מחזור 25 בליגת העל: חיפה מביסה בקלות 0:3 את אשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏3/4/09.

1. henry1 Member

אשדוד - נתניה שלפני כמה שנים, ולטעמי גם פחות טובה. כמה אני שמח שכיום אנחנו לא כמוהם. כדורגל התקפי, שערים...בסדר..., הכל לא שווה כלום בסופו של דבר, אם הם מתבזים במשחק כזה. שום נחישות, שום רצון, אין לחימה, פשוט מבזים את המועדון ואוהדים. אני לא זוכר משחק כזה אנמי של קבוצה בליגה, כמו המשחק של אשדוד היום, ועוד מגדילים את הליגה בשנה הבאה. אני לא מחבב גדול של ברקוביץ, אבל גם אני, כמוהו, טענתי עוד כשהחליטו על ההחלטה המטופשת הזאת, שזה יהרוס את הכדורגל שלנו, ואני מסכים איתו.

מכבי חיפה עשתה את מה שהיא צריכה לעשות, מה גם שהיא לא הייתה צריכה לעשות הרבה. היכולת הטכנית של שחקניה מביאה לה את הניצחון, וזה למעשה ההבדל מהקבוצה שלי. עד לפני מחזור אחד הייתי מתבאס מהניצחון הזה בגלל הפער שנפתח. כיום, אפילו רציתי לראות עוד שערים של חיפה..

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין מדוע יש כאן אנשים שמאוכזבים מהקבוצה של יוסי מזרחי. התקשורת משווקת אותה כקבוצה המלהיבה בארץ, רק כי לתקשורת אין מושג בכדורגל. היא רואה את יחס השערים שלה ומזה מגיעה לכל מיני מסקנות משונות (בדיוק כמו שבדרך מוזרה הם מפרגנים לבני יהודה על המשחק מולנו). מדובר בקבוצה מאוד משעממת, שבקושי עוברת את החצי גם במשחקים ביתיים שלה. מול מכבי נתניה הם לא עשו כלום ואיכשהו הבקיעו 3 שערים.
    מכבי חיפה היא הקבוצה הפחות טובה מבין כל ה-4 הראשונות. אולי שווה למכבי נתניה. בטח לא ברמה של הפועל תל אביב או ביתר ירושלים. מה שכן, הם יודעים לקחת ובענק, בעיקר בזכות העובדה שיש להם שחקנים רבים שיודעים לתת שערים. מבירם כיאל ומעלה, כל אחד מסוגל להבקיע בכל רגע נתון.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני אסכם את זה במשפט אחד:
    הדבר שהכי בלט בשידור במשחק היה התחת של ההיא שרקדה בחלון (מה זה?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx) זה אומר הכל לא?

4. Riki Member

איזה משחק נחות, ליגה של אפסים שלקרוא להם נכים יהיה עלבון כלפי אוכלוסיה שלמה ומדהימה בהרבה יותר מהלוזרים האלה.
    על חיפה אני ידבר אחרי זה. אבל איך קבוצה כמו אשדוד לא מתייבשת להציג יכולת כזאת במשחק בית ? זה פאקינג לא נקלט אצלי.
    וחיפה ? אני מתחרפנת רק מהמחשבה עך הכותרות על ''דריסה'' שאני יראה מחר בעיתונים שתהווה קונטרה מוחלטת לשיעמום הזה שהיה פה. אני אוהדת שרופה של חיפה, בושה בשבילי להגיד שמכאלה משחקים אפשר לקחת אליפותץ שחקנים של פוזה שלא נותנים כלום, לקרוא לזה יכולת זה נסיון פתאטי לחפות על כלום ואפס.

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהגיע הזמן להפסיק ולאשר מגרשים שבהם אזרחים יכולים לצפות במשחק כתוצאה מטיפוס על בניין או צפייה מהמרפסת. זה סתם נראה רע ומוציא את החשק לראות את המשחק. הקטע שאם מכבי נתניה יכולה לצאת לגלות קצרה בהרצליה, לקבוצות נוספות זה יהיה קשה יותר. אני לא חושב שיש אצטדיון ראוי בקרבתה של העיר אשדוד.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אכן, זו באמת בעיה, לאשדוד יש בעלים שכסף ממש לא חסר לו,
    לפני מספר חודשים בן זקן ורביבו השקיעו כסף לבניית היכל ספורט שכולל חדר כושר וכל מיני דברים,
    במקום זה היו בונים אצטדיון נורמלי בעיר, בכל זאת מדובר בעיר החמישית בגודלה בארץ.

7. Riki Member

יש כזה דבר שנקרא, הקרבה של השחקנים והמועדון לנסוע קצת יותר רחוק בשביל שבעתיד יהיה מגרש ראוי. אפשר לחשוב שישראל מכסה שטח של נסיעה בת חמש שעות כל כיוון למגרש חלופי.

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

Riki - הנושא של תרבות הספורט בארץ די נחרש, אז לא נכנס לזה. בגדול, 99% מהמשחקים משוחקים ביום שבת, יום שאין בו תחבורה ציבורית. זה די קשה לדרוש מאנשים לצאת מחוץ לעיר המוצא של הקבוצה. בטח מקבוצה כמו מועדון ספורט אשדוד, שלא לקחה תואר מעולם ולכן אין לה כיום נפח מספיק גדול של אוהדים.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל כמה אחוז בארץ שומרי מסורת ולא נוסעים בשבת? באיטליה משחקים גם ביום ראשון (כידוע הקתולים 'שומרים שבת' ביום ראשון) ובסה"כ אף פעם דיברו שם על להעביר משחקים בגלל הדת. איטליה נחשבת למדינה קתולית רצינית.

מה שבכל זאת מעניין אותי שאחרי 'טראומת יוון' פתאום מתחילים לדבר בטון אחר, וזה מבחינתי מעודד. כנראה שאם במקרה ננצח בשווייץ ששוב פעם נחשוב שאנחנו הכי טובים באירופה...

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי חיפה פשוט נהנתה הערב מקבוצה שנתנה לה לשחק בחופשיות ולהבקיע שערים קלים , אשדוד לא שיחקה כמו קבוצה שמשחקת בבית שלה לעיני האוהדים שלה , פשוט בושה לקבוצת מ.ס. אשדוד.
    כרגע הקרב המשמעותי יהיה בין מכבי חיפה להפועל ת"א , מכבי חיפה לא קבוצה כל כך טובה אבל היא יציבה ולא מרבה לאבד נקודות , הפועל ת"א מבין כל הארבעה היא הקבוצה הכי איכותית.
    לגבי המגרש באשדוד - פשוט בושה וחרפה שמאשרים מגרש כזה , ועוד יותר בושה שסקאוטרים מגיעים לשם כדי לעקוב אחרי שחקנים.
    איצטדיונים כמו האורווה , הקופסא והמגרש באשדוד לא יכולים להיות מאושרים בליגה הבכירה , לא הצלחתי היום לראות חמש דקות רצופות מהמשחק בגלל האיצטדיון המבחיל.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע כמה יש בכל קבוצה, בעיר נתניה יש המון אוהדים דתיים של מכבי נתניה שלא מגיעים למשחקים רק כי הם משוחקים בשבת. מי שמגיע מחבצלת השרון למגרש ודאי יוצא לו לחלוף על פני השכונה הדתית הענקית שיש שם (ממש על חוף הים המדהים שיש בעיר).
    אני לא אומר שצריך לשנות משהו, אלא רק מציין עובדה.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב שהבהרת את עצמך כי אני חשבתי שאתה בעד להזיז משחקים בגלל הדת. כעיקרון אני בעד שיזיזו את כל המשחקים לשעות יותר מאוחרות בגלל שיש יותר מדי חודשים בארץ עם מזג אוויר קייצי. אם יקיימו יותר משחקים אחרי השעה 7 אני משוכנע שבטח בחודשים היותר חמים נראה משחקים יותר טובים. בסופו של דבר אני גם עוזר בצורה הזאת לדתיים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

זה לא בשביל הדיון פה, אבל לעולם לא הבנתי למה חובש כיפה רגיל לא יכול לקחת אוטו וללכת לצפות כדורגל. אני בסה"כ מדבר פה על הדתיים הרגילים לא החרדים שגם ככה נגד כל דבר שהחילונים עושים. מבחינתי עניין הנסיעה בשבת (או לראות טלוויזיה בבית) לא צריך לשנות הרבה, אבל מי אני.

13. Mehmet Member

ההשערה היחידה שאני יכול להעלות מהמשחק המזעזע שלנו היום, היא שאשדוד החזירה טובה למכבי חיפה על המחזור האחרון בעונה שעברה. כזכור, חיפה באה לאשדוד כשאין לה על מה לשחק, נראתה כמו כלום, ואשדוד היתה צריכה את הנקודות כדי להישאר בליגה וניצחה בקלות.
    היום היתה הסיטואציה ההפוכה בדיוק, אז היתה כאן איזושהי החזרת טובה. אני לא רואה סיבה אחרת למשחק כל כך מביש.

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם זה באמת ככה והשחקנים לשניה אחת עברה להם המחשבה הזאת בראש ותאמין לי שיש הרגשה ששונאי הפועל יעשו הכל בשביל שאו חיפה או בית"ר יקחו אליפות אז צריך להוריד קבוצה כזו ליגה, לתת משחק זה פשוט הורס את הכדורגל

15. Mehmet Member

יש חוק בלתי כתוב בכדורגל, שכשיש קבוצה אחת שצריכה את הנקודות ואחת שלא, זו שצריכה לוקחת. זה קורה ב-90 אחוז מהמקרים מהסוג הזה פחות או יותר.
    ויכול להיות מצד שני שאשדוד סתם תפסו יום רע, הקטע הוא שגם חיפה לא היו גדולים, ובגלל זה העניין הרגיז אותי.