מחזור 25 בליגת העל: בית"ר מנצחת 0:1 את הפועל ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏3/3/11.

1. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

כי מכבי חיפה בהחלט מטיילת מול הפועל רמת גן. השחקנים של רמת גן לא מאמינים בעצמם ונותנים לחיפה להיות עם הכדור כמה שהם רוצים. ומילא ככה, לפחות לעשות הגנה כמו שצריך וגם זה רמת גן לא עושה, אבל זה לא אמור להפתיע אף אחד בהתחשב במצב שבו היא נמצאת בטבלה.

נכון, חיפה משחקת גרוע, סטטי ומגעיל אבל שולטת בכדור במאה אחוז ומגיעה לרחבה של רמת גן בכל כך קלות.

2. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

מדהים שלא משנה כמה חיפה תוביל וכמה היא תצליח עדיין יהיה לכם תמיד טענות

משומר אחד המגנים הטובים בארץ וטוואטחה כישרון גדול אבל תמיד יהיו לכם טענות אליהם

תנו לי שם של מגן אחד שיותר טוב ממשומר? שיודע להרים כמוהו תוך כדי תנועה?

חאלס אתם מובילים, תירגעו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

2-2...ורמת גן עוד תנצח אם לא נזהר.

nave ו-crazyblue,
    על זה אנחנו מדברים, אנחנו לא עיוורים. מכבי חיפה פשוט יורה בראשה וברגלה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/3/11
  4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

האוהדים של מכבי חיפה מחליאים.

בדיוק כמו האוהדים שלנו אתמול. אנחנו שלנטו 30 דקות וחיפה הכניסו גול מכלום וישר התחילו קריאות "ביזיון ביזיון".

מכבי חיפה שולטת 57 דקות, חוטפת 2 שערים, מקום 2 בליגה, לא זוכר כמה ניצחונות רצופים עד יום שני שעבר, והנה.. "ביזיון ביזיון".

אני לא אכתוב מה שרציתי לכתוב עכשיו כי תגידו נאחס שמאחס, אז אחכה לסוף המשחק. למרות זאת, הקהל של מכבי חיפה אמור להכיר את הקבוצה המגעילה שלו העונה ולדעת שתמיד המזל משחק לצידם, אבל מה לצעוק ביזיון יעזור? התסריט הזה מתרחש כמעט בכל משחק. שיעודדו ויסתמו ת'פה!

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מלכלך עליך, אני פשוט אומר שזה כל כך מטומטם לרשום שמכבי ביטלה את עכו כשבפעול החצי שעה האחרונה היתה בושה וחרפה. אי אפשר לדבר על 60 דקות וטלא להתייחס לשאר המשחק...משחקים לא משוחק 60 דקות, גם אם ההתקפה של מכבי היתה יותר טובה מאשר במשחקים אחרים, עדיין מדקה 60 לא עברנו את החצי, זה בעיה של השחקנים, וגם של המאמן שהוציא את כל השחקנים היצירתיים והכניס נגרים/חוטבי עצים כאילו אנחנו נאבקים על ניצחון ורוצים להחזיק בשיניים

6. JackSparrow Member

אה אוקי מצטער, ואכן כן אתה צודק, כלכך חבל שאיווניר עשה טעויות כאלה גדולות שפשוט הרסו לנו את כל המשחק, רק תחשוב מה היה קורה אם היינו ממשיכים ללחוץ עליהם... כלכך חבל, עד עכשיו כואב לי הלב על זה, אבל לפחותץ סוף סוף ראינו את מכבי משחקת כדורגל טוב במשך 60 דקות ולא למשך 10-15 דקות ואז פשוט נעלמת מהמגרש.

לפי דעתי מכבי צריכה להמשיך עם ההרכב הזה, אתה לא חושב כך עומר? זה הרכב די טוב ואני חושב שצריך סוף סוף להמשיך את אותו הרכב גם אם הוא לא תמיד מצליח (אני עד עכשיו צוחק שבמשך שלושה משחקים שיחקנו עם צבא לבן כי הצוות המקצועי חשב שזה מביא מזל...)

* * *

2-2 בין מכבי חיפה להפעול רמת גן, אם חיפה תאבד נקודות עוד יותר יכאב לי הלב... משהו לא טוב עובר על חיפה בתקופה האחרונה...

7. Fanatic Member

ספארו, אני מאמין שמה שעומר מנסה להגיד לך, שאם מה-60 דקות "המעולות" שלנו נגד עכו אתה מרוצה, אז המצב שלנו באמת בקרשים.
    ובכל זאת, 60 דקות בכדורגל זה לא בהכרח טוב וזה לא תמיד מספיק.
    מה שגם שעם כל הכבוד לעכו, זו לא אותה קבוצה מתחילת העונה ככה שאין מה להתלהב.

8. alexshw Member

שיפסיקו את הבית זונות הזה ששחקנים עושים טובה שמשחקים ואז האוהדים לא יצעקו. הלו זה מכבי חיפה.
    נראה לי האוהדים היחידים שעוד איכשהו מסוגלים להעיר את הקבוצה הזו עכשיו.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה חושב נכון.

אני כל כך לא רוצה שניקח אליפות, אפילו שלא נסיים מקום שני. אנחנו משחקים מגעיל, לא רוצה לגנוב ככה אליפות, בא לי להקיא כשאני חושב על זה שמכבי של השנה תיקח אליפות, ועוד שאיווניר המבחיל (מבחינת בן אדם) וחסר המושג (מבחינת מאמן) יהיה חתום על זה. ובכלל! בשום משחק העונה מכבי לא הראתה שמגיע לה בכלל להתחרות על האליפות, לא מגיע לנו ואני מקווה שלא נהיה קרובים אפילו לאליפות, כי אם כן, זה עוד עשוי לגרום לבעלים/הנהלה שהעונה הזאת עוד עונה טובה, וזה פשוט שקר גס ורק בגלל הקיזוז אנחנו כאילו נמצאים אולי איכשהו במאבק, ואנחנו ממש לא במאבק, אם אפשר אפילו לסיים במקום הרביעי.

O.K!

10. Igi Member

איכשהו תמיד המאמן יימצא אשם.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

המאמן הוא האחריות העליונה, לטוב ולרע, אין מה לעשות, ככה זה בכדורגל. מי אשם בזה שארסנל לא לקחה תואר כבר 6 שנים? פברגאס...

אוהדי חיפה, אל תתרגשו מהניצחון הדחוק הזה על הפועל רמת גן, זה הרגשה של משחק אימון, אם זו היתה הפועל חיפה, הייתם רואים את הירוקים רצים.

תגידו האם יש מצב שהפועל רמת גן שוברת את השיא הנקודות השליליות של העונה?

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אתה מבין? זה מה שרציתי להגיד ולא אמרתי - שאתם בכל מקרה תנצחו את המשחק. ככה אתם כל העונה, בטח כמו קבוצה נגד הפועל רמת גן. לא משנה כמה תירו לעצמם ברגל ואיפה שבא לך, הקבוצות בקליבר של רמת גן וסכנין נותנות את המשחק ליריבה בטח שהיא מכבי חיפה.

אלכס - "בית זונות" שמציב אותכם במקום הראשון באופן זמני, 9 משחקים לסיום העונה. מה אתה מעדיף, לשחק יפה ולהיות בפער הרבה יותר גדול? לא, ברור לכולנו שלא.

כל עוד אתם במאבק האליפות אז מה כבר יש לכם לשרוק בוז? אין לכם אפילו לא סיבה אחת, כל פעם אומרים שבליגת לוזון התוצאה חשובה ופתאום שהדרך לא נראית לעין אז פתאום אנשים מתלוננים על הדרך ולא מסתכלים על התוצאה.

בשורה התחתונה, אתם גרועים כבר 25 משחקים וזה לא חדש לא לי לא לך לא לשחר ולא לאלישע. אבל אתם מקום ראשון/שני לסירוגין וזה גם לא חדש לאף אחד. ובגלל זה אתם חייבים להפסיק להתלונן כבר על כל דבר. שתהיו במצב של מכבי תל אביב תהיה לכם הזכות להתלונן.

13. alexshw Member

מקצועית אנחנו על סף קריסה, אם אף אחד במועדון לא יתעורר.
    הגיע זמן שאדון שחר יפסיק להטיף מוסר לכולם דרך התקשורת ויתחיל לנהל את הקבוצה בפועל מעבר לתשלום משכורות בזמן.
    זה בדיוק הרגע להעיר את כולם, כולל הצוות המקצועי.

כל קבוצה סבירה, אפילו סבירה מינוס מנצחת אותנו השבוע.
    אין לנו מה לחפש ברדבי ביכולת שכזו ובטח מצחיק לדבר על מאבק אליפות.

השבוע פשוט נהנו מלו"ז הכי נוח שיכלנו לקבל.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לי ברור שמכבי חיפה קיבלה מכה מנטלית אחרי ההפסד המשפיל להפועל ת"א. לפני אותו משחק גם ניצחנו ברב הזמן בקושי, אבל איכשהו ראיתי שקט בקבוצה. היום? חוץ מחמד השאר מקבלים ציון נכשל. השיא נשבר היום ע"י גדיר שפשוט לא מבין איפה שהוא משחק. לא צריך לשרוק בוז, אבל אחרי משחק שכזה הוא לא צריך להיות מופתע אם יישאר גם על הספסל אם ורד יהיה פצוע.

אנחנו לא משכנעים, נותנים לקבוצה הכי חלשה בליגה להריח בזמן פציעות נקודה שהיא אולי היתה ראויה. רמת גן בהחלט שיחקה היום כקבוצה מרכז טבלה. רק מחמאות היום לקבוצה הזאת למרות ג'ונתן אסוס שהוא חמום מוח.

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אם הוא נחשב לאחד המגנים הטובים בארץ, זה מראה עד כמה המצב בעמדה הזו קשה עד אנוש. שחקן מוגבל שמקבל יחס מועדף, שלא בצדק, מאלישע.
    בושה שקבוצה שנועלת את הטבלה, עם 10 נקודות מ-75 אפשריות נותנת לנו פייט, עד מתי בינוניות 2011? על המשחק הנרפה והאגואיסטי של גדיר, לא הייתי מרכיב אותו לסגל לדרבי, שחקן חוצפן ממדרגה ראשונה.

ירון הוכנבוים, פאקינג ירון הוכנבוים, משחק התקפי מול קבוצה שטוענת לכתר, לא כי אין לו מה להפסיד, אלא כי הוא מבין שהשד לא נורא כל כך. עצוב מה שנהיה מאיתנו.