מחזור 25 בליגת העל: חיפה מביסה בקלות 0:3 את אשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏3/4/09.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפילו כקבוצת תחתית היינו מצליחים לחבר 2 נצחונות רצופים. מתי זו הפכה להיות משימה בלתי אפשרית מבחינתנו? שוב זה קורה לנו. אנחנו לא מצליחים לנצח קבוצה שמהדקה הראשונה הבלמים שלה מעיפים כדורים ליציע מרוב בהלה. קבוצה שבהתקפה הראשונה שלה הבקיעה לנו שער (כמו בתיקו 3-3 מול מועדון ספורט אשדוד). וכמה שהשופט היה חרא, השחקנים התאמצו להיות עוד יותר חרא.

אנחנו ניקח אליפות רק שניפטר מכל הנמושות שיש לנו בסגל. כל השחקנים שבוכים לתקשורת על זה שלא סופרים אותם, אבל לא מסוגלים לחבר 2 נצחונות רצופים.

2. oFiRzZz Member

חבל שהטחרתי את עצמי לנסוע לבלומפילד , אפשר ללכת לים .
    http://www.kinderland.co.il/var/142/46494-neve-yam-yam-beach3.Xxx

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

תשעה שערים בשלושה משחקים, מאזן מרשים בהתחשב בליגה הישראלית.
    חמישה שערים הובקעו בסה"כ בשני המשחקים שפתחו את המחזור:
    באורווה בין מכבי פ"ת להפועל ת"א (2:1) ובבלומפילד בין בני יהודה למכבי נתניה (0:2),
    את ארבעת השערים הנוספים סיפקה בית"ר ירושלים במשחק שהסתיים לא מזמן, בו הביסה 4:0 את הכח רמת גן.
    כל זה כאשר נשארו עוד שני משחקים היום, נחמד. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

נ.ב. בעקבות הניצחון של בית"ר, היא מעפילה למקום השלישי על חשבונה של מכבי נתניה,
    כאשר הפער מהמקום הראשון, שם ממוקמת (לפחות זמנית) הפועל תל אביב, 4 נקודות בלבד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/4/09
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי הניצחון של הפועל ת"א באורווה היא הצהרת כוונות רצינית. לא רק שהאדומים ניצחו במגרש קשה ביותר היא גם עלתה זמנית למקום הראשון. הניצחון של בית"ר חשוב, אבל מאד צפוי, אם לא מנצחים בבית את הכח אז נגמר החגיגה. נתניה? היא תצטרך להתעלות מול הקבוצות הגדולות ובעיקר לא לאבד יותר נקודות מול הקטנות.

כולם מסתכלים עכשיו ליום שני...

נ.ב - 'אוהדי' בית"ר מראים עד כמה שפלים הם. השנאה שלהם עוד יחזור אליהם כמו בומרנג.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא משחק גדול של בית"ר אבל זה מספיק ל-0-4 על הכח החלשה , ברק יצחקי הראה כמה הוא חשוב לבית"ר עם 2 שערים ו-2 בישולים , אגב יצחקי השתווה לדני נוימן בטבלת הכובשים של בית"ר עם 34 שערים במקום ה-17.
    בפעם הראשונה העונה אנחנו במקום ה-3 די מוזר שאחרי שנתיים שהיינו במקום הראשון , הפער כרגע הוא 4 נקודות אבל יש למכבי חיפה משחק ביום שני ובשבוע הבא יש משחק קשה נגד בני יהודה אמנם בטדי אבל בני יהודה נמצאת במקום החמישי וניצחה את מכבי נתניה היום.

הפועל ת"א הפתיעה אותי שניצחה באורווה וכרגע היא קיבלה המון כח במאבק על האליפות עם העלייה למקום הראשון ואחרי שעברה 3 משחקים קשים , מכבי פ"ת בים כבר חודש וכך יהיה עד סף העונה.
    מכבי נתניה יכולה לשחק רק נגד קבוצות חזקות ממנה שבאמת תוקפות , אני לא מבין למה דניאל יאמר אמר אחרי המשחק שאין כבר סיכוי לאליפות , יאמר היה צריך להבין מזמן שסגל כזה לא יביא לו אליפות ואולי במקום לדבר הוא היה פותח קצת את הכיס ובמקום לראות שחקנים כמו מעבי , ימפולסקי , גואטה וקנפו אוהדי נתניה היו רואים קבוצה חזקה יותר שעם מאמן מצוין כמו מתיאוס הייתה יכולה לקחת אליפות בקלות בעונה שכזו.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה אתה מתכוון?

7. הרצליה Member

בלי שום קשר לאיך יגמר המשחק בין הפועל פתח תקווה לבני סכנין.
    ערן קוליק פשוט מאמן ענק!!

8. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אחד המאמנים היותר אנדרייטדים בכדורגל הישראלי,
    שמח בשבילו שניתנה לו ההזדמנות לאמן בליגת העל אחרי שנים רבות בליגות נמוכות יותר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/4/09
  9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

תוצאות סיום:
    מכבי תל אביב מנצחת את קריית שמונה בקרב תחתית חשוב מאוד, 3:2.
    קריית שמונה עלתה ליתרון בדקה 19 משער של ירו בלו, איליה יבוריאן הישווה לאחר 3 דקות בלבד,
    בדקה 60 עשה מהפך והבקיע את השני שלו במשחק, ז'אן הכפיל את התוצאה כעבור 10 דקות, אבידור הצליח לצמק בדקה 86 וזוהי התוצאה בסיום.

משחק נוסף שנערך באורווה, בין הפועל פ"ת לבני סכנין, הסתיים בתיקו 2:2.
    סכנין עלתה ראשונה ליתרון בדקה 38 משער של יניב לוזון, חאמד גנאים הבקיע את השני של סכנין בדקה 42,
    לא עברה דקה והפועל פ"ת צימקה את התוצאה משער של סטיבן אופיי,
    כאשר בדקה 56 איימן אבו סלאח, שחקנה של הפועל פ"ת שלא תטעו, הישווה את התוצאה.
    סכנין יכולה להרגיש פספוס מכיוון שהוליכה בשני שערים והניצחון היה לה בכיס, אך איפשרה לפ"ת לחזור למשחק.

10. Raulito Madridista

לא ייאמן איך גם במשחק טוב מאוד של מכבי, האוהדים צריכים לסבול עד לשריקה האחרונה, בגלל שער של קריית-שמונה שהגיע משום מקום. ובכל-זאת, מכבי ניצחה והציגה את אחד מהמשחקים היותר טובים שלה העונה. מכבי לא הבקיעה שלושה שערים מאז המחזור החמישי ויבוריאן רושם צמד ראשון העונה. ישראלביץ ממשיך בשיפור ביכולתו וגם בוזגלו ושפונגין שיחקו בסדר גמור. הנאיביות בהגנה כנראה תימשך עד סוף העונה, אבל אם מכבי תמשיך להגיע להרבה מצבים, אני בטוח שהכדורים כן ייכנסו מתישהו. הבעייה שמכבי סובלת מחוסר יציבות והיא יכולה במחזור הבא לבעוט לשער רק פעמיים. גם לפני המשחק היה ברור שמכבי לא תרד ליגה, אבל כעת הסיפור ממש סגור ונמני יכול לנשום לרווחה.

בית"ר כצפוי לא התקשתה נגד הכח, שהרימה ידיים החל מהשנייה הראשונה. ובכל-זאת, גם נגד קבוצה חלשה כיף להבקיע הרבה שערים, בית"ר השנה לא מצליחה לדרוס, כמו שאר הקבוצות. ברק יצחקי כבש חצי משעריו נגד הכח, וגם מהיכולת שלו היום אני לא מסתנוור(למרות התרגיל המדהים שלו בשער השני, איך שהוא השתחרר בפעולה אחת משני שחקנים), אך ורק בגלל היריבה שממול, כי הוא צריך להוכיח השנה שגם נגד הגדולות הוא קיים. מה שלא יהיה, יצחקי השנה הוא השחקן הכי חשוב של בית"ר ירושלים ולא אבירם ברוכיאן. תגידו, במהלך של השער האחרון, אז בן-שושן כזה סילון גם עם הכדור, או שהשחקן של הכח היה כל-כך איטי?; נקודה שלילית אחרונה לגבי הכח - מעבר להגנה העלובה שלא יודעת לצאת לאופסייד וכל כדור ארוך הופך לחצי שער, גם האיש בין הקורות הוא דיי בדיחה.

אני אמרתי כבר ממזמן שמכבי נתניה לא יכולה לקחת אליפות, היא לא תעשה זאת עם חצי הרכב. יש יותר מידי שחקנים במכבי נתניה שלא מתאימים לרמה של קבוצת צמרת. תוסיפו לכך את שטראובר שמפשל בזמן האחרון, את שני המגנים שנמצאים בכושר רע כבר כמה מחזורים, ואפילו שלו מנשה יצא משלוותו והורחק. לפי דבריו של דניאל יאמר, גם בנתניה כעת כבר לא מאמינים. אני בטוח ששכטר אוכל את עצמו על כך שהוא היה חלש דווקא כשהסקאוטרים באו לעקוב אחריו. בני-יהודה יכולה לשמוח שהיא ניצחה סוף-סוף קבוצת צמרת, מעניין מה יהיה בטדי בשבוע הבא.

לגבי הפועל פ"ת וסכנין - כל אחת מהן לא יכולה להיות מרוצה מהתיקו. סכנין הובילה כבר ביתרון של שני שערים, והפועל פ"ת הייתה חייבת לנצח במשחק בית. פ"ת ספגה שער אחד וכל-כך מהר הוציאה עוד כדור מהרשת. מעניין אם האופי שהפגינה הפועל פ"ת יהיה קיים גם במחזורים הבאים. סכנין בוודאי נמצאת בהתקדמות.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ערן קוליק בן אדם נחמד שהלוואי שייתן סיבות להחמיא לו, מאמן ענק ולהגיד עליו שהוא אנדרייטד זה עדיין מוקדם, הוא צריך להוכיח את עצמו לאורך זמן בליגת העל, אני בטוח שהעובדה שיש בליגת העל החל מהעונה הבאה 16 קבוצות תבטיח לו כמה שנים רצופות של אימון בליגה הבכירה, גם אם יסיים את דרכו בסכנין. הוא מתחיל טוב את הסיפור שלו בסכנין, נראה איך יסיים את העונה ויותר חשוב- איך יבנה קבוצה לעונה הבאה.

אנשים במכבי נתניה ממשיכים לומר ש"הם הפסידו היום את האליפות". וזה די מצחיק, כי בית"ר ונתניה עם אותו מספר נקודות, אם לבית"ר יש סיכוי, ואותם האנשים האמינו מלכתחילה שיש לנתניה סיכוי, אז לנתניה עדיין יש סיכוי. מי שהאמין עד עכשיו ועכשיו איבד כל תקווה אז הוא סתם היה עיוור עד עכשיו. כי מה חדש בכך שנתניה לא מצליחה לנצח קבוצות שכביכול נחותות ממנה? שום חדש, זה ככה בערך מהמחזור הראשון. כמו שאמרתי מחזור הקודם, נתניה, כמו קבוצה קטנה, יודעת לבוא מוכנה ומפוקסת נגד הגדולות, נגד שאר הקבוצות היא מפשלת כאשר מדי פעם מצליחה לגרד פה ושם ניצחון. נתניה לא מסוגלת לקחת אליפות, ולא הייתה מסוגלת בשום שלב, כי ההפסד היום לבני יהודה בטח שלא הפתיע ודי שיקף את נתניה של כל העונה. ובכל זאת רק 4 הפרש... הפתעה מסחררת עדיין יכולה לצוץ, ואם נתניה תיקח זו תהיה הפתעה בלתי רגילה.
    הפועל ת"א ללא ספק בשלה למקום הראשון, היא לקחה 3 נקודות במגרש קשה מאוד, ועכשיו תחכה למעידה של חיפה, גם תיקו ישאיר אותה במקום הראשון.. משחק חשוב יהיה באשדוד.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הציבור הישראלי לא מכיר את הקריאה 'אללה אכבר' בתור אלוהים גדול אלא כקריאה שבה משתמשים המחבלים המתאבדים , אני למשל הייתי בפיגוע באוטובוס לפני כ-6 שנים וקשה לי עם הקריאה הזאת כמו שקשה לך עם הקריאה מוות לערבים.
    להוריד נקודות לא יעזור כי יש בתי דין מפוקפקים ועירעורים שונים , אם רוצים שהקללות במגרשים ייפסקו שני אירגוני האוהדים של הקבוצות צריכים להיפגש ולקבוע על 'שלום קר' , את אירגון אוהדי סכנין אני לא מכיר והלה פמיליה הם ילדים מפגרים ומגודלים כך שאני לא באמת חושב שהקריאות ייפסקו.
    אגב הקריאות כולם נשמעות מהיציע המזרחי/צפוני , אם תישב ביציע המערבי תראה בעיקר אנשים מתורבתים שבאים לראות משחק כמו שצריך.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

"בחרו בכיאל, עכשיו אין מונדיאל..." משהו כזה שרו בטדי לא?
    אני בכלל לא נכנס לויכוח מי כן או לא צודק, אבל המסר מאחורי המלים האלה מאד ברור. גזעני, מגעיל ותת רמה. כיאל עשה טעות, אבל מבחינתי כל הנבחרת הפסידה. את זה כנראה החבר'ה בטדי לא מבינים.

מבחינתי שיענישו בכובד את כולם, גם את בית"ר וגם קבוצות ערביות שבאות למגרש עם דגלי חיזבאללה ודברים כאלה. אני נורא אוהב את המשחק, אבל משום מה כל מיני דיבילים (ולא רק בארץ) מערבבים דברים שבכלל לא קשורים לעניין. זה פשוט מרגיז אותי ולא מעניין אותי מי פה כן או לא צודק.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן - אין שום סרט שאנחנו לוקחים השנה אליפות ולא משנה כמה על הנייר הסיכויים שלנו טובים. זה יהיה מאוד מעליב אם מכבי נתניה תיקח אליפות השנה, כי היא לא מצליחה לחבר 2 נצחונות רצופים. זה הזוי שאנחנו יכולים למצוא את עצמנו במרחק של 4 נקודות בלבד מהמקום הראשון בסוף המחזור, או מקסימום 6.

אני מקווה מאוד שבשנה הבאה לותר מתיאוס לא יתפשר עם דניאל יאמר על סגל שחקנים בינוני ויחליף כמעט מחצית משחקני הסגל. היחידים שראויים להישאר בהרכב של קבוצה שרוצה לקחת אליפות הם לירן שטראובר, לואיס מארין (שלא בטוח שאפשר לבנות עליו עקב הגיל), בוואן פרנסמן, אוראל דגני, אלברטו בלאנקו, רביד גזל, שלו מנשה ואיתי שכטר. כל השאר צריכים להתחלף, או לפחות לרדת לספסל.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מסכים איתך במיליון אחוז, אבל לדעתי כמו שאין סרט כזה היום לא היה גם לפני חודש, חודשיים או 3. כי שום דבר לא השתנה בין אז לבין היום. נתניה לא איבדה היום את הסיכויים, פשוט אף פעם זה לא היה בידיים שלהם.
    על הנייר האליפות עדיין קרובה לנתניה, אבל אם זה יקרה, כמו שאמרת.. עצוב ומעליב.