מחזור 26 בליגת העל: מכבי ת"א בטדי לקרב המאכזבות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏16/2/12.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ואני מתעקש שלא צריך לדבר על השופט בכלל. החמצנו, יש לו שחקנים שלא שווים את החולצה שהם לובשים, יש טעויות של ילדים טיפשים כמו גביש, על זה מפסידים, השופט לא היה צריך להשפיע ומבחינתי לא השפיע, אם השחקנים היו עושים את המינימום זה היה נגמר בתבוסה לטובתנו.

2. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.up2me.co.il/images/56826880.Xxx בני יהודה - מכבי חיפה http://www.up2me.co.il/images/647489.Xxx

ראשון, 20:30, אצטדיון "בלומפילד" בתל אביב-יפו

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/2/182032.Xxx
    ממרומי המקום החמישי, עם 38 נקודות בכיס, תתייצב בני יהודה למשחק החשוב הזה כשמולה עומדת מטרה אחת ויחידה: נצחון שירחיק את הקבוצה לכדי מרחק של 4 נקודות ממכבי חיפה, ויהווה דחיפה משמעותית במירוץ להשגת הכרטיס לאירופה. אם לשפוט על פי התקופה האחרונה, נראה כי חניכיו של יוסי אבוקסיס יוכלו להוציא לפחות נקודה אחת מההתמודדות; לראיה, מאז המחזור ה19, לא חוותה בני יהודה על לשונה את טעמו של הפסד.
    לאחר שניצח את מכבי תל אביב המפורקת בשבוע שעבר, נראה כי יוסי אבוקסיס אינו מתכנן זעזועים מיוחדים בהרכב הפותח. למעשה, מלבד החלפתו של דין מורי המוצהב בגל כהן, לא יירשם כל שינוי בזהות 11 השחקנים שעלו על הדשא גם במחזור הקודם. מעבר לכך, נראה כי הקרב החשוב הזה יהווה את משחקו האחרון של עוז ראלי במדי המועדון, שכן הוא צפוי לעבור לליגה הרוסית כבר בהמשך השבוע.

הרכב משוער: דלה איינוגבה; איציק עזוז, גל כהן, אביב חדד, כפיר אדרי; חסן אבו זייד, קסטוטיס איבסקביצ'יוס, עוז ראלי, ננאד מרינקוביץ', פדרו גלבאן; דינו אנדלובו

http://img.mako.co.il/2010/12/29/gg972215_C.Xxx
    האם הוא יטביע חותם גם במשחקו האחרון במועדון? עוז ראלי

http://www.up2me.co.il/images/87897205.Xxx
    בדומה ליריבתה, גם על מכבי חיפה ניתן לומר שהיא נהנית מ"פורמה" טובה. הקבוצה של אלישע לוי, אשר מדורגת במקום השביעי בטבלה, השיגה 9 מתוך 12 נקודות הליגה האחרונות; אמנם, לא מדובר ברצף כה ארוך ומרשים כמו זה של הזהובים משכונת התקווה - אך במכבי חיפה מודל 2011/12, כל שביב של יציבות מהווה סיבה למסיבה. מטבע הדברים, בצוות המקצועי מעוניינים להמשיך במגמה החיובית גם במחזור הקרוב, ובפעם הראשונה העונה - נראה כי קיימת אמונה מלאה ביכולתה של הקבוצה לעמוד במטרה שהוצבה לה.
    בהתאם לתוצאות המרשימות האחרונות של מכבי חיפה (שכללו נצחון 1-4 על מכבי פ"ת בשבוע שעבר), נראה כי אלישע לוי מתכנן לפתוח עם הרכב זהה לחלוטין לזה שעלה לשריקת הפתיחה של המחזור הקודם. הווה אומר כי נזכה לראות את בויאן שראנוב בין קורות השער, כאשר בקישור האחורי יפתחו סיידו יאיא ואייל גולסה. בכל הנוגע למשחק ההתקפה, נראה כי אלון תורג'מן ומוחמד גאדיר (שהרשימו וכבשו מול החבורה של משה סיני) ימשיכו לקבל קרדיט בחוד.

הרכב משוער: בויאן שראנוב; אייל משומר, יוריצה בוליאט, אדין צ'וצ'אליץ', טאלב טוואטחה; יאיא סיידו, אייל גולסה, עידן ורד, יניב קטן; מוחמד גאדיר, אלון תורג'מן

http://newsport.co.il/_uploads/extraimg/golasa2.Xxx
    האם הם יצליחו לשחזר את היכולת מהמחזור הקודם, ולסחוף את הקבוצה אל עבר הנצחון? יניב קטן ואייל גולסה

3. ראיין אדלי Member

ההפסד הכי כואב שהיה לנו העונה, הפסד שבאמת לא הגיע לנו, ובמקום לנצח 5-0 אנחנו מפסידים בקרב תחתית חשוב מאוד...
    חבל על כל הטעויות שיפוט,
    מתחילים את השבוע בבאסה, קבוצה בלי אופי. החזרנו את הפועל פ"ת חזק לתמונת ההישארות וכניראה ששנה הבאה נשחק בימי שישי, צריך להתרגל

סיראג' נאסר חייב לעוף כבר מחר מהפועל באר שבע, שחקן בלי אחריות, שיעוף כבר

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/12
  4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל ב"ש משלימה הפסד כפול מול הפועל פ"ת, ככה לא נשארים בליגה

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/12
  5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

שני המשחקים שסוגרים לנו את המחזור הם שני משחקים מאוד מעניינים. אבוקסיס מארח את החיפאים למשחק אותו לדעתי הכתומים ינצחו ואני תוהה עד מתי ימשיך הקהל של בני יהודה להיות כפוי טובה. כן, כפוי טובה. זו העונה הראשונה של יוסי כמאמן ראשי, הוא לא קיבל שום כסף לעשות רכש והקבוצה נראית מעולה ונמצאת במקום החמישי. על מה ולמה בכל שבוע אתם צועקים לו להתפטר? אותו דבר הם עשו עם קשטן בעונה שעברה.. משהו לא ברור קורה שם. בכל מקרה לדעתי זה ראש בראש של גלבאן מול יניב קטן. מספיק שאחד מהם לא טוב (האמת שבעיקר גלבאן) והקבוצה לא תתפקד. החלוצים של אלישע לדעתי טובים הרבה יותר מאנדלובו אבל זה תלוי בקישור של הקבוצות, מרכז שדה שייראה טוב יותר יפיק הרבה יותר.

באשר לראש בראש הצהוב, על הנייר הכי קל לומר שלמכבי סיכויים טובים יותר לנצח מאחר ויש לה שחקנים טובים יותר מאשר לבית"ר, אבל לדעתי בית"ר לוקחת את המשחק הזה. מכבי לדעתי לא נמצאת במצב בכלל שהיא יכולה לקום ממנו, הכל שם נהיה רקוב, האוהדים איבדו את הסבלנות והמאמן חסר אונים. עם כל זה שבית"ר חלשה מאוד אני חושב שבטדי מול מכבי בתקופה הזו היא יכולה לנצח.

6. ראיין אדלי Member

עזוב את התוצאה, הדרך היא מתסכלת עוד יותר, כל כך הרבה החמצות.... קבוצה של אפסים
    אקסברד כל כך גרוע, למה לא אבולאבן?

7. Don Joan Roman Member

אקסברד גרוע גרוע אבל הוא עדיין מלך השערים שלכם.

8. ראיין אדלי Member

וזה אומר הרבה על הקבוצה המעפנה שלנו...
    אם הייתה רואה את המשחק היום של באר שבע הייתה מבין עד כמה שהוא חלוץ פח, כל חלוץ נורמלי מבקיע היום שלושער

9. Don Joan Roman Member

גם נכון.
    אבל יש גם ימים שלא הכל הולך ומחמיצים הרבה.
    אני לא חושב שאקסברד הוא איזה חלוץ אדי או משהו כן? אבל הוא בהחלט חלוץ שיודע לשים כדור ברשת והוא טוב יותר מאבו לאבן עד כמה שאני ראיתי.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואנחנו ניצחנו את הפועל חיפה בשני המפגשים העונה, אז מה?

לירן, אני לא מסכים איתך בנוגע לשיפוט. נכון, ההחמצות של אקסברד ושבחון וכמובן האדום הטיפשי של נאסר היו הסיבות המרכזיות להפסד, אבל השיפוט היה קטסטרופה. השיווין של פתח תקווה הושג אחרי עבירה ברחבה על גביש שלא נשרקה ושלאחריה פתח תקווה יצאו למתפרצת. בזמן שנאסר קיבל שני צהובים (הצהוב הראשון היה הזוי) צרפתי הצליח לסיים 90 דקות למרות שלפחות בשני מקרים הוא דחף וקילל שחקנים שלנו כשהמשחק בכלל לא משוחק. בזמן שסבע קיבל צהוב על הרמת רגל (וגם עצרו אותו כשהוא נמצא בעמדה מסוכנת) לעודד גביש פתחו את הראש בבעיטה מסוכנת והשחקן של פתח תקווה אפילו לא ראה כרטיס צהוב.
    שיפוט מביש שאין לו מקום בליגת העל.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עבירה על גביש...? ראית את ההצגה המצחיקה שלו ברחבה...? ילד מטומטם, כמעט קפצתי מהטריבונה לנשוך אותו אחרי ההחלטה המטופשת שלו, שום פנדל.

ושוב, לא יודע מה עשה צרפתי, אני התעסקתי בטמטום של השחקנים שלנו, שהפסידו במו רגליהם, אם היו עושים 60 אחוז ממה שכל כדורגלן ממוצע היה צריך לעשות, השופט לא היה משפיע על התוצאה גם אם לפני המשחק הסכימו על מכירת המשחק להפועל פ"ת.... תמשיכו לבכות על השיפוט בעוד שהשחקנים שלכם מחמיצים 3 פעמים מול שער ריק. אין לי חצי טענה לשופט.

נערך לאחרונה ב: ‏19/2/12
  12. yedidel Member

בתקציר זה נראה הרבה יותר גרוע. כל הזמן אומרים לו שאני מגזים עם הביקורת על שבחון, אבל סליחה, אם דברים כאלה הוא מחמיץ במשחק כזה קריטי אז באמת שאני לא רואה איפה התרומה שלו.

האיבוד ניצחון אתמול מתחרה ברמת הטמטום עם האיבוד של ה3-0 ברמת השרון. 5 נקודות יקרות. כרגע השלמנו רק אחת בקרית שמונה, יש לשחקנים האלה עוד 4 "ספייר" להחזיר"

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי את תקציר הנצחון שלנו והיה נראה שהקבוצה הצליחה ליצור מצבי הבקעה רבים. אי אפשר להתרשם מהנצחון, מרשים ככל שיהיה, מכיוון שכבר נוכחנו לדעת ויותר מפעם אחת בעונה הזו שכל משחק של מכבי נתניה בעונה הזו נראה הפוך לגמרי מקודמו. שבוע הבא אנחנו מול הפועל ראשון לציון - בואו נראה אם הם מסוגלים לשמור על המשכיות. אגב, זו הייתה הפעם השלישית העונה שלא ספגנו. בושה.

המשחק בין הפועל באר שבע להפועל פתח תקווה הוא מסוג המשחקים שכל אוהדי הכדורגל יזכרו אותו, לא משנה איך הליגה תסתיים. אם הפועל באר שבע תרד ליגה, היא תיזכר היטב במשחק הזה. אם הפועל פתח תקווה תישאר בסופו של דבר בליגה, היא תיזכר היטב במשחק הזה.
    האכזבה הגדולה היא מיוסי שבחון, שהיה חייב להבקיע לזכות האדומים. בשביל משחקים מהסוג הזה הביאו אותו. אף אחד לא מצפה ממנו לקחת את הכדור וליצור יש מאין, אבל כן מצפים ממנו לא לבזבז מצבי הבקעה יקרים שכאלה. לעומתו, בצד השני שיחקו גיא צרפתי ויניב לוזון. שני שחקנים מפוספסים, שיכלו לעשות יותר בקריירה שלהם, אבל שני שועלים שיודעים מה צריך כדי לקחת משחק שכזה.

כיף לראות את יובל אבידור מתבלט בהפועל חיפה. אני מקווה שהוא ישאר שם הרבה זמן. הוא שחקן בית, הקהל אוהב אותו לנוכחות שלו שם יש ערך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/2/12
  14. ראיין אדלי Member

נערך לאחרונה ב: ‏19/2/12
  15. Ice Cream חסה

זה לא אורי, זה יניב לוזון. אין לו שום קשר למשפחת לוזון. הוא אף פעם לא היה שחקן גדול, אבל לי תמיד נראה שהוא לוחם ויעיל. אם כי קרייזיבלו אומר שהוא לא רוצה לראות אותו יותר...
    מישהו אגב יודע לאן אורי לוזון נעלם? הפעם האחרונה שנראו עקבותיו היה ב-2010, נער פוסטר במכבי פתח תקווה.