מחזור 25 בליגת העל: הפועל מתרסקת בחיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י David De Gea, ‏16/3/07.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי פ"ת הראתה לנו כבר השנה (ובכלל בשנים האחרונות) שהיא קבוצת צמרת לגיטימית, ניצחון על בית"ר לא יפתיע אף אחד ואפילו אני בטוח שרוב האנשים רואים ניצחון של מכבי פ"ת כיותר ריאלי מאשר ניצחון בית"רי, הבעיה היא שפ"ת לא יציבים בשיט, אתה לא יודע על איזה יום הם יפלו וביום נתון בית"ר מסוגלת לנצח אותם בלי בעיה (לא בגלל הצגה ירושלמית כי זה בטוח לא יקרה אלא בגלל חולשה של פ"ת), וכמובן השאלה הגדולה איזה פ"ת נראה היום... אני מקווה שנראה את בלסינג קאקו, עומר גולן רובי סרסור ושות' משחקים טוב ואם זה יקרה בית"ר לא תנצח שם.
    היום מכבי תעמוד מול מבחן קשה מאוד... אשדוד מראה בשבועיים האחרונים שיש לה כדורגל נהדר, בכלל אנחנו רואים ממנה עונה טובה, ולמכבי יהיה קשה מאוד היום. יש למכבי פלוס אמיתי רציני שזאת ההגנה שלהם, ומול ההתקפה הנהדרת של אשדוד ההגנה של מכבי חייבת להיות ביום טוב, אם מכבי תצליח לשים לב לחלוצים של אשדוד ולא לעשות שטויות, אני לא פוסל אופציה של 1-0 קטן גדול של מכבי. בכל מקרה, אם מכבי מנצחת שם אפשר בלי ספק למחוא כפיים לצהובים.

2. MilanFan Member

עמוס לוזון הולך לחטוף מכות. הוא התבטא היום ואמר: "הניהול בבית"ר הוא בושה". לא יודע למה הוא אמר את זה, הוא רק ירתיך את הבית"רים. בכל מקרה, אני לא מאמין שבית"ר תתקשה נגד חניכיו של גיא לוזון.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן אה.. כמו שבית"ר לא התקשתה בכלל נגד הכח, בני יהודה, הרצליה, הפועל פ"ת, אשדוד, וכו וכו וכו'...

אה אופס.. דווקא גם נגד הקבוצות האלו בית"ר התקשתה...

4. hai Member

חיפה העונה רק נגד הגדולות שיחקה כמו שהיא שיחקה באירופה ואני מאמין שנגד הפועל היא תמשיך ככה.. ובגלל שהפועל טובים יותר והמשחק בקרית אליעזר זה יגמר בX

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ולמרות זאת הפסדנו לבית"ר פעמיים ולהפועל תל אביב. בחלק ממשחק החוץ שיחקנו על מתפרצות, אך במשחקי הבית כמעט ולא שיחקתי בצורה הזאת.
    אני לא רואה תסריט שמחר בקריית אליעזר חיפה יבואו, יתגוננו ויצאו למתפרצות.

6. -=Messi=- Member

סוף סוף גרשון חוזר ! נקווה שהניצחון נגד חיפה יכניס קצת שקט להתקפה הבית"רית כי ההגנה חזקה ויציבה, סוף סוף בן יוסף בחוץ !
    חיפה שיחקה רק נגד הגדולות איך שהיא שיחקה באירופה ?
    נגד מכבי ת"א בבלומפילד עשתה תיקו, נגד הפועל בבלומפילד הפסידה 2:0, נגד בית"ר בבית הפסידה 3:0, נגד בית"ר בחוץ הפסידה 4:1 ועשתה 1:1, נגד מכבי ת"א בבית עשתה 0:0 והיחידה שמולה עוד שיחקה כדורגל הייתה הפועל ת"א בבית ששם זה נגמר 3:2.
    בכל מקרה אני עם חיפה ביום ראשון.

ולירן - נגד בני יהודה בחוץ בית"ר שיחקה בהליכה וניצחה, נגד הכח בחוץ גם והשלוש האחרונות זה נכון.

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/07
  7. Number 8 Member

להאיר קצת את פניו. כנראה שאותו בן אדם לא הכיר עובדות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/3/07
  8. Igi Member

גם נגד מכבי פ"ת באורווה בית"ר כיכבה השנה...

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי פה מישהו שכתב שלדעתו המשחק של מכבי נתניה מול הפועל פתח תקווה הולך להיות משעמם. אז לא רק שהוא לא הולך להיות משעמם, אני חושב שהוא הולך להיות המשחק הכי פורה המחזור, כי ככה הוא אמור להיות על הנייר. להפועל פתח תקווה כבר אין יותר מה להפסיד, לכן היא תשחק כמה שיותר על התקפה. מכבי נתניה, מצידה, מאומנת על ידי ראובן עטר, ככה שזו הבטחה למשחק התקפי משני הצדדים.

המשחק של הפועל תל אביב מול מכבי חיפה הוא פתוח לחלוטין. עכשיו, כשאין את אירופה, אין לדעת איך מכבי חיפה תגיע למשחקים בליגה. יכול להיות שהשאננות תימשך ויכול להיות שלהט של אירופה יעבור לליגה. בשני המקרים, משחק מעניין יהיה, כי זה משחק שתמיד יהיה על היוקרה ולא משנה באיזה מקום הקבוצות נמצאות.

מועדון ספורט אשדוד יכולה וצריכה לנצח את מכבי תל אביב. היא הייתה אמורה לעשות את זה פעם אחת העונה, אבל השופט החליט לעזור לה ועכשיו זהו רגע האמת שלה. היא הוכיחה מול שתי הגדולות האחרות שהיא מסוגלת לשחק כדורגל שובה עין ואם היא תבוא עם אותו מתח למשחק הזה, היא יכולה לעשות מה שמדי מחזור מסתמן לבלתי אפשרי.

מכבי פתח תקווה בהחלט יכולה לנצח את בית"ר ירושלים, אבל אני חושב שהמשחק הזה יסתיים בשוויון. שיטת המשחק של מכבי פתח תקווה היא נשק מצוין מול בית"ר ירושלים של העונה הזאת ואני בטוח שהלוזונים יכולים לקחת לפחות נקודה במשחק הזה.

10. -=Messi=- Member

ואולי תזכירו את המשחקים שבית"ר הייתה טובה ?

11. a.m Member

חוץ ממשחק אחד נגדנו, מתי הייתם באמת טובים?

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואולי תפסיקו להזכיר משחקים בודדים? מכבי נתניה קרעה את בית"ר ירושלים ומכבי חיפה העונה, זה עזר לה במשהו? לא. עונה טובה מודדים על סמך עונה שלמה ולא על משחקים בודדים.
    אני אתחיל למחוק את כל התגובות הקטנויות האלה, כי הן מורידות את הרמה של הפורום.

13. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

אתה יודע גם כמה דברים אמורים להיות ? הפועל פ"ת נראית כמו הצל של עצמה, נתניה לא יודעת לעשות התקפה חזקה יותר מדי, אם כי היכולת שלהם מול הפועל פ"ת יכולה להספיק.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אויי אשדוד. עוד הפסד, הפעם ביתי לתל אביבית השנייה, מכבי. למעשה יוצא שהקבוצה של חזן לא מצליחה לנצח אף אחת משלוש קבוצות הצמרת הנאבקות על האליפות. הכובש למכבי היה מיליאן מרדיקוביץ', שער שלישי ברציפות, אם אינני טועה. ללא ספק מגיעה מילה טובה גם למכבי אשר רושמת משחק 20 ברציפות ללא הפסד, ניצחון שמראה על הרבה אופי במגרש שלא מעט קבוצות איבדו בו נקודות.
    חבל על אשדוד, אחת הקבוצות שיותר נהנתי לראות במשחקיה האחרונים, יוצאת משלושת המשחקים האחרונים עם נקודה אחת בלבד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/3/07
  15. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

נו.. משחק 20 ברצף ללא הפסד, ועוד ניצחון חשוב ששומר אותנו במאבק על האליפות.
    עונה מוזרה ללא ספק.