מחזור 27 בלאומית: הפועל חיפה חוגגת עליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏17/4/09.

1. Love Is Red Member

עכו ובאר שבע כבר הבטיחו את העלייה, הבעיה שהן לא הבטיחו את העלייה מבין 5 הראשונות, אבל כל אחת מהן יכולה לסיים ממקום 6-1, ככה שלעלות הן עלו, השאלה מאיזה מקום...

2. roeiuzan Member

זה יכול להיות קצת יותר משבוע, יום שישי חייבים ניצחון כדי להבטיח את העלייה הרשמית, אבל אין טובה מהפועל ירושלים כדי לחגוג עלייה בפניה... זאת שמנעה מאיתנו את זה לפני 5 שנים. יאללה להתפוצץ עליהם.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא נורא.. אף אחד פה לא באמת החזיק אצבעות לר"ג, לא כזה מעניין... אם לא השבוע, אז שבוע הבא... אבל זה לפרוטוקול בלבד, העסק חתום.
    אחי נצרת פותחת לעצמה מקדמה קטנה אחרי ההפסדים של ירושלים וכפר סבא.

4. kfiros Member

העניין שלא רק מעוכבת העלייה של עכו ובאר שבע אלא גם מופעל לחץ על הפועל ירושלים וכפר סבא בקרב על המקום השישי.

בקיצור את ה5 הראשונות כבר אפשר לסגור. אין כל כך סיטואציה שאחת מהן לא תעלה, המקרה הכי קיצוני זה סיום של רעננה במקום ה6, משהו שבעצמו הולך ומתרחק ואני מתקשה לראות סיטואציה שהקבוצה הזו לא בליגת העל בעונה הבאה.

5. *הפועל-רעננה* Member

יש לנו 43 נקודות כמו רמת גן. קצת מפתיע אותי שיש לנו את אותו ניקוד כמו שלהם בשלב כזה של העונה.
    אני זוכר שבתחילת העונה קינאתי בקבוצה שלהם ושל עכו.
    בשל באר שבע וחיפה לא קינאתי כי הם בתקציבים קצת יותר גדולים...

רעננה הולכת לקראת 3 משחקים נגד אחי נצרת, כפר סבא וירושלים.
    לכל הקבוצות האלה לא הפסדנו העונה.
    אחי נצרת - ניצחון ותיקו
    כפר סבא - ניצחון ותיקו
    ירושלים - שתי נצחונות
    קצת מעודד לקראת המפגשים איתם.

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/09
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני שמח שמי שנמצאים ביחד איתנו זאת הפועל עכו ולא הפועל ר"ג. את הפועל ר"ג מחזיקים ביריונים שרק מזמינים שישנאו אותם, קוריס ונעים אהבו לקשקש בתחילת העונה ובכלל על כמה שר"ג היא הקבוצה הטובה בליגה, וגם הם טובים יותר מ-X וטובים יותר מ-Y, רק בלדבר הם עסוקים. בר"ג יש קבוצה טובה מאוד, אם היו שם אנשים מקצועיים יותר אין לי ספק שר"ג הייתה הרבה יותר קרובה אלינו מאשר המצב שהיא נמצאת בו היום, שום דבר לא ימנע מהם עלייה, אבל אני שמח מאוד שהם מסיימים את העונה בצורה צולעת.

7. Ariel Member

הפועל ר"ג, הפועל עכו והפועל רעננה קיבלו אמש הודעה מההתאחדות לפיה עליהן למצוא חלופות למגרשן הביתי כיוון שהוא לא יאושר לעונת המשחקים הקרובה בליגת העל.

משמעות הדבר היא שיש לקבוצות בדיוק חודשיים מהיום, המועד האחרון לרישום מגרש בית, למצוא מתקן חלופי שיארח אותן.

8. roeiuzan Member

הדבר לא אמור לגבי עכו, שכן ההתאחדות יודעת שממילא אנחנו לא ממשיכים לשחק בנהריה עד שייבנה האצטדיון. עד אז נצטרך למצוא מגרש חילופי.

9. Love Is Red Member

מעניין מה יהיה על איצטדיון וסרמיל... (שבטח יאושר ברגע האחרון..).

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז ככה:
    1.
    בהרבה מובנים ענף הכדורגל בארץ לא שונה מענף הכדורסל. לדעתי בשנה שעברה אפילו היינו עדים לעונה שבה הכדורסל עניין יותר מאשר הכדורגל.
    אין ספק שהכדורגל מושך קהל רב יותר, אבל גם בכדורגל יש קבוצות רבות הפושטות את הרגל. אבל בניגוד לכדורסל, הם לא נמחקות. וזאת משום שהכספים המגיעים מהכדורגל (התאחדות, טוטו, שידורים, חסויות, מכירת כרטיסים) הם גדולים יותר. ועדיין, הפועל י"ם והפועל כפר סבא הם דוגמאות לקבוצות שפעם היו קבוצות לגיטמיות בליגת העל, והיום נמצאות אצל אנשים שמחפשים רק לסחוט מהם כמה שיותר כסף, גם אם בסוף הם יהרסו אותם.
    מכבי הרצליה, הפועל כפר סבא, רמת השרון, רעננה, כל הנ"ל הם קבוצות ללא בסיס של קהל רחב, עם בעלים שמוגבלים מאוד מבחינה כלכלית.
    לדעתי הקמת קבוצה אחת, של השרון, מכל הנ"ל, היא הדרך היחידה למנוע את התרסקותם של אותם קבוצות מהמפה. כמה זמן לדעתכם שיימן יחזיק בהרצליה עד שיחליט למחוק אותה? מה יקרה להפועל כפר סבא לאחר שטביב יעבור סופית להפועל ת"א? מי יהיה על קבוצה כמו רעננה כשהיא תתמודד בליגת העל?

אני מבין שלקבוצות כמו כפר סבא או הרצליה יש מסורת. אבל לפעמים צריך להשאיר את האגו בצד כדי לא לראות את כל מה שקשור לקבוצה שלך נעלם.

אגב אריאל, איזו קבוצה אתה אוהד? יכול להיות הפועל י"ם?

2.
    למרות שקשה לי לראות קבוצות עם מעט קהל עולות לליגת העל אין ספק שמגיע לרעננה לעלות רק בגלל העובדה שלאורך השנים היא הייתה הקבוצה הספורטיבית בליגה והמשיכה לשחק גם כשהעונה שלה הייתה גמורה.
    בקשר לאלי כהן, מאמן ענק, שביחד עם מאמנים כמו קוליק (שסוף סוף קיבל את הצאנס בליגת העל בסכניין) לא מקבלים את הקרדיט שמגיע להם. לא מבין איך מאמנים כמו אלי כהן, וקוליק, לא קיבלו את הצאנס בליגת העל עד היום.

3.
    תגידו לי זה מנהג או משהו כזה אצל אוהדי רעננה להגיע רק במחצית השנייה? אתה האוהד השני של רעננה שכתב כאן שהוא בא רק לאחר ההפסקה. מוזר...

4.

אבירם תודה על הברכות. אבל תן לי קצת קרדיט, זה היה מעיל אחר (דומה אבל אחר) שהייתי איתו בטדי.
    המעיל של המפגש נשלח לכביסה (גם המעיל של טדי אחרי שהוא התמלא בשמפנייה).

11. Ariel Member

ב"ש

12. roeiuzan Member

במחזור הבא ישודר המשחק של הפועל עכו מול הפועל ירושלים (לא מובן כ"כ, ב"ש בבית שלה יכולה גם היא באותו יום לעלות.. ומשדרים אותנו?! אולי שוב ישנו את זה כמו לפני שבועיים שבהתחלה אמרו שאנחנו נשודר)

בכל אופן.. אני מקוה שסוף סוף תראו אם אכן נשודר, את הקהל העכואי במיטבו. ההכנות בעיצומן ואתם תופתעו..

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/09
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רצו לשדר את באר שבע, אלונה ברקת התאמצה מאוד כדי שהמשחק של באר שבע יתקיים במוצאי שבת בכדי שגם הדתיים יוכלו לבוא למשחק, וגם כדי שנוכל לעשות מהמשחק הפנינג לאור הזרקורים עם הופעות של אומנים.
    הצפי הוא לאיצטדיון מלא, 12,500 אלף צופים, לא חושב שהייתה כמות כזאת של קהל בסדר גודל כזה במשחק ליגה לאומית.

אריאל לא ידעתי/שכחתי. אולי בגלל העובדה שאין לך חתימה...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/4/09
  14. הרצליה Member

משה, בפעם ה-700.
    עדיף לי קבוצה מפורקת בליגה ג', מאשר משהו לא מוגדר כמו אוסף של 17 קבוצות שיהפכו בין לילה לקבוצה אחת.

לא יזדהה עם דבר כזה בשום צורה.

15. קטלוני Member

משום מה ספורט 5 החליט לא לשדר משחק עלייה של אף קבוצה,אחרת אין לי הסבר איך אנחנו במשחק עלייה לא שודרנו ועכשיו גם לא באר שבע.