מחזור 25 בליגת העל: הנדנדה נמשכת: ב"ש ראשונה; הדרבי של חיפה שוב אדום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏2/3/18.

1. hbs7 Member

נטו טמטום שלנו. זה ברור.

לא חושב שדן פורח מאוחר. שוב אומר שאצלנו הוא היה בא לידי ביטוי טוב יותר.
    יש לו טכניקת מסירה וראיית משחק ברמה גבוהה.

2. ייא Member

איך יכולהיות שתהיה שעה אחידה למח' הסיום אם רעננה מארחת ביתר ומכבי-מפת?יש הערכות מתי יערכו 2 המש הללו?

3. Telkiyski Member

נו בסדר. נניח שהתרשם ממנו מאוד בגלל הפליאוף התחתון שנתן בהפועל בסיום עונת 15/16.
    איך הוא כזה חשק בו במחזור 20 שנה שעברה כשהיו לו אולי שער בודד?

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הדלק של כל קבוצה במירוץ האליפות היא חולשת היריבות שלה. ומדובר בעיקר על מכבי תל אביב והפועל באר שבע. בית"ר עושה את שלה מושלם מבחינת נקודות והיא צריכה לקוות שבאר שבע או מכבי תל אביב לא ירימו את הרמה פתאום, אבל לא רואה סיבה שזה יקרה. מכבי תל אביב ובאר שבע כבר 7 חודשים נראות ככה ואני לא רואה סיבה הגיונית למה זה ישתנה פתאום.
    הפלייאוף העליון הולך להיות מרחץ דמים, אני לא רואה אף מחזור ששלושת הראשונות מנצחות בו ביחד, זו הולכת להיות רכבת הרים משוגעת עד הסוף.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

5. yakov_y YNWA

@Telkiyski
    לא יודע, אף פעם לא החזקתי ממנו אבל למה אתה מעוות את המציאות, מחזור 20 - שער אחד, אני זוכר ששוינפלד בקושי שיחק בשנה השנייה עם גוטמן ולוזון.
    שוינפלד עם מספרים טובים בהפועל, אי אפשר לבוא בטענות לג׳ורדי על הרכש הזה.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מאז שעלי מוחמד חזר התייצבתם לגמרי. הוא בחצי קלאץ' היום היה מצויין.

אני יודע שערן לוי הוא עילוי בתחומו. באמת. רגל מזהב. ועדיין אני לא סובל את זה שהוא ערס שכל עבירה שעושים או כל שריקה ש להשופט הוא מגיב בטירוף כאילו אני לא יודע מה קרה. ואני לא סובל את זה שהשחקנים של נתניה רועדים ממנו. ויקי כחלון יכול לרוץ עם הכדור לתוך השער ואם ערן לוי מאחוריו צועק לו הוא מוסר לו בשיא הפחד. מרגיש שהשחקנים של נתניה ממש מפחדים ממנו.

קיבלתם יריבה בהזמנה, אבל כן, אולסק אחלה שחקן. מלדה הזה הייתי בטוח שזר - לא האמנתי שהוא שחקן נוער. ממש משחק ברמה גבוהה יחסית.

לא ברור לי למה הצמד מאמנים עלה גם עם אולסק וגם עם גלזר נגד הפועל אשקלון בבית. מזלם שתיקנו בזמן.

Drama2, סמואל אטו ו-גלץ אוהבים את זה.
  7. henry1 Member

דווקא ויקי לא פעם עונה לערן, לא חסר ויכוחים ביניהם.
    בשידור חוזר בטלוויזיה ראיתי שמלדה בשבוע שעבר מול מכבי חיפה לא בדיוק פחד מערן. לפחות 3 פעמים ערן ביקש ממנו את הכדור ומלדה הלך לבד או מסר לשחקן אחר.

כך שאני לא יודע עד כמה "רועדים" ממנו. הוא בעל הבית, השחקנים מקבלים את העובדה וחיים עם הסגנון שלו (גם בגלל שהוא אחרת לחלוטין אחרי שנשמעת שריקת הסיום). יש כאלה שיאהבו את הדרך, יש כאלה שפחות, בשורה התחתונה חשוב מאוד שיש מנהיג בקבוצה. זה בא לידי ביטוי בהרבה פרמטרים במגרש ומחוצה לו.

גם המורה שלי צעקה עליי ושרדתי.

צודק לגבי החילוף. סלובו היה צריך לבצע חילוף כבר אחרי רבע שעה ולהוציא את גלזר. מול קבוצה ששמה אוטובוס בהגנה, אין סיבה לשחק עם גלזר ואולסק ביחד.

Bilev, Maccabi Diamond ו-עידן444 אוהבים את זה.
  8. DRORIKO Member

רואה עכשיו את התקצירים של המחזור. תצוגת שוערות שלא היתה מביישת את השוערים של הליגה הסינית.

Bilev ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  9. abcd Member

גלזר לא אשם שהמאמנים טעו בהרכב ולא הגיע לו שיוציאו אותו במהלך המחצית. מקווה שבהפסקה הסבירו לו ש-It's not you it's us.

Bilev אוהב/ת את זה.
  10. Raulito Madridista

לגבי שוינפלד, תמיד כתבתי שהאמת באמצע - הוא לא כזה טוב כמו שהיה בהפועל ת"א כשהגיע מנתניה, כל כדור נכנס, זה היה מטורף, ומצד שני הוא לא כזה שחקן כושל כמו בחצי העונה השני שלו - הפירוק, החובות וההבטחות שלא עמדו בהן כלפיו ועוד ועוד. למה הוא לא מתאים למכבי? קודם כל יש לה כבר חלוץ בדיוק כמוהו, ולמכבי יש הרבה שחקנים שמניעים כדור, אצילי, מיכה, גולסה וכן-הלאה, הוא לוקה בחסר באלמנטים האלה, אין מה לעשות. אני אישית לא מצליח להבין את ההרירכייה של החלוצים אבל בבאר-שבע יכולים כרגע רק לקנא כרגע, אפילו יצחקי נותן גול פעם בכמה משחקים ומזכיר שהוא חי למרות המחשבה שהוא פרש לפני 4 שנים ולא הודיע.

11. קשר שמאלי Member

זה לא רק שהוא לא כובש, הוא גם לא מאיים על השער. הוא נראה כמו מתאגרף שהתפלח למגרש כדורגל
    חלוץ לקבוצות פלייאוף תחתון במקרה הטוב

henry1 אוהב/ת את זה.
  12. Raulito Madridista

חלוץ שמאוד תלוי בקבוצה שלו, לא יודע איך להתייחס ליצחקי שנדיר לראות אותו משחק יותר מפירורים, אבל לשוינפלד יש הכי פחות כדורגל ברגליים ביחס לשחקנים אחרים[אתמול בלקמן היה חייב להרים ברחבה בדקה האחרונה ולא להתמזמז]. אפילו קיארטנסון מסוגל לזרוק בלם ברחבה ולבעוט טוב בשתי הרגליים. אם לא הגול בדרבי אחרי כמה שניות - ההייפ סביבו שהיה נמוך משמעותית, והיה לו גם שלושער נגד בני-יהודה. אני חד וחלק חושב שהוא לא היה מתאים למכבי מעולם וזה היה סקסי 'לגנוב' שחקן מהפועל ת"א, לא סמל שלה אלא שחקן שהגיע והצליח הרבה מעבר למצופה. אבל זה חלק מהכדורגל. כנראה שמצאו בו משהו, טעו איתו ולא אתפלא אם ישוחרר בקיץ.

13. hbs7 Member

סה, שוינפלד, וידאר לפרקים לא קצרים, פקהארט - כולם אם לא מצליחים לדחוק שער בקושי מורגשים.
    מחסור חמור בשחקני אגף איכותיים בארץ או שיטות משחק לא מתאימות - סוג החלוצים הזה פשוט לא ממש יעיל.

14. gilad16 Member

העונה פקהארט כשהוא לא דוחק שער >= שהר כשהוא לא דוחק שער
    אבל מסכים שבליגה הישראלית לחלוצים מסוג מסוים קשה יותר מבמקומות אחרים.

15. Raulito Madridista

השחקנים האלה שצויינו למעלה חסרים גם מהירות מסוימת לדעתי וזה עוד יותר מקשה. דווקא במכבי יש אחלה שחקני אגף - אצילי ומיכה, אצילי אולי עושה הכי טוב בארץ את ההרמת כדור מהאגף השני - מצד ימין עם רגל שמאל, חזק ולמקום הנכון. אבל הם שיחקו יחד מעט מאוד. עידן ורד היום בבית"ר ישחק יותר מ-10 דקות(נגד כפר-סבא) וזו זריקת מרץ אדירה.

ועדיין השחקנים שאני הכי אוהב הם החלוצים שמשחקים קצת יותר מאחורה ויש להם דריבל יוצא דופן, שכטר ויצחקי בשיאו היו יכולים לשחק גם בכנף. שכטר לא מכדרר 'נקי' אבל יש לו כוח פריצה אדיר והוא מעיף שחקנים על הקו בקלות. גם עטר היה פעם וירטואוז גדול יותר. עומר דמארי הכי '9' מביניהם אבל גם לו יש יכולות. לדעתי יש מחסור בשחקנים כאלה. בן-שהר לוקה בחסר בניגוד לאלה שציינתי.

אגב, באר-שבע מקבלת אחלה מוטיבצייה אחרי התיקו של מכבי, אבל היא עדיין בהרכב לא מלא ועם בעיות קשות בהתקפה ככה שתיקו לא יפיל אותי מהכיסא.