מחזור 26 בלאומית: ירושלים עם ניצחון דרמטי על אשקלו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏30/3/07.

1. Ofek7 Member

הנאחס של הפועל באר שבע מכה שנית: הפועל רעננה מנצחת בוסרמיל 1:0 ומשלימה 3 ניצחונות חלקים על גילי לנדאו וחניכיו. אקקי מיקוצ'דזה החטיא פנדל בדקה השביעית ובאר שבע שילמה על כך בדקה ה-70 כשאלירן אוחנה הכניע את אסי רחמים בדקה ה-70.

דרמה בקרב התחתית בטדי כשהפועל ירושלים מנצחת בדקה ה-90 את הפועל אשקלון משער ניצחון של אדיר מעודה. ניר נחום העלה את אשקלון ליתרון ראשון בדקה ה-14, אך 3 דקות לאחר מכן שי אהרון הישווה. המילה האחרונה כאמור הייתה של הפועל ירושלים, שעולה מעל הקו האדום.

קריית שמונה שוב ניצלת אחרי שהיא סוחטת תיקו ביתי מול עירוני רמת השרון. האורחים הוליכו 2:0 בהפסקה משערים של שרון גורמזנו (4) וחיים שאבו (45). איליה יבוריאן צימק בדקה הראשונה של המחצית השנייה ל-2:1 ובדקה ה-64 הישווה מהנקודה הלבנה ונתן לקריית שמונה נקודה שנתנה לה פער של 8 נקודות על השלישית בטבלה. יוסי דורה מקריית שמונה (51) ועידן ביטון מרמת השרון (63) הורחקו.

והשלישית בטבלה היא הפועל עכו שהובסה והושפלה 5:1 בנהריה ע"י הפועל חיפה. אלכס לויט העלה את הפועל עכו ליתרון 0:1 בדקה ה-12, אך יובל אבידור הישווה 7 דקות לאחר מכן. ואז הגיע הבליץ של האדומים מהכרמל: סרג' איילי כבש את ה-1:2 בדקה ה-32, שלומי משה הוסיף עוד אחד בדקה ה-35 ודקה לאחר מכן יובל אבידור השלים צמד בדרך ל-4:1 במחצית (!!!). החיפאים נרגעו במחצית השנייה והבקיעו שער אחד, בדקה ה-79 מרגלי שי דהאן בדרך ל-5:1 גדול. הפועל עכו עם עוד הפסד משפיל בבית אחרי ה-4:0 מסכנין וה-2:1 מהפועל ירושלים (אם כי ניצחה בכמה משחקי בית ביניהן, אבל כמובן דגש על ההפסדים)

ארבעה משחקים, 13 שערים, איזה פתיחה למחזור ה-26 בלאומית...

נערך לאחרונה ב: ‏30/3/07
  2. Hammer Member

איזו אקסטזה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני פשוט לא מאמין, איזה גול... בחיים לא שמחתי ככה!!!

הפועל לא תרד, הפועל לא תרד! אדיר מעודה, אדיר מעודה, להלהלהלהלהלהלה!

3. Julian Joachim Member

אדיר מעודה תותח. פשוט תותח.

בכל אופן, מועתק ממה שרשמתי בפורום של הפועל...

אגב, 6 משחקים בלי הפסד ועם 14 נקודות מ-18 אפשריות. תותחים.
    בכמה מהמשחקים הבקענו גול מכריע ברבע השעה האחרונה?
    אני חושב שב-4, לא? לא ייאמן.

ואם לדבר על דברים קצת יותר מקצועיים, זה מה שנשאר לכל קבוצה לשחק בליגה:

נצרת עלית - 27 נקודות מ-25 משחקים:

מחזור 26 - בני-לוד בחוץ.
    מחזור 27 - בני סכנין בבית.
    מחזור 28 - עירוני קרית שמונה בחוץ.
    מחזור 29 - הפועל עכו בבית.
    מחזור 30 - הפועל ב"ש בחוץ.
    מחזור 31 - הפועל רעננה בבית.
    מחזור 32 - הפועל חיפה בחוץ.
    מחזור 33 - עירוני רמה"ש בבית.

מכבי אחי נצרת 27 נקודות מ-25 משחקים:

מחזור 26 - בני סכנין בחוץ.
    מחזור 27 - עירוני קרית שמונה בבית.
    מחזור 28 - הפועל עכו בחוץ.
    מחזור 29 - הפועל ב"ש בבית.
    מחזור 30 - הפועל רעננה בחוץ.
    מחזור 31 - הפועל חיפה בבית.
    מחזור 32 - עירוני רמה"ש בחוץ.
    מחזור 33 - הפועל ירושלים בחוץ.

הפועל - 27 נקודות מ-26 משחקים:

מחזור 27 - הפועל רעננה בחוץ .
    מחזור 28 - בני לוד בבית.
    מחזור 29 - הפועל חיפה בחוץ.
    מחזור 30 - בני סכנין בחוץ.
    מחזור 31 - עירוני רמה"ש בבית.
    מחזור 32 - עירוני קרית שמונה בחוץ.
    מחזור 33 - מכבי אחי-נצרת בבית.

הפועל אשקלון 26 נקודות מ-26 משחקים:

מחזור 27 - בני-לוד בבית.
    מחזור 28 - בני סכנין בחוץ.
    מחזור 29 - עירוני קרית שמונה בבית.
    מחזור 30 - הפועל עכו בחוץ.
    מחזור 31 - הפועל ב"ש בבית.
    מחזור 32 - הפועל רעננה בחוץ.
    מחזור 33 - הפועל חיפה בבית.

בני לוד - 25 נקודות מ-25 משחקים:

מחזור 26 - הפועל נצרת-עילית בבית.
    מחזור 27 - הפועל אשקלון בחוץ.
    מחזור 28 - הפועל ירושלים בחוץ.
    מחזור 29 - בני סכנין בבית.
    מחזור 30 - עירוני קרית שמונה בחוץ.
    מחזור 31 - הפועל עכו בבית.
    מחזור 32 - הפועל ב"ש בחוץ.
    מחזור 33 - הפועל רעננה בבית.

נכון שזה מנוגד להגיון, אבל עושה רושם שבליגה הזאת בשלב הזה של העונה יהיה עדיף לפגוש כמה שיותר קבוצות צמרת גבוהה כי הן כבר לא צריכות להילחם על כלום (סכנין וק"ש) והן שבורות מנטלית מעונה קשה ומאומצת שעושה רושם שתסתיים בכלום (עכו וב"ש). הקבוצות שאני מפחד מהן הן רעננה, הפועל חיפה, ורמה"ש.

נצרת עלית: מצד אחד רק משחק אחד מול קבוצת תחתית מחר בלוד, מצד שני המשחקים שלה מול סכנין וק"ש הם במחזורים הקרובים ויכול להיות שקבוצות הצמרת עוד יילחמו. מצד שני הן נקודה ומשחק חסר מהקו האדום. סביר שיישארו, אבל לדעתי יהיו הכי קרובים לירידה מלבד שתי היורדות.

מכבי אחי-נצרת: שוב, משחקת רק משחק אחד מול משחק תחתית, אבל איזה משחק. מחזור אחרון בטדי. בנוסף, היא מתארחת מחר בסכנין ומארחת לאחר מכן את ק"ש, שוב, כשאלו עוד לא הבטיחו הישארותן. אני מהמר שהיא תהיה היורדת השנייה, וזה יהיה צמוד צמוד לנצרת עלית ויוכרע במחזור האחרון במשחק חוץ הכי קשה שהיא יכלה לחלום עליו.

הפועל: אמנם שני משחקים מול קבוצות תחתית, לוד בבית במחזור עוד שלושה שבועות (בגלל הגביע, לא?) ואחי נצרת בסיום העונה, אך אלו המשחקים הכי נוחים מבחינת יריבה (הכי חלשות מקצועית) והם יהיו בטדי. בנוסף, לפחות קריית שמונה כבר תבטיח סופית את העלייה עד המשחק מול הפועל ולא יהיה לה ממש על מה לשחק. מצד שני, גם מול ק"ש, גם מול סכנין, גם מול הפועל חיפה וגם מול רעננה - משחקי חוץ. כלומר נגד כל הקבוצות במרכז+צמרת טבלה נשחק בחוץ, חוץ מרמה"ש. זה נראה קשה אבל לפי המשחקים האחרונים עושה רושם שאנחנו מסוגלים להוציא נקודות בכל מגרש. הימור שלי שנשארים, ולא סתם אלא מעל כל ארבעת היריבות בתחתית.

הפועל אשקלון: משחק בית מול בני לוד במחזור הקרוב, אבל זהו מבחינת תחתית. החיסרון מבחינתם הוא שהם מול סכנין וק"ש במחזורים הקרובים, שוב, כשלאלו יהיה על מה לשחק. בנוסף גם לה יש משחק במחזור הלפני אחרון בחוץ מול רעננה, ככה שייתכן והיא תפסיד שם נקודות, כמיטב המסורת. מצד שני חלוקת המשחקים מבחינת בית וחוץ אצלה טובה, וכל 6 המשחקים האחרונים שלה לא יהיו מול קבוצות תחתית שזה מבחינתי המפתח להישארות. הימור שלי, תישאר ותסיים מעל נצרת עלית ומתחת להפועל.

בני לוד: על פניו הקבוצה בעלת הסיכויים הכי נמוכים לשרוד, משום שבשלושת המשחקים הקרובים (מחר ובסופ"שים הבאים) תשחק משחק בית אחד מול קבוצת תחתית ועוד שני משחקי חוץ מול קבוצות תחתית. בנוסף היא תשחק מול סכנין וק"ש כשבתיאוריה שתי הקבוצות עוד לא יבטיחו את העלייה ועדיין יילחמו קצת (ק"ש אולי כבר יבטיחו אבל לא בטוח). ובנוסף, היא משחקת במחזור האחרון מול רעננה ככה שבטוח שהיא לא תנצח, כמיטב מסורת רעננה.

בכל אופן אני אמשיך לעדכן את הטבלה הזאת עד סוף העונה. מקווה שההימורים שלי יקלעו.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה עלובים אפשר להיות ,העונה גמורה תשחקו משוחרר תשחקו בכייף ... אבל גם זה לא עוזר.

אני לא יכול להגיד שב"A צריכים לעלות עם הנוער כי הנוער במצב לא פחות גרוע (בתחתית הליגה, במאבק ירידה) .
    שלא ישחקוו בכלל ,הפסד טכני כל מחזור.

3 הפסדים לרעננה בעונה אחת , שניים מהם בבית .

נערך לאחרונה ב: ‏31/3/07
  5. הפועל אשקלון Member

איזה באסה איתם עכשיו אוףףףף
    עוד פעם מקבלים גול דקה 90
    שתי דקות לפני ברנדר בעט לקורה והכדור לא נכנס גם ירושלים בעטו פעמיים לקורה ואשקלון עוד פעם למשקוף

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם היה צריך את החותמת הסופית בקשר ל-2 העולות- קיבלנו אותה היום. קרית שמונה וסכנין בליגת העל ושום דבר לא ימנע את זה. בטח לא עכו.

הפועל ירושלים עם ניצחון ענק, עוד נקודות שמושגות בדקה ה-90 ואין לי בכלל ספק שירושלים לא תירד ויותר מזה, תבטיח את ההישארות קצת לפני הסיום. אני לא רואה אותה עוצרת את המומנטום המטורף הזה שלה.

והראל לא צריך לקחת קשה... העונה גמורה, גם לקצת כבוד מהשחקנים אני כבר הפסקתי לקוות שנקבל. אני רק חי בתקווה שהעונה הבאה תהיה יותר טובה.

7. Paolo Maldini שחקן ותיקים

בכל הנוגע לזה אתה יכול לפנות אלינו, אנו מומחים בכך.

8. עד המוות אשקלון Member

במילה אחת :ח-ב-ל!!
    דקה 90 כבר התחלנו לקפל ציוד לחזור להסעה והגול הזה של מעודה הזהרתי עוד בדרך שהוא אוהב לתת גולים דקות אחרונות

חבלל

9. אלכס לויט Member

כנראה שעכו באמת לא רוצים לעלות ליגה, חבל!

10. Spanish Weapon Member

לא יודע מה עם שאר אוהדי הפועל ב"ש כאן בפורום , אני ראיתי את המשחק יחד עם עוד 30-40 איש ביציעים והאפטיות העצובה הזאת שלטה גם בי.

כבר לא מתרגש מגול של היריבה, כבר לא צועק בטעות פתאלית של אחד השחקנים , כבר לא קופץ/מעודד/שר.
    פשוט יושב, מסתכל על היציעים הריקים , על השחקנים האפטים להחריד ומבין שאולי אנחנו על סף סיומה של פיסת היסטוריה בכדורגל הישראלי - פיסת היסטוריה שייצגה את הדרום , שהייתה התשובה שלנו לשליטת המרכז על חשבון הפריפריה , משהו שרק באר שבעי אמיתי יבין.

אני נזכר בימים שנסעתי אחרי הקבוצה לבלומפילד עם עוד מאות-אלפי האוהדים , נזכר בחצי גמר-גמר גביע המדינה שהפסדנו וגם בזה שזכינו בו ,נזכר בשיירות אוהדים , בימים שלפני המשחקים שבהם האופוריה שלטה בעיר.

פעם הייתי צריך להגיע שעתיים לפני למשחק וכשהשוער של היריבה היה יוצא לכר הדשא הוא היה מקבל את האווירה המשוגעת ביציעים - היום אני מגיע 5 דקות לפני ושומע את הלחישות בין השחקנים מרוב שאין רעש והכל רגוע ושקט.

אולי אנחנו אשמים האוהדים שנתנו לבן אדם אחד להרוס לנו את האהבה - אולי השקט הזה והכניעה שכל כך מאפיינת את הפריפריה והדרום הגיעה גם להפועל ב"ש.

היום הוכרז סופית שהפועל ב"ש נשארת עוד עונה בליגה הלאומית - מכאן הדרך היחידה היא לפירוק ומי יודע - אולי מכאן תבוא הישועה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/3/07
  11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתה לא מתרגש כי אין בשביל מה, העונה גמורה, כל ניצחון או הפסד לא ישנה דבר.

גם אני מהרהר על כך בזמן האחרון וחולפת לי המחשבה שאולי הייתי עד לשנים האחרונות של הפועל באר שבע בצמרת הכדורגל הישראלי. בשנות ה-90 ובתחילת שנות האלפיים.

אבל אסור להיות עד כדי כך פאסימיים, בסך הכל עוד עונה עגומה עברה, אנחנו בליגה השנייה, המרחק לצמרת הכדורגל הישראלי לא גדול בכלל, רק צריך שהאנשים הנכונים יהיו במערכת ואנחנו נעלה ליגה.

העונה הזאת היא עונה שחורה, צריך לשכוח אותה ולהתחיל לפקוח עיניים איך העונה הבאה מתחילה להיבנות.

12. עד המוות אשקלון Member

כמה אוהדי באר שבע היו במשחק?

13. Spanish Weapon Member

לא יותר מ100

לא לירן , זה כבר לא רק העניין המקצועי , זאת הדרך.
    כל עונה אנחנו חוזרים על אותה המנטרה "עד שיגיע קונה לקבוצה" - די כבר , בוא נודה שהאוהדים התעייפו מהסיפור הזה.
    הכי עצוב שגרעין ה"אולטראס" שמגיע לכל המשחקים ומבסס את עצמו כגרעין של הקבוצה שמלווה אותה לכל מקום פשוט לא היה היום - ואני לא ביררתי לעומק למה כי זה לא מעניין אותי, זה רק מעיד עד כמה המצב עצוב וגרוע.

הכי מצחיק שמי שמנהל היום את המגעים לתיווך למען רכישת הקבוצה זה טרנר שבקושי יכול לעמוד על הרגליים אחרי האירוע המוחי שהוא עבר לפני כמה חודשים - הבן אדם לא ניהל ישיבה אחת של העירייה מאז אותו אירוע מוחי אז מצפים שהוא יהיה זה שישב ימים כלילות במ"ומ בנסיעות מכאן לכאן?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/3/07
  14. הפועל אשקלון בדם Member

יהיה טוב בע"ה

באר שבע אל תדאגו אם העונה אתם לא עולים עונה הבאה אתם עולים המקום שלכם זה לא בלאומית אתם קבוצה של ליגת על!!!

15. עד המוות אשקלון Member

בבית ?!?!

בבאר שבע!?
    100 אוהדים?!?!

תגיד לי שאתה צוחק עלי!!!