מחזור 25 בליגת העל: בית"ר מנצחת 0:1 את הפועל ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏3/3/11.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מקומנו כנראה לא בפלייאוף העליון, אבל ניצחון היום יחזיר אותנו חזק לתמונה, ויותר חשוב מכך, יחזיר את הביטחון ואת האווירה הטובה לכולם במועדון. ברור לכולם שהפסד היום יחרוץ את גורלנו, ונצטרך להיאבק קשה כדי לא להיגרר לפלייאוף התחתון. כל קבוצות המרכז מאוד בינוניות, מאוד שוות, הפלייאוף העליון יוכרע על יציבות, וקבוצה שתצליח להיכנס לרצף חיובי תזכה במקומות 5-6, וקבוצה (כמונו) שתעשה רצף שלילי תהיה מהר מאוד מחוץ לתמונה, עקב התוצאות הרעות, מרחב הטעויות שלנו הצטמצם לחלוטין, אין עוד מקומות להפסדים.
    הלחץ במועדון גדול, היחסים באופן טבעי התערערו, גם ביחס למאמן, גם ביחס לשחקנים, היום אני מניח שלראשונה העונה הם יצטרכו לעלות על הדשא ולהתמודד עם ווסרמיל לוחץ וגועש, אבל הם שחקני כדורגל, שמרוויחים הון תועפות, הם חיביים לדעת להתמודד עם הלחץ ולהוציא מעצמם דברים חיוביים, מי שלא מצליח, שילך לשחק בעכו או אשדוד. השחקנים הרוויחו את היחס השלילי ביושר רב, וזה הזמן שלהם להפוך את התמונה.
    עדן בן בסט איום גדול מאוד, הוא נמצא בכושר מצויין, ויכול לנצל את ההגנה המצחקיקה שלנו בשבועות האחרונים, חייבים להיות מרוכזים בהגנה.

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הפסד היום לא יתקבל בברכה, ויצור בלאגן אדיר במגרש וכמובן התקרבות לפלייאוף התחתון ובעיקר עוד שבוע של לחץ.

על כל משחק אומרים שהוא משחק העונה ושבלה בלה, אבל זה - זה משחק גורלי. חייבים לנצח אותו, או לפחות תיקו, אסור בשום פנים ואופן להפסיד.

אין שינויים בהרכב. לי קשה להאמין שהשחקנים יעלו ויראו אותו חוסר מחוייביות שאפיין אותם ב4 המשחקים האחרונים מול הקהל הביתי, וההרכב המשוער הוא ההרכב החזק ביותר שיש לנו כרגע, ולכן אני תומך בהחלטה של קלינגר לא לזעזע את ההרכב.

שער חיפני מוקדם יגמור את הסיפור כי ערן לוי שוב יתעצבן ואז תלך לנו כל הקבוצה בדיוק כמו בק"ש ובאצטדיון רמת גן. ערן לוי הוא שם המשחק היום. הוא תמיד ידע להבקיע מולנו (לרוב בדקות מכריעות) במדי הפועל חיפה, אז לא הגיע הזמן שגם הסרדינים יסבלו קצת?

הסטיסטיקות לא לטובתנו. מתוך 7 פעמים שהפועל חיפה הגיעה לוסרמיל, 6 פעמים היא חזרה עם נקודות לחיפה.

אם גביש ישמור על בסט כמו שצריך, מצבנו בסדר. קשה לי להאמין שנפסיד גם היום אבל אי אפשר לצפות לכלום מהקבוצה הזאת.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה יד של בן בסט בהשתלטות לפני הפנדל?

בכל אופן ב"ש לא דומה לכלום ושום דבר, למזלה בגלל שלהפועל חיפה אין בלמים, הקבוצה הולכת מטבעה הרבה יותר אחורה אחרת ההחזקת כדור של ב"ש לה היתה כל כך ברורה, אבל שום החזקת הכדור לא שווה כלום בכדורגל בלי שערים

וואן טוענים שיש 2,000 איש בוסרמיל, אין ספק, אימפריה, למרות שנראה לי שיש טיפה יותר...

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/11
  4. קטלוני Member

לדעתי גם פנדל לא היה.

אני לא יכול לראות כדורגל בלי צ'רלטון...באתרים רואים קרן לב"ש ותוך שניה בן בסט בועט פנדל.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר לראות כדורגל עם צ'רלטון גם, מוטי חביב עושה חשק לרצות להקיא. שתעבור כבר שעה כדי שיהיה אפשר לצאת לבלומפילד ולא לשמוע אותו יותר!

6. JackSparrow Member

עומר, ולשמוע את ברקוביץ' (כנראה יהיה הפרשן) זה טוב יותר? למה פשוט לא יכולים לתת לבנאדם לראות משחק בשקט?

רק אני לא ראיתי פנדל? זה נראה כאילו הוא נפל מעצמו, אבל מישהו אמר לי שהוא אחז לו בחולצה... אז

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת"? את ברקו כיף לשמוע...מעביר את השידור בכיפיות גם אם זורק פנינים מטופשות לאוויר...עדיף מאשר מוטי חביב, ג'ימי טורק...

ותומר קשטן כל כך ממלכתי, איזה ערוץ 1 הוא יאללה.

8. קטלוני Member

הפועל חיפה עושה טעות.טעות גדולה.ללכת עכשיו אחורה זה לירות לעצמה ברגל.
    ב1-0 מול עשרה שחקנים צריך להניע כדור ולשלוט במרכז המגרש,לא ללכת לבונקר.

9. AmitHBS Member

נגד באר שבע מותר לעשות טעויות.
    קבוצה של אפסים.

10. קטלוני Member

לא הגיעה להפועל חיפה ניצחון.משחק פושר לחלוטין מול 10 שחקנים.מוזר שמשחקים כאלה אנחנו מנצחים לעומת שבוע שעבר שהיינו כמה רמות מעל פ"ת ועשינו תיקו.

יד של בן בסט לא ראיתי,אבל פנדל אני לא בטוח שהיה.
    נגיעת היד של דורה היא 50 50 לכל צד.לא כל שופט ישרוק לפנדל במצב הזה.

ניר קלינגר ואיווניר פשוט מעצבנים.הולכים ומאשימים את הפועל חיפה או את השופט בהפסדים שלהם.
    ניר קלינגר חוצפן על כך שהוא קורה לזה שוד בחסות שי שטרית.מי אשם בזה שקיבלת גול מאותו מקום שממנו הוצאת בלם?השופט?אולי הקוון?

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שבמקרה הזה האשם היחידי זה אוהד כהן, שלא עושה את הדבר הבסיסי שמלמדים שוער- לסגור את הפונה הקרובה.
    האמת שתיקו היה הרבה יותר משקף את המשחק הזה. גבאי הגיע לשני מצבים שמהם צריך להבקיע, אך לא עשה זאת, ומנגד הפועל חיפה עשתה את המינימום הדרוש כדי לקחת 3 נקודות. קצת הפתיע אותי שדווקא הפועל כשהובילה והייתה בייתרון מספרי, היא זו שירדה אחורה והתגוננה, אך השליטה של באר שבע לא הניבה לה שערים.

ראזק נראה רע מאוד, איפה הוא איפה הוא שחקן שהיה במכבי נתניה. פעם הוא היה עובר שחקנם על מהירות, היום גם זה הוא לא מצליח. אני חזיתי שתהיה ירידה דרסטית אחרי העזיבה של מליקסון, על אף ההצטרפות של שלושה שחקני התקפה, גבאי, רזאק, צגאי ולוי, אך זה לא מספיק והם לא ממלאים את החור שנשאר.

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

התייחסו למכות ביציע שלנו? פשוט בושה מה שהתפתח שם. אשכרה סטריט פייט בWWE.

בקשר לקבוצה. הפועל חיפה עקצו בצורה מגעילה כי הם לא היו על המגרש עד הפנדל. ולמען האמת? גם לא אחריו. 2 מ2. תכננתי איך אני טוען פה שמגיע תיקו, ואולי כן מגיע, אבל הסוף היה בזיוני, ריפיון הגנתי, מוגבלות התקפית, שפשוט מגיע לנו.

אבל יותר ממה שקרה על המגרש אני מאוכזב מאוד ממה שקרה ביציע (זה לא לדיון הזה) ומקווה שלא יהיו לזה השלכות בנוגע לעידוד של ארגון הקאמלס.

13. yedidel Member

בושה וחרפה של החברת אבטחה. לא ייתכן ששני אנשים אלימים יגרמו לכזאת מהומה. שום תגובה והם גם נשארו ביציע אחר כך.

ולא, לא צריך להחזיר את השוטרים למי שחושב שאיתם זה היה נגמר יותר טוב. צריך פשוט להעסיק חברות אבטחה רציניות.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין אבטחה, אין משטרה, אוהדים מרשים לעצמם לריב מכות ואף אחד לא מעז להוציא אותם החוצה בכלל, פחדנים.

הייתה קבוצה אחת על המגרש עד המתפרצת המצחיקה הזאת של בן בסט, לא יודע אם היה פנדל, אם אומרים שלא... אז בכלל מכעיס שמדבר כזה הפסדנו.

בכל אופן, גם עם הפנדל, גם עם ההרחקה, דובב גבאי הגיע ל-2 מצבים קלים מאוד, שהיה חייב לכבוש, לא הבקענו, הפסדנו, הקבוצה צריכה להילחם כדי לא להיכנס לפלייאוף התחתון, כי נראה שאנחנו בדרך הבטוחה לשם.

איברהים עבדול ראזק אחד השחקנים החלשים שיצא לי לראות במדים שלנו, שחקן בדיחה, שכל מה שיודע לעשות זה למסור פס אחורה, כל פעולה התקפית שניסה לעשות הוא נכשל, לא מסוגל להפיק דריבל אחד עם הכדור, מוסר ליריבה יותר מאשר לשחקנים שלנו, שחקן מצחיק ועלוב, אין שום סיבה ששחקן כזה יעלה בהרכב ולא שחקן בית, יותר גרוע מזה לא יהיה.
    בהתחלה ראזק עשה רושם שיש לו משהו ברגליים, המסירות אחורה עשו רושם של חוסר ביטחון וחוסר חיבור, אבל ככל שהוא משחק יותר זה בולט יותר לעין, אין לשחקן הזה ביצים, והוא יודע למה הוא מוסר אחורה, כי רק ככה המסירות שלו יגיעו ליעד, עוד זר שלא שווה שקל.
    אוהד כהן גמר את הסיפור שלו פה, ובצדק, הוא שוער גמור, כל כך טיפש, כל כך רע, בדברים הקטנים זה הכי בולט לעין, הבלמים כבר לא יודעים איך לאכול אותו, הוא לא יוצא שצריך, אין לו כלום.

הפסדנו היום לקבוצה שאסור היה לנו להפסיד, קבוצה שלא באה לתקוף, קבוצה שלא באה לשחק כדורגל, וזה רק אומר עלינו הרבה.

15. oFiRzZz Member

אין קבוצה יותר פראיירית מנתניה.. זה לא יאמן!
    ב10 שחקנים ובמצב של 1-0 לנו עטר מוציא את טרטיאק ששיחק מעולה ומכניס קשר - פרץ!
    למה?! רק בגלל הפחדנות הזאת הפסדנו, וחבל כי היינו ראויים לניצחון.
    פשוט לוזריות.