מחזור 26 בליגה הלאומית: החמישיה הראשונה כמעט סגורה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏10/4/09.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

רעננה יוצאת מהתקופה הקשה שלה ומרצף ההפסדים שספגה לאחרונה, עם 2:0 במכתש על הפועל רמת גן.
    את שני השערים הבקיע שרון גורמזנו בדקות 43' ו57', בשל הניצחון הפער מהמקום השישי גדל ל8 נקודות.

2. *הפועל-רעננה* Member

חזרתי מהמשחק... היה כיף... כמה לחץ השתחרר אחרי 5 הפסדים רצופים.
    היה משחק לא טוב של שתי הקבוצות, ואפילו קצת משעמם.
    בעיטה חופשית טובה של גורמזנו סידרה 1-0 לרעננה, ובפתיחת המחצית השניה מתפרצת הסתיימה בעוד שער של שרון.

בקשר לשינויים, סמדג'ה חזר לשער וראו הבדל משמעותי במשחק ההגנה של הקבוצה, בעיקר בגלל הביטחון שהוא נותן.
    חיים מלכה במשחק השיא שלו, היה המצטיין על המגרש (ביחד עם סנטוס...).
    ההגנה היתה די יציבה עם הרביעיה שאני אוהב: רועי לוי, טואף, מלכה, טננבאום.
    בחלק האחורי, שוב, עקיבא מגרלשווילי לא פתח, אבל נכנס במחצית, כשלינדר נפצע.
    חברים, אולי הדבר שעשה את השינוי מבחינת רעננה, היה ספסולו הנדיר של גאון כדורגל, גיא כוואז.
    אני מקווה שאלי כהן ימשיך במגמה וישאיר אותו על הספסל, אפשר גם ישר ליציע...
    בכל מקרה, גם דודו ביטון המשיך להיות מסופסל, במקומו עלה רז כהן שהיה חלש, כהרגלו...
    המשחק היה ברובו בשליטה של רמת גן שהייתה טובה יותר, לטעמי...
    הגיע הזמן שנפסיק לשחק יפה, המלחמה היום על הכדור היא זאת שניצחה עבורנו את המשחק היום.
    כשההפרש הוא 8 נקודות (יכול להיות 7 ביום שני), אנחנו עם רגל בליגת העל! ואני מתרגש להגיד את זה...
    אגב, בשני משחקי בית של הפועל רמת גן נגד הפועל רעננה, אני יכול להגיד בברור - במשחקי בית של רעננה יש הרבה יותר קהל!
    וגם היום הבאנו כמות קהל לא רעה, והיה גם קצת עידוד (מתכוננים לליגת על.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx )

איזה יופי של שבת.... הרבה זמן אני מחכה לרגע הזה!
    שבוע טוב שיהיה... וחג שמח!

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רעננה כנראה עלתה היום גם היא, 8 נקודות זה המון, בטח שראינו שקבוצות בליגה מתקשות לחבר יותר מדי ניצחונות רצופים, היו מקרים כאלה אבל אני בספק אם כפר סבא/אחי נצרת/ירושלים מסוגלות לכך. אולי אולי כפר סבא, אבל היא תצטרך להתחיל גם בבאר שבע.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הניצחון היום של רעננה מראה לנו שלא צריך לחגוג מול כפ"ס כי קל זה לא הולך להיות.
    הרבה מהאוהדים מדברים על חגיגות עלייה , ומתכננים כל מיני תפאורה מדהימה , מצפים ל7-8 אלף איש , לא באים לחגיגות באים למשחק כדורגל !

5. *הפועל-רעננה* Member

אפשר לשנות את הכותרת "הקרב על מקומות 5-6 מתלהטים"
    הקרב הוא על מקום 6 בלבד. כפר סבא קבוצה חלשה, היחידה שיכולה לאיים על המקום החמישי היא אחי נצרת, וכרגע הם לא ממש טובים.
    שבוע הבא משחק נגד קרית אתא ואחר כך שלושה משחקי עונה נגד אחי נצרת, כפר סבא וירושלים...

6. Ringo Member

יאללה, עוד קצת והבטחנו רשמית את העלייה.
    התרגשות לצאת מהליגה הלאומית סוף סוף ולהגיע לליגת העל, רק חבל שיהיה קשה עם תקציב מינימום (כץ..) לעשות הרבה, אבל יש לנו אחלה סגל עם שחקנים צעירים ומוכשרים.

אם קרית אתא מנצחת את לוד היא עוד יכולה לעשות סנסציה, אבל כל תוצאה חוץ מניצחון תוריד את אתא לליגה א' כמעט רשמית.

7. ColaMan Member

החמישיה סגורה
    המקום ה6 לא סגור ויש קרב בין נצרת כפ"ס וירושלים

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמן, כן יהי רצון.

ראיתי את המשחק של הפועל חיפה מול הפועל ירושלים והייתי מעדיף שהפועל ירושלים ינצחו מהסיבה שציינתי. בתאכלס, הגיע להפועל חיפה לנצח, אבל אני לא יודע אם תוצאת המשחק משקפת. הפועל ירושלים הייתה שווה לפחות שער אחד והיא גם באופן כללי שיחקה טוב.

9. *הפועל-רעננה* Member

מישהו יודע למה המשחקים ביום ראשון ולא ביום שני במחזור הבא?

עריכה: ראיתי בלוח שנה שיום שני זה ערב יום הזכרון.

נערך לאחרונה ב: ‏12/4/09
  10. ColaMan Member

ישבנו עליהם כל המשחק.. או לפחות עד שערן לוי יצא
    אם הם היו בועטים למסגרת הם היו מנצחים כי גליל לא מנסה לקחת כדורים גבוהים

11. קטלוני Member

זה אכן משחק לא טוב ולא רע שלנו.אבל ירושלים הראתה שהיא לא מסוגלת לעמוד בלחץ של התקשורת והאוהדים.

12. הרצליה Member

קרית אתא מנצחת 2-0 את בני לוד.
    תוצאה מצויינת מבחינתנו,כמובן בתנאי שאנחנו מנצחים את בני לוד במחזור הבא.
    ניצחון בלוד ביום שבת ואנחנו פותחים פער של 4 נקודות, אם לא ננצח פתאום גם המקום ה-12 יהפוך לאופציה ריאלית.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חבל שלא ניצחנו, אבל זה פחות מעניין אותי, עלינו 99 אחוז, קרוב ל-7,000 אוהדים היו היום במשחק, יאללה, שתסתיים העונה- עונה הבאה אנחנו במקומנו הטבעי. 7,000 צופים... הגיע הזמן שמישהו יבוא ויתווסף ל-4 הקהלים הגדולים במדינה, הנה האדום שלנו חוזר.

נערך לאחרונה ב: ‏14/4/09
  14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

וכמה מילים על המשחק...
    שיפוט שערוריעתי שמצטרף לרמה הגרועה של השופטים בארץ היום , חן עזרא שחקן עם פוטנציאל ענק רק שיחשוב על יותר להעביר שחקנים ולמסור לחברים שלו מאשר לעשות את הריקודים של כריסטיאנו רונאלדו ,וזה היה רשום על המשחק הזה שאנחנו לא מנצחים אותו מי כשוסרמיל התמלא בקרוב ל7 אלף איש , הקבוצה הזו תמיד יודעת להרוס לנו כשאנחנו באים בהמונינו.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה היה רשום כמו שאמרת... כמו בעונת העלייה הקודמת, שהחגיגות כבר היו מוכנות, מעל ל- 10,000 צופים הגיעו אבל בית שאן ולחמן ניצחו פה ודחו את החגיגות. אבל אז היה לנו אולי מעט מה לחשוש, הצמרת הייתה פחות או יותר צפופה, העונה אין שום סיבה להילחץ, עלינו ליגה.

אגב, אוהד לויטה שוער נהדר שהיה אתמול לא רע בכלל.
    עונה הבאה אסי הולך, אני אשמח מאוד לראות את איתמר ניצן או אוהד לויטה עם חוזה ארוך טווח פה.