מחזור 25 בלאומית: ק"ש בורחת לליגה עם 0:1 על עראבה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏5/3/10.

1. הפועל_כפר_סבא Member

נו באמת..
    כשאמרתי שאתם על הפנים בחוץ היית צריך להבין שזה הבעיה הגדולה שלכם כי אתם קבוצה ביתית מובהקת אבל מול רמה"ש גם זה לא עזר לכם..

2. הרצליה Member

ניצחון חשוב מאוד היום בטדי ולפי הדיווחים התוצאה הייתה צריכה להיות גבוהה הרבה יותר.
    בשני המשחקים האחרונים הבקענו כמעט שליש מכמות השערים שהבקענו במשך 23 משחקים, אבל צריך לזכור ששיחקנו נגד קבוצה שספגה כבר 53 שערים.

אין ספק שבשבוע הבא מחכה לנו משחק על כל הקופה שיכול להציב אותנו במידה מסוימת אפילו במקום השישי.
    אם נקח 7-9 נקודות משלושת המשחקים שנותרו אני בהחלט מאמין שאפשר לתפוס את המקום בפלייאוף שני משחקי בית נגד רמת השרון ואשקלון שהם קבוצות לא רעות אבל בבית אנחנו חייבים לשאוף לנצח כל קבוצה, גם בתקופה הכי גרועה שלנו הצגנו יכולה טובה משחקי הבית ומאז המחזור הרביעי הפסדנו שם רק פעם אחת לכפר סבא.
    משחק החוץ הוא נגד מכבי באר שבע שבמידה וננצח שבוע הבא אסור לנו בשום פנים ואופן להפסיד שם.

הליגה הסדירה תנעל גם כן במשחק בית נגד לוד, שוב, במידה ונגיע לשם עם סיכוי כלשהו אסור לאבד נקודות.

סך הכל נשאר לנו רמת השרון בבית,מכבי ב"ש בחוץ,אשקלון בבית,ק"ש בחוץ ולוד בבית, המטרה 10 נקודות, פחות מזה ואנחנו מחוץ לעניינים.

3. הפועל_כפר_סבא Member

יש לי סימפטיה להרצליה ועצוב לי שהם צריכים לקבל את שתי הקבוצות הגרועות בליגה כדי להשלים שני נצחונות..
    בואו נראה אותם מול רמה"ש בשי, שיהיה להם בהצלחה!

4. הרצליה Member

אני חייב להודות שמאוד הפתעת אותי, ציפיתי לתגובה אחרת לגמרי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx .

אגב שמתם לב לפארקר, שני שערים בשני משחקים, יימות המשיח.
    ממש יעקובו 2 :aaa021:

5. הפועל_כפר_סבא Member

אז אולי גם אתה תחלק לנו מחמאות? מגיע לנו, לא?

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/10
  6. הרצליה Member

האמת שכן, לא האמנתי שתדברו כל כך חזק בצמרת בשלב כזה.
    מבחינת שמות הסגל שלכם לא שווה יותר מדי, אבל כנראה שפה הטעות שלי.
    כבר שנתיים שהשמות רק מפילים אותנו, אם זה בשנה שעברה שהיו פה שמות כמו אלן מסודי,אלי ביטון ודובב גבאי ונשארנו בליגה בדקה ה-85 של המחזור האחרון.
    ועל העונה אני לא צריך להרחיב יותר מדי.

מאוד מקווה לנצח ביום שישי, אין ספק ששלושת המשחקים הקרובים הם משחקים שאין מהם דרך חזרה, איבדת נקודות באחד מהם, אתה בצרות.

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/10
  7. הפועל_כפר_סבא Member

נכון, כנראה שבימינו כישרונות חשובים יותר משמות..

אתם חייבים לנצח! גם כדי שתתקדמו וגם כדי שנצליח לעבור את רמה"ש!