מחזור 25 בליגת העל: בית"ר מנצחת 0:1 את הפועל ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏3/3/11.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מחזור דרמטי היה לנו היום:

מכבי תל אביב הובילה בביטחה 0-2 בביתה על הפועל עכו, אבל שער נהדר של רועי דיין ושער בדקה 93 של פלצ'וק קבעו 2-2.

קוסטנטין אזארוב השווה בדקה ה95 את המשחק מול הפועל פתח תקווה, 1-1 בסיום.

סרגיי טרטיאק כבש שוב לזכות נתניה והעלה אותם ליתרון 0-1. איתן טיבי הורחק ודווקא ב10 שחקנים שמעון אבוחצירא השווה בדקה 88!

מכבי פתח תקווה קרעה 0-4 את אשקלון, עומר גולן, אורי אוזן, טל בן חיים ואבו ענזה כבשו. בשבוע הבא אשקלון תארח לקרב "נמושות הליגה" את הפועל באר שבע.

אגב - במחזור הזה מספר גבוה של כרטיסים אדומים מהממוצע:
    אבי יחיאל (הפועל באר שבע)
    גיא צרפתי (הפועל פתח תקווה)
    סטפן אאורליו (הפועל אשקלון)
    איתן טיבי (עירוני קריית שמונה)

2. riquelme1 Member

2-2 למכבי היום נגד עכו, אחרי שכבר הובילה 2-0.

איווניר כשלון טוטאלי, פשוט מאמן בינוני ביותר, שום דבר, שום דרך, הרכבים לא טובים, חילופים רעים.

שימשיך לבלב את המוח כפרשן ולבקר מאמן אחרים, עדיף.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סנסציה שאני עושה לך :aaa021: http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

פשוט מאמן אפס מאופס! בונקריסט מסריח, שביזיון למועדון כמו מכבי ת"א שהוא מאמן אותו!, היה שחקן בינוני שלא זכה בכלום והוא גם מאמן בינוני שלא יזכה בכלום.

רק בגלל איווניר הפסדנו את המשחק, כן את המשחק, ואם היה סיכוי איכשהו לסיים בפער 6 שיוקטן ל-3 ואולי להיות איכשהו עם איזושהי אשליה אולי להתחרות על אליפות, גם זה נגמר.

מאמן פח, מוציא חלוץ ומכניס לי את ישראלביץ' שחוץ מלרוץ לא יודע לעשות כלום. מוציא את סידיבה שהיה מצוין יחד עם אלברמן (לראשונה העונה משחק נהדר שלו) שהוא קיר ומכניס לי את שירן ייני שהוא אוויר!

במקום להורות לקבוצה שלו להחזיק בכדור, לשחק למעלה, מעודד את ההתנהגות המבזה של שטראובר!

מאמן פח!

אהה ועידן, תמשיך לחיות באשלייה שהקהל = תארים ואליפות. ראינו היום שעובדה הקהל עודד כל המשחק את הקבוצה ובסופו של דבר 2:2, למה? כי אין לקהל שום קשר למי שמשחק על כר הדשא.

אם איווניר מאמן מכבי בעונה הבאה, אפשר לוותר על המנוי מראש, חיסכון.

4. riquelme1 Member

חוץ מהטעויות והשטויות שהוא עושה מבחינה מקצועית, הוא גם מתנהג כל כך רע בתקשורת, למזלו יש לו המון חברים בערוץ הספורט, ככה שביקורת עליו לא שומעים לא ביציע החירטונות ולא בחדשות הספורט.

החילוף המגוכח להוציא את רנגלוב ולהכניס את ישראלביץ' באמת המה מגוכח, או את מאור בוזגלו.

אבל זה גם מעבר לזה, איווניר פשוט מאמן בינוני, גם שהיה בנבחרת הצעירה אמרתי את זה.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

"אני יודע מי מקלל ומה עומד מאחורי זה", אמר איוניר בסיום המשחק ודאג להזכיר: "בסיבוב הראשון מכבי תל אביב הפסידה לעכו 3:1 והיום היתה רק קבוצה אחת על המגרש. היינו צריכים להבקיע 5 או 6 שערים ולא עשינו את זה. עכו הצליחה לחזור מגול מקרי".

איזה מאמן לוזר!

אשכרה אומר שהתיקו היום זה הצלחה לעומת ההפסד ההוא...ב-3:1 עכו היתה קבוצה אחרת לגמרי, זו חצי קבוצה שוואלה עם עוד 10 דקות גם היתה מנצחת את מכבי!

היתה קבוצה אחת על המגרש? נכון, מדקה 60 מכבי לא היתה קיימת על המגרש.

מאמן ליצן!

נערך לאחרונה ב: ‏5/3/11
  6. Fanatic Member

וואלה מסכים עם עומר ועמי ב100%. התגובות של איווניר בתקשורת עוד יותר מעליבות מההחלטות המקצועיות שלו.
    איווניר במסיבת העיתונאים דיבר על מכביזם ולהחזיר את מכבי של פעם. דיבורים כמו חול ואין מה לאכול.

ואת האמת? רק על הבזבוזי זמן המגעילים של שטראובר הגיע לנו לאבד את המשחק הזה. איכס כמה מגעיל אפשר להיות.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אהבתי את ההקדמה לתקציר של הפועל ב"ש-הפועל חיפה בשער השבת:
    "מאור מליקסון כבש השבוע שער בכורה בפולנית והפועל ב"ש כמו אמא פולנייה, לא מסתדרת בלי הבן האובד"

8. Don Joan Roman Member

עושה רושם שאיווניר מנסה יותר לגמד את נימני ומזרחי מאשר להתעסק ולשפר את הקבוצה שלו, שום שינוי הוא לא הביא למכבי והוא כאן כבר עשרה מחזורים, כל הניצחונות של מכבי הם ניצחונות של הכישרון נטו ולא של קבוצתיות או שיטה שאיווניר מנחיל, מאמן מגעיל שמתגלה כבן אדם מגעיל.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנושא אחר ויותר משמח, היום עשו את דרכם לאשדוד, כמה מאות אוהדי בני יהודה...כשמגיע אז מגיע, כל הכבוד.

נראה כמה יגיעו בשבוע הבא לבלומפילד...

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו אכזבה לאבד יתרון כשהקבוצה היריבה נמצאת בנחיתות מספרית. נצחון היה יכול לקרב אותנו בצורה משמעותית לפלייאוף העליון. הידיעה שעירוני קריית שמונה השוותה ביאסה אותי לגמרי והורידה לי את כל המצב רוח. נכון שגם תיקו זו תוצאה לא רעה, אם מתחשבים בעובדה שהיינו בלי שניים מהשחקנים הטובים ביותר שלנו העונה, אבל בנסיבות שנוצרו, קשה שלא להתאכזב.
    מה שכן, מבלי שנשים לב, מתפתחת תחרות בריאה מאוד על המקום בפלייאוף העליון. בשנה, בניגוד לשנה שעברה, מתקבל הרושם שזה באמת מעניין את הקבוצות להגיע לשם וזו הולכת להיות תחרות קשה מאוד.

ראיתי את המשחק של מכבי תל אביב מול הפועל עכו ואני חושב שהגיע למכבי תל אביב לנצח את המשחק, אבל זה לא שתיקו היה שוד של האורחים. סך הכל, עד לשער היתרון של הצהובים, הפועל עכו הייתה מסוכנת ורק חוסר חדות מנע ממנה להגיע למצבים.

11. JackSparrow Member

עומר, אתה מסכים עם העובדה שהיינו צריכים לנצח את הצמשחק הזה? כלכך חבל שבדקה ה70 הלכנו אחורה ופשוט נתנו להם לתקוף... מכבי לחצו ועשו הכל טוב, משחק האגפים היה נחמד וכלכך חבל...

נ.ב
    במשחק מו לאשקלון כל הגולים היו מפעולות קבוצתיות ולא מיכולת אישית...

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הגיע לנו לנצח את המשחק הזה. עם איך שנראינו מדקה 60 בגלל איווניר, לא הגיע למכבי ת"א לנצח את המשחק הזה. הבזבוזים של שטראובר הם בושה, עושה דווקא לקהל. החוסר מלחמתיות בדקות האחרונות כולם אפאתיים. לא הגיע לנו לנצח את המשחק.

על 60 דקות אולי הגיע לנו לנצח את המשחק אבל מה אתה יודע, איזה קטע, כדורגל משחקים 90 דקות.

אתה מסכים איתי שלאורך 90 הדקות הגיע לבאיירן מינכן להיות אלופת אירופה בהליכה עם החמצות מסמרות שיער? אבל מה לעשות שבתוספת זמן יונייטד כבשה פעמיים? מה זה מגיע?! אין מגיע בכדורגל. אם היה מגיע, אז כנראה שנבחרת ישראל היתה בקדנציה של שלמה וארבם באיזה טורניר גדול.

אני חייב כמה מילים על אלירן ג'ורג' - הילד הזה, גם היום בגיל 18, הוא ברמה של קלמי סבן, אם לא יותר טוב! הוא לא תוקף נכון, אבל זה דבר שנלמד. הילד יודע להגן הרבה יותר טוב ממנו, היה לו היום איזה מסירת פוקס שכמעט נכבש ממנה שער, אבל הילד הזה יכול להיות נחמד, הרבה יותר טוב מסבן. והעניין הוא שהילד הזה יכול להשתפר בעתיד, הרי אם דני בונדר נהיה מגן נבחרת, אז גם אלירן ג'ורג' הגוצון יכול להיות מגן טוב. זה הדבר היחידי שמוטי איווניר עשה טוב במכבי, לא דור מיכה, לא דור שפיכה ולא פיקה פיקה. חוץ מזה - איווניר הביתה!

13. JackSparrow Member

אתה אןכ צודק שכדורגל משחקים 90 דקות, אבל אתה מסכים שסוף סוף הגענו למשחק מול קבוצה שמשחקת כדורגל טוב ויפה ובמשך 60 דקות שלטנו עליהם והיינו צריכים להביס אותם ולהפשיל אותם? עוד פעם נכנס עיניין ניצול המצבים.

אלירן ג'ורג' משחק מצויין בשביל ילד שרק לפני 3 משחקים עלה לבוגרים.

מה שכואב לי הלב (כן, עד עכשיו...) זה כל ההחמצות שהיו לנו, ואני באמת חושב שדורה (יואב זיו) צריך לעוף לספסל ולעלות את אורי כהן במקומו או אפילו לצידיד לשחק עם 10 שחקנים כי... ברצינות, יש הבדל?

עריכה: עכשיו שאני חושב על זה, הדבר הכי מפחיד אותי זה שאנשים יגידו שאיווניר לא מביא שינוי וכל זה, ואז ינסו להחזיר את נמני כאילו הוא מאמן טוב או משהו... אני מאמין שעונה הבאה איווניר יביא מאמן זר או את קשטן (למרות שאני מעדיף שיגיע מאמן זר עם גישה ארופאית וכ'ו)

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי ניצחה קבוצה אחת מתוך 8 הקבוצות שיש בחלק העליון של הטבלה. פשוט בלוף. לדעתי אין מה להאשים את איווניר, לפחות ל100%. הביאו לו קבוצה שמורכבת מ20 שחקנים סבירים באותה רמה פחות או יותר, אין את השחקן-שתיים שמביאים ערך מוסף שיש כמעט לכל קבוצה בליגה.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הגענו, לשחק 60 דקות זה לא להגיע! לא הגיע לנו לנצח! שיחקנו שליש משחק מביש, בונקריסטי ומגעיל, בגלל הקפטן המגעיל שלך ובגלל המאמן העוד יותר מגעיל שלך.

אלירן ג'ורג' לא מצוין, בוא לא נהרוס אותו. הוא בסדר גמור, יש לו הרבה לאן להתקדם ויהיו לו עוד הרבה עליות וירידות והוא עוד יעלה לנו בכמה גולים אני מבטיח לך.

אורי כהן לא צריך לעלות, די מספיק, עם הילדים. ילדים זה טוב לגן, לא למכבי. יואב זיו היה בסדר גמור, הוא האחרון שאני יכול להאשים בהגנה שלנו היום.

אין קשר לנמני בכלל, תעוזב אותו. הוא לא יחזור להיות מאמן במכבי כי הוא לא רוצה! אבי נמני לא היה הבעיה של מכבי, מעולם.

הלוואי שנמני יחזור, אבל לא בתור מאמן, נמני צריך להיות יו"ר מכבי, כמו שקורנפיין בבית"ר. מתעסק במו"מ, מתעסק בדברים המנהלתיים, לא במקצועיות של המאמן ולא בכדורגל, כמו קורנפיין נטו.

לא יודע מי יאמן את מכבי, רק לא איווניר. מעדיף את אבוקסיס!

שחקנים סבירים? עם כל השחקנים שיש בהפועל, הייתם בכיף לוקחים אליכם את פאביצ'ביץ', ניבאלדו, עטר, יצחקי, בוזגלו (מצדי אתם יכולים לקחת אותו) ועוד כמה שחקנים במכבי...במכבי יש סגל טוב, אין פשוט מאמן. נכון שיש כמה שחקנים שלא מתאימים וצריך להחליף אותם אבל ברובו, הסגל של מכבי הוא סגל טוב. עם מאמן על הקווים מכבי היום היתה ראש בראש עם הפועל וחיפה על האליפות, כשאין מאמן, ככה זה נראה.