מחזור 25 :: יונייטד משפילה את ארסנל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nesta, ‏1/2/05.

1. ג'רמיין דפו Member

בכל פראמטר יש לרונאלדו כשרון. הוא הולך להיות אגדה ורק עיוורים,פיסחים וחרשים לא רואים את זה.....דחוף לבדיקות חברים.

2. KirkH Member

עד שרונאלדו יגיע לדרגת אגדה, או סתם יתן עונה שלמה איכותית. אני אמשיך להסתכל על מה שהוא עושה על המגרש ולגחך... אתם יכולים להמשיך לדבר על פוטנציאל. כנראה שיום אחד הוא גם יממש אותו.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מקשיב לשטויוצ שאתה אומר?
    מתי אמרתי שהיוניטד היא הקבוצה הפיבוריטית במפגש מול מילאן?
    אמרתי, וחזרתי על זה שוב ושוב, שבמפגשים כמו היוניטד - מילאן אין פיבוריטית, ושהכושר הנוכחי לא אומר דבר וחצי דבר על הכושר שהקבוצה יהיו בו עוד 3 שבועות, כששבצנ'קו יחזור למילאן ורוד ואן גול ליוניטד.

שמילאן תביס אותנו כמו שהיא הביסה את דפור?
    אולי אתה שוכח פרט שולי והוא שדפור העיפה את מילאן, ולא הפוך?

הפסדנו לצ'לסי בבית?
    תבין, חוץ מצ'לסי ומוריניו, אף אחד לא לוקח את המשחק בגביע המיקי מאוס ברצינות.
    הסיבה היחידה שפרגוסון עלה מהתחלת המשחקים(במשחק הראשון בלונדון) עם הרכב שמזכיר במשהו הרכב הראשון היה המשחק המאכזב של המחליפים בגביע, באולד טראפורד, אחרת כבר במשחק הראשון שצ'לסי איחרה הייתה רואה את המילואים של היוניטד מול ההרכב הראשון של צ'לסי.

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה כמה שטויות אתה מוציא מהפה.

אבל זה בסדר, ככל שאתם יותר בטוחים בעצמכם, ככה אתם יותר מופתעים מהנפילה.
    ואז...ממש כיף לצחוק עליכם.

5. KirkH Member

כמה טיפוסי, כמה מתאים לך משה.

בתור אחד שעדיין מתפאר בזה שיונייטד לא הפסידה בעונה שעברה לארסנל ומתנחם בעובדה העלובה הזו (הרי בטבלה הפער היה דו ספרתי) - לגמד את ההפסד הזה באולד טראפורד זו פשוט תת רמה.

לא, אני לא מייחס חשיבות לניצחון של צ'לסי בגביע מיקימאוס ואני לא חושב שיונייטד קבוצה פחות טובה בגלל שהיא הפסידה, אישית, העדפתי לא היה אכפת לי בכלל אם צ'לסי הייתה מפסידה ומשאירה ליונייטד איזה תואר להנחם בו. אבל לבוא ולהגיד שיונייטד באו בהרכב חלש או שההפסד הבייתי הזה הוא שולי? רק אוהדי יונייטד מתוסכלים מסוגלים.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנה שוב הוא בא, כמו בכל פעם שהיוניטד מוכיחה את האיכויות שלה, וכמו תמיד, הוא חושב שאם הוא זורק מילה טובה או שתיים על היוניטד זה הופך אותו ואת הביקורת שלו לאוביקטיבים.

למה לא להספיד את יוניטד?
    כי למרות שזה נראה קשה, וזה אכן קשה, כלום לא גמור עד שזה לא גמור.
    אין לי ספק שמוריניו ויתר אוהדי צ'לסי פיללו לתיקו במשחק הזה.
    למה, אם כן, צ'לסי פיללו לתיקו אם האליפות בכיס שלהם?
    כי גם מוריניו יודע שאסור להספיד את היוניטד, בטח ובטח אם בלקבורן יפתיעו את צ'לסי.

הייתי מאוד רוצה לבוא אחרים הפסדים ולדבר, רק תזכיר לי מתי הפעם האחרונה שהיוניטד הפסידה(ולא, גביע מיקי מאוס לא נחשב)?
    בוא נעזור לך, מעל חודשיים, ב2-0 לפומפי, מאז היוניטד רק מנצחת (למעט תיקו כואב מול פולהאם עם שער בדקה ה90 של דיוף מהאוויר).
    אנחנו בכושר של אליפות, זה שגם צ'לסי בכושר של אליפות, והכושר שלה ממושך יותר משלנו, זה משהו אחר.
    ברור שצ'לסי פייבוריטית לאליפות, אף אחד לא אומר אחרת, אבל לדבר כביכול מהמשחק אתמול הובן שלא ארסנל ולא היוניטד מסוגלים לתת לה פייט, זה שטויות.
    4-2 על ארסנל בהייבורי, זאת תוצאה שכל קבוצה באירופה הייתה עושה הכל כדי להשיג, לא משנה אם קוראים לה ברצלונה, צ'לסי או מילאן.

ובקשר למשחק אתמול, לא רק אשלי קול צלל באומנות, גם ויירה צלל באומנות לא פחות גדולה, ומי יודע, אולי הם יפתחו בית ספר לצלילות ( או לפחות ישתיקו את אוהדי ארסנל שמעיזים לדבר על רוד).
    היה לי ספק בקשר לנפילה של פירס לרחבה, שאכן נראתה לי כפנדל, אבל העובדה שהוא נפל בצורה מאוד מוגזמת ותרם לנפילה לדעתי גרמה לשופט לחשוב שמדובר על הצגה.

ומי שמדבר על פציעות ביוניטד, שוכח ששחקן המפתח של היוניטד בהתקפה, רוד ואן גול, היה פצוע בתחילת העונה, לאחר מכן היה בחוץ בגלל הרחקה, ועכשיו הוא שוב פצוע.
    אמרתי בעבר שאם רוד אנחנו כובשים עוד לפחות עשרה שערים עד השלב הזה של העונה.
    תראו איך מילאן מקרטעת מאז ששבצ'נקו נפצע, זה מלמד עד כמה חלוץ דומיננטי משפיע על קבוצה.
    אין לי ספק שאם צ'לסי הייתה מאבדת את לאמפרד למשך זמן כמו שרוד חסר אצלנו, צ'לסי הייתה מצליחה הרבה פחות.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

תברר לפני שאתה מדבר:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/2/05
  8. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור משה, אני ומוריניו ישבנו בסלון שלי והתפללנו שייצא תיקו.
    ידענו שאם הפער יהיה 12 - האליפות שלנו, אבל אם הוא יהיה 11 - Watch out, the red devils are coming.
    באמת, האליפות לא בכיס של צ'לסי ותאמין לי שמוריניו לא חושב כך, ולזה אין שום קשר לתוצאה של המשחק אתמול.
    פשוט מגוחך לראות את כל האוהדים של מנצ'סטר מתעוררים אחרי ניצחון על ארסנל וחושבים שהקבוצה שלהם הכי טובה בעולם, הרי מי זו מילאן, מי זו צ'לסי? או שאולי עליי לשאול מי זו אקסטר?
    אם צ'לסי מנצחת היום באיווד פארק, הניצחון אתמול לא קירב אתכם לאליפות, להפך - ככל שעוברים יותר מחזורים והפער נשאר אותו דבר האליפות מתרחקת מאולד טראפורד.

בקשר לגביע הליגה, פשוט מצחיק איך שאתה מנסה לשכנע את עצמך שהמשחק לא קבע כלום.
    טכנית, הוא לא קבע כלום, כי מה זה כבר גביע הליגה?
    אבל צ'לסי נגד מנצ'סטר זה הכל חוץ מכלום. גם פרגוסון נגד מוריניו, ולכן פרגוסון עלה עם ההרכב הראשון שלו מול צ'לסי באולד טראפורד - כי הוא רצה לנצח. לא נורא, אולי פעם הבאה.
    שבצ'נקו נפצע ביום ראשון, למקרה שלא ידעת.
    אי אפשר להשוות את המנוע ועושה המשחק לחלוץ שעומד בריבוע ה-5 ודוחק את הכדור פנימה/נופל. פשוט אי אפשר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/2/05
  9. KirkH Member

עליתם עם ההרכב הראשון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

10. רפאל Member

להזכיר לך שהיונייטד ניצלו מהפסד לטוטנהאם כשהכדור עבר את הקו והשופטים נתנו לכם מתנה?
    או הנצחון על ליברפול מטעות של דודק כשליברפול היו הרבה יותר טובים ממכם?
    אממ...מישהו אמ אקסטר? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    יונייטד נראו טוב אתמול רק בחלקים מסוימים של המשחק, ארסנל פתחה טוב יותר והובילה בצדק ויונייטד התעוררו רק אחרי השער הראשון שהם כבשו ואם תחילת המחצית השנייה שוב ארסנל שלטו במשחק.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

12. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפסד מאד כואב, כמו כל הפסד ליונייטד, מבחינתי להפסיד ליונייטד זה יותר גרוע מלהפסיד לכל קבוצה אחרת... משהו לא טוב עובר על ארסנל כבר לא מעט זמן, אנחנו כבר מזמן לא עומדים בקצב צבירת הנקודות של צ'לסקי ולא של יונייטד. ארסנל עדיין קבוצה טובה מאד, אבל היכולת הכלכלית של הקבוצה היא לדעתי מה שהכריעה את העונה הזאת - צ'לסקי בזבזה עשרות מליוני פאונד בקצב שמעולם לא נראה, יונייטד יכלה להרשות לעצמה את רוני, סמית' והיינצה במחיר כולל של בערך 35 מליון פאונד. ארסנל בסה"כ הביאה את אלמוניה ו-ואן-פרסי בגרושים, ככה שיוצא שנתוני הפתיחה שלנו פשוט פחות טובים, אי אפשר להכניס קצת עומק להגנה, לקנות שוער רציני... וככה זה נראה בסוף, כשהיריבות שלך מבזבזות מליונים על סופר-סטארים ואתה מחפש בחוף השנהב כשרונות צעירים. וכמה שזה עצוב, יש סיכוי טוב מאד שבעונה הבאה פשוט נאבד לגמרי את צ'לסי בגלל הפער הכלכלי העצום.

על הדברים של משה, שפתאום אחרי תרדמת יצא מהחור שלו והתחיל לצהול ולקשקש אחרי משחק אחד ולהצהיר כל מני הצהרות כאילו יונייטד בדרך לאליפות, אני לא אגיב כי מבחינתי זה לא רלוונטי ואין לי כוח לענות על שטויות עכשיו.

טוב נו, רק על משהו קטן אני רוצה להגיב :

אתה פשוט מדהים. במשפט אחד אתה קובע עובדה שאין לי מושג מאיפה הבאת אותה, שאוהדי צ'לסי "פיללו" לתיקו במשחק, כרגיל בלי שום דבר שיתמוך בזה חוץ מה"אין לי ספק" המיתולוגי, במשפט השני אתה טוען טענה שמבוססת על העובדה שאתה קבעת. שיא אללה.

בשנת 01/02 ארסנל זכתה בדאבל, זה לא נחשב לשני תארים?
    "ארסנל בכל עידן ונגר לא מסוגלת לזכות באליפות שתי עונות רצופות" - גם זה נראה לי די "טוב לסטטיסטיקה". הכוונה היתה לדרך שבה ארסנל משחקת ומנצחת את היריבות שלה, לא לכל הטענות שארסנל לא עשתה כלום באירופה, לא זכתה בשתי אליפויות רצופות וכו' כי אף אחד כאן לא חזיר כמו אוהדי יונייטד וכולם מצפים מארסנל כל עונה לזכות בטריפל ובגלל שהם לא עושים את זה כולם חוגגים. לא אכפת לי מצ'מפיונז ליג, לא מכמה אליפויות בכמה שנים, ארסנל בשיאה היא הקבוצה שמשחקת הכי יפה ואולי גם הכי טוב בעולם (רק חבל שאנחנו בזמן האחרון לא מגיעים לשיא הזה.

בקשר למשפט האחרון שלך, אפשר להגיד את זה על כל שחקן גדול, אתה סופר את המשחקים הגדולים שבהם הם נעלמו ולא את אלה שבהם הם שיחקו נהדר.

13. KirkH Member

עוד פעם תירוצים של כיתה ב'.

שנה שעברה צ'לסי עבדה עם התקציב של בית"ר י-ם ובגלל זה ארסנל לקחה אליפות?!? בולשיט!!!
    לארסנל, כך מסתבר היה כסף, למרות כל ההתעסקות עם המעבר לאיצטדיון החדש והקשיים סביב מציאת המימון. ארסנל התחייבה לשלם לפחות 20 מיליון פאונד תמורת שחקני רכש. ב-20 מיליון פאונד אפשר היה להביא את אריאן רובן, מאטייה קז'מן, מייקל דוסון וסקוט קארסון. הכל שאלה של מה אתה עושה עם הכסף ואיך אתה מנהל את התקציב. ונגר, מאז שהעמיד את השלד של ארסנל (הנרי, פירס, ויירה, קמבל, ליונברג) מפספס באופן קבוע בנושא הרכש. זה שהוא שולף אסים כמו פבריגאס לא ישלח את הקבוצה שלו למאבק על התואר כל שנה אלא רק כאשר היריבות יתנו לו. השנה צ'לסי לא נותנת.

14. THE STRETFORD END Member

Dennis Bergkamp
    "בשנת 01/02 ארסנל זכתה בדאבל, זה לא נחשב לשני תארים?"

צודק,טעות שלי.

"ארסנל בכל עידן ונגר לא מסוגלת לזכות באליפות שתי עונות רצופות" - גם זה נראה לי די "טוב לסטטיסטיקה". הכוונה היתה לדרך שבה ארסנל משחקת ומנצחת את היריבות שלה, לא לכל הטענות שארסנל לא עשתה כלום באירופה, לא זכתה בשתי אליפויות רצופות וכו' כי אף אחד כאן לא חזיר כמו אוהדי יונייטד וכולם מצפים מארסנל כל עונה לזכות בטריפל ובגלל שהם לא עושים את זה כולם חוגגים. לא אכפת לי מצ'מפיונז ליג, לא מכמה אליפויות בכמה שנים, ארסנל בשיאה היא הקבוצה שמשחקת הכי יפה ואולי גם הכי טוב בעולם (רק חבל שאנחנו בזמן האחרון לא מגיעים לשיא הזה"

עצם העובדה שארסנל לא מסוגלת לזכות בשתי אליפויות רצופות מעידה על כך שהיא לא עומדת בסטנדרטים של קבוצה גדולה כמו יונייטד בשנות ה 90 תחילת ה 2000 או ליברפול בשנות ה 80,קבוצה גדולה כמו שניסו לצייר אותה!

"כי אף אחד כאן לא חזיר כמו אוהדי יונייטד" w.t.f?
    "לא אכפת לי מצ'מפיונז ליג" w.t.f?

משום מה נדמה לי כי לו ארסנל היתה זוכה באליפויות רצופות או באירופה כן היה אכפת לך.

" ארסנל בשיאה היא הקבוצה שמשחקת הכי יפה ואולי גם הכי טוב בעולם"

כן,כן,שוב פעם פעם הכי טובים בעולם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

15. KirkH Member

אחח, מתי פעם אחרונה ראיתם מנג'ר אוסף את כל השחקנים שלו ושולח אותם לתת את חולצות המשחק לקהל שעשה את הדרך ועודד את הקבוצה??? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx