מחזור 26 בליגת העל: חיפה נשארת ירוקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏10/3/11.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איווניר אחראי כבר למעלה מ-3 חודשים לא נמני.

שטראובר אשם רק בגול השלישי שלא באמת שינה, אם מכבי היתה משחקת, בזכות המאמן שלה שמראה לשחקנים איך לשחק, אז הטעות של שטראובר לא היתה קוראת וגם לא היתה משנה.

להאשים את שטראובר בהפסד של היום זו חוצפה ממדרגה ראשונה.

------

משחק מטורף בדרבי של הדרום. אשקלון הובילה 2:0, אשקלון צימקה ל-1:2. ב"ש עלתה ל-1:3. אשקלון הישוותה ל-3:3 וב"ש עלתה ל-3:4. וואו.

נערך לאחרונה ב: ‏12/3/11
  2. JackSparrow Member

עומר, אני גם כן בעצבים ובבאסה, אבל בבקשה אל תגיד שנמני יותר טוב מאיווניר... ואיווניר פה חודשיים לא 3.

3. alexshw Member

שוב, עומר כמו בכל ה - 15 שנים האחרונות, אתם חושבים שהבעיה רק במאמן.
    תמשיכו לחשוב כך.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

נמני יותר טוב מאיווניר, בלי תעודת מאמן. כל ה-"ניסיון" והשנים של איווניר שווים כקליפת השום. מילא לקבל תבוסה ממכבי חיפה, אבל להיראות פח זבל מול קרית שמונה? על זה אפילו נמני לא הצליח להתעלות. בסיבוב הקודם קרית שמונה ניצחה אותנו רק בגלל הטעות של שטראובר בלי לבעוט לשער, היום היא פתחה לנו את התחת וב-6 הדקות הראשונות של המחצית השניה היא יכלה גם לכבוש פעמיים.

5. JackSparrow Member

אל תשווה בין משחק בית למחשק חוץ, אם נמני היה פה עכשיו זה היה נראה אותו דבר בידיוק. קריית שמונה טובה ממכבי חיפה, אל תזלזל בהם למרות שאני לא מנסה להמעיט מהאשמה על איווניר.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תכניס לי מילים לפה. מעולם לא אמרתי שכל ה-15 השנים האחרונות היו בגלל המאמן! מעולם!

כל השנים עד שהקבוצה נמכרה היו באשמת איש אחד! לוני הרציקוביץ'. שזה אומר 13 שנה. השנה וחצי של שניידר היתה סתם סיבוב. להאשים את גולדהאר במה שקורה במכבי זה טימטום. אם אתה רוצה להאשים מישהו, אז תאשים את אלה שמנהלים בפועל את הקבוצה שמן הסתם היו חייבים לקנוס את השחקנים עוד במחזור 15 לא היום. אתה מאשים בן אדם אחד שבא לתקן 13 שנה שאיש אחר הרס את המועדון...

7. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בסופו של דבר ידעתי שאני אתחרט שלא נסעתי.

חתיכת משחק, אבל אני לא ממש מתלהב, כי לספוג 3 גולים נגד אשקלון וכמו שסתיו אמר "ניצחו בגלל הנאיביות של אשקלון ולא בגלל יכולת טובה.

אני בטוח שלאוהדים הייתה חוויה, אבל הקבוצה הזאת כל כך לא מרגשת אותי כבר שאני לא מתלהב מניצחון כזה. נראה אותם נגד עכו.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ניצחון חשוב על אשקלון, לא ראיתי את המשחק, אבל לא קשה לנחש ששוב ההגנה הייתה מביכה בראשותו של אוהד כהן. עודד גביש טועה לא מעט פעמים העונה, הוא לא יציב, אבל לפחות היום הביא תפוקה בהתקפה עם צמד שערים (או אחד) מאוד מאוד חשוב.
    יש לנו מזל שפגשנו היום קבוצה יותר פח מאיתנו.. וזה לא דבר שקל למצוא, לכן ניצחנו, ואני מקווה להמשכיות מול עכו, לפחות לסיים את העונה קצת בהרגשה טובה.

בקשר לבית"ר, היא לא תירד ליגה, זה בטוח, כי לא רק שהפועל ר"ג כבר מחוץ למשוואה, אלא הפועל אשקלון היא יותר פח אשפה אפילו מר"ג, ואין סכנה שהקבוצה הזאת איכשהו תצא מהבור. הפועל פ"ת, אשדוד ובית"ר ירושלים מוגנות.

וגיא עזורי בן זונה.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים לגמרי. לאיווניר כמו לנימני ומזרחי יש אחריות על מה שקורה העונה בקבוצה, אבל בטח למאמן הנוכחי של מכבי ת"א אין אשמה בקניית שחקנים שמרוויחים הרבה יותר מדי. איווניר לא רכש את קולאוטי, את זיו, את מדוניאנין, את אלברמן ועוד ועוד ועוד. איווניר מאמן די בינוני, אבל לא פייר להטיל עליו את כל האשמה.

אני לא יודע אם שמתם לב, אבל איך יכול להיות שבקבוצה ישראלית גדולה כמו מכבי ת"א שחקן צעיר בשם אלירן ג'ורג' כבר נראה כאילו הוא סובל מעודף משקל? הוא נראה כאילו הוא האח של ערן לוי...

עומר, מכבי ת"א גם היום עדיין מועמדת לאליפות בגלל הקיזוז. הפער יכול ביום שני לעלות ל-11 נק', אבל אתה יודע שיש קיזוז. על הנייר שום דבר אבוד, אבל ברור שאני מבין למה אתם אומרים שאין תקווה. אם הייתי אוהד מכבי ת"א הייתי אומר אותו דבר...

בנתיים כבר 4-0 לק"ש...

10. Raulito Madridista

איזה גראנד-פינאלה של יניב לביא, גולאסו עצום בבעיטה חופשית. ערב ענק של ק"ש, משחק שיזכר שם זמן רב וכל אוהד שהטריח את עצמו להגיע למגרש - הרוויח ובגדול. הניצחון הזה ייתן לק"ש כוחות מחודשים לפלייאוף כי בזמן האחרון היא גימגמה ואולי דווקא הקבוצה של רן בן-שמעון תיהיה זו שתכריע את גורל האליפות.
    העגלעקטיקוס של איווניר חוזרים הביתה עם הראש בריצפה, מכבי לא ספגה כזו מהלומה מאז עכו בגביע ב-2006. אסור למכבי לספוג רביעייה גם במשחק חוץ קשה ביום בו היא משחקת חרא - למכבי חיפה זה לא היה קורה. גם הקיזוז לא יעזור למכבי עם פער של 9 נקודות מהפועל ת"א וכנראה 11 ממכבי חיפה בסיום המחזור - זה הפסד שבלתי-אפשרי להתאושש ממנו. מעניין מה מוטי איווניר הגונב דעת יגיד עכשיו בראיון אחרי המשחק, אני משתוקק לשמוע. עם אבי נמני זה לא היה קורה. אני רציני לגמריי.
    תודה רבה לך ק"ש על סוף-שבוע אדיר. מעניין מה עובר במוחו של בן-שמעון עכשיו.

11. Number 8 Member

פשוט ביזיון, אין מילה אחרת. שכל מי ששיחק היום שיילך להזדיין, מהמאמן עד סוף השחקנים. אף אחד לא ראוי ללבוש את המדים של מכבי ת"א. איכס איכס איכס.
    מוטי איווניר פשוט הרס אותנו, מצידי שעמיר תורג'מן ייעלה לבוגרת ואיווניר יילך הביתה, הוא פשוט סיוט, מכביסט שמכביסט, הוא לא מאמן!

והעיקר אנשים חושבים שאנחנו עוד מועמדים לאליפות... יאללה אפשר ללכת לים.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן עידן, אני חושב שאתם עוד מועמדים לאליפות אפילו אם זה כרג באמת לא נראה. בעונה שעברה מכבי חיפה כבר הוליכה ב-12 נק' על פני האדומים, העניין הוא שהפער היה 6 בלבד. שמע, ללא ספק שמכבי ת"א תצטרך נס כדי גם עם קיזוז לחלוף על פני שתי הקבוצות שמעליה, אבל על הנייר זה בהחלט אפשרי.

בכל מקרה בהנחה שהאליפות כבר לא תנחת בקרית שלום אני מצפה מגולדהאר להבין שלא רק כסף הופך אותך לאלוף. צריך קבוצה ולא אוסף 'כוכבים'. ברור גם שבצורה הזאת איווניר לא ימשיך, אבל מה האלטרנטיבה? אני באמת חושב שקשטן בסופו של דבר יאמן את מכבי ת"א.

13. ertyo Member

קרית שמונה קבוצה גדולה.
    רן בן שמעון מאמן גדול.
    ההצלחה של קרית שמונה היא נטו של מאמן שיודע להעמיד את הקבוצה ל המגרש,יחד עם שינויי שיטה מדי פעם שיוצרים יותר עומק במשחק של קרית שמונה.
    פעם שלישית העונה שהם מבקיעים רביעייה,זה לא הולך ברגל.

14. JackSparrow Member

עונה הבאה צריך לעיף חלק מהשחקנים אבל להשאיר תא רוב הסגל.

ואתה אומר שאת כולם צריך להעיף, אתה מתכוון גם לעטר, סידיבה, אלברמן, ניבאלדו, יצחקי? נו באמת, זה הכל מעצבים... אבל אכן, יש שחקנים זבל כמו זיו ובוזגלו שצריכים לעוף על טיל (ובראש ובראשנה את שטראובר)

15. alexshw Member

שי, עזוב אותך. אנחנו לא רואים את מכבי ת"א ב - 15 השנים האחרונות?
    קיזוז גם צריך לדעת לנצל.