מחזור 26 בליגת העל: חיפה נשארת ירוקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏10/3/11.

1. Charlton Member

תעשו לי טובה ורק אל תקשיבו לערוץ 1, אם פרשן עלוב כמו דני נוימן "ניצן שירזי עושה חילוף הגנתי, מכניס את סטוינוביץ' במקום ממן" שסטוינוביץ' בכלל פליימיקר וממן קשר, אז אין מה להקשיב לזה שבפנאל שלהם אומרים שיואב כץ אמר ש"צריך להראות מי הבוס בחיפה" רק שיווקית.
    מי שמכיר את הקבוצה הזאת יודע, שאם הפועל חיפה הייתה מעניינת מישהו במדינה החולה נפש האמריקקי הזה כבר מזמן היה נסגר באיזה אברבנל או שער מנשה.. אבל מה נעשה שהפועל חיפה לא מעניינת?

לגבי המשחק מה כבר אפשר להגיד?
    6 דרבים בלי להגיע לאף מצב,
    פשוט בושה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/3/11
  2. alexshw Member

ועוד משהו, אולי חלאס עם כל היאיאות אנדרסונים האלה בחצי אגורה?
    לא ידעתי שמשלמים בליגה שלנו קנס על מכסת זרים לא מלאה.
    לא רוצים להשקיע בזרים, אז אל תביאו.
    אם הנוער שלנו כל כך מוכשר, אז תתנו דקות לקשרים אחוריים משם.

יהיו שיגידו שאין לי סבלנות לזרים. לזרים שבאים בינואר אין לי סבלנות. ולמה צריכה להיות כזו?
    מה גם שזה שחקן שלא שיחק שנה שלמה באופן מסודר. די כבר לרמות. שיחק בא.א.ק אתונה, שיחק ביוון...
    הוא שיחק בבובה של לילה, הגרסה האנגלית.
    חיקה את אסיין.

3. JackSparrow Member

תגידו לי, איך זה יכול להיות שהפועל חיפה מארחת ויש מלא אבל מלא אוהדי חיפה? זה חצי חצי?

4. אבו Member

מאכזב משהו, אבל כצפוי שאנחנו בתנופה- הופ, חזרה לקרקע. מאכזב- חשבתי שאולי ניראה קצת אחרת מהדרביים בתקופת דורה- קצת יותר תעוזה- אבל אין שינוי ממשי. אולי בגביע?

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ציפיתי להרבה יותר מהפועל חיפה, אבל כנראה שזה עדיין גדול עליה. אולי בשנה הבאה, כשהשחקנים הצעירים יבשילו יותר וניצן שירזי יעשה מספר תיקונים בסגל, יהיה על מה לדבר.

כל כך חבל לראות את חכמת המשחק של תומר חמד מתבזבזת. אני לא מבין למה אלישע לוי לא שם לידו חלוץ נוסף. תומר חמד מראה בכל הזדמנות שהוא יודע למסור ושיש לו שכל בכמויות מסחריות. בעולם מושלם, הוא היה משתף פעולה עם עדן בן בסט, אבל הוא יכול גם עם שלומי אזולאי.

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

ולגבי השאלה - אם אני לא טועה, סידורי הכרטיסים זו החלטה של הקבוצה המארחת. ההתאחדות מציבה להם תנאי מינימום ומשם יואב כץ יכול לתת יותר או בדיוק כמו שההתאחדות מחייבת אותו. משום שהרווחים הולכים ליואב כץ, אין לו אינטרס למכור רק 2000 כרטיסים לאוהדי חיפה, אז הוא מכר ללא הגבלה וקיבל הכנסה נאה לקופה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/3/11
  7. קטלוני Member

הרבה אוהדי חיפה כי זה דרבי חיפאי.

8. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

הוא התכוון למכבי אני מניח, בכל מקרה נווה כבר נתן לו תשובה ואני ארשום במילים אחרים "יואב כץ פשוט רודף בצע"

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/3/11
  9. Igi Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

שחקן שהחוכמה שלו אפילו גוברת על הכישרון. כלומר, יש לפעמים תחושה שהוא מנסה לעשות דברים מאד חכמים אבל אין לו עדיין את היכולת לעשות את זה, אבל כן רואים שעם אימון יותר אינטנסיבי זה יצליח לו והוא יהיה אחד השחקנים הטובים בארץ.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני רק מקווה שלאחר המשחק הזה סוף סוף לוי יבין כי אנחנו חייבים לשחק עם שני חלוצים, רק ככה אנחנו מסוכנים, למרות שחמד לוקח כל כדור שנשלח אליו, גם בראש, אין לו למי למסור. ראינו כמה הקבוצה הזאת מסוכנת עם דבאשוילי וחמד בצוותא בחוד. השבוע עוד היה תירוץ לאלישע שדבאשוילי לא כשר ל 90 דקות, מקווה מאוד בישבילו שמול אשקלון הוא יסיק כבר את המסקנות הדרושות.