מחזור 26 בליגת העל: בית"ר עם עוד צעד לאליפות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/3/07.

1. Number 8 Member

מתחמק? אין לי כבר מה לעשות. אתה חושב מה שאתה רוצה, אתה אוהד בית"ר ולא אובייקטיבי בקשר למקרה הזה, כך שאין מה לדבר יותר.

דרך אגב, עד אתמול נמכרו 7500 כרטיסים למשחק מכבי ת"א נגד מכבי חיפה, והיום הקופות יפתחו כבר ב-18:30.

2. Don Joan Roman Member

גם אתה לא אוביקטיבי בעניין.

3. Number 8 Member

לא אוביקטיבי? אני שונא בית"ר או משהו כזה?

4. Don Joan Roman Member

אתה אוהד מכבי ת"א שזה בערך שווה ערך לשונא בית"ר אבל אתה בהחלט הייתה מוטב אם בית"ר הייתה קונה את ההצגה של ישראלביץ' ולא הייתה מנצחת את המשחק, ואתה בהחלט נפגע מכך שבית"ר ניצחה את המשחק, לדעתך בחוסר ספורטיביות.

5. Dimitar Berbatov Member

עוד לא יצא לי להגיב על שאר משחקי אתמול, אז מממש בקצרה:
    ההפסד של הפועל למכבי פ"ת חיסל את סיכוי האליפות שלה סופית. עכשיו היא 7 נקודות מאיתנו והסיכוי שהיא תקח אליפות קלוש מאוד. למרות זאת אני מאוד נהנתי מהמשחק שלהם אתמול, כדורגל פתוח, התקפי עם הרבה שחקנים יצרתיים ופשוט כיף לראות אותם. אבל הבעיה הגדולה של הפועל ת"א היא מרכז ההגנה, וואליד באדיר הוא לא בלם וטל חן לא שיחק כבר איזה 3 חודשים, אי אפשר פתאם לעלות אותו בהרכב ראשון ושהוא ישחק טוב. להפועל יש את הכלים לקחת את האליפת (בשנה הבאה כמובן), היא רק צריכה בלם ועוד חלוץ והיא תוכל לרוץ לאליפות ואולי גם לקחת אותה.
    בקשר לשיפוט, ללא ספק השער הראשון של לירן כהן היה אחרי עבירה על דני בונדר והשער היה לא חוקי. הגיע להפועל גם פנדל אחרי שקאקו נגע בכדור ביד ברחבה. אבל גם בלי כל הטעויות שיפוט האלה הפועל היתה צריכה לנצח את מכבי פ"ת.

נצחון חשוב מאוד לנתניה במאבקים על מקום באירופה בשנה הבאה. הנצחון הזה של נתניה פותח פער של 4 נקודות ממכבי פ"ת החמישית ו-7 נקודות מאשדוד השישית. אין ספק שנתניה היתה ראויה לנצחון הזה, היה היתה יותר טובה ואם לא השופט היא היתה מנצחת בהרבה יותר קלות. אמנם לא ראיתי את המשחק אבל המצטין במשחק של נתניה לדעתי הוא תמיר כהן. המסירה שלו לבונדאה בשער השני היתה מעולה והוא הי זה שדחף את נתניה קדימה. עכשיו מכבי ת"א רק יכולה לבכות שעוד שחקן כל-כך מוכשר הלך לה לאיבוד.
    מבחינת אשדוד, עוד עונה הלכה. אחרי כל הדיבורים על אליפות ואירופה, בסוף הם יסיימו ככל הנראה רק במקומות 5-6. לאשדוד חסרה הגנה, יש לה התקפה נהדרת וגם קישור טוב מאוד אבל אין הל הגנה, אם היא תביא בלם חזק היא תרוץ לאליפות ותהיה במקום הרבה יותר גבוהה.

בתחתית לוהט. בעקבות הנצחון של הרצליה על הפועל פ"ת והתיקו 2-2 של הכח נג בני יהודה, המקומות הינהם התפכו וכרגע הרצליה מעל לקו האדום. אין ספק שכל חובבי הכדורגל הנטרליים רוצים שהרצליה תשאר בליגה, קבוצה משחקת כדורגל יפה, פתוח לעומת הכח המשעמת שבקושי כובשת שערים ומשחקת קודם כל כדי לא לספוג. הכח כל-כך נאיבית, אחרי שכבר הובילה אחרי 4 דקות 2-0 היא סופגת 2 שערים ומתפרקת בכזאת קלות.
    בקשר לבני יהודה, היא בבירור לא תירד ליגה. היא קבוצה הרבה יותר מהרצליה והכח והיא עדיין רחוקה 5 נקודות מהכח וזה הפרש גדול. למזלה של בני יהודה יש לה את ליאור אסולין, שאם לא הוא הקבוצה היתה חזק במאבקי התחתית. דווקא בגלל ההפסד של בני יהודה אני מאוד מפחד מהמשחק שלהם מולנו שבוע הבא, הם יבואו במטרה לקחת נקודות כדי לברוח סופית מהתחתית ואני בכלל לא בטוח שננצח אותם.
    אין בכלל ספק שהפועל פ"ת ירדה סופית ליגה, כרגיל הפועל פ"ת הוליכה כבר בפתיחה, שיחקה כדורגל יפה וטוב, השיתוף פעולה בין הצעירים כמו מאור בוזגלו ועידן סרור היה נהדר אבל אז היא התפרקה ספגה שערים שטותים ועם הגנה כזאת אי אפשר להשאר בליגה. פ"ת צריכה לתכנן את השנה הבאה בליגה הלאומית, לחמן בנה בסיס טוב עם שחקנים מוכשרים, רק צריך מאמן שיישם את כל הדברים האלו וגם קצת יחזק את ההגנה.

6. dsvetoy Member

גורה טל הבלם של אשדוד דווקא בלם לא רע בכלל הבעיה שלהם זה המגן הימיני אמיר אלקריף כזה שחקן חלש...
    עברו אותו כמה פעמים בלי להתאמץ וזה עלה לו פעם חת בכרטיס צהוב כי הוא היה חייב לעשות פאול כי הוא לא יכול לעצור את שכטר ובן דיין...

7. Number 8 Member

אז תיתן לי לחדש לך משהו. אם אני אוהד מכבי ת"א זה לא אומר שאני שונא בית"ר. להפך, אני חושב שמגיע לבית"ר לזכות השנה באליפות. נכון, הייתי שמח אם בית"ר הייתה מאבדת נקודות, אבל זה לא קרה ואני לא בדיכאון או משהו שקרוב לזה. פשוט לפי דעתי השער שהובקע אתמול היה בצורה לא ספורטיבית, זה הכל. ואתם לא אובייקטיבים בקשר לעניין כך שאין יותר על מה לדבר. כל דבר שאני אגיד, אתם תגידו נגד לכן נפסיק את זה פה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/4/07
  8. Number 8 Member

מכה למכבי ת"א לקראת המשחק הערב. קפטן הקבוצה, אבי נמני, לא ייכלל בסגל למפגש נגד הירוקים בגלל מתיחה בשריר.
    בעקבות ההיעדרות של נמני, שירן ייני יקבל את המקום ב-11 בעוד יוסי שבחון ישחק מאחורי החלוץ.

עוד משחק צמרת שנמני מפסיד בגלל פציעה, מקווה שחסרונו לא יפגע בנו.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כבר אמרתי מספר פעמים שבעקבות כל הפציעות האלו נימני צריך לפרוש בסיום העונה, אבל כאן זה לא המקום לדבר על זה. בעקבות החיסרון של נימני שבחון ישחק מאחורי החלוצים, כדאי מאוד שנשים לב אליו, משום שהוא הראה כבר מספר פעמים העונה, בעיקר בתקופה האחרונה כי כאשר הוא משחק במקום אליו הוא הורגל עוד מימי הפועל פתח תקווה הוא מסוכן מאוד, וכובש לא מעט.

10. Melixon 15 Member

די כבר נמאס לי לשמוע את כולכם מזיינים את השכל, לפני שהכדור הגיע לבית"ר שוב הכדור היה בשליטה מוחלטת של אורן ניסים, למה הוא לא הוציא את הכדור?!

חוצ'מזה שאתם יכולים לעבור על התקציר בעצמכם!
    הנה תקציר המשחק, תעקבו טוב טוב אחרי ישראלביץ ותגידו לי מי ירה שהוא ככה קרס?!

http://www.sport5.co.il/Articles/Article.64.18585.html
    זה מאוד ספורטיבי..

נערך לאחרונה ב: ‏1/4/07
  11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

טוב בואו נסכם את הויכוח בכך שבית"ר הייתה צריכה להוציא את הכדור. להגיד שיתר הקבוצות היו נוהגות אחרת, אני בספק רב. להגיד שהשער הזה הוא זה שהכריע את האליפות? בולשיט. בית"ר נמצאת במקום הראשון לא בשל שער זה או אחר, כך גם יתר הקבוצות.

12. הרצליה Member

המשחק בין הרצליה להכח נקבע ליום שישי בשעה 16:00, איכס על מי שאחראי להחלטה הזאת, איכס ענק!
    גועל נפש!!!!!

המשחק הזה לא יותר מעניין מאשר מ.ס אשדוד - הפועל פתח תקווה?????

13. Gady Member

לראות את המשחק הזה כמשחק המרכזי זה בגדר חלום, כמה חבל, תקעו אותו בשישי.

14. Don Joan Roman Member

החלטה מטומטמת מאוד.
    המשחק הזה לדעתי הכי מעניין וזה בזיון שבמקום להיות משודר בערוץ 10 או לכל הפחות בשבת של כדורגל, דופקים אותו לשעה 4, לעומת זאת הפועל פ"ת נגד אשדוד זה משחק שלא מעניין כי העונה של 2 הקבוצות גמורה.

15. Beitar Member

ובגלל זה את אשדוד - הפועל פ"ת לא משדרים ואת הרצליה - הכח כן (ב-5+ לייב).