים המנון במשחקי ליגה
    אני אתמול שרתי וצעקתי בזמן ההמנון, עם כל הכבוד אליך ולשאר האנשים אני עמדתי מספיק בטקסים וכיבדתי אין ספור את ההמנון ברגעים מתאימים...ברגע שזה בטדי וזה במקום לשים המנון קבוצה בשבילי זה לא יותר מסתם שיר עידוד ולא שונה מ YOU WILL NEVER WALK ALONE

9. Ice Cream חסה

אפשר להתווכח על האם יש צורך לנגן המנון לפני משחקי ליגה (במה זה שונה מהגביע?), אבל אם כבר החליטו אז ברגע האמת תעמוד דקה ובשקט לא יקרה כלום (בדעתי האישית גם אם תשירו לא יקרה לכם כלום, אבל לא מצלמים אתכם בזום מלא לכל העולם, אז בסדר).
    וכשהחליטו לשים דקה דומיה ליצחק רבין למרות שיום הזיכרון ממש לא נפל על יום המשחק ואוהדי בית"ר החליטו לשרוק בזמן הזה, גם טענת שזה לא רגע מתאים לשים דקת דומיה?

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד לי אני מחייב אותך לצום איתי ברמדאן? מה איכפת לך מה אני עושה בזמן התקווה...אני רוצה לשיר ולצעוק מה שאני רוצה ההמנון שלך זה "נפש יהודי הומיה" ההמנון שלי הוא אללה אכבר... בוא מחר תספר לי גם איזה תחתונים ללבוש וזהו... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

11. Charlton Member

אתה ילדותי וקטנוני, מה זה משנה אם כיבדת את ההמנון באלף ואחד טקסים?
    אוקיי, אתה לא חושב שצריך לנגן את ההמנון במשחק ליגה?
    הטיעון שלך נראה לי לגיטימי, ואם אוהדי סכנין/ היו"ר/בעלים יציעו הצעה נגד זה זה יהיה יותר טוב מאשר שיבזו את ההמנון של המדינה ולא משנה מתי ואיך הוא מנוגן, וממש אין לי בעיה עם זה שההמנון שלך זה אללה ואכבר. אבל שיש המנון אתם צריכים לסתום את הפה ולכבד. אחרי זה תעשו מה שאתם רוצים

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מכבד את ההמנון כשזה בטקס ומשהו שבאמת צריך לכבד או עם אנשים שאני מכבד... לא כשממולי אנשים מקללים את הנביא שלי

כל פעם שיהיה המנון בטדי ואני אהיה שם אני אשרוק בוז,אצעק,אשיר אעשה מה שבא לי..לא טוב לך תשים את הטלוויזיה על MUTE

13. Charlton Member

אוהדי בית"ר שרו על מוחמד לפני ההמנון?

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מה אוהדי בית"ר שרו אתמול אם בכלל, כי לשם שינוי הקהל של סכנין עודד מהשניה שהגיעו עד לשניה שעזבו את המגרש ולא יכלנו לשמוע כלום... אבל שנינו יודעים מה זה אוהדי בית"ר

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני מבטיח לך שלא שרו מוחמד מת בתוך האצטדיון, אולי בחוץ.