מחזור 25: מכבי חיפה מביסה, רק תיקו להפועל ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏5/3/10.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

3-0 קטן/כיאל...
    ג'ידה בנס לא קיבל אדום ואני מקווה ששחקני נצרת מבינים שהאלופה פשוט בכמה דרגות מעליה. לא צריכים בגלל זה לשלוח שחקנים בירוק לבית החולים...

עריכה:
    4-0 ארבייטמן...עוד בישול למסיללה. אולי טוב שהוא לא ישחק בקיץ במונדיאל? הבחור הזה הוא אחד מהטובים העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/3/10
  2. alexshw Member

היריבה הכי בדיחה שלנו העונה. 4:0
    בחיי היום אפשר לסגור את פער הכיבושים מהפועל.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין בינינו יריבות.

היריבות היחידה שלנו היא בינינו להפועל (שני המועדונים הכי ותיקים הכי מעוטרים עם יריבות אוהדים אמיתית), אתם אלה שמנסים למצוא יריבות על כלום. אף אחד מאוהדי מכבי לא באמת רואה או מסתכל על מכבי חיפה כמועדון עם יריבות, רק הפועל. זה שאתכם לימדו שהכי חשוב זה לנצח את מכבי זה בעיה שלכם (אני שוב מתנצל שהיינו המועדון הכי מצליח פה עד שנות ה-80 וגם בשנות ה-90, סליחה), קודם שתדעו שלנצח את היריבה העירונית זה תמיד יותר חשוב מהכל.

מכבי לא תעלה כדי לנצח כי היא לא רוצה שהפועל תיקח אליפות ואתם תראו את זה...

---

אני רואה גביע דיוויס אז אני רק קורא באינטרנט על הטיולון של חיפה בנצרת (מישהו חשב אחרת?). יהיה טוב לליגה שלנו אם אחי נצרת תרד, ויפה עונה אחת קודם.

4. alexshw Member

עומר, לפחות מבחינת אוהדי מכבי חיפה יש יריבות עצומה, שמתחרה רק עם יריבות מול הפועל חיפה.

5:0 למכבי חיפה. לא זוכר במשחק חוץ שהבקענו אי פעם חמישיה במחצית.

בבית הבקענו חמישיה במחצית הראשונה מול נתניה ב -2000 ומול אשדוד ב - 2004.

5. איגור .פ. Member

אני אוהד של חיפה אבל עדיין זה חייב להאמר הגדלת הליגה היית שטות והיום ההוכחה הגדולה של זה.

אני גם מקווה שהם לא עושים בכוונה כי לא מקבלים כסף השחקנים של נצרת

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יפה אמרת, מבחינת אוהדי חיפה...ברגע שצד אחד לא באמת מחשיב את הצד השני זו לא יריבות, אתה יכול לדבר 100 פעם על ה-5:0 הגדול וה-10:0 היותר גדול (שכולם יודעים שנעשה במכוון על ידי שחקני מכבי כאקט להיפטר משפיגל) גם אני יכול לדבר על זה שבחודש אחד בשנת 1992 גם נתנו לכם פעמיים 1:5 בקריית אליעזר אחד אחרי השני. בתאכלס? זה לא כזה מעניין ומרגש אותי, בטח לא כמו לנצח את הפועל שזה מבחינתי הכי חשוב, הדבר היחידי שחשוב.

אם כבר יריבות ספורטיבית ונושא של מעמדים בחברה היתה לאורך ההיסטוריה יריבות בין מכבי לבית"ר מתי שבית"ר התחילה לעלות בשנות ה-70.

העדיפות של אוהדי מכבי ושחקני מכבי היא לתת לחיפה אפילו להביס 10:0 העיקר שהפועל לא תיקח אליפות, תחיה עם זה אם אתה רוצה או לא.

7. alexshw Member

את מי זה מעניין, אם זה נעשה בכוונה או לא. זו תוצאה שתזכר לעד, לצד החמישיות ב - 1989 וב - 1994.

אני מקבל את זה שהיריבות מול הפועל ת"א יותר חשובה לכם אבל מבחינת המון אוהדי מכבי חיפה ומבחינת אנשי המועדון משחקים מול מכבי ת"א מאוד חשובים תמיד בלי קשר לטבלה.

מכבי ת"א היא הקבוצה שגרמה לי לבכות ב -1996 ולא שום קבוצה אחרת.
    מבחינת מכבי חיפה משחק סופר חשוב ויוקרתי.

אני מקווה שערך הגינות ינצח ומכבי ת"א יבואו לקרייה בשיא הרצינות ובשיא הכוח, גם אם אי הפסד שלכם ישרת את הפועל ת"א.
    יש דברים שלא עושים.

8. נועם אסולין Member

זה הקטע לאוהדי חיפה יש יריבות עם אוהדי בית"ר עם אוהדי חיפה ועם ואני מכיר הרבה אוהדי חיפה שגם עם הפועל מבחינתם..
    אבל מבחינת הקבוצות היריבות האחרות אין שום יריבות אמיתית, אתם לא חלב ולא בשר אין סיבה שתהיה יריבות..
    היריבות היחידה שלכם זה מול מפועל חיפה .

9. alexshw Member

מכבי חיפה הוסיפה לעצמה הרבה אוהדים מחוץ לחיפה בתחילת שנות התשעים, בדיוק בתקופה בה הייתה יריבות עזה מול מכבי ת"א בליגה.

אני חושב שעוד בשנות החמישים והשישים, כשמכבי חיפה רק שיחקה יפה, אך לא השיגה כלום מלבד גביע ואילו מכבי ת"א לקחה הרבה אליפויות והייתה קבוצה מהמרכז, אז כבר באותם ימים הרבה אוהדים שלנו ראו בהם יריבה שנואה.
    זאת דעתי.

יריבות מול בית"ר נולדה בשנות השמונים אולי, מול הפועל ת"א בשנות האלפיים.
    היריבות מול מכבי ת"א הרבה יותר ותיקה.
    שוב, מבחינת אוהדי מכבי חיפה בטוח.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה כל פעם שאנחנו נגד עכו שולחים את הקוונים והשופטים הכי עווארים שיש?
    בן-שושן מוסר רוחב וברוכיאן אפילו לא בנבדל והקוון מרים את הדגל...צריך לשלוח את פו הדוב הזה לכמה שבועות חופש, איזה ליצן.

ראיתי את השערים של מכבי חיפה במחצית הראשונה ואני מקווה בשביל אחי נצרת שהם לא ישברו כאן שיא שלילי במשחק הזה, זה נראה שאם מכבי חיפה רוצה היא תנצח גם 15-0 את העלובים של גרגורי הבליין.
    מכבי חיפה נכון לעכשיו היא הקבוצה הכי טובה ועוצמתית בליגה, הם לא צריכים לטובות ממכבי כדי לנצח אותם שבוע הבא.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים עולה בית"ר ליתרון ואני סגרתי את הלינק של מכבי חיפה. המחצית השנייה חלשה ולצערי שחקן כמו בוקארי לא מראה משהו רציני. אולי בדקות שנותרו עוד נכבוש איזה שער, אבל אני כבר מסתכל למחזור הבא.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס ה"יריבות" שלכם מול הפועל שהיא שוות ערך ל"יריבות" שלכם עם מכבי, נולדה בשנות ה-80. השנים שמכבי חיפה הגיעה לעולם בעצם, ונאבקה עם הפועל, בית"ר ונתניה.

13. alexshw Member

רוב המכריע של היריבות שלנו מתפרקות, אחרי השער הראשון של הקבוצה.
    זה מה שהיה חסר בשני המחזורים הקודמים.
    מצוין, שהמשחק הפך לטיול, לפני משחק יוקרתי מאוד וגם חשוב ביותר בשבוע הבא.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס תעשה לי טובה, אחי נצרת ורוב יריבות הליגה הן לא יריבות אפילו ב-0:0 כשהשורק מתחיל את המשחק...

אגב בשנות ה50 וה-60 היריבות הגדולה של מכבי חיפה היתה כמו שצריך, עם הפועל חיפה. (מיותר לציין שהפועל חיפה גם היתה הקבוצה הבכירה בעיר)

15. alexshw Member

כתבתי שמבחינת אוהדי מכבי חיפה.
    אין בכלל ספק בזה.