מחזור 26 בליגת העל: חדרה בפלייאוף העליון; הפועל חיפה ובית"ר בתחתון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏8/3/19.

1. Telkiyski Member

מה זה משנה?
    נזרקו שם אבנים על אוהדי קבוצה יריבה.
    איכפת לי אם הזורקים הם אוהדי ריאל, פיינורד, ביתר תא רמלה או פ.צ קופנהאגן?

סגור להם את האצטדיון, לא ככה?
    הרי אם זה היה קורה בדוחא זה היה פותח מהדורות חדשות ואלונה המסכנה הייתה מספרת שהיא הרגישה כמו באינתיפאדה.

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב אנחנו גונבני דעת וצבועים הם רק קיללו בנחמדות.
    שנוח פתאום מה אנחנו אנגליה,ושלא נוח אז למה לא את רמלה,ואם גם זה לא מסתדר תמיד אפשר להאשים את מיץ,רקאנטי וזהבי.
    לא היה אלימות,לא טקסים למחבלים,לא ביזוי ההמנון. זה הכול המצאה של התקשורת.

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  3. Telkiyski Member

יש צילום של האוהד ש"ניסה לתקוף פיזית"? הרי זה קרה על הדשא לא?
    צילומים של אוהדי מכבי אגב שפורצים לדשא בדרבי של פואד וגורמים למאבטח לאבד הכרה, 10 דקות אחרי שאוהד תקף שחקן - יש גם יש. אבל את בלומפילד לא ביקשו לסגור. מעניין למה.

המשקיף ציין ש"הייתה אווירה קשה" אוי אוי אוי הייתה לאלונה אווירה קשה בעיר ערבית אחרי שהיא הצטרפה למפלגה של גזען שכינה את תושבי אותו מקום "קופים".
    באמת זה לא בסדר. לא יפה.

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש רק צילמי טלווזיה של קהל מתפרע,יש רק דוח מפורט של שופט,וטענה של מישהו בשם ברק בכר שהותקף מילולית בצורה קשה על סף האלימות הפיזית. שאפשר להגיד עליו הרבה דברים,אבל שקרן הוא לא.
    אבל עזוב אל תתן לעובדות להפריע לך. תמשיך להגן עליהם בחירוף נפש,הם הרי מסכנים שמתנכלים להם.

שוב, דין רמלה או כל מגרש אחר בארץ,כדין דוחא (הבעיה שדווקא להם מחליקים כל הזמן משום מה..). אין מקום לאלימות במגרשים,ברגע שמשאירים פירצה הכי קטנה כמו שעושה בית הדין שמעניש בצורה מגוכחת שלא יתפלאו שכל פעם זה רק מחמיר.

5. עידן444 Member

זה היה יותר ארוע חבלני מאשר משהו שקשור לקבוצת ספורט.
    בעיה להעניש קבוצה כמו בית"ר ת"א- רמלה שיש לה גיליון נקי לחלוטין ואין לה ממש קהל. זה ממש לא המקרה בסכנין(וגם לא בטדי...)

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  6. Telkiyski Member

אתה יכול להמשיך עם הציניות אבל זה לא ישנה את העובדה שדברים חריגים מהנורמה שאנחנו רגילים אליה בליגת העל - לא היו שם.
    גם אם אלונה תספר שהיא חוותה חוויה קשה ואנשי ב"ש יספרו שקיללו אותם וכאלה.

7. Telkiyski Member

אפשר לינק לצילומי הטלויזיה שמראים שאוהדים מנסים לתקוף שחקני ב"ש (לא שזה לא קרה בבלומפילד כן?)?
    וחלאס עם הדמגוגיה הזו "הותקף מילולית בצורה קשה". אני לא מצדיק את זה, אבל "תקיפה מילולית בצורה קשה" יש כמעט בכל מגרש בליגת העל.
    צביעות ממדרגה ראשונה. זה אשכרה ניסוח שהמציאו בשביל להעצים קללות שנשמעות במגרש כדורגל.

כשזה אוהדי ביתר או מכבי זה "נשמעו קריאות גזעניות וקללות" אבל כשזה סכנין או הפועל זה "תקיפה מילולית קשה" ופתאום כל המזדעזעים קופצים.

אז קיללו את אנשי ב"ש קללות לא נעימות. כאילו שבמגרשים אחרים זה לא קורה.

לגבי כל התקיפות הפיזיות שאתם מתארים פה - אני אשמח ללינק לוידאו.
    לינק לתקיפת שחקנים ומאבטחים בדרבי של תל אביב אגב, חלון הראווה של הליגה הזו, אני יכול להשיג בשניה אם בא לך.

דין רמלה כדין דוחא? אז למה לא קפצת וכתבת פה שצריך לסגור את אצטדיון רמלה אחרי האבנים שם?

נערך לאחרונה ב: ‏12/3/19
  8. Telkiyski Member

אהההה חחח הבנתי שם זה היה"יותר אירוע חבלני". סבבה.

9. עידן444 Member

לא יודע מה הבנת.
    אני לא יודע מה מצחיק אותך?
    די ברור לכולם שהאנשים שעשו את הבלאגן ברמלה לא קשורים בשום צורה לקבוצה הביתית.

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  10. Telkiyski Member

א. לפי מה זה ברור כ"כ?
    ב. גם אם הם לא קשורים לקבוצה הביתית, על אחריות הקבוצה הביתית לדאוג לביטחון הקבוצה האורחת אצלה באצטדיון. מה זה משנה את מי אוהדים מיידי האבנים?
    ג. גם האיש שדקר ונדקר בדוחא לא עשה את זה על רקע כדורגל ממה שהבנתי, אז אם זו הגישה - אפשר לא לציין את זה שנדקר שם בן אדם. הרי לא היה לזה קשר לכדורגל.

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבו יונס לברקת: "מתבייש, לא נרדמתי אחרי מה שקרה"
    לא היה כלום כי אין כלום,לא ככה ? אל תתן לעבודות לשכנע אותך אחרת. הוא (וכול הסובבים אותו ) סתם מתנצל ומתבייש,אבל אל תדאג נחפש לך בכול זאת הצילומים שתוכל להוכיח גם לאבו יונס שלא קרה כלום.

צא מהבועה שאתה חיי בה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  12. עידן444 Member

אין לי מושג מה היה בנוגע לדקירה. די השקיטו את זה.
    ידוע שהעונשים מאוד מופחתים לקבוצה שנלחמת באלימות ודואגת לתת שמות של פורעים. מכבי חיפה מובילה בתחום ולכן גם כשהיא נענשת זה ברמה פחותה משמעותית בשל הגישה הבלתי מתפשרת שלה עם אוהדים שמפריעים לסדר הטוב. גם במכבי ת"א זה מאוד בולט.
    מה אתה רוצה שיעשה בעלים של קבוצה קטנה ללא אוהדים שפתאום קורה דבר כזה במשחק שלו? על מה הוא אמור להיענש? איך הוא יכול היה למנוע את זה? איך הוא יוכל למנוע את זה בפעם הבאה?
    ובאופן כללי אני לא יודע מה אתה רוצה? מועדון בלי שום עבר אלים ללא אוהדים קיבל על המקרה הזה עונש יותר חמור מאשר סכנין קיבלה אחרי שזרקו על קלינמן מכל הבא ליד במשחק ליגת על- לרבות אבן.

קשר ימני אוהב/ת את זה.
  13. Telkiyski Member

נו אז הוא מתנצל על ההתנהגות והקללות. זה מה שהוא צריך לעשות.
    ואם היו התפרעויות פיזיות סכנין גם צריכה להיענש, כמו שנענשה רק לפני חודש.
    אבל מפה ועד הפסטיבל והקריאות לסגור להם את האצטדיון המרחק גדול וצבוע בהרבה צבעים על הדרך.

יאללה, תביא את הצילמום.
    רוצה בינתיים לראות שחקן ביתר הולך מכות עם אוהדי מכבי מהיציע?

14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער,זה לא מדליק אותי כמו שאותך.

15. Telkiyski Member

מה קשור מדליק?
    אתה מספר פה איך אוהדי סכנין ניסו לתקוף פיזית אנשי ב"ש על כר הדשא. אני בסך הכל מבקש צילום של זה.

זה שאין לך בסיס להסתמך על הדברים שאתה זורק פה זה לא בעיה שלי, אל תנסה לגרור את הדיון למחוזות של מדליק אותך ומיצי ורנקטי כי אין לך מה להגיד.
    זו טקטיקה פח.