מחזור 24 בפרמיירליג: 2-1 לארסנל על יונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏19/1/07.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי איזה מחזור ענק של כדורגל צפוי לנו... 4 הגדולות של הכדורגל האנגלי ראש בראש, במה שאמורים להיות יומיים של שכרון חושים תוצרת הממלכה. כבר בשבת בצהריים נוחת עלינו מפגש ענק. צ'לסי תנסה ולהלחיץ את המוליכה יונייטד עם נצחון באנפילד מול ליברפול, שתמיד עושה צרות לכחולים של מוריניו (וקירק עכשיו יתקן אותי ויגיד שלא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ). יונייטד תגיע מצידה למשחק שלה כשהיא יודעת מה עשתה צ'לסי, אך גם לה צפויה משימה לא פשוטה בכלל, בדמות ביקור בכורה של השדים האדומים באיצטדיון האמירויות למפגש מול ארסנל, שכבר ניצחה אותה העונה באולד טראפורד.
    ומעבר לצמד משחקי ענק אלה יערכו בסופ"ש הקרוב עוד 8 קרבות שכל אחד מהם לבטח יהיה עולם ומלואו כרגיל.

משחקי המחזור:
    שבת:
    ליברפול-צ'לסי (14:45)
    אסטון וילה-ווטפורד (17:00)
    פולהאם-טוטנהאם (17:00)
    מידלסברו-בולטון (17:00)
    רידינג-שפילד יונייטד (17:00)
    פורטסמות'-צ'רלטון (17:00)
    ניוקאסל-ווסטהאם (17:00)
    מנצ'סטר סיטי-בלקבורן (19:15)

ראשון:
    וויגאן-אברטון (15:30)
    ארסנל-מנצ'סטר יונייטד (18:00)

:aaa12:

2. Rudess Member

אני מקווה שזה המחזור שיתחיל את הנפילה של היונייטד והקאמבק של צ'לסי. אחרי ההשפלות שליברפול ספגה באנפילד, היא תעלה בשבת מול צ'לסי במוטיבציית שיא, מה גם שצ'לסי השפילה אותה שם 4:1 כמדומני לפני שנה (תקנו אותי אם אני טועה), וגם צ'לסי חייבת נצחון, אני מקווה שיהיה משחק גדול שם.

לגבי ארסנל-יונייטד, דעתי ידועה, אני הולך להיות במשחק ומקווה מאד להנות ולראות נצחון של התותחנים.
    ווסטהאם וניוקאסל במפגש קבוצות חבולות, יהיה גם קרב מרתק. מעבר לזה , שאר המשחקים פחות מעניינים, אבל מי צריך יותר עניין כאשר 4 הגדולות נפגשות ראש בראש.

3. Dimitar Berbatov Member

מחזור ענק, שני משחקים גדולים, לדעתי המחזור הזה יחזיר את צ'לסי חזק בחזרה לתמונת האליפות.

תמיד משחקים בין צ'לסי לליברפול מעניינים ותמיד בניטז עושה חיים קשים למוריניו. דרך-רגב מישהו יודע אם שבצ'נקו פותח?

במשחק השני, ארסנל נגד מנצ'סטר תהיה מלחמה על המגרש למרות שארסנל רחוקה ממנצ'סטר בפסגה, היא לא תתן ליריבה הגדולה לנצח בקלות.

חוץ משני המשחקים הגדולים האלה יש עוד משחק מעניין ניוקסאל נגד ווסטהאם, ווסטהאם חייבת נקודות אחרי ששמטה אותם בדקה ה-90 במחזור הקודם מנגד ניוקסאל בכושר פנטסטי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/1/07
  4. cantona#7 Member

2 באוקטובר 2005 צ'לסי מגיעה לאנפילד פעם אחרונה,ומפרקת את ליברפול 4:1 בכדורגל סוחף .
    קשה לי להאמין שמחר 20 בינואר 2007 נראה משו דומה.מה שבטוח ליברפול תעלה מחר בטירוף
    אחרי ההשפלות האחרונות לצפרדעים .בכל מקרה יהיה חם מאודד מחר בצפון אנגליה .

באשר למפגש הטעון בין יונייטד לארסנל ...בשנים האחרונות מאז הוקמה הפריימליג,אנחנו מקבלים
    הכל מהכל במפגשים האלה,ככה שיש הרבה למה לצפות.אחרי שארסנל הנחילה ליונייטד את ההפסד בכורה שלה אי שם בספטמבר,ועוד בבית,חניכו של פרגי יבואו עם הרבה רצון לנקום,ולסגור מאין מעגל.
    זו תיהיה כמובן הפעם הראשונה שיונייטד דורכת באיצטדיונה החדש של החולרות,וכל אחד ביונייטד כמובן רוצה שיזכרו את הפעם הראשונה לטובה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/1/07
  5. KirkH Member

לא מבין למה ממשיכים לדבר על הבושות מול צרפת... עבר כבר די הרבה זמן במונחי כדורגל ואת העצבים הם הוציאו על ווטפורד האומללה במחזור החולף.

בתור התחלה צריך לקוות שבכלל יהיה משחק - על הממלכה כולה עומדת לעבור סופה רצינית בימים הקרובים.

6. Hell Raiser Member

זאת הולכת להיות תחילתה של שקיעת ארסנל לבוץ האפור של אמצע הטבלה
    קבוצת אמצע טבלה אפורה ומכוערת שתישכח מהר מאוד כמו הסיטי
    כן המשחק הזה עדיין טעון ויש אווירה של משחק עונה. זה מזכיר את המשחקים בזמנו בין יונייטד ובלקבורן וניוקאסל, אך כיום למשחקים אלה אין כבר חשיבות מיוחדת.
    שינאת החינם של ארסנל הולכת להתנפץ לה בפנים והשפלים של ואנגר יספגו עוד תבוסה מרגלי רונאלדו, סולשיאר וסקולס שאני מנבא שיכבשו.
    3-0 ליונייטד בסיום. !DONE DEAL
    הקטע המצחיק פה זה שארסנל מרגישה באיצטדיון הביתי שלה כמו במגרש חוץ. אח איפה הימים שהם היו משחקים במגרש הקט רגל של הייבורי עם הטריקים של ואנגר לבזבוז זמן...
    גם באיצטדיון הבדואים שלהם הם יחטפו תבוסה. זוכרים את ה6-1?
    :aaa021:

7. cantona#7 Member

הניצחון על ווטטפורד היה בחוץ.
    ליברפול ידועה כקבוצה ביתית איכותית,וההפסדים לארסנל פגעו בתדמית הזאת.
    מחר נגד צ'לסי שהיא יריבה גדולה תיהיה לה את האפשרות לתקן את הרושם הזה.

Hell Raiser

עם כמה שאני אוהב את יונייטד,ומאמין בה לא הייתי יוצא בהצהרות כאלה בומבסטיות .
    אחרי הכל ארסנל יריבה ראויה עם הרבה כדורגל,ולא צריך לזלזל בה .
    אני קונה 1 אפס קטן בשתי ידים.

נערך לאחרונה ב: ‏19/1/07
  8. George Best Member

Hell Raiser

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx תגובה מדהימה.עכשיו לך לבדוק את לוח שידורי הופ קטנטנים.

9. אבו Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

ענק! לפנתאון!

10. W.Rooney Member

Hell Raiser,

תגיד לי, נפלת על הראש ? נגד מי אתה חושב שאנחנו משחקים ביום ראשון ? זו לא ווטפורד, לא שפילד ואפילו לא בלקבורן. ארסנל היא קבוצה טובה, שניצחה אותנו בבית במשחק הקודם העונה, למה שפתאום הכל יילך בכזאת קלות ? גם לי יש הרגשה טובה לפני משחקים גדולים, במיוחד נגד הצרפתים, אבל לצאת בהצהרות כאלו זו הגזמה מטורפת. כדאי שתוריד פרופיל, סיכומים נעשה אחרי המשחק.

11. אבו Member

אני לא מבין למה אתה מגיב לו בהיגיון בכלל? שמת לב מה הוא אמר?

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

12. Gooner Member

ערן,מה אתה צוחק,הוא מזכיר אותך בימים החשוכים שלך

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יהיה קשה באשברטון. ארסנל בחודש האחרון מציגה את הכדורגל הטוב בליגה, לעומת זאת יונייטד העונה לא מתעלה מול הגדולות כמו בעונה שעברה (הפסדנו לארסנל ותיקו עם צ'לסי בבית, בעונה שעברה ניצחנו את שתיהן). מה שכן, המשחק מול וילה היה פספוס עצום. הובלנו 3-0 כבר במחצית, ולכן לדעתי המחצית השנייה הייתה אמורה להיות מוקדשת לויין רוני, לתת לו את המצבים, ולהחזיר אותו לכושר. זה לא קרה, רוני רק המשיך להחמיץ, והוא מגיע למשחק עדיין בכושר רע. עוד חשש שלי הוא לגבי רונאלדו, שתמיד משתתק כשהוא רואה מול את צ'לסי או ארסנל. אצל ארסנל, ג'ילברטו לא ישחק ולכן צריך לקוות שקאריק ישחזר את המשחק המצוין מול וילה ושסקולסי ימשיך להיות מה שהוא, אם שניהם יציגו משחק טוב מול האין-קישור אמצעי של ארסנל בהעדרו של הברזילאי, אז אפשר לומר שהשגנו חצי מהדרך לניצחון, אם לא אז אנחנו בבעייה.
    אם תשאלו אותי, אני קונה תיקו בלי להתמקח.

ובצעד הסטורי וחסר תקדים: יאללה ליברפול!

14. Hell Raiser Member

אני מכבד אותך ויענה לך מפני שאתה אוהד מנצ'סטר ולכן אתה כמו אח
    אנו אוהדי יונייטד (האמיתיים) חייבים לתמוך זה בזה ולהיות מאוחדים נגד השונאים הרבים
    אתה צודק בכך שיש לי עודף אופטימיות לפני המשחק הזה אבל זה בגלל שיש לי יכולת להרגיש דברים ובדרך כלל אני לא טועה
    יונייטד בכושר טוב ואנו משתפרים ממשחק למשחק
    יש תחושה באוויר שרוני ורונאלדו הולכים להתפרץ על המשחק עם רצח בעיניים וילחמו כמו בגמר גביע על האליפות
    אני מרגיש את רוח הקרב בקבוצה
    אני סומך על פרגוסון שהוא מכין לארסנלים הכדורסלנים הפתעה שהם לא ישכחו
    ומצד שני על מה יש לארסנל להלחם?
    על היוקרה זה נכון אך בסופו של דבר הם קבוצת מרכז טבלה מבחינת היכולת ואת האליפות הם איבדו
    אני אפילו לא יגיב למי שלא אוהד יונייטד כי אני לא חייב דין וחשבון לאוייב
    ותזכרו את ה6-1

15. Dimitar Berbatov Member

Hell Raiser אתה מדבר שטויות, ארסנל קבוצה נהדרת, כנראה שלא ראית את ה 6-3 על ליברפול באנפילד, נכון שהם כבר לא יכולים לזכות באליפות, אבל ארסנל תלחם, תמיד שהם רואים את היונייטד הם נכנסים לכושר.
    אני חושב שיונייטד תנצח, אבל זה ילך קשה.
    ודרך-אגב אתה חייב לי דין וחשבון, גם אני אוהד את מנצ'סטר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/1/07