מחזור 25 בליגת העל: 1-1 בדרבי החיפאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏28/2/13.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתנה נוסח הפועל ת"א. בסה"כ מותר בכדורגל לנגוע אחד בשני, לא? אנדלובו לא הוכשל אלא צלל בצורה מגעילה. בר נתן איבד את המשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/13
  2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

העבירה הייתה מחוץ לרחבה אבל רואש בטעות טיפשית עוד שם ידיים על אנדלובו בתוך הרחבה ונתן לו סיבה לצלול. קל מאוד לשופט להיכשל בשיפוט הדעת במצב מסוג שכזה, מצד שני שופט הרחבה היה מטר מהאירוע...

להפועל חיפה נפסלו כבר שני שערים, הראשון ספק נבדל והשני נראה חוקי לגמרי, לדעתי הפועל חיפה מקופחת כאן בגדול.

3. alexshw Member

בעטו ברגל של אנדלובו ברחבה ועל זה שרקו. ברור שהוא גם הוסיף בנפילה, אבל פנדל חוקי.
    גם הגול של הפועל חיפה חוקי, לא הייתה עבירה על השוער.

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הראשון היה נבדל של שני שחקנים.
    השני מאוד גבולי. יש איזושהי נגיעה של גלושביץ בראש וביד של שראנוב, קשה מאוד לקבוע.
    בכל מקרה השוער שנותן היום תצוגה נוראית זה שראנוב. פעמיים השופטים הצילו אותנו מספיגה בגללו. לא מבין לאיפה הוא יוצא בכדורי גובה האלה. הוא נראה אבוד לגמרי.
    בכלל, ההגנה שלנו בפאניקה. זה בסך הכל גלושביץ' ועדיין זה נראה כאילו היברהימוביץ משחק במרכז הרחבה.

טוב לראות שקטן ממשיך לתת לעמאשה לבעוט את הפנדלים. אנדלובו חלש מאוד. הוא שחקן מאוד מוגבל והדעה שלי עליו לא תשתנה גם אחרי המחצית הזאת. תורג'מן עדיף עליו בהרבה. עזרא עושה הכל נכון חוץ מהמסירה האחרונה. מעניין מתי כבר בנאדו יעבוד איתו על זה. אם הוא היה מוסר ב 50% דיוק את המסירה האחרונה הוא היה מלך הבישולים של הליגה הזאת.

אגב, על מה התלונות של ארבל ונוימן? משחק חלש מינוס? כל 4 דקות היה מצב טוב מול השער, פנדל, שלוש החלטות דרמטיות, צהובים, עבירות. מה הם עוד רוצים?

5. תומס מולר Member

מופע אימים של שראנוב הליצן.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית בקרית אליעזר, 1-0 למכבי חיפה.

ללא ספק שהפועל חיפה קופחה. מבחינתי השער השני שלא אושר היה שער. פנדל למכבי חיפה לא היה והשער הראשון של האדומים שחורים נפסל גם בצדק.

אני מאד מתאכזב מהעניין שהקבוצה שלי לא מנצלת את החורים הגדולים בהגנת היריבה העירונית. עזרא שחקן עם פוטנציאל, אבל עד שהוא לא מוציא יותר מהפוטנציאל הזה הוא נשאר שחקן מאד מעצבן. הפועל חיפה עוד יכולה לנצח. אם הגנת הפועל מחוררת אז כנ"ל לגבי ההגנה של מכבי חיפה.

נראה מה יהיה במחצית השנייה, אבל בדבר אחד אני די בטוח. אנחנו עוד נראה שערים.

7. Civil Anti Madridista

מחצית עם הרבה החלטות שיפוט שנויות במחלוקת. הצלילה של אנדלובו ברחבה במרחק יריקה משופט הרחבה הוכיחה שוב עד כמה הם מיותרים במגרש
    השער הראשון שנפסל להפועל חיפה נכבש מנבדל, ואילו בשער השני לא הייתה עבירה של גלושצ?ביץ על שראנוב וכאן האדומים קופחו 

8. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

השער הראשון נפסל בנבדל מוצדק
    על השני אפשר להתווכח, קפיצה עם השוער ברחבת החמש בדרך כלל גוררת שריקה גם אם אין מגע של ממש
    לדעתי הגול חוקי אבל אני יכול להבין את השופט ששרק

הפנדל זה פשוט בושה וחרפה
    רק מוכיח כמה שופטי הרחבה זה דבר מטומטם שלא נותן כלום

9. oranfu Member

אני היחיד שרואה שרואש פוגע באנדלובו ברגל? הוא אולי נתן לו תירוץ ליפול, אבל זה עבירה ברחבה.

הגול הראשון שנפסל היה נבדל ברור.
    בשני, אסור לנגוע בשוער ברחבת החמש. הוא מפריע לו עם 2 הידיים.

אגב, החלוץ הזה שלהם עם כמה עבירות מאוחרות\בלי כדור ועוד לא קיבל צהוב..

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי ואבוי אם מכבי חיפה עוד תספוג שיוויון שיגרום לאיבוד נקודות. סוף סוף אנחנו מנצלים את השטח הפנוי בחצי של הפועל חיפה, אבל אנחנו כן צריכים לכבוש. יש פתגם ידוע...

לגבי גלושביץ' אני לחלוטין מסכים. בדקות הפתיחה הוא ביצע עבירה מכוערת מאד על קינן והדבר היה מצריך לפחות כרטיס צהוב.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

1-1
    בדיוק לזה חיכיתי. מכבי חיפה קבוצה פראיירית ואוי ואבוי אם איבדנו היום לחלוטין את הסיכוי על האליפות. שער יפה של בן של אגדה בירוק. אגב, דקל קינן שוב אכל אותה...

בנתיים מתקרבים לסיום המשחק ויורם ארבל חושב שאם הפועל חיפה עוד תכבוש היא תגנוב את הניצחון. לא רק שהיא לא גונבת היא פשוט משחקת כדורגל. מכבי חיפה ניצלה בנתיים בגלל טעויות השופט ואין לי בושה להודות בזה.

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בנאדו היום בניהול משחק נוראי.
    קודם כל ההחלטה לשתף את אנדלובו האנטי כדורגל הזה בהתקפה. אחר כך המשיך עם זה שבוקולי יצא ומדקה 50 הקבוצה הזאת לא עוברת את החצי, אבל הוא ישן בעמידה. אולי מסתכל לשמיים. כולם ראו את המגמה של המשחק רק הוא לא. חיכה וחיכה וחיכה. טוב שהוא התעורר בדקה ה 77. יופי אריק.

אמרתי כבר לפני המשחק הזה שקשה לנצח את אותה הקבוצה פעמיים לא משנה מי היריבה. במחצית השנייה נגמר האויר לשחקנים האלה, וכשעמאשה לא מסוגל לשים גול מ 3 מצבים מול שוער, הסיפור גמור.

ברכות למכבי תל אביב.

13. oranfu Member

התעודת עניות הכי גדולה לליגה הזאת זה שקבוצה עם חלוצים כמו של מכבי חיפה נמצאת במקום השני. כזה אוסף של עלובים. היחיד שהוא לא אפס מוחלט מכל החלוצים שלנו זה תורג'מן.

איך רק 3 דקות תוספת זמן אם רק ב10 דקות האחרונות הפועל בזבזה משהו כמו 5 דקות?

אני חושב שהיה שיפוט גרוע מאוד וזה לא מפתיע כשמדובר בבר-נתן. לא שמכבי נהנו מהשיפוט.
    תיקו תוצאה מוצדקת. אבוקרט שחקן מצויין. סה"כ השאיפות שלנו לקחת אליפות נגמרו כשהבענו אמון בינואר ב"חלוצים" האלה.

אני מאחל להפועל חיפה להישאר בליגה.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זהו זה. ברכות למכבי ת"א על האליפות. מכבי חיפה תצטרך להאבק על המקום השני. אחרי פתיחת הליגה הנוראית שלנו זה כנראה המקסימום שאנחנו יכולים לעשות בליגה. אולי נראה משהו נחמד בגביע, אבל הגיע הזמן ששחר יתחיל לתכנן את העונה הבאה. קטן וגולסה יכולים מבחינתי למצוא קבוצה חדשה או במקרה של הקפטן לפרוש. מדהים לראות איך בחור בן 31 משחק כמו זקן בן שמונים. באמת, פשוט מדהים.

להפועל חיפה הגיע היום אפילו לנצח. גולשביץ' פרובוקטור ממדרגה ראשונה, אבל עצוב לראות איך טוואטחה מנסה חמש דקות לסיום לעשות הצגה בשביל להעיף את החלוץ. זה אולי סימן יותר מכל את העונה הזאת של הקבוצה שלי. במקום לשחק כדורגל הולכים לעשות הצגות.

שוב, ברכות למכבי ת"א.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה הדבר שבאמת נורא מרגיז אותי. רוצים אירופה? קבוצות באירופה משחקים כל יום ראשון ורביעי. בארץ עייפים עם משחק אחד בשבוע...

עמאשה קצת חזר לכושרו מלפני כל הפציעות, אבל גם הוא לא היה חד. על אנדלובו אני בכלל לא רוצה לדבר. שיחזור לקבוצה ברמה שלו בשכונת התקווה. חוץ מעזרא שבמחצית השנייה הראה קצת יכולת השאר היו פשוט מתחת לכל ביקורת.

אין מה לעשות. בקיץ צריכים לעשות ניקיון אורוות...