מחזור 26 בליגת העל: מכבי ת"א בטדי לקרב המאכזבות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏16/2/12.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה הלכתי לראות משחק של סכנין בבלומפילד וראיתי ניצחון... תמיד זה מסתכם באיזה הפסד מינימאלי ובמקרה הטוב מצליחים לסחוט תיקו(בדרך כלל גם לא מול הפועל), ככה שאני לא ממש חושב שיש סיכוי לסכנין לצאת עם איזשהו נקודה היום, תיקו תהיה תוצאת בונוס מבחינתי

2. Number 8 Member

לבני סכנין יש את היכולת לחזור הביתה עם משהו מבלומפילד. אני לא מאמין שהיא תנצח אבל תיקו זו בהחלט תחזית ריאלית.

3. JustMilan Member

מכבי נתניה נגד מ.ס אשדוד, הרכבים רשמיים:

מכבי נתניה: אמיר אדרי, ליאור ראובן, ליאוניד קרופניק, עידו לוי, עומרי בן הרוש, קובי דג'אני, בן בנימין, פיראס מוגרבי, ניר נחום, סרגיי אלכסייב ואחמד סבע.

מ.ס אשדוד: אופיר מרציאנו, עופר ורטה, יאיא פטי, אפא אמברוז, אדיר טובול, בן בוטבול, אמיר לביא, ניר ביטון, תמיר כחלון, עידן שריקי ורוג'רס קולה.

4. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

הפועל נראתה היום לא רע. כמובן שאני מצפה להרבה יותר, בעיקר כשזה משחק בית ובסך הכל עלינו עם ההרכב הכי חזק שאפשר. אבל אי אפשר להסתפק בתיקו 0:0, אי אפשר להסתפק באיבוד נקודות כשאתה במירוץ קשה מאוד על האליפות. נוסיף לזה את העובדה ששיחקנו בעשרה שחקנים החל מהדקה ה30 בעקבות החלטה מגוחכת של אסף קינן (שהוא לדעתי, ללא קשר להפועל, אחד השופטים הגרועים ביותר בליגה). ניצן שירזי אמר ששיחקנו טוב בסך הכל, אני יכול להסכים איתו וגם יכול שלא להסכים איתו, אפרט:

- ראינו היום משהו קצת שונה מהפועל, משחק בנגיעה. הרבה התקפות היו מהירות מאוד והכדור עבר מרגל של שחקן אחד לשני מהר מאוד, משחק שמזכיר את צורת המשחק של קבוצות אירופאיות. זה דבר שאני אוהב ואני מקווה שזה לא היה חד פעמי, לסח'נין היה קצת קשה עם המהירות בה הכדור נע. משחק השדה שלנו היה טוב, הנעת הכדור הייתה טובה, על כך אין לי תלונות אבל כמובן כשמסיימים משחק ללא שערים צריך לחשוב היכן הייתה הטעות ולשפר את זה להבא. הטעות לדעתי היא כששחקני האגף שלנו חותכים לאמצע וגם המגנים. אלרואי כהן במקום לרוץ על קו ימין, נכנס כל הזמן לאזור האמצע מה שיוצר גם צפיפות וגם אין פתיחה על הקווים. גם קנדה נוהג לעשות את זה באופן קבוע והגיע הזמן שזה ישתנה.

- המשחק של החלוצים שלנו ממשיך להיות לא בשמיים. אני לא יודע אם חלקכם שמים לב, זה התחיל עוד אצל קשטן העונה. עומר דמארי משחק רחוק מאוד מהשער, בערך כמו שצריך להיות מתופקד קשר התקפי שהוא מתחת לחלוץ. טוטו משחק עם הגב לשער על קו ה16 מטרים. התפקוד הזה הוא מאוד לא טוב וככה לא נשיג כלום. עומר דמארי בעיקר לא צריך לשחק רחוק כל כך, הוא צריך לחכות לכדור על קו ה16 מטרים והלאה (לכיוון השער). אצל טוטו זה משהו אחר כי הוא שיפר מאוד את המשחק שלו העונה, בעיקר את הצורה בה הוא משחק עם הגב לשער ומשתחרר מהר מאוד מהשומרים שלו. אבל שוב, אז נוצרת הבעיה בה שחקני האגף חותכים לאמצע וצריך לחכות שהמגנים יעלו כדי שירימו כדור (מה שהפועל העונה כלל לא יודעת לעשות. טוב, לא רק העונה).

- אני מרוצה מאוד מרועי גורדנה. עונה ראשונה שלו בבוגרים והוא מציג יכולת טובה מאוד העונה לדעתי. כמובן יש משחקים שהוא לא מרשים כל כך אבל בסך הכל יש עתיד. השליטה שלו בכדור טובה, יש לו בעיטה מרחוק. דומה במשחק שלו לאביחי ידין. גם נוסא איגייבור מתחיל להראות סוף סוף קצת כדורגל, גם מול ראשון לציון הוא היה טוב וגם היום, אבל הוא ממשיך לעשות את מה שאמרתי מתחילת העונה: למסור כאילו כולם מבינים מה הוא רוצה. הוא משחק בצורה שנראית שהוא חושב שכולם יודעים מה הוא הולך לעשות, לאן הוא הולך למסור ולאן לנוע. זה די מעצבן, יש לומר, כי זה גורם להרבה איבודים. הבעיה היא שהוא גם צעיר וזר, אם הוא היה תחת אלי גוטמן הייתי בטוח שעוד נראה ממנו דברים הרבה יותר טובים.

- יכול להיות שנאבד את המקום השני היום לאשדוד אם היא תנצח את מכבי נתניה. אני מקווה מאוד שהנתנייתים יעשו את העבודה. בשבוע הבא יוצאים לפגוש את שייע ורמת השרון באצטדיון רמת-גן לאחר מכן: דרבי, חיפה, קריית שמונה. סיום סיבוב מהסרטים. לא מאמין שנוציא אפילו 4 נקודות מהמשחקים האלו. יאללה הפועל!

5. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/4/279954.Xxx

כרטיס אדום. הפועל אמרה שלום היום לא רק לחלום הדמיוני לדגדג את ק"ש או 'להלחיץ אותה' אלא גם לחוזק המגרש הביתי. האדום היה הזוי לחלוטין(דווקא בדקות הסבירות שלנו) וסכנין אחת מקבוצות הכדורגל היחידות בארץ שהן נורמליות, היא לא עוד בלוף והיה לנו קשה - אבל כבר הצלחנו לא לאבד לחלוטין את מרכז השדה ולא להתפרק וגם לצאת קדימה. האדום היה תירוץ עבור השחקנים. במשחק בית צריך יותר להעיז. גם שירזי לא הוסיף עם החילופים ההזויים שלו - אורמוש נקרא לדגל אחרי שקפא בפריזר, עבאס ולא לאלא במקום טוטו החלש כשאנחנו נואשים לגול...
    חבל שעד שאיגבור מתחיל בטעות לשחק כדורגל(וכמו שאומרים ב'בובה של לילה' - נשאלת השאלה איפה הוא היה עד היום, במחזור 26 הוא נזכר להילחם ולשרוף שטחים) הוא מוקף בכמה אפסים ואחד מהבודדים שחסינים מהביקורת הוא אביחי ידין עם ניהול משחק טוב ועמידה נכונה גם כבלם. מחמאות גם לגורדנה. רק חבל שאף-אחד לא מצליח להרים כדור בקבוצה הזו - הפעולה הכי בסיסית בכדורגל. פעם כל קרן של טועמה הייתה חצי גול. אותם הליקויים שיש שבוע אחרי שבוע.

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/12
  6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצאת עם תיקו מבלומפילד זה תמיד לא רע...סכנין לדעתי היתה סבירה פלוס והיתה הקבוצה העדיפה במגרש (במיוחד במחצית השניה) ועם קצת ריכוז היתה מנצחת את המשחק, המון מסירות קצרות,הנעת כדור סבלנית ונכונה...באמת שאני יוצא מבסוט מבלומפילד למרות שהקבוצה לא ניצחה

7. Fanatic Member

עצוב לראות את כמות האוהדים במשחק של מכבי פ"ת נגד ק"ש.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדלקתי במקרה את הטלוויזיה בסוף וראיתי את תוצאת הסיום מבלומפילד. אחרי מספר דקות הראו את ההרחקה. אם הייתי אוהד הפועל ת"א לא הייתי צוחק כל כך...מה ראה הקוון קרסיקוב שחייב להוציא לבאדיר אדום? לי ממש לא ברור.

דור, סכנין קבוצה נורמלית כי אתן ביחד יוצאים לקרב מול בית"ר... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

9. alexshw Member

בכדי להוכיח לכולם שאנחנו רציניים בקשר לאירופה, אנחנו חייבים לנצל את התוצאות המושלמות האלה עבורינו.
    אבל בשביל זה צריך לנצח בליגה בחוץ, דבר שלא עשינו כבר 3 חודשים(נקודה אחת בחמישה משחקים).
    הקבוצה חייבת להמשיך לשחק כדורגל חיובי ולא לחזור לפחדנות ועליבות שהצגנו בק"ש.

מסתמן בכל זאת שבוקולי ישאר על הספסל, ואם זה אכן קורה, אני לוקח את מילות הביקורת שלי כלפי אלישע מתחילת הנושא הזה חזרה.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

גניבת העשור התרחשה עכשיו בוסרמיל כשפתח תקווה מנצחת במשחק שהיא הייתה חייבת לצאת בו מובסת.
    החמצות מדהימות של שבחון ואקסברד בתוספת לאדום טיפשי של נאסר וכמובן טעות שיפוטית ענקית (במקום פנדל לבאר שבע ב1-0 השופט לא שרק ופתח תקווה יצאו למתפרצת וכבשו בה את השיווין) נתנו לפתח תקווה את הניצחון.

11. XabiAlonso Member

גם ניצחון גדול עם הרבה אופי על ראשל"צ, וגם הפסד לבאר שבע. לא יכולנו לבקש יותר מזה.
    עכשיו תור מכבי לנצח את בית"ר וכל אוהדי הפועל חיפה יכולים להיות מרוצים.הגיע זמן לקצת אוויר לנשימה לשם שינוי

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/12
  12. yedidel Member

לפני שאני מדבר על נאסר הטיפש ועל שבחון ואקסברד שעשו חסד נעורים להפועל פ"ת עם מיליון החמצות...

פשוט בושה של שיפוט, והפעם באמת שזה חד-צדדי לגמרי. כל כך מעצבן לראות את צרפתי כובש שער ניצחון שהוא והקבוצה שלו היו צריכים לקבל 4 אדומים לפני זה. אין שחקן כזה פרובוקטור, שכל המשחק הולך מכות, נשאר על המגרש? איך שחקן של פ"ת בועט לגביש בראש, וזה ממש לא היה מאבק על כדור ולא מקבל כרטיס, ששנייה אחרי זה דיא סבע שבקושי הרים את הברך מקבל צהוב?

ונאסר חבל. היית יכול לקבל ציון 9 היום ובמקום זה גמרת לנו את המשחק.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין מה לדבר על השיפוט.

הפסדנו במו ידינו, לקבוצה נחותה מאיתנו בהרבה. צריך לשבור לשבחון ואקסברד את 2 הרגליים, שניהם ביחד היו צריכים לכבוש שישייה היום, לא ייאמן אילו החמצות, דיא סבע גדול על כל השחקנים שמסביבו, יצר מצבים, עשה דברים באופן נפלא, ועצוב שאין מי שיסיים. משבחון אנחנו לא מצפים לכלום, אבל ששחקן כזה מגיע ל-2 מצבים של גול אתה מצפה שיבקיע, ואם את זה הוא לא מסוגל לתת, שיישב ביציע.
    אבל עם כל ההחמצות, גביש היום עלה לנו במשחק, כבר עבר את המגן, למה לחפש הצגה וליפול כמו אידיוט? איבוד כדור ומהצד השני שיוויון, איבוש כדור של משחק, ואולי של עונה.
    נאסר טיפש וזה לא חדש.

הפסד כואב מאוד, הפסדנו שהיינו צריכים לנצח פה 7-2, הפסד של קבוצה שרוצה וצריכה לרדת ליגה.

14. xavi6 Member

אני גאה להיות אוהד הפועל פ"ת.

15. yedidel Member

אין ספק שעשינו הרבה שטויות והיינו חייבים לנצח למרות הכל.

אבל זה כבר מעצבן, כל פעם שמשחקים נגד הפועל פ"ת, או נגד הפועל ר"ג של יובל נעים, או נגד כל קבוצה שמחליטה על אלימות כשיטת המשחק שלה, רואים עד כמה השיפוט בארץ מגוחך.