מחזור 26 בליגת העל: מכבי ת"א בטדי לקרב המאכזבות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏16/2/12.

1. alexshw Member

מכבי ת"א יכולים להרגיש פראיירים שלא לקחו 3 נקודות.
    בקשר לבית"ר כצפוי יש לומר, מתברר שבמקום כל הפארטייה שהביאו, היו חייבים להשקיע את הכסף והמאמצים בהחתמת חלוץ איכותי, אולי ביחד עם קשר קדמי.
    בית"ר מסורתית היא קבוצה שלא יודעת לשחק הגנתי ומסתמכת בעיקר על משחק ההתקפה שלה. גם בעונות מוצלחות ההגנה לא הייתה הצד החזק של הקבוצה בדרך כלל, לכן ההתקפה המבישה שלה העונה(הכי גרועה שאני זוכר) היא דבר מאוד קריטי בשבילה ולזה לא ניתן שום פיתרון בינואר. פשוט מאוד בלי לתת שערים היא לא תשאר ליגה. יתר יריבותיה לתחתית עושות זאת יותר טוב ממנה.

בית"ר גם בבעיה בגלל שהמאמן שהביא את כל הרכש עזב זמן קצר אחר כך והמאמן החדש נתקע עם השחקנים החלשים האלה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/2/12
  2. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

טוב, אז בסיום המחזור אנחנו מקבלים 0 שערים משלושת המשחקים היותר מעניינים: הפועל - סח'נין, בני יהודה - מכבי חיפה ובית"ר - מכבי. רק עוד דוגמא לכמה הליגה חלשה העונה. אם להתייחס למשחק של בית"ר מול מכבי, אני חושב שהתוצאה משקרת לחלוטין. במחצית הראשונה בית"ר שלטה יותר בכדור אבל לא עשתה עם זה כלום וגיא חיימוב עשה את העבודה שלו בפעם היחידה שנדרש לגעת בכדור במשחק. אבל במחצית השנייה זה היה משהו אחר לחלוטין, מכבי שיחקה כמו שהיא שואפת לשחק בכל משחק. ההחמצה הראשונה מתוך, בערך, כל עשר ההזדמנויות הממשיות שהיא יצרה הייתה של יצחקי אחרי כדור עומק של דאבור. אני חושב שיצחקי טעה, יכול היה להקפיץ את הכדור מעל הראש במקום לבעוט וולה והרוש, שנתן משחק באמת אדיר עצר את זה. לדעתי אחד השחקנים הכי טובים היום על המגרש היה מונס דאבור, היה מעורב בכל ההתקפות ובכל ההזדמנויות הטובות של מכבי, באמת נתן משחק טוב ובלי קשר לכך שהוא ממכבי אני חושב שזה טוב שהצעירים בליגה סוף סוף מקבלים הרכב וגם מוכיחים את עצמם. אגב, מספר הקרנות היום שהיו למכבי תל אביב עמד על שמונה, בעוד שלבית"ר לא היו בכלל קרנות. זה רק אומר כמה החלק ההתקפי של בית"ר הוא פשוט חסר יצירתיות ותקוע במשך כל העונה, פשוט אין שם כלום. הייתי מציע לשריף לעלות למשחקים במערך של 5-2-3, שלושה בלמים ושני מגנים שהם מתקדמים יותר שיצטרפו גם להתקפה.

3. Ice Cream חסה

לגמרי. אלי כהן נתקע עם הקבוצה הכי מוזרה בליגה. 35 שחקנים, שחוץ מהקשריים האחוריים והשוערים אין לו שום אפשרויות טובות, ולא יכול היה לעשות כלום. וכשהוא כבר עשה, שחקנים מתלוננים שאין להם איך להגיע והורים פונים לקורנפיין שמשפילים את הילדים שלהם באימוני הצד האלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

הביאו למשבצות האלה את פאסוס ואת ערן לוי. פאסוס פתח טוב אבל נהייה חושך, ערן לוי סך הכל אקטיבי- אבל גם לא יעיל. זה לא שלבית"ר היו אופציות ריאליות יותר טובות או שהיא יכלה יותר (אולי להלחם בוכח על משה אוחיון, אבל לא יותר מזה). דריו לא מזיק, אבל גם לא מועיל והוא מיותר, איקנדה גם מיותר- ושווילי ממילא לא עולה כסף וזה הימור שהיה צריך להילקח.
    מה שכן, בית"ר מצליחה לפספס שחקנים בשנתיים האחרונות- דודו ביטון, דושאן מטוביץ', עומר ורד, רביד גזל...

חולק עליך. דאבור היה די פסיבי בהתקפה של מכבי ואת ההזדמנות שהייתה לו הוא פספס כי הוא בעט חלש, מי שהיה מאוד פעיל זה דווקא יצחקי.

4. אלי מתחן Member

לא פיספסנו אף שחקן, כשהמערכת נראית ככה גם השחקנים הכי טובים נראים כמו גוש קקה.

5. ראיין אדלי Member

בית"ר יצאה בזול, היו צריכים לחטוף 3
    ביתר הבקיעה 16 שערים מתוך 26 מחזורים, שימשיכו ככה וניראה אותם שנה הבאה בימי שישי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

6. Ice Cream חסה

בכללי או השנה?
    בכללי אורי העדיף את בן לולו על ביטון ואת ראובן על עומר ורד, את דריו והריבים איתו על גזל, מטוביץ' הוצע ולא ברור למה לא הגיע (עלויות?) ויש גם את טרטיאק שזה סיפור ממש עצוב איתו.
    וגם השנה היינו ממש חזק על אוחיון והוא רצה לבוא לבית"ר, אבל התמהמהו עם חוזה מצחיק שהציעו לו, והוא העדיף את לוצרן (איציק אומר שהוא היה רחוק שיחת טלפון אחת מחתימה בבית"ר, בכלל מתסכל!).

7. אלי מתחן Member

באופן כללי, בעיקר העונה.
    משה אוחיון, כי חסר לנו קשר מרכזי שלא זז על המגרש.

8. Ice Cream חסה

חסר לנו שחקן שיביא מספרים ושחקן שייקח מנהיגות!

9. Don Joan Roman Member

יימח שמך יובל נעים, למרות שעזבת הנשמה השחורה שלך עדיין מקננת בנו עם ה"רכשים" המסריחים שהבאת, מגרשלווילי? פחחח עד עכשיו 3 גולים מתוך 5 שהקבוצה ספגה איתו הם שלו, איקנדה? עד עכשיו מתוך 100 מסירות שהוא חילק 98 הגיעו ליריב ו2 הגיעו לבלמים, ערן לוי? נו באמת, מלבד דאריו ופאסוס(שחסר לו קצת יסודות כדורגל אבל כישרון יש לו) שאר השחקנים לא היו צריכים להיות בבית"ר גם כי הם לא מספיק טובים ובעיקר כי אין לנו צורך בהם, כוס אמאק איך זרקת לפח מיליון שקל, בניית סגל זוועתית של "מאמן" זוועתי, סעמק בחיי שאני לא יודע איך להוציא את כל השנאה (כן כן שנאה!) שיש לי למשומד הזה ועוד הוא רוצה לחזור לבית"ר בעתיד, אולי בגלגול הבא נבלה!

נ.ב הישועה היחידה שאני רואה מבחינת "קיצוניים" זה לנסות ולשחק עם ריקן כקשר שמאלי או רחמנא ליצלן עם חמורשווילי, אולי שם הוא ינצל את המהירות שלו שזה הדבר היחיד שיש לעילג הזה.

נ.ב 2 כמובן שהיה מרגש עם ברק בהתחלה, שמח שהוא לא כבש נגדנו.

נערך לאחרונה ב: ‏21/2/12
  10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביתר ירושלים הייתה חייבת לנצל את המחצית הראשונה הרדומה של מכבי תל אביב כדי להשיג מקדמה לקראת המחצית השנייה. לאחר שהיא לא עשתה את זה, היא יכולה להודות למזל הטוב על שלא נענשה, כי למכבי תל אביב היו מצבים רבים במחצית השנייה.

אלירן עטר במחצית הראשונה הוכיח למה מכבי תל אביב לא תוכל להגיע לכלום כל עוד הוא אמור להיות שחקן מרכזי במערך שלה. טונות של איבודים, חוסר חשק מופגן ומהלכים שהמילה היחידה בה ניתן להשתמש כדי לתאר אותם היא 'חוצפה'. אני עוד לא מתעב אותו כמו את טוטו תמוז, אבל הוא מתקרב לשם בצעדי ענק. מי היה מאמין שאני אגיד את זה לפני שנתיים, כשהוא היה אחד השחקנים האהובים עליי בליגה?
    אגב, אהבתי מאוד את המשחק של הצעירים במכבי תל אביב. מושיקו לוגסי, רועי קהת ומונס דבור היו נראים חדים מאוד. לא תמיד עשו את הפעולות הנכונות מבחינתם, אבל בכל פעם שהחזיקו בכדור, היו ניצוצות מפתיחת העונה.

11. Number 8 Member

אנחנו כל כך פראיירים שזה לא יאומן, במקום להבקיע לפחות 3 גולים, סיימנו בתיקו מאופס אבל מה לעשות, זה מסכם את המצב של מכבי העונה.
    מצד שני, בית"ר במצב קשה, כבר חודש היא לא הבקיעה שער, והעיקר אלי כהן שמח בתיקו... פתאטי. אוהדי בית"ר, תיזהרו שהוא לא יובל אתכם לתהום כמו שעשה עם בני יהודה כי אחר כך לא יהיה את שירזי ואסייג או מישהו דומה שיציל אתכם וייתן8 משחקים מתוך 9.