מחזור 26 בליגת העל: נתניה ובית"ר נפרדות מהמירוץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏10/4/09.

1. שגיא Guest

אני חייב לציין שמפגן הלוזריות הזה של סכנין בהחלט מרשים. המשחק הזה הפגיש שתיים מהקבוצות האפטתיות שיש העונה בליגה. לא יאומן שלא תשעה שחקנים סכנין לא מצליחה לייצר מצב אחד נורמלי לרפואה וכל ההזדמנויות שלה היו כדורים סתמיים לרוב לתוך הרחבה. אבי נימני היה צריך לקבל היום עונש בדמות הפסד, אבל במקום זה הוא קיבל מתנה בדמותה של בני סכנין, שההפסד הזה יסבך אותה עוד יותר, כיוון שעוד קצת יותר משעה לפחות אחת מהקבוצות, קריית שמונה והכח, יצברו נקודות ויתקרבו לקבוצה של קוליק.

2. Number 8 Member

אחד המשחקים היותר הזויים, אם לא ההזוי ביותר, של מכבי ת"א שיצא לי לראות. אני עדיין לא מאמין שהבסנו 0:3 את בני סכנין בדוחא שאף פעם לא ניצחנו שם, עם 9 שחקנים, בלי מאמן ועוד שחקנים די אפורים כמו ג'ונסון ומושיקו מישאלוב, מבקיעים ביחד שלוש שערים.

בגדול אפשר להגיד שהסיפור שלנו בתחתית די גמור... ניצחון חשוב ויפה, במיוחד שהניצחון הזה דוחף את סכנין עוד יותר למאבקי התחתית.

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

בירם כיאל הוא ילד חוצפן ממדרגה ראשונה, עם האגו בשמיים,
    אני מבין שהוא רגיש מאוד אבל יש דרך להביע רגשות.
    בטח ובטח יש דרך לחשוב קצת לפני כל פעולה שעומדים לעשות,
    אני עדיין טוען שכישרון יש לו, פשוט נפלו לו כמה ברגים, המוצא יזכה בפרס כספי נאה.

חטפנו שער משום מקום בדקה הראשונה, מאז פתח תקווה במגננה וחיפה מנסה לתקוף, אבל לא ממש בצורה חכמה.
    אני מבין את הרצון של כיאל להבקיע ולעזור לקבוצה, אבל הלו! יש עוד שחקנים מלבדך ... הידעת? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    אני שמח שהצלחנו לחזור, הגיע לנו לפי איך שהתנהלה המחצית, אני שמח עוד יותר שארבייטמן שוב כובש, כשהוא פוגש את הפועל פ"ת קורה לו משהו טוב.

קרופניק עם טעויות בהגנה, השחקן הזה כל כך כבד ואדיש שזה מפחיד, חייבים להביא בלם זר ברמה או אפילו להחזיר את שי מיימון שמושאל לאשדוד.

4. שגיא Guest

מה רוצים מבירם? זכותו להביע כנס שהוא הוחלף. זה דווקא בסדר גמור, כל עוד הוא לא הרס כלום או קילל אף אחד. טבעי שיכנס ויביע את זה, כל עוד זה בגבול המותר, ואני לא ראיתי שום דבר חריג.

לא היה רחוק שהמשחק הזה יגמר כבר במחצית הראשונה. דוידוביץ' הציל פעם אחת שער בטוח מאבוחצירא וגם רפאלוב בהמשך הציל מקו השער. בסך הכל אחרי הפיגור המפתיע בדקה הראשונה, זה בסדר שהצלחנו להשוות ועוד יותר טוב שארבייטמן מקבל ביטחון וכובש שוב. צריך לנסות ולהשלים את המהפך בתחילת המחצית השניה כדי לא להילחץ.

והנה עכשיו הפועל תל אביב מקבלת מתנה מהשופט שמאשר לזכותה גול מכדור שלא עבר את קו השער בוודאות. עכשיו חייבים לנצח את פתח תקווה.

5. Igi Member

מסכים עם שגיא, לא ראיתי שום בעיה עם הכעס של כיאל שהיה כמעט ורק על עצמו.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יכול לראות את המשחק של מכבי חיפה, אבל כשסופגים אחרי 40 שניות מסתבכים. לשמחתי הקבוצה עוד הצליחה לכבוש, אבל ממה שהבנתי התוצאה יכלה להיות גם 2-0 להפועל פ"ת.

בבלומפילד מקבלת הפועל ת"א מתנה נוספת. בוא נגיד שמאז אותה שערורייה נגד ק"ש הפועל ת"א נהנתה ממספיק מתנות (היום, נגד מכבי ת"א בגביע ובליגה) כך שהכל לבסוף מתאזן, לא? האם גוטמן ואחרים בהפועל ת"א מוכנים להודות בזה?

נערך לאחרונה ב: ‏12/4/09
  7. אלי מתחן Member

מדהים אותי כמה לשחקנים ישראלים חסרים יסודות.
    כמה פעמים סכנין היו עם שחקן פנוי בתוך הרחבה של מכבי ופשוט לא הצליחו להעביר אליו כדור... אנחנו תמיד טוענים שזה עניין של תקציבים אבל כמה קשה זה ללמד ילד שהולך לשחק כדורגל, וכל ילד צריך לדעת את זה, איך למסור מדוייק, איך לשמור על כדור ואיך להרים כמו שצריך. שחקן כמו ג'וניור ויסה גדל במדינת כדורגל הרבה פחות טובה משלנו ורואים את ההבדל במהלכים הבסיסיים מול השחקנים שמשחקים מולו.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

טעות איומה של מאיר לוי!
    אני לא מבין איך הוא אישר את השער של יבואה שיכול קבוע הן במאבק על האליפות , אני מחכה עכשיו מה יאמרו כל אוהדי הפועל שיודעים להתנפל על טעויות שיפוט שהם מקבלים לחובתם ושותקים על כל מתנה שהם מקבלים.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני כל כך שמח שדודו דהאן החליט להציב את ברק בדש בהרכב, רק הוא מסוגל לאיים על היריבות, והנה קרית שמונה האומללה כבר במחזור האחרון.
    אלי כהן, תעשה לעצמך טובה ותפרוש מכדורגל, אתה שנה שנייה ברציפות מבזה את עצמך, עבר זמנך.

התחתית לוהטת.

נערך לאחרונה ב: ‏12/4/09
  10. Hapoel B"s Member

שנה אחר שנה אלי כהן מקבל קבוצות ופשוט קובר אותם.

אם ק"ש עדיין להציל את עצמם הם צריכים לפטר אותו להחזיר את בן שמעון.

11. שגיא Guest

לא יאומן שהשחקן הכי מוגבל במרכז הצליח לכבוש שער אדיר מ30 מטר. משחק גרוע מאוד של מכבי חיפה שאיכשהו שוב מצליחה לאסוף את הנקודות, ומזל שאנחנו אוספים אותם עכשיו כי למען האמת, קשה להאמין שניקח יותר מ2 נקודות ב3 משחקי סיום העונה שצפויים לנו. עומרי אפק היום נכנס ושוב הוכיח שהוא ראוי למעמד גבוה יותר, אני חושב שצריך לקחת אותו בחשבון תמיד לפחות בין 2 המחליפים הראשונים. לפני גולסה ולפני פנטאני. וגם לפני רנספונד על פי איך שהוא נראה בשני המשחקים האחרונים.

12. Igi Member

משומר!
    מי היה מאמין?!
    משומררר!!!

השחקן שלא יודע להרים כדור לרחבה, הוא זה שמשאיר אותנו במקום ה-1 במרחק 2 נק' מהפועל (שכמובן נהנית מטעות שיפוט). לא יאומן... מי היה מאמין שמשומר יוציא טיל מושלם לחיבורים דקה 88 וינצח את המשחק.
    טוב לראות גם שאנחנו סוף סוף יודעים לחזור גם מפיגור, מה שלא קרה מעולם לדעתי עם רוני לוי.

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי "מזל" חיפה מנצחת שוב בדקה האחרונה ואנחנו מתקרבים לראות את אלופת המדינה החלשה ביותר בכל הזמנים , אוי לבושה.
    נתניה יוצאת סופית מהמירוץ וגם אם בית"ר תנצח ביום שני את בני יהודה , פער 6 נקודות הוא גדול מדי ואני לא צופה שצלחת האליפות תגיע לטדי בסיום העונה.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאד קשה לי להגיד משהו. טוב שניצחנו, אבל היות שגם הפועל ת"א צריכה את עזרת מאיר לוי בשביל כנראה לנצח את אשדוד, אני חושב שאוהדי הירוקים צריכים להסתפק בניצחון הזה. אני אצפה הערב ב'ראשון לשער' ואז אולי אגיד דברים נוספים.

מכבי נתניה כנראה נפרדה באמת סופית מהאליפות. נגד הקבוצות הגדולות החבר'ה של מתיאוס עוד שווים משהו בגלל צורת המשחק שלהם, אבל כמו שכבר חזיתי לפני כמה חודשים, ברגע שנתניה משחקת נגד קבוצות יותר קטנות היא מתקשה ואז אין לה את אותו שחקן שבהברקה אחת יכול לנצח לה את המשחק.

15. Igi Member

לא הבנתי מה הקשר למכבי "מזל" חיפה, אבל שיהיה. כבר התרגלנו לראות את ההתבטאויות המוזרות האלה.

ואת אותו הדבר אתה יכול להגיד על כל קבוצה שתיקח אליפות העונה.