מחזור 27 בליגת העל: מכבי חיפה מנצחת את בית"ר י-ם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏23/2/12.

1. Ice Cream חסה

לא יודע אם שמתם לב, אבל לכל הקבוצות השנה חוץ מלבית"ר העלובה יש יותר משער למשחק, אפשר לומר שהליגה כולה נהייתה יותר התקפית. מצד אחר, זה שוב מראה כמה בית"ר בבעיה כשהיא כבשה 16 והשנייה הכי גרועה כבשה 11 שערים יותר ממנה...

לפתוח מחר עם אליחן ופיליאבסקי- 11 מול 9 במקרה הטוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

2. Number 8 Member

עירוני קריית שמונה מגדילה את הפער ל-14 נקודות בעקבות התיקו של הפועל תל אביב מול הפועל רמת השרון.

נא להתחיל לקרר את השמפניות, הבלתי ייאמן עומד לקרות וזה קרוב מתמיד.

3. Lupos Member

סוף סוף שבת עם ניצחון של מכבי....ממש צירי לידה זה היההה
    ועדיין כמו בכל המשחקים האחרונים כמות ההחמצות פשוט נוראית לא מבין איך אפשר להחמיץ כל כך הרבה מצבים בכמה משחקים רצוף.
    שבוע הבא דרבי ואי אפשר כבר לדעת מה יהיה אבל אופטימי אני לא למרות החולשה של הפועל במשחקים האחרונים.

ק"ש עם עוד צעד בדרך לאליפות מול בונקר של בני יהודה. גול ענק של סולארי רב"ש ידע מה הוא עושה שהוא הביא אותו. בגלל החוסר ניסיון של ק"ש עוד היה אפשר להגיד שיש סיכוי שהיא לא תיקח - אבל בעונה הזאת, מי בדיוק יכול לקחת לה? אני לא רואה שום מצב שהפועל סוגרת פער כזה גם אם ק"ש תתחיל לגמגם ואין שום אופציה אחרת.

4. Number 8 Member

בהמשך לשבוע שעבר, גם היום הצגנו יכולת טובה, בעיקר במחצית השנייה אבל לצערי המשכנו להחמיץ המון. ברק יצחקי עם 2-3 מצבים של גול בטוח מחמיץ, כנ"ל על אלירן עטר ובקלות היינו יכולים להבקיע חמישה שערים. אז בסופו של דבר ניצחנו והצגנו יכולת טובה ואפשר להיות מעט שמחים אבל בשבוע הבא יש דרבי, השחקנים חייבים להחזיר קצת לקהל ואם הדרבי יהיה צהוב, האוהדים יישכחו הרבה מהעונה ונמשיך לצעוד קדימה.

5. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

עוד לא החלטתי מה יותר לא יאמן - זה שקבוצה קטנה כמו ק"ש לוקחת אליפות, או עצם זה שהיא עושה את זה בהפרש גדול מיריבתה במקום ה2, על פער שכרגע עומד על 14!

ללא ספק מדהים! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

6. alexshw Member

השיא שלנו בסכנה. :aaa021:

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מת על שטראובר. שנה שעברה סידר לנו להגיע לפליאוף אמצע טבלה במקום פליאוף תחתון, היום החזיר אותנו למשחק. איש יקר. מבחינתי לתת לו גביע הוקרה כשיחליט לפרוש מכדורגל :)

הניצחון היום הוא מתוק וחשוב בצורה בלתי רגילה. גם 3 הנקודות, גם הטיפוס מעל הקו האדום מה שבוודאי יוסיף לחץ להפועל חיפה ובית"ר י"ם, וגם העובדה שהכנסנו את מכבי פתח תקווה לסיר הלחץ של המאבק נגד הירידה.

לא היה משחק גדול שלנו, בטח במחצית הראשונה (דרך אגב שער אדיר של טל בן חיים עם המון טכניקה ורגש), אבל לקראת סוף המשחק, בזמן ששחקני פתח תקווה חיפשו את התיקו וביזבזו צאנס בכל אפשרות אנחנו תקפנו גלים גלים הרבה בזכות התמיכה של הקהל הגדול שהגיע.
    לפני השער עוד הייתה הזדמנות גדולה לפתח תקווה שנבלמה בעצירה גדולה של לוויטה, אבל הקהל שלנו לא הפסיק לדחוף את הקבוצה לניצחון.

לאחר השער המאושר האיצטדיון רעד. משחק חוץ במאבקים נגד הירידה ויש יתרון ברור גם בכמות (משהו כמו מעל 1000 באר שבעים מול 300 של מכבי פתח תקווה) וגם באיכות (הקהל שלנו עודד לאורך כל המשחק) לאורחים וזה בא לידי ביטוי לאורך כל המשחק. מדהים.

עכשיו מחזיקים אצבעות לסכנין ומכבי חיפה.

באר שבע לא תרד!
    :aaarse:

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

וכמעט שכחתי, אם כבר מדברים על המשחק היום בפתח תקווה, ליגת העל עונת 2012, בקבוצה שהייתה בעבר תחת בעלותו של יו"ר ההתאחדות לכדורגל והיום מנוהלת על ידי אחיו מקציבים רק 20 כרטיסי נוער (שלא תתבלבלו, לא מדובר במאתיים אלא בעשרים) לאוהדי הפועל באר שבע שהגיעו היום למשחק!
    התביישתי לראות אבות עם ילדים שצריכים לשלם 160 שקל על שני כרטיסים. גם היחס של המאבטחים בחלק מהמקרים היה מביש.
    זה פשוט מדהים שכמעט בבכל משחק חוץ העונה גורמים לנו לעבור גיהנום עד שאנחנו נכנסים לאיצטדיון. עומס בקופות, עומס בכניסה ליציע, התייחסות משפילה לאוהדים, מחירים גבוהים, חוסר בכרטיסי נוער, פשוט בושה. ואחרי זה שואלים למה המגרשים בארץ לא מלאים.

9. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים לראות מה שקרה באשדוד היום, הפועל פ"ת היתה צריכה לנצח לפחות 4/5-0 ואשדוד פשוט לא הגיעה לשום מצב, השער הגיע בגלל שהשוער של פ"ת החליק ולא יכל לקפוץ ולעצור... מדהים כמה משחקים אשדוד העונה היא הרבה פחות טובה מהיריבה שלה

10. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

לא ציפיתי לניצחון היום אבל באמת שהקבוצה מראה כל שבוע כמה היא הופכת ונהיית יותר גרועה משבוע שעבר. כל הכבוד לשייע ולרמת השרון, מזל טוב לקריית שמונה על האליפות וברכות למכבי על הניצחון בשבוע הבא. כן, אל תדאגו. כנראה שהקבוצה החליטה לעשות לנו הכנה מוקדמת כדי שלא נהיה מופתעים ליכולת שנראה מהם בדרבי. לא רואה את העתיד.

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאומרים שעירוני קריית שמונה לא איכותית ומנצלת את חולשת הליגה, אני לא תמיד מסכים עם זה וחושב שהאמת היא איפשהו באמצע, אך אין ספק שלגבי מועדון ספורט אשדוד אני מסכים מאוד עם הקביעה. לא יצא לי לראות את כל המשחקים שלהם ואפילו לא את רובם, אבל ממה שראיתי או עקבתי, לא התרשמתי במיוחד. לא יפתיע אותי אם בסופו של דבר הקבוצה לא תסיים במקום שמוביל לאירופה, כי באמת נראה שהיא לא ראויה לשם.
    על כל פנים, אני שמח מאוד שהפועל פתח תקווה לא הפסידה בסופו של דבר.

לא מפתיע אותי שלא הצלחנו לנצח. ראיתי את התקציר ובהחלט יכולנו לנצח בתוצאה גבוהה ואולי אפילו לשחזר את כמות השערים מהסיבוב הקודם, אך העונה אין לנו את מה שצריך כדי לקחת משחקים מהסוג הזה. אם היה לנו, היינו חזק בצמרת.

שימח אותי לשמוע שהפועל באר שבע הצליחה להפוך את התוצאה. קבוצה שאני לא ארצה לראות בעונה הבאה בליגה השנייה. הבעיה היא שאת מי כן בעצם? גם ביתר ירושלים, הפועל חיפה והפועל פתח תקווה אלה קבוצות שאני ממש לא ארצה לראות בליגה השנייה בעונה הבאה. נקווה שמכבי פתח תקווה תתחיל להסתבך.

12. הנתנייתי Member

נתניה כבשה אתמול שער שנפסל בטענת נבדל (לא מוצדקת לדעתי, אבל קשה לדעת מהמגרש). משום מה בתקצירים לא טרחו להראות את השער הזה. אני לא מצליח להבין למה.

מעבר לכך, ישבנו לראשון על השער. היא קבוצה ביזיונית ואין לי ספק שהיא תרד ליגה.

ועוד מילה אחת - השופט החליט להוסיף למשחק רק 2 דקות. אחרי שהיו שישה חילופים ואינספור בזבוזי זמן של ראשון. לא ברור לי מה הוא חשב לעצמו...

13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

באשר למשחקי אתמול, אני מופתע מאוד מכמה תוצאות. לא ציפיתי האמת שמכבי תל אביב תנצח את עכו. מגיעה מדוכדכת כשהקהל לוחץ ועכו קבוצה מסוכנת מאוד. בסך הכל התוצאה באמת משקפת בסופו של דבר, כי מכבי הייתה הרבה יותר טובה. שלטה בכדור וניהלה משחק התקפי טוב, הגולים הגיעו בהתאם. עכו יכולה להרגיש פראיירית כי היו כמה הזדמנויות מדהימות עבורה לכבוש, כמו ההחמצה המוזרה של סשפוביץ' או הכדור ששיגר שגיב כהן שעבר מעט מעל המשקוף.

מכבי נתניה לדעתי היא מאכזבת המחזור. אם ראובן עטר וחניכיו רוצים פלייאוף עליון, הם לא יכולים לאבד נקודות מול קבוצה כמו הפועל ראשון לציון שכמעט כל הליגה חגגה עליה. אני לא יודע לומר באמת איך התנהל המשחק בין השתיים ואם האורחת חזרה לנתניה כשהיא תופסת את הראש, אבל בכל מקרה משחקים כאלה צריך לנצח. עכשיו המצב במרכז הטבלה חם מתמיד ואסור לה להמשיך לאבד נקודות, בטח שלא בשלושת המשחקים הקרובים שיחתמו את הסיבוב ואת תמונת הפלייאוף.

כל הכבוד להפועל פתח תקווה. מקום אחרון שלא רואים בעיניים ונאבקים בשיניים. להגיע לאשדוד ולהוציא תיקו זה יותר ממכובד, הלוואי שהם יישארו. מוסיפים המון לליגה. מברוק גם לבאר שבע שממשיכה להציג כדורגל יפה, עידו אקסברד הוא כנראה גניבת השנה שלהם. הם גם סיבכו את מכבי פתח תקווה שזה פלוס על הפלוס. אבל באמת שסיפור המחזור זו קריית שמונה.

ראיתי את המשחק שלה עם בני יהודה ולא התרשמתי יותר מדי. משחק סולידי משהו. הזדמנויות לשתי הקבוצות בהתאמה. טוב, אולי לא בהתאמה, אבל בני יהודה נראתה במשחק בשונה מקבוצות רבות שמגיעות לקריית שמונה. הכתומים גם יצאו פראיירים בדקות הסיום, היו להם כמה הזדמנויות טובות לכבוש, בעיקר אחת שהגיעה ממתפרצת, 2 כתומים מול בלם של קריית שמונה, בלילי ניסה למצוא את מי שהצטרף אליו ומסר כדור רוחב היישר לרגליים של הבלם.. כל כך מבוזבז. הגול של סולארי גול פשוט מדהים, אני לא יודע מאיפה רן בן שמעון הביא אותו ואם אני לא טועה הוא ההחתמה היחידה שלהם בינואר והוא פשוט הפך להיות בורג חיוני במערכת הזו. ללא ספק מזל של אלופים ולדעתי אפשר כבר להכתיר.

14. Ice Cream חסה

סולארי הגיע מאלקי לרנקה.
    ובמשחק של נתניה, לפי שדר (או שדרן?) הרדיו ראשון קבוצה ממש עלובה שלא מסוגלת להגיע למצבים, כך שנתניה לא צריכה לצאת מאוכזבת מהמשחק הזה, אלא ראשון חסרת הכלים.

15. ראיין אדלי Member

כמה שאני מסכים איתך, עזוב את הפועל באר שבע שאני אוהד, פשוט עצוב לראות את הפועל חיפה והפועל פ"ת בתחתית שיש קבוצות כמו רמת השרון והפועל עכו, ואפילו קריית שמונה [לא מדבר על ניהול] עונה עצובה שבסופה נפרד כניראה מ2 קבוצות חשובות מאוד לכדורגל הישראלי...
    -
    סוף סוף הנהלת הפועל ב"ש מתחילה להבין שחייב למשוך יותר אוהדים, ומוזילה את הכרטיסים במשחק הקרוב ל20\40 ש"ח, במקום 80/40... כל הכבוד :aaa021:
    -
    עצוב לראות שהפועל ת"א משלימה ככה עם תיקו ברמת השרון, תוצאה שלא מפתיעה אף אחד, אפילו לא את 13 אוהדי רמת השרון...

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/12