מחזור 25 בליגת העל: 1-1 בדרבי החיפאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏28/2/13.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מסכים, אני מאוד מחזיק ממנו.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מתי היה שער השדה האחרון של שחקן הפועל ת"א? כי את ב"ש הם ניצחו מעצמי ופנדל, את כפ"ס מפנדל ועכשיו גם השוו מפנדל.

3. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/3/356233.Xxx

נקודה לבנה. רואים סופר-קלאסיקו בטירוף, מבסוט מהניצחון, אני חוזר הביתה ומחכה לי הזבל הזה שנקרא ליגת העל וגם הפועל ת"א. אחד המעברים היותר קשים, מה שנקרא. 11 אדומים לא מצליחים לנצח קבוצה פח כמו אשדוד בבית, ומי זוכר איזה מקום אנחנו בכלל. שער השדה האחרון? ב-3:0 בדוחא על סכנין, משחק שאחריו אבוקסיס אמר 'היינו קטלניים'. טל בן-חיים בגולאסו. אבל בשביל מה צריך לשחק כדורגל אם תמיד נקבל את הפנדל(הפעם פחות גבולי), דמארי ההססן ממש מטפס בטבלת מלך השערים בדרך למקום השני.

הצטרפתי למשחק ברבע השעה האחרונה והיה בסדר, כדורגל פתוח מאוד מצד שתי הקבוצות. אבו-ענזה עם שתי החמצות נדירות ממש והפועל עם קבלת החלטות לא נכונות של שחקני ההתקפה, כמה לא מפתיע. לפחות יצרנו מצבים, אני חושב שבכל המשחקים עם אבוקסיס בייחד לא הגענו לכל-כך הרבה הזדמנויות. לא שהיה קישור או משמעמת טקטית חוץ מאלמוג כהן שרץ כמו מטורף כדי לבטל כדור חוץ בדקה ה-88, אבל זה לא שעם אבוקסיס היה. והקהל לאט-לאט חוזר ושר.

ככה במילה לגבי מכבי - אני זוכר דווקא שקראתי מישהו מסכנין שמבטיח 'תרשום, תרשום, אנחנו מנצחים'. קצת הזוי לשמוע את סכנין באה כפייבוריטית לפחות בעיני עצמה, זו אימפריית כדורגל - אולי במגזר. בכל-מקרה, גולאסו ענק של מהראן ראדי, כדור חופשי עצום, איך היפים שנבעטו השנה. יש לו רגל נקייה והוא אחד משחקני העונה ללא ספק, אולי אפילו יותר מאלירן עטר.

4. קשר שמאלי Member

אבו ענזה יצא ענזה(עז בערבית)
    החמצה אומללה שלו בדקה התשעים

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/13
  5. Ice Cream חסה

חלוץ רומני ששוחרר מראפיד בוקרשט בגלל שההנהלה נאלצה לחתוך שחקנים עם חוזים גבוהים.

6. alexshw Member

מכבי ת"א תארח את מכבי חיפה במחזור 28(30.3 שזה שבת, אבל בגלל שיש מחזור אמצע שבוע אחר כך אולי המשחק יהיה בתאריך הזה או מקסימום ב - 31).
    מכבי חיפה תארח את מכבי ת"א במחזור 33(כנראה ביום ב' ה - 29.4)

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי עוד מספר דקות של הפועל ת"א במחצית השנייה, אבל ממן החטיא שם הזדמנות שפשוט אי אפשר להחטיא. כנראה שההחטאה הזאת היתה אופיינית לתקופה האחרונה. מילה לגבי הציטוט הזה:
    "אין מה להתייחס לשופטים, לטוב ולרע".

הוא של פרדי דוד. ממה שראיתי ליאני לא בדיוק היה נגד האדומים. אפילו בעיטות חופשיות במקומות טובים הפועל ת"א קיבלה במתנה. מבחינתי המשחק הזה נגמר, אבל אם יגיע משחק שהשופט טעה בעד יריבת הפועל ת"א שגם יגיד את הציטוט הזה...

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון שלנו מחר ויכול להיווצר מצב שגם עם הפסד למכבי ת"א אנחנו נהיה בפלייאוף העליון, מדהים כמה התוצאות במחזורים האחרונים היו לטובתנו ועוד נשאר לנו סיכוי סביר לסיים בשישיה הראשונה, הקרקע מוכנה לפישול השבועי שלנו ובאמת שאם לא נשיג מחר 3 נקודות אז אי אפשר לבוא לאף אחד בטענות לאף אחד, לא לצ'צ'נים, לא לאוהדים, לא לגאידמק ולא לקורנפיין.

ההרכב נראה בסדר למרות שאני הייתי מעדיף לראות את סטיבן או ערן בהרכב על חשבון בן-שושן כדי שהקבוצה תהיה מסוכנת יותר וגם שיהיה שחקן מאחורי זאור שיוכל להזין אותו בכדורים ונראה את הצ'צ'ני סופסוף גם בועט לשער ועושה עבודה של חלוץ בתוך הרחבה. החלטה אמיצה ונכונה לדעתי של אלי להמשיך עם דסה וקריאף על חשבון מגרלשווילי וחדד שהיו מתחת לכל ביקורת בחודש האחרון ואולי ישיבה קצרה על הספסל תעורר אותם.

9. oranfu Member

רק לי נראה שמכבי ת"א מבקיעה בעיקר ממצבים נייחים ובעיטות מרחוק? אני כמעט לא רואה אותם מגיעים למצבי הבקעה ממשיים מול שוער.

10. קשר שמאלי Member

למה החלטה אמיצה? למרגלשווילי ושי חדד אין מקום בהרכב של בית''ר
    הם שחקנים בינוניים מינוס ואני עוד לארג' איתם
    היה לכם מזל גדול שהם לא שיחקו נגד מכבי בגביע

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

קריאף היה אילתור נגד מכבי כי אין לנו מגן שמאלי מחליף.
    כל מאמן ישראלי מצוי היה מחזיר את מגרלשווילי להרכב ואולי גם את חדד, אלי כהן הבין שהיכולת הנוכחית שלהם לא שווה דשא ומספסל אותם כמו שצריך.

מגרלשווילי אגב מתעלה על עצמו העונה ורק בחודש האחרון היה פח, חדד מאוד בינוני אבל בכללי אני מעדיף אותו על דסה שלא נותן כלום בחלק ההתקפי אבל ע"פ הכושר הנוכחי של השניים דסה הרוויח בצדק את המקום שלו בהרכב(נתן משחק מצוין נגד מכבי).

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מגרלשווילי במשך רוב העונה היה טוב מאוד, ממש לא הוגן לשפוט אותו רק לפי התקופה האחרונה.

סדאייב וערן לוי לא יכולים להיות בהרכב ביחד, זה אומר שני שחקנים שבקושי עושים עבודת הגנה ואלי כהן פשוט לא יכול להרשות את זה לעצמו, והצ'צ'ני בינתיים מקבל את העדיפות, לא יודע אם מסיבות מקצועיות. את בן שושן הייתי מוריד לטובת גלאבינה, הקרואטי הוא גם שחקן שעושה תנועה אינסופית ולא מפסיק לרוץ אבל ההבדל הוא כמובן היכולת, גלאבינה מסוגל להביא אותה בהברקה של גול בעוד שבן שושן פשוט שחקן חלש.

13. Ice Cream חסה

ראיתי עכשיו את שער השבת, כמה התייחסויות:
    1. האוהדים של סכנין עלובי נפש.

2. ראיתי מה טיבי עשה לשחקני ההתקפה שלנו באחד על אחד מולנו בגביע, פשוט הוציא מהם את הכדור כמו שמוציאים סוכרייה מתינוק. והיום הוא גם שם גול בנגיחה - נראה שהוא הופך מיום ליום לבלם שלם יותר, וה-350 שמכבי שילמה עליו יהפכו תוך שנתיים למחיר מציאה. לא מאמין שאצלנו הוא היה עד כדי כך גרוע (בעצם די ברור למה - הציבו אותו מגן ימני למרות שאין לו את זה, היה השעיר לעזאזל של הקהל) שהסכימו לתת לו לנסוע למבחנים באמצע העונה, ומכירה שלו בשביעית מהסכום הזה נחשב להישג ענק.

3. גם גל כהן מבני יהודה נתן היום את ה(שכחתי את המילה הזו, נרדפת לחותמת רשמית..) לכך שהוא אחד הבלמים הכי יציבים ומועילים בליגה. התלהבתי ממנו כבר כשהיה בהפועל פ"ת, אבל שם משום מה הוא נחשב לאוברייטד. קרייזיזבלו, איך? איך?

4. חפשו בכל המשחקים שנה שעברה של עכו ושל הפועל פתח תקווה - אלא אם מישהו מוצא בעיטות חלשות של פלצ'וק או השמטות מביכות ואת אג'ידה קופא על שמריו בזמן כדור חופשי, כמו אלה שראו היום בתקציר, לבאר שבע יש איזו קללה שיהיה מאוד קשה להיפטר ממנה, כמו קללת החלוצים של מכבי.

5. ישראל זגורי התגלה היום כערס, אבל כבר יותר מערס אחד שיש לו את מה שצריך ברגליים הוכיח שאפשר להצליח בליגה הזו.

6. הראיון של יובל נעים בסוף המשחק שבו הוא דיבר על כמה שהוא הגיע לאן שהגיע בזכות השיטה שלו והוא הרבה יותר ממוטיבטור, היה מגוחך עד צחוק בשביל מאמן שצעק על המגן שלו לבזבז זמן ב1-1 של בית"ר מול עכו דקה 85... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/3/13
  14. אלי מתחן Member

רונן אי אפשר להסיק מסקנות על יכולת של בלם על פי תקצירים. אהוד כחילה היה בלם נוראי שהיה לו כישרון גדול להציל כדורים מהקו, מי שלא ראה את המשחקים של בית"ר עוד היה עלול לחשוב שבאמת מדובר בבלם רציני.

15. Ice Cream חסה

ראיתי את גל כהן במשחקים ספורים ואני מאמין לפרשנים שאומרים שהוא שומר על יציבות, כשגם הסטט' איתו.
    ראיתי את אהוד כחילה רק בשלהי הקריירה שלו, אבל גם אם הוא לא בלם רציני, הוא היה בלם מאוד מועיל, לא כך?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/3/13