מחזור 27 בליגת העל: מכבי חיפה מנצחת את בית"ר י-ם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏23/2/12.

1. Ajax Amsterdam Member

הסבל של אוהדי באר שבע הוא תמידי!

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ייאמן איך ק"ש שוב מצליחה להוציא מים מהסלע. תמיד אפשר להגדיר את זה 'כמזל', אבל בסופו של דבר הכדור כן מצא פעם אחרי פעם את רשת היריבה. היות שאבוקסיס החליט להרוס את המשחק הזה עם 3 בלמים אני מניח שהגיע לק"ש את הניצחון הזה. די מדהים לראות איך אבוקסיס, בחור באזור גיל הארבעים, עדיין מאמין
    בכדורגל פרימיטיבי כדי לעזור להפועל ת"א...זו חייב להיות הסיבה למה הוא הלך על הטקטיקה הזאת הרי לבני יהודה יש עוד על מה לשחק לא? היא לא נמצאת במצב כזה טוב שמבטיח לה פלייאוף עליון?

חבל לי שק"ש לא מציגה קצת יותר איכות התקפית, אבל בסוף היום אי אפשר לדרוש מהקבוצה הזאת יותר. האליפות המתקרבת הופכת לעובדה ואני יכול להבין שקבוצה קטנה בלי ניסיון ומעמד במעמדים האלה לא תסחוף את כולם עם כדורגל איכותי. אני מעריך שפשוט כדאי להחמיא לה על הניצחונות שהיא מוציאה ממקומות שאני כרגע לא יודע מהן.

רק דבר אחרון שמפריע לי זה שהתקשורת מיד מכניסה את שרצקי להמלחה הזאת. נכון, הוא האיש שמאחורי הקבוצה, אבל לרן בן שמעון מגיע עכשיו הרבה יותר מחמאות!

3. Ice Cream חסה

איש עסקים שלוקח קבוצה מליגה א' ותוך 10 שנים בערך מוביל לאליפות מגיע כל הקרדיט שבעולם, ואני ת'אמת לא מרגיש שמקפחים את בן שמעון בתקשורת.

יש שחקנים שזוכים בקצת פחות קרדיט מהמגיע להם כמו טיבי וגרזיצ'יץ'- אבל באופן כללי ק"ש זוכה לכל המחמאות שמגיעות לה. גם מהציבור וגם מהתקשורת.

4. alexshw Member

הורגת אותי המנטליות של אלישע. כאילו שהפחד התהומי הזה מכולם יעזור לו להמשיך כאן.
    אף אחד לא אומר לו תודה שהוא לא נוגע בקטן או ניר, כשהקבוצה במקום שש.
    מנטליות של עיירת פיתוח.
    העיקר הוא רץ לתקשורת כל יומיים ואומר שהוא לא עושה קמפיינים לעצמו. כן אנחנו מאמינים.

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/12
  5. Number 8 Member

השער של סולארי יכול מאוד להיות כשער האליפות של עירוני קריית שמונה.

6. Don Joan Roman Member

הם האלופים.
    רק שבשבת הבאה ישאירו כמה פירורים לנזקקים.

7. Ice Cream חסה

אז טוכמן צדק, ובכל האתרים כבר דווח שאליחן יחליף את פאסוס, כשבן שושן יחזור לשחק חלוץ חוד.
    אליחן להזכירכם, היה זה שהורד על ידי כהן לאימונים אישיים.
    כל זה, בנוסף להתעקשות לשחק עם השיטה הלא יעילה של 3 קשרים אחוריים- גורם לי לחשוב שאו שיש בבית"ר משהו רקוב ומישהו שמתערב יותר מדי בקביעת ההרכב, או שכל מאמן שמגיע אלינו נהייה אידיוט (זוכרים מה נעים עשה בפ"ת לפני שנה? הוא שיחק התקפי, פגע בפביאן סטולר ולקדם את אקסברד... אצלנו הוא הביא את פורטיז'ו הכוכב, הקבוצה שיחקה הגנתי כמו לא יודע מה, והוא יותר פגע בשחקנים הצעירים מאשר קידם אותם).

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שרצקי
    אני יודע מצויין מה האיש תרם לקבוצה, אבל הוא לא עומד על הקווים, מאמן את השחקנים או כובש בעצמו שערים...ההצלחה של שרצקי היא בקטע הניהולי, של רן בן שמעון ושחקניו בקטע המקצועני! בעיניי צריך לעשות הפרדה מוחלטת בין הדברים.

אלישע לוי
    לא יודע אלכס, הוא לא נוגע בקטן ודווידוביץ' כי הוא לדעתי גם יודע שלשני השחקנים יש מאחוריהם אנשים בתוך ומחוץ לקבוצה. איכשהו הצליח המאמן לרקוד בין כל המדורות שכבר היו בעבר, אבל העונה נראה שהוא פשוט לחלוטין נשרף...אותי בעיקר מתסכל שהמאמן (והבוס) יוצאים לתקשורת עם הצהרות מטומטמות על הכשלון בעונה הזאת. לא בושה להודות בטעויות, זה דווקא עושה את הבן אדם ליותר גדול. לצערי גם שחר וגם אלישע לוי מתחבאים והחליטו להכנס ראש בראש ביציע ג' שבצדק כועס.

אליפות היסטורית לק"ש
    אני לא יודע מאיפה הביטחון שהקבוצה מהצפון כבר עשתה היסטוריה? הפער מבטיח, אבל כולם שוכחים פה שלק"ש אין שום ניסיון במצב הקיים. אל תשכחו שבמשחקי הפלייאוף המשחקים יהיו רק נגד קבוצות צמרת. ק"ש פייבוריטית ברורה לאליפות, אבל אני עדיין לא מכתיר אותה. לא עשיתי את זה לפני שנתיים עם מכבי חיפה ולא אעשה את זה עכשיו.

9. alexshw Member

להבנתי מאמן מצליח בעונה רביעית, עם 3 אליפויות על המגרש, צריך להיות הבנאדם הכי חזק במערכת אחרי הבעלים (כן אפילו להגיד לשחר מה טוב ומה לא טוב) ולא לספור שום מקורבים, כתבים או פנסיונרים.
    זה העניין, למה כל מאמן לא מצליח כאן בעונה רביעית? כי הוא לא משתנה.

10. Ice Cream חסה

לא מסכים איתך במשפט האחרון.
    בוס שיודע לשלב בדיוק כמו שצריך את החלק המקצועי בניהול, הוא יו"ר טוב. וזה מה שעושה את שירצקי גדול בניגוד למאיר יצחקי מצד אחד, או לאיציק קורנפיין מצד אחר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

הליגה השנה כל כך חלשה שאני לא רואה איך שום קבוצה פתאום מתפוצצת בפלייאוף העליון, לק"ש יש את כל הסממנים של אלופה, הפער כרגע הוא 15 נק' מהמקום השני כשיש 30 נקודות בקופה. קרית שמונה יהיו הפראיירים הכי גדולים אם הם יפסידו את זה.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הניצחון של ב"ש מוריד אותנו אל מתחת לקו האדום, הירידה מתקרבת יותר מתמיד ולא נראה לי שיש לנו את היכולות בפלייאוף לאסוף כוחות ופתאום לנצח, עזבו לנצח רק להבקיע, לטעום טעם של כדור ברשת.

אין לי יותר מדי ציפיות ממחר זה לא שמכבי חיפה כאלו אריות אלא אנחנו פשוט קבוצה עלובה, הכי מסכנה בליגה עם 16 שערים ב-26 מחזורים מאזן פאתטי שקשה לזכור מתי היה לבית"ר כזה גם בשנים הקשות, אין לנו מה למכור מבחינת התקפה ולמכבי חיפה יש את היכולת בטח מול ההגנה החלשה שלנו לתת גול אחד או יותר.

צחי אליחן מוזנק מהמרתפים אל ההרכב בהזדמנות אולי האחרונה שלו להראות שמקומו בבית"ר, לכו תדעו ואולי הוא יהיה אס מפתיע למחזורי הסיום.
    אליחן אגב ערך את הופעת הבכורה שלו בקבוצה הבוגרת בקרית אליעזר נגד הפועל חיפה(במשחק האחרון של שום השמן) לפני שנתיים ומאז חוץ מאיזה גול בגארבג' טיים נגד נצרת הוא לא הראה יותר מדי ונתקע במקום גם בגללו וגם בגלל מאמנים.

זה הזמן גם של דאריו להתעורר, מאז שהגיע לא נתן יותר מדי ומחר זה משחק שבו הוא יכול לתת לנו ערך מוסף, בן-שושן שבסיבוב הקודם יכל לכבוש רביעיה נגד חיפה חייב לכבוש לפחות אחד מחר, גם מבחינתו זה הזדמנות אחרונה אחרי סיבוב של כלום ושום דבר מאז הגול נגד מכבי בר"ג.

12. Love Is Red Member

התחתית בוערת, וכל זאת בלי 9 נקודות של הפועל פתח תקווה, עם ה9 נקודות שלה התחתית הייתה פשוט מחושמלת!

בהחלט הולך להיות אחד מהפלייאופים הכי מרתקים שנראו, כל אחת מהקבוצות ראויה לרדת וראויה להשאר בליגה חוץ מהפועל ראשון לציון שלדעתי אחריי המינוי של אייל לחמן לא ראויה להיות במקום הלפניי האחרון, המקום האחרון מתאים הרבה יותר למימדים שלה..

ד"א אם בית"ר והפועל חיפה מפסידות הפועל באר שבע נדמה לי שלראשונה העונה עולה למקום ה12, פשוט הזוי, בתקווה שגם במחזור הבא באר שבע תנצח, מה שכן קל זה בטח ובטח שלא יהיה וגם הפלייאוף, וואי הלב שלי לא בנוי לכל זה ><

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.up2me.co.il/images/647489.Xxx מכבי חיפה - ביתר ירושלים http://www.up2me.co.il/images/4963550.Xxx

יום - ראשון, תאריך - 26/02/2012, שעה - 20:50, מיקום - אצטדיון קריית אליעזר

http://www.up2me.co.il/images/87897205.Xxx
    מכבי חיפה מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-6 ובמאזנה ישנן 38 נקודות. במחזור החולף סיימה הקבוצה בתיקו 0-0 מול בני יהודה של יוסי אבוקסיס.
    הירוקים פתחו את השבוע ברגשות מעורבים לאחר התיקו המאופס מול הכתומים. מצד אחד, הם לא הצליחו לנצח ופספסו נקודות יקרות במירוץ על אחד הכרטיסים לאירופה. מצד שני, הקבוצה לא הפסידה וקיימת תחושה שהעניינים הולכים בכיוון טוב.
    עידן ורד לא ערך אימון מלא ולכן לא צפוי לפתוח בהרכב מול קבוצתו לשעבר. נראה כי מי שעשוי להחליפו הוא דלה ימפולסקי, כשגם גוסטבו בוקולי ו-ויאם עמשה, שהחלים מפציעתו, נלקחים בחשבון. ניר דוידוביץ', שהחמיץ את צמד המשחקים האחרונים בעקבות פציעה, צפוי לחזור לעמוד בין הקורות חרף יכולתו הטובה של בויאן שרנוב. פציעתו של טלב טווטחה תמנע ממנו להית חלק מהסגל ומי שיפתח בעמדת המגן השמאלי הוא אוראל דגני.

הרכב משוער: ניר דוידוביץ'; אדין צוצליץ', יוריצה בוליאט, אוראל דגני, אייל משומר; יאיא סיידו, דלה ימפולסקי, אייל גולסה, יניב קטן; מוחמד גדיר, אלון תורג'מן.

http://www.up2me.co.il/images/31571023.Xxx
    ביתר ירושלים מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-13 ובמאזנה ישנן 25 נקודות. במחזור החולף סיימה הקבוצה בתיקו 0-0 מול מכבי תל אביב של ניר לוין.
    הקבוצה של אלי כהן פתחה את השבוע בתחושה חמוצה, לאחר שלא הצליחו לנתב את משחקו הראשון של אלי כהן כמאמן הקבוצה למקום של התלהבות ונחישות מול הקבוצה השבעה מקריית שלום. הדבר הטוב היחידי שהקבוצה לקחה מהמשחק היא הנקודה היקרה להמשך מאבקיה של הקבוצה על עונה נוספת בליגת העל.
    אלי כהן מתכוון לא לעלות עם לאונרדו פסוס בהרכב ונראה שמי שיחליפו הוא צחי אליחן, שישחק בקישור השמאלי, כשעמית בן שושן יחזור לחוד. פרט לכך, נראה כי אלי כהן לא מתכנן שינויים נוספים.

הרכב משוער: אריאל הרוש; אנדריי פילבסקי, תומר בן יוסף, חיים מגרלשווילי, אבי ריקן; קובי מויאל, ברק משה, דריו פרננדס, סטיבן כהן, צחי אליחן; עמית בן שושן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/2/12
  14. ראיין אדלי Member

ניצחון מאוד חשוב בדרך להישארות בליגה, תודה רבה לשטראובר האדום!
    שבוע הבא משחק בית נגד אשדוד בבית, משחק מאוד קשה, פעם שעברה בווסרמיל זה נגמר בחמישייה, הפעם קונה גם 1-0.

תענוג לראות את מכבי לוזון מתדרדרת, יהיה חלום לראות אותה שנה הבאה בלאומית
    ק"ש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין מילים לתאר עד כמה הניצחון הזה חשוב, בטח אחרי המתנה שחילקנו לפני שבוע להפועל פ"ת. עוד משחק שלוויטה מציל לנו את התחת, עוד משחק שאקסברד המושמץ מסדר לנו 3 נקודות, עוד דקות מבריקות של דיא סבע.

אי אפשר לתאר את חשיבות הניצחון, אבל בלי המשכיות אנחנו נמשיך לחיות על הקשקש וזה לא ייגמר טוב. חייבים איכשהו המשכיות.