מחזור 25 בליגת העל: חיפה מביסה בקלות 0:3 את אשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏3/4/09.

1. henry1 Member

לירן - שכחת רק דבר אחד מבין כל הדברים שרשמת: לא יודע אם שמת לב, אבל משבוע לשבוע נשארים פחות מחזורים לסיום העונה, ואם נתניה הגיעה לשלב הזה של העונה בו היא לא מסוגלת לנצח קבוצה כמו בני יהודה שאין לה הרבה על מה לשחק בשלב הזה, ולמעשה לחבר שני ניצחונות רצופים מאז הסיבוב הראשון, אז באמת שאין לה סיכוי לזכות באליפות.

כמובן שבשבוע הבא הפער יכול לחזור שוב לנקודה, שניים או שלוש, ואז זה שוב יהיה תלוי במשחק אחד, אבל זה סיכוי שקיים רק על הנייר, כי אנחנו מוכיחים שבוע אחר שבוע שאין לנו את היכולת לשמור על רמה טובה במשך כמה משחקים רצופים, ואם זה לא קרה עד עכשיו, זה לא יקרה עוד.

לפני כמה שבועות ציינתי, שאם נגיע שני מחזורים לפני סיום העונה בפער של שתי נקודות מהפיסגה, ניקח את האליפות, כי מחזור לפני אחרון אנחנו משחקים מול חיפה ומחזור אחרון מול הפועל, ומול קבוצות כאלה נתניה מתעלה. כדי שזה יקרה נתניה תצטרך להתעלות על עצמה ולחבר שניים שלושה ניצחונות רצופים. אם אתמול היינו מנצחים, הייתי הרבה יותר מעודד לגבי האפשרות הזאת, כיום אני מאוד סקפטי.

נערך לאחרונה ב: ‏5/4/09
  2. King Kenny Member

ניצחון חשוב מאוד של הפועל אתמול באורווה, שהוא אחד המגרשים היותר קשים בארץ. פתחנו את המשחק טוב מאוד עם גול מוקדם (שהיה באשמת אוהד כהן עם יציאה נוראית) ועוד כמה מהלכים יפים של כדורגל, לקראת הדקה ה-30 קצת הרפנו אבל עדיין שלטנו במשחק. בפתיחת המחצית השנייה זה היה סיפור שונה לגמרי, פ"ת שלט במשחק באופן אבסולוטי, היו ראשונים לכל כדור, לא הצלחנו לחטוף להם ואיבדנו את הכדור כל כך הרבה פעמים עם הרבה מסירות לא מדויקות ופזיזות. דווקא בדקות הטובות של פ"ת הגיע לנו פנדל ברור ותבריזי עם שיפוט נוראי במקום לשרוק לפנדל הוציא לורמוט צהוב על התחזות. התנועה של זהבי בגול שלנו הייתה גאונית, כאשר כל השחקנים של הפועל עשו את התנועה לכיוון השער זהבי עשה את הדרך ההפוכה וטלקיסקי ראה זאת ומסר לו מצוין.
    אניימה היה חסר לנו וזה בלט עם תצוגה מאוד מאכזבת של יניב מזרחי, ציפיתי ממנו ליותר. הוא ונאתכו אשמים בגול, מזרחי בקושי יצא מהשער ונאתכו פשוט נתן לגרנצ'רוב לחלוף על פניו. האדום שלו היה במחשה ראשונה שטותי, אבל במחשבה שנייה הבנתי שהוא הציל גול בטוח. אריק יאנקו הצעיר עמד בלחץ ולא עשה שטויות ועשה בסדר גמור. השחקן הכי טוב על המגרש היה ורמוט, מחצית ראשונה טובה מאוד בה הנהיג את ההתקפה. מחצית שניה פחות טובה של גילי אבל עדיין היה מגיע לו פנדל והעבירה שגרמה לבעיטה החופשית בגול של זהבי נעשתה עליו.

יאללה הפועל, שבוע הבא בבלומפילד נגגד אשדוד! :aaarse:

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אוקיי, זה בהנחה שחשבת שזה יתשנה מתישהו, לא יודע אם נתניה נתנה מספיק סיבות לאורך הדרך להאמין שזה ישתנה בהמשך.. אני חושב שלא. וכמו שאמרת אני מסכים איתך, אם נתניה תצליח איכשהו (נשמע לי מאוד מופרך כרגע) להגיע למחזורי הסיום, עם אותו מספר נקודות נניח כמו מכבי חיפה והפועל ת"א... לא הייתי פוסל אותה בכלל ב"ראש בראש" עם הפועל ת"א, מכבי חיפה לא פקטור בכלל אצלי אם יהיה מצב שכזה. רק דבר אחד יכול לגרום לנתניה להגיע למצב שכזה- מזל. כי את היכולת לתת רצף ניצחונות/תוצאות טובות- אין. כמו שעכשיו, נתניה עדיין בתמונה אך ורק בגלל החולשה של חיפה, האי יציבות של הפועל ת"א. לא כל כך בזכות עצמה.

4. henry1 Member

אחרי כל משחק מול קבוצת הצמרת האמנתי שזה יקרה (חיבור של שני ניצחונות ברציפות), אך לצערי זה לא קרה.

בכל מקרה, אני מסכים איתך שנתניה כיום נמצאת בצמרת בעיקר בגלל איבוד נקודות של שאר הקבוצות, יותר מאשר היכולת שלה. אם הייתי מודד את היכולת שלנו במפגשים הישירים בין קבוצות הצמרת, הייתי אומר שאנחנו נמצאים בהחלט בזכות ולא בחסד, אך כיוון שאת האליפות לוקחים מול הקטנות, אז זה הרבה יותר בחסד מאשר בזכות.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/9.Xxx מועדון ספורט אשדוד - מכבי חיפה http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/4.Xxx

שני, ה-06/04/09. 20:45 בערב. אצטדיון הי"א.

מועדון ספורט אשדוד מגיעה למשחק כאשר היא מדורגת במקום ה-6 ובמאזנה ישנן 32 נקודות. במחזור האחרון הפסידה הקבוצה 3-2 לבני סכנין של ערן קוליק.
    כמו בכל משחק מרכזי העתה ואילך, הקבוצה היריבה של אחת מהטוענות לכתר תהיה זו שרוב אוהדי הכדורגל בישראל יהיו בעדה, כשרק מיעוט ירצה בהפסדה. הפעם אלה יהיו הפועל תל אביב, ביתר ירושלים ומכבי נתניה שיחזיקו אצבעות למועדון ספורט אשדוד במאבק מול הירוקים. הנמליסטים מצידם לא מתרגשים ומבהירים שברצונם לקחת נקודות לכל הקבוצות הגדולות.
    במחזור שעבר דמיטאר מקרייב ספג כרטיס אדום על פגיעה בשחקן אדום בלא כדור ולכן לא יוכל ליטול חלק במשחק הקרוב. את מקומו צפוי להחליף עידן שדה הצעיר, אך גם שיתופו של שי הולצמן, שלפני כחודש וחצי מונה לעוזר מאמן הקבוצה, אפשרית. התלבטות נוספת היא בין ברוך דגו למשה אוחיון. הראשון בכושר טוב, אך השני מתאים יותר למערך איתו מתכנן לעלות יוסי מזרחי. שי מימון, שהושאל לקבוצה מהמועדון הירוק, פצוע ולכן לא ישותף במשחק, כשאת מקומו צפוי למלא מתן אוחיון.

הרכב משוער: דראגן סטויקיץ'; כריסטיאן גונזאלס, מתן אוחיון, ליאור ראובן, אדיר טובול; יוסי אופיר, משה אוחיון, לומוביר קוביצה, דוד רביבו; עידן שריקי, עידן שדה.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/20122005/950729/IMG_0631-(Large)_wa.Xxx
    בעונה הבאה הוא ירצה לעבור לקבוצה שתאבק על תארים ולכן יש לו מה להוכיח. דוד רביבו.

מכבי חיפה מגיעה למשחק כאשר היא מדורגת במקום ה-1 (זמנית 2) ובמאזנה ישנן 46 נקודות. במחזור האחרון סיימה הקבוצה בתיקו מאופס עם מכבי פתח תקווה של רוני לוי.
    הירוקים יוצאים למשחק באשדוד בידיעה שהפועל תל אביב וביתר ירושלים ניצחו עד כה במחזור הנוכחי. אל תוצאה שהיא לא נצחון ירוק ומכבי חיפה צפויה לרדת מהמקום הראשון לאחר שהייתה בו מהמחזור ה-9.
    אלישע לוי די סגור על הרכב הקבוצה, אלא שיש עמדה אחת בקישור ההתקפי שהוא עדיין משאיר פתוחה בפני 3 שחקנים: אוסיי ראנספורד, ליאור רפאלוב ואפילו אייל גולסה מועמדים לפתוח. יתכן כי מי שיפתח בסוף הוא הרכש מגאנה, שבינתיים עדיין לא הצליח להביע את חותמו בצורה משמעותית בקבוצה. אנדרסון ווסט שוב לא יכלל בסגל הקבוצה מסיבות מקצועיות, כשגם מוחמד גאדיר לא ישחק מאותה הסיבה. הופעה של אלון חרזי תייצר שיא חדש בכדורגל הישראלי ברמת ההופעות, שכן זו תהיה הופעתו ה-520 של המגן הותיק ועטיר התארים. שלומי ארבייטמן יפתח בחוד הקבוצה על חשבונו של טמבינקסי פאנטיני.

הרכב משוער: ניר דוידוביץ'; דקל קינן, ליאוניד קרופניק, אייל משומר, פיטר מסיללה; ג'ון קולמה, בירם כיאל, גוסטבו בוקולי, אוסיי ראנספורד, יניב קטן; שלומי ארבייטמן.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/20022007/1091523/Resize-of-_MG_2376_wa.Xxx
    גם הוא צריך להוכיח שהוא ראוי להוביל חוד של קבוצה שרוצה תארים. שלומי ארבייטמן.

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/09
  6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרכב מאוד התקפי של מכבי חיפה למשחק נגד אשדוד אבל השאלה היא איפה רנספורד וארבייטמן יתופקדו כצמד חלוצים או אחד באמצע ואחד באגף , אשדוד תחסר את מקרייב וזה יפגע כי הבולגרי בכושר טוב ויכול לעשות גול מכלום , עידן שדה שחקן מוכשר שכבר הבקיע העונה אבל מול מכבי חיפה זה סיפור שונה.
    יאללה אשדוד! :aaa021:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/4/09
  7. Don Joan Roman Member

אני לא יודע מה כ"כ "רשע" ו"נבזי" בשיר על כיאל, בסה"כ שיר מחאה כנגד ההתעלמות הלא צודקת משחקני בית"ר ירושלים ובטח שהכי קל לצאת נגד השחקן הכי חלש באותו משחק.
    והשיר הולך כך "רציתם כיאל רציתם כיאל עכשיו אל תבכו שאין מונדיאל".

בנוגע למשחק: הפכנו משחק לא קל מול יריב שיודע להפריע למשחק קליל ובגלל זה גם ניצחנו 4:0 שיכל עם עוד קצת מאמץ מצד אבירם ברוכיאן להיות גם שבע.

8. Igi Member

שמעתי את מחרוזת שירי ההלל שלהם מול הכח, כולל הלחן המדהים בשיר על טועמה, בזמן השידור ובאמת שלא היה לי מה להגיד, הם כבר מזמן הפסיקו להפתיע אותי עם הנבזיות שלהם.

9. FelaKaT Member

כן, ואוהדי חיפה ששרים על סבתא של עידן טל גם הפסיקו להפתיע אותך?

10. Igi Member

בהשוואה לאוהדי בית"ר, לא.

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/09
  11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איזה כדורגל עלוב אלוהים.... קבוצות עלק כדורגל שלא מצליחות לחבר 3 פסים... בושה.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, אנחנו מדברים פה על הכדורגל הישראלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    ברצינות, לא רק שהרמה באמת נמוכה אלא שגם אסף קינן לא מבין את מהות החוק של לתת יתרון לשחקן. העבירה על כיאל היתה עבירה, אבל למה אז לשרוק? קטן היה בדרך לשער וסביר להניח שהירוקים היו מבקיעים עוד שער כי קטן וארבייטמן רצו לכיוון השער עם רק שחקן הגנה אחד ביניהם. במקרה השני קינן ראה את העניין מצויין כי ארבייטמן הפיל את עצמו!

כרגע אני לא בטוח בקבוצה שלי. ההגנה של אשדוד הגנה גרועה, אבל אשדוד קבוצת התקפה טובה ומכבי חיפה מזייפת. מרכז ההגנה כבד ואיטי ואין לי צל של ספק שאשדוד עוד מסוגלת לחזור למשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/09
  13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

שי, סיכמת את זה בצורה הטובה ביותר, חסכת לי.
    משומר עוד מנסה לתקוף מימין אבל מסיללה ... קטסטרופה!
    איפה הספרינטים שהיה עושה בשנה שעברה? איפה המאמץ מצידו?
    שמח בשביל ארבייטמן שהבקיע, בתקווה שזה יביא לו ביטחון סוף סוף והוא יתחיל לעשות את מה שהוא צריך - להבקיע שערים.
    לגבי אשדוד, הבדלים גדולים בין ההתקפה להגנה, חשבתי שההגנה התייצבה להם,
    זה גם הוכח בתוצאות האחרונות, שהם ספגו פחות מבדרך כלל, אך מסתבר שזו פשוט קבוצה מאוד נאיבית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/4/09
  14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא יודע אם אפשר לומר על סמך המשחק היום שיש הבדל גדול בין ההגנה וההתקפה של אשדוד. לא רואים כלום גם מההתקפה שלהם היום, גם כאן וגם שם- קטסטרופה.

רנספורד אגב איכזב אותי מאוד, הייתי בטוח שמדובר בסקורר שהולך לככב פה.. היו לו 2 מצבים מצויינים שהיה יכול להפיק מהם הרבה יותר, אבל לקח החלטות מצחיקות ובזבז את המצבים לחיפה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/09
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אפשר לא לשחק טוב ובכל זאת לנצח 3-0? הערב ראינו איך עושים זאת נכון. מכבי חיפה באמת לא היתה צריכה להתאמץ, וחבל. היו זמנים שהאיצטדיון באשדוד היה לרב הקבוצות סיוט, היום? כמו שברקוביץ' וארבל צחקו, "משחק אימון".

מחצית שנייה יותר טובה של מכבי חיפה, אבל אני לא חוגג עכשיו. השערים של בוקולי תמיד יפים (הייתי רוצה לראות למי יש בעיטה יותר טובה, הוא או קנדאורוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx ), אבל חוץ מזה אם הקבוצה באמת היתה רוצה ומשחקת בקצב יותר רציני אז אשדוד היתה היום באמת מקבלת נוק אאוט רציני.

טוב לי שניצחנו, טוב לי שלא ספגנו, אבל חוץ מזה לא ראיתי יותר מדי דברים שאפשר לשמוח מהם. אולי טוב שארבייטמן ורפאלוב כבשו, אבל כמו שאני מכיר את השחקנים הישראליים, במשחק הבא כבר לא יתאמצו כי הם כבשו במשחק האחרון.

מלה אחרונה על אייל ברקוביץ, לפעמים הבחור מדבר לעניין, אבל הביריונות אצלו דבר שאני לא אוהב. נראה לי שגם יורם ארבל לא יודע לאכול אותו. לפעמים רמת השידור באמת יורדת לרמת הכדורגל שלנו.