מחזור 26 בליגת העל: בית"ר עם עוד צעד לאליפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/3/07.

1. Don Joan Roman Member

כל המלינים על בית"ר יכולים להמשיך ולהתלונן, העובדות מדברות בעד עצמן ואנחנו במקום הראשון כי אנחנו טובים יותר מהשאר.
    ובאמת למה אתם הירוקים לא מדברים על אדם קאפיץ' שנדרס בעונה שעברה על ידי ארבייטמן ושכב שרוע על הדשא ואתם לא בעטתם את הכדור החוצה? את זה אתם לא זוכרים.
    מה גם שפה לא בטוחים שישראלביץ' לא עשה הצגה בכדי לעצור את בית"ר מהתקפה ולאחר הפגיעה של ארבייטמן בקאפיץ' הבחור לא חזר לשחק יותר במדי בית"ר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/4/07
  2. Engonga Member

בית"ר פשוט קבוצה מגעילה, ברוכיאן ראה שהיה שחקן של כפ"ס על הרצפה ובכל זאת המשיך ..בושה וחרפה זה גול שככל הנראה יתן לבית"ר אליפות ואם בית"ר תזכה באליפות זאת תיהיה אחת האליפיות המגעילות ביותר בשנים האחרונות ..ומה יהיה עם השופטים האלה גם מול הפועל פ"ת הגול של אלנתן סלמי נפסל שלא בצדק ובסוף בית"ר מנצחת..פשוט בושה!

3. a.m Member

א. מדברים כאן על בית"ר, אבל מה לעשות שתמיד בשביל לצאת נקיים אתם יוצאים בהשוואות...

ב. מי זה קאפיץ' ובאמת אני לא זוכר מה קרה איתו, אשמח לזכור.

ג. בין אם השחקן עשה הצגה או לא, זה עדיין לא ספורטיבי כששלושה שחקנים עם הכדור רואים אותו שוכב ברחבה ולא מוציאים כדור.

ד. השער הוא קריטי כל כך כי זה גול של אליפות והטעם מר כשגול של אליפות מגיע ככה, כמו שרק בית"ר יודעת, בשערוריות.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה מיותר....

כי מכבי חיפה הייתה נוהגת בדיק אותו דבר וכך גם כל קבוצה אחרת.

ועדיין מותר להגיד שזה מגעיל אבל אין מה לבוא בטענות לבית"ר.

5. Number 8 Member

אם ואכן בית"ר תזכה באליפות, כולם יזכרו לה את הגול הזה כגול אליפות וכאלופה "עלובה", אבל עד אז אלוהים גדול.

6. Gady Member

זה ברור שזה הולך להיות אחת האליפויות היותר מגעילות שהיו בשנים האחרונות, נקווה לעונה הבאה טובה יותר.

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא הפריע לה באליפות הקודמת שלה, אז אין שום סיבה שזה יפריע לה עכשיו. אני חושב שהיה מקום להוציא את הכדור החוצה. המון התקפות של מכבי נתניה נעצרות בגלל דברים כאלה וכמה שזה מעצבן אותי, אני מקבל את זה, כיוון שמדובר בבריאות של שחקנים, שהם בני אדם.

השיפוט במשחק של מכבי נתניה היה איום ונוראי. יכולתי כבר לראות איך שוב פעם אנחנו לא מנצחים בגלל החלטות בזיוניות של השופט, אבל לשמחתי, נצחנו בסופו של דבר. ההגנה של מועדון ספורט אשדוד לא הצליחה לעמוד במהירות של מוסא סאנוגו והוא פשוט התעלל בהם. אמיר טגה ממשיך לקבל כניסות על ימין ועל שמאל, אבל זה לא מפריע לו להצטיין. תמיר כהן ממשיך להוכיח את עצמו. אבישי ז'אנו צריך לפרוש מכדורגל מקצועי.

8. הרצליה Member

איזה בלאגן באורווה, אם במחצית הראשונה לא ראיתי את המשחק בגלל הגשם, אחרי השער השני של פתח תקווה זה כבר היה מהלחץ.
    ירדתי בחזרה למטה והסתכלתי על השעון במשך חצי שעה, מחכה לשריקה המיוחלת של משה בוחבוט.
    החל מהדקה ה-63 ראיתי במקרה הטוב 2 דקות מהמשחק הזה, הלחץ מדבר כמה שהוא מדבר.
    תוסיפו לזה שאני רואה את שחקני הספסל תופסים את הראש אחרי עוד החמצה ועוד החמצה שלנו, ואלוהים יעזור למה תמיד הקבוצה הזאת עושה את זה הכי דרמטי והכי קשה שאפשר אבל גם הכי מרגש בסיום.

נכון לא עשינו עדיין כלום, הכח העלוקה המוצצת דם הזאת לא מרפה ותעשה לנו את המוות בשבוע הבא.

"האמונה תנצח"-השלט הזה נמצא באופן קבוע ביציע של אוהדי הרצליה במשחקים הביתיים וכמה שהמשפט הזה נכון, לא נשברנו שכל הקיץ הגיעו לכאן 3 שחקנים, לא נשברו שאת הנקודות הראשונות אספנו חודשיים אחרי המחזור הראשון,לא נשברנו כאשר השופטים הרגו אותנו,לא נשברנו שקיבלנו גולים בסוף,לא נשברנו שכפר סבא לקחה לנו 9 מ-9, ולא נשברנו אחרי 5 הפסדים רצופים.

ניצחון על בית"ר ירושלים,ניצחון של 4-0 ענק בקריית אליעזר,ו4-1 על אסולין ובני יהודה בבלומפילד.
    כלום אבל פשוט כלום לא משתווה למה שהיה היום, כלום.
    לא מעניין אותי שראיתי מכל המשחק הזה בסך הכל 20 דקות, שעד עכשיו לא ראיתי את השער האדיר של דיוויס שכולם מדברים עליו(אני בדרך לראות אותו), מעניין אותי שאנחנו שוב מעל הקו האדום עם ניצחון אדיר שעשוי להביא לנו עוד העונה בטופ של הכדורגל הישראלי, עוד עונה בטדי ובבלומפילד.

מילה על עומר בוקסנבוים, פשוט תענוג 8 שערים וכל משחק יותר טוב מהקודם.

צהוב עולה ושוב, הרצליה לא תרד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

9. Number 8 Member

יש הבדל בין לקשור נעליים שאתה יודע שהקבוצה היריבה בועטת קרן, לבין פציעה של שחקן שסוחב באמצע הרחבה וכל השחקנים רואים זאת. חוץ מזה, באותה אליפות נותרה דקה למשחק, פה זה אפילו לא משחק לפני הסיום. לסיכום, אין בכלל מה להשוות.

גם יוסי מזרחי אמר שהוא לא אוהב לנצח בצורה כזאת ואלי אוחנה אמר שהוא לא התחנך כך בבית"ר. כנראה ההצלחה עולה לראש.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עזבו אתכם מהאליפות המשעממת והעלובה הזאת תראו איזה תחתית יש לנו...

מכבי הרצליה והכח ר"ג שוב מחליפות מקומות ביניהן שהפעם הכח היא זאת שנמצאת מתחת לקו האדום עם נקודה פחות מהרצליה.
    הכח נאיבית, להוביל 2-0 אחרי פתיחה חלומית ולא לנצח בסוף זה בכל מקום פספוס ענק. ניצחון על בני יהודה היה גם משאיר את הכל מעל הרצליה וגם מחזיר את בני יהודה למאבק נגד הירידה. חבל מבחינת הכח על האיבוד 2 הנקודות האלו אבל הדרך עוד ארוכה עבור הכח והרצליה והמלחמה האמיתית מתחילה עכשיו. הרצליה ידעה כמו גדולה לחזור עם ניצחון במשחק לא פשוט בכלל, ובהחלט עוד 3 דקות קריטיות קריטיות.

שבוע הבא מלחמת עולם..... מכבי הרצליה נגד הכח. אם אני בעל הדיעה בערוץ 10 אני מחליט לשדר את המשחק הזה, אין איזה משחק מעניין יותר, אין שום מפגש בין קבוצות גדולות, מבחינת הטבלה בהחלט שאין משחק מרתק מזה.
    אבל אין מה לחיות באשליות... שום מצב שערוץ 10 יבחרו את המשחק הזה.

11. ReL Member

אחד המחזורים הטובים העונה.

ניצחון חשוב נורא לנתניה 2-1 על אשדוד , מחצית ראשונה נתניה פשוט שכבה על השער של אשדוד לא יודע איך לא היה 4-1 , ועוד פסלו לנו שער חוקי לגמרי. סוף סוף הוציאו את אוקוצ'ה מההרכב וההתקפה זרמה בראשותו של בונדאה המצויין.

עכשיו אנחנו 4 נקודות מהפועל , והתרחקנו ממכבי פ"ת ואשדוד, שבוע הבא חיפה בחוץ מבחן אמיתי.

12. Igi Member

רק את הגול הזה? זו לא הסיבה היחידה שאת האליפות הזו יזכרו כמגעילה של העשור האחרון.
    נשאר לנו רק להודות לשחקני בית"ר שבכל שבוע מחדש מוסיפים עוד סיבות למבקרים לרדת עליהם ועל האליפות הזו בפרט.

13. FelaKaT Member

כולם מתעלמים מהעובדות:
    1.אורן ניסים יכל להוציא את הכדור.
    2.ישראלביץ' נפל מכלום(תראו את התקציר, מדקה 4:10 ואילך).

בקיצור:
    http://img472.imageshack.us/img472/376/smiley2wt4.Xxx

ממתי הפכת להיות הדובר של כולם?
    בכל מקרה, אתה תזכור את הגול הזה, אני אזכור את הגול של בן שושן במחזור השני.DEAL?

14. Don Joan Roman Member

לא משנה על מי מדברים כאן בית"ר/חיפה או הפועל ת"א, השורה התחתונה היא שאם הגול הזה לא היה ספורטיבי, הגול של חיפה מול בית"ר באותו משחק גם כן לא היה ספורטיבי.

אם השחקן עשה הצגה(והתקציר מוכיח זאת) אז הגול הזה הוא האמא של הספורטיבי ולא רק שהוא ספורטיבי הוא גם גול שמראה למתחזים מה חושבים עליהם, זה בדיוק כמו פנדל שלא היה נשרק ללא הצדקה.

איזה גול אליפות, איזה טעם מר ואיזו שערוריה.
    הגול הזה הוא שער שנכבש וניצח לבית"ר משחק, אם בית"ר תיקח אליפות זה בגלל שהיא התמידה יותר מכל השאר ותמיד שאפה לנצח, בזמן שהאחרות שאפו לסיים בתיקו ולא להפסיד.

וחבל שאת זה אנשים ותקשורת עוינת רוצים לזכור ולא את המשחק הנהדר שבו בית"ר פירקה את אשדוד 4:1, את מכבי חיפה 3:0 ו4:1, ועוד משחקים טובים של הקבוצה בצהוב ושחור שאמנם לא נראית נוצצת אבל עשוה את העבודה שלה כמעט בכל משחק ולא בוכה גם כשהשופטים טועים נגדה(ובמהלך העונה הזאת הפסדנו לא מעט נקודות בגלל שופטים ובגלל משחק לא הוגן), כל אחד בסופו של דבר זוכר מה שנוח לו לזכור, אז אתם המלעיזים תזכרו את הגול הזה ואת הגול הפסול של אלנתן סלמי, אם נזכה בסופו של דבר בתואר הנכסף אני אזכור את טוטו תמוז שפירק את מכבי חיפה, את בית"ר שפירקה את אשדוד בלי בעיות 4:1 במגרשה הביתי ובעיקר את השער של עמית בן שושן מול הפועל ת"א ב"טדי" מחזור שני דקה 91.

ונחזור שוב לגול, איך אמר ידיד טוב בשם דב?

ישראלביץ', טיפת גשם לא כואבת.

15. Raulito Madridista

שלום לכולם, הייתי מיום חמישי באילת וחזרתי לפני שעה ומשהו הביתה. בכל אופן, שאלתי את חבר שלי ב-SMS שהוא הודיע לי ש1-1 במחצית, האם אנחנו משחקים חלש כמו בדר"כ והיריב_מכבי פ"ת במקרה הזה), שולטים ומפעילים לחץ, והוא אמר לי ש"ההיפך" והייתי דיי המום והופתעתי. התוצאה הזאת מאוד מאוכזבת, אבל אמרתי כבר לבר שהודיע לי במחצית, אם נשחק טוב לא אתאכזב כל-כך אם נאבד נקודות. הפועל ת"א שיחקה היום מצויין, ופשוט לא יכלה נגד המזל של מכבי פ"ת, שהייתה עם שחקן יותר, השחקן ה-12. לא, לא ה"אין קהל" של הלוזונים, אלא השופט תבריזי. בONE אני קראתי על שלושה פנדלים שלא קיבלנו, ובתקציר באתר Sport5, ראיתי פנדל ברור שקאקו נוגע בכדור. בנוסף, אני לא בטוח שלא הייתה עבירה על בונדר בשער הראשון.

את הגול של בית"ר לא ראיתי ואני לא מעוניין לראות, אבל אני חושב שכל מי שראה את התקציר של המשחק שלנו היום, ראה, איך משחקת קבוצת כדורגל רצינית, ולמי מגיע להיות אלופה. הבעייה, שהיכולת הזאת של הפועל לא חזרה יותר מדיי פעמים העונה, והייתה במשחקים בודדים. לטעמי, רק במשחקים הבאים שיחקנו באמת טוב: טדי במחזור השני, מכבי חיפה בבית במחזור החמישי, דרבי, בני יהודה בסיבוב השני, הרצליה והפועל פ"ת בסיבוב השני, אשדוד בסיבוב השני ונתניה בסיבוב השלישי.

המשחק ההתקפי של הקבוצה היה טוב מאוד, רק היו יותר מדיי החמצות ברשלנות, לפ"ת באמת שהיה הרבה מזל ואני פשוט שונא את הקבוצה המעצבנת הזאת. הגול שלהם לטעמי הוא לא חוקי, עבירה ברורה על בונדר. אבל, זה מרגיז שבונדר בכלל משתהה עם הכדור באיזור הזה, אני שונא את הקטעים האלה שלו, הוא משחק כמו טיפש לפעמים וזה עלה לנו ביוקר, מקווה שהוא יילמד. חבל שלא היה חיפוי כמו שצריך באגף השני וחבל שאלימלך שוב מגיב באיחור לגול אם כי אני לא מאשים אותו במאת האחוזים בגול, רוב האשמה היא לא שלו בקטע הזה.

אוגבונה כבש השנה עשרה שערים כבר שהשיא שלו היה בעונה הראשונה שלו בהפועל, הוא כבש אז 11 ב-31 משחקים. אני מקווה מאוד שהוא יישבור את השיא ושהפציעה לא רצינית, הוא שחקן מאוד חשוב לקבוצה והיה היום ברגע הנכון בזמן הנכון. עוד נקודה שאני רוצה לגעת בה היא וורמוט, שאולי לא בישל או הבקיע, אבל לטעמי נתן משחק טוב והוא חייב לקבל יותר דקות וצריך לבנות עליו את הקבוצה. טועמה גם שיחק מעולה, היה בולט וכבש שער מצויין בבעיטה חופשית. אנטבי יכל לתמוך יותר בהתקפה היום. עוד נקודה שרציתי לציין זה אבוקסיס שנלחם והוסיף המון לקבוצה.

האליפות הלכה, גם לטעמי המקום השני יהיה של מכבי, רק אני מקווה שנציג יכולת טובה עד סוף השנה ונישאר במקום השלישי ולא ניתן למכבי נתניה לטפס עליינו. אז כן, כמה שזה מעצבן וקשה להגיד את זה, מזל טוב לבית"ר ירושלים על האליפות, אני חושב שהפועל יכלה לעשות את זה, אבל היינו פראיירים והיו עוד סיבות שלא זכינו בתואר, מקווה שבגביע נזכה. אליפות זו אליפות, אבל אני בהחלט חושב שבית"ר היא אחת האלופות החלשות ביותר בעשור האחרון. כמובן שהלוזונים יהרסו לנו את הסיכוי.

http://images.one.co.il/images/d/gg123847.Xxx

תודה לך הפועל.

* "משוגע בירוק", אני איתך במאה אחוזים, עזוב את אוהדי בית"ר. הם בחיים לא יודו שהקבוצה שלהם לא שווה יותר מדיי.

נערך לאחרונה ב: ‏1/4/07