מחזור 25 בלאומית - סכנין מגיעה לרמת השרון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏16/3/07.

1. Spanish Weapon Member

אנחנו באים למשחק הזה בחוסר מוטיבציה פלאי, אף על פי שתיאורטית עוד יש סיכוי להילחם על עלייה- עושה רושם שההכנות לעונה הבאה מבחינת שחקנים ורוכשים פוטנציאליים למועדון רועשים וגועשים וההתייחסות להמשך העונה מבחינה מקצועית נהייתה אפסית.

הלחץ ירד ועכשיו זה פשוט משחק לכיף , כי לעלות ליגה אנחנו כבר לא נעלה העונה.
    לירושלים יש הרבה יותר מה להפסיד ואני מקווה שלנדאו ישכיל לשחק התקפי ומשוחרר כיוון שאין לו כבר מה להפסיד, אז לפחות שהקהל שעוד מגיע למשחקים יהנה.

2. Itai Lampard Member

המשחקים המעניינים של המחזור נערכו היום, אך גם מחר יהיו משחקים נחמדים. סכנין לא הפסידה בכל משחקי החוץ שלה, מלבד לרמה"ש, וניצחון שלה מחר יהיה נקמה מתוקה שתבטיח את עלייתה לליגת העל.

3. הרצליה Member

גם הפסד של סכנין מחר לא ישנה את העובדה שהיא עלתה ליגה.

4. מכבי או מוות!!! Member

לפני 5-6 מחזורים הוגדרנו כעולה לליגת העל כיום אנחנו נאבקים על מקום בליגה הלאומית הליגה מראה את קצב השיוני של הקבוצות במהלך העונה ואת היכולת המבחילה של רעננה.

5. matanhh Member

משחק חשוב היום יתקיים בין ירושלים לבאר שבע.הזדמנות בהחלט אחרונה לבאר שבע כדי לעלות ליגה היא חייבת לנצח כדי להשאיר לעצמה סיכוי לעלות וירושלים צריכה נקודות כדי לעלות מעל לקו האדום לכן נראה משחק התקפי מאוד במיוחד של ירושלים כי המשחק חשוב לה.לכן אני חושב שירושלים תנצח כי באר שבע כבר לא מאמיה שהיא תוכל לסגור תפער הגדול מקרית שונה. יגמר 2-1 לירושלים שתעלה מעל לקו האדום אחרי הרבה זמן של תחתית משש. במשחק השני מצפה לסכנין משחק קל שתנצח אותו ללא בעיות ותעלה היום ליגה. כל הכבוד זסכנין שלא התפרקתם ואחרי עונה אחת בסטייל אתם בליגת העל.וגם כל הכבוד לקרית שמונה שעם התקו אתמול עשתה עוד צעד בדרך לליגת העל ולא נראה שעכו או באר שבע יוכלו להפתיע ולעלות במקומה! השנה לא יהיו דרמות במחזור האחרות והעולות יקבעו הרבה לפני רק בתחתית יהיה מתח רב בין 5 קבוצות!

6. spurs Member

קריית שמונה ממש לא נראתה כמו קבוצה מועמדת לעלייה ל ראיתי מהם שום דבר מיוחד ובכלל רוב המשחק הפועל שלטה

אגב איזה תצוגה עידוד בפתיחה שלנו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

7. הפועל אשקלון בדם Member

אם אתם שמים לב רעננה.חיפה ורמה"ש גם הם מתחילות להסתבך בתחתית כאשר הם רחוקים 9 נקודות בלבד מהקו האדום ו6 נקודות בלבד מאשקלון שנמצאת מעל לקו האדום

איזה ליגה משוגעת!!!

8. Spanish Weapon Member

כמה נאיביות , מדהים.
    זה כבר לא כואב , זה פשוט מצחיק.

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את המשחק שלכם, אבל אני בתור אוהד של סכנין אני חייב להגיד תודה להפועל ירושלים שלא נתנו לכם לנצח אותם, סכנין עכשיו נמצאת ביתרון של שני שערים והמשחק עומד להסתיים עוד כמה דקות.

10. הרצליה Member

אז אדיר מעודה כובש שבוע שני ברציפות והפועל באר שבע נפרדת בתיקו 1-1 מהפועל ירושלים שאם אני זוכר נכון זה כבר משחק 5 ללא הפסד.

סמוך לסיום סכנין ביתרון 2-0 ברמת השרון משערים של קדוסי וסאני.

11. idans Member

מזל גדול היה לנו, הפועל מראה ווינריות והרבה אופי (דבר חדש אצל הפועל).
    תוצאה טובה להפועל אבל היכולת מאוד ירודה, בנס זה לא נגמר בתבוסה לבאר שבע, אנחנו נצטרך לשחק הרבה יותר טוב בשביל להישאר בליגה.

12. הפועל אשקלון בדם Member

במחזור הבא יהיה משחק סופר מסקרן בין ירושלים לאשקלון!!!

13. spurs Member

8 נקודות ואני לא מגדיר את זה כמסוכן

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

גילי לנדאו שיחק אותה גבר עם האי חילוף של עטיה והפסיד את הנצחון

15. matanhh Member

כל הכבוד לירושלים שהצליחה להוציא תקו 1-1 נכגד באר שבע ולהתקרב לחוץ מבטחיעם. שבוע הבא משחק מסקרן בי ירושלים לאשקלון. בעקבות התקו וניצחון של סכנין העולות נקבעו היום סכנין וקרית שמונה כל הכבוד לכן!