מחזור 26 בליגת העל: מכבי משפילה את בית"ר עם חמישיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏7/3/13.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני רוצה לחזור להתחלת הדיון הזה שסטה לגמרי מהנושא שלו - למה הקהל של נתניה הוא הכי גרוע בליגה מבחינת אופי האנשים? לא הבנתי את הקביעה הזאת. ואני חושב שההשוואות של ממוצע המנויים והכל לא נכונות, כי הציפיות בתחילת העונה שונות וזה מה שהכי משפיע על מכירת המנויים, ויש הבדל בין ב"ש שיש לה בעלים שכל קיץ עושה מסע רכש לא קטן לבין נתניה, שהמצב שלה דומה לשל בית"ר.

2. henry1 Member

אז תקרא טוב את מה שאני אומר. רשמתי בפירוש שכאשר יש משחקים שמשודרים בטלוויזיה הנתון הוא רישמי. כך גם במשחקים שלנו. לעומת זאת, כאשר המשחקים לא משודרים בטלוויזיה זה מבוסס על הערכת "העיתונאי" שיש במגרש. אצלנו לפחות, זה כמעט תמיד נמוך ממה שבאת היה. יש הבנה?

וכל הכבוד לכם על כמות המנויים. רק שאלה קטנה, אתה חושב שיש קשר למחיר...? אולי לציפיות מהקבוצה? כי עד כמה שאני יודע המחיר אצלנו יקר יותר. אל תשכח גם שלא פתחנו את העונה בבית. הנתון האחרון ביחד עם המשחק העלוב שהיה לנו בגביע אופ"א מול קופס עצר לחלוטין את מכירת המנויים שבאותה תקופה עמד כל כ-1000(וזה בכמה ימים של מכירה!) רק לאחר מכן, כאשר עברנו לאיצטדיון נוספו כמה מאות.

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/13
  3. alexshw Member

כצפוי ברגע שהמשחקים לא במקביל ורמה"ש ניצחה, בכלל חבל שבית"ר הגיעו לבלומפילד.

4. קשר שמאלי Member

איפה הכבוד של הבית''רים?

5. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

איזו התפרקות של בית"ר... דאבור עם צמד קליל מאז שהוא נכנס, ומאז השער השלישי לא נראה שבית"ר בכלל מנסה לשחק. טוב שמכבי ממשיכה לשים את הרגל על הגז אחרי שהייתה נפילת מתח אחרי השער הראשון.

6. yedidel Member

בטח שחקני באר שבע חוגגים עכשיו... "אתם רואים, זה לא רק אנחנו!"

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפסדנו את המשחק עוד בנסיעה מירושלים לתל-אביב, לא ראו מבית"ר לרגע רצון לנצח את המשחק והאמת שהתבוסה הזאת עוברת באדישות גם אצלי לא פחות מאשר אצל השחקנים שהוכיחו בחודש וחצי האחרון שחוסן מנטאלי מינימלי של ספורטאים אין להם.

אני בטוח שכל קבוצות הפלייאוף התחתון מסתכלות עכשיו בלוח המשחקים של הפלייאוף כדי לחפש לראות מתי הם משחקים נגדנו ואוספים 3 נקודות.

לא מגיע להם בכלל אבל אין ברירה וחייבים להגיע ברביעי בטדי ולדחוף את הקבוצה "גם בתקופות הכי קשות" נגד חיפה בגביע.

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/13
  8. Alta Tensione Member

http://media.tumblr.com/tumblr_m3iwcdBXa71r2f9hj.Xxx

9. maor123 Member

התפרקות של בית"ר, כואב הלב.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לרגע לא מלזל ברמת המחויבות והרצינות של פרננדז, אבל בסופו של דבר האמירה שלו בטוויטר שיקפה את כל מה ששחקני הקבוצה הרגישו. מיותר היה להגיע לבלומפילד. אבל, צריך להראות מינימליות של מקצוענות ולא להתבזות ולבזות את הסמל הזה שנקרא בית"ר ירושלים. אני לא אוהד ירושלמי, זה ידוע לכולם, אבל כואב לראות חבורה כזו של שחקנים שפשוט מגיעה ברפיון כל כך גדול. אם הקבוצה שלי הייתה מושפלת כך ללא תנאי, גם אם היינו מבטיחים את האליפות 20 מחזורים לפני סיום העונה, הייתי מרגיש מושפל.

לצערי אלי כהן ייתן לשחקנים האלו בראש, ומולנו זאת תהיה בית"ר אחרת לגמרי.

בקשר למכבי, מקווה מאוד שהם מודעים לכך שזה היה המשחק ההכי קל שלהם בתקופה הקרובה. במחזור הבא יש להם את היריבה הנוחה ביותר מבין קבוצות הפלייאוף לפתוח אותו בצורה חיובית, השאלה רק אם אנחנו ננצח את הכבשה השחורה שלנו בשנים האחרונות.

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מכך נובע החשש הגדול שלי. יותר נמוך מזה בית"ר לא יכולה לרדת וכעת, כשהמקום בפלייאוף העליון
    כבר נתפס ע"י קבוצה אחרת והוביל להפסד כלכלי לא קטן, נותר להם רק הגביע והם יתאבדו על מנת להשיג אותו.

12. Love Is Red Member

מדהים אפילו עונה שעברה התחתית לא נראתה כל כך צמודה...
    כל הקבוצות בפלייאוף התחתון מועמדות לירידה אבל לאשדוד כרגע יש עוד אפשרות לאסוף 3 נקודות כדיי לפתוח במקום טוב את הפלייאוף התחתון, אם היא תפסיד בית"ר תהיה זאת עם נקודת הפתיחה הטובה אבל היא במשבר ככה שהיא נכנסת בצורה לא טובה לפלייאוף הזה מה שזה אומר שיש אשכרה מצב בסיטואציה מסוימת שבית"ר ובאר שבע יירדו ליגה או בית,ר ואשדוד, מדהים פשוט...

13. alexshw Member

אלי כהן לא צריך אפילו לתת להם בראש, ברור שברביעי הם עולים בשיא הטירוף.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז הגיע הזמן שגם אנחנו נתאבד על המגרש כי לדעתי הסיכוי שלנו לאליפות מגיע לא יותר מ-10 אחוז. בית"ר וכושרה הנוכחי לא מעניינים אותי, אני מצפה ממכבי חיפה לנצח ביום רביעי.

15. ייא Member

יום ד חיפה מעל גול זה הבאנקר של השבוע