מחזור 27 בליגת העל: מכבי חיפה מנצחת את בית"ר י-ם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏23/2/12.

1. Ice Cream חסה

אנשים, אתם חייבים להירגע כבר עם "קבוצות שיהיה קשה בלעדן בליגה". קבוצות לא צריכות להישאר בליגה לפי מסורת וגם לא לפי כמות האוהדים שהן מביאות, אלא לפי הנקודות שהן צברו.
    ועכו בחיים לא תצבור מסורת ואוהדים אם ברגע שהיא תעלה ליגה ייעדו לה את המקום הבטוח לרדת.

2. Lupos Member

סוף סוף מישהו מדבר לעניין....וואלה כולנו רוצים לראות בליגה קבוצות עם קהל ומסורת אבל אי אפשר ישר לרצות להוריד כל קבוצה קטנה עם מעט אוהדים שעולה ליגה, אין מה לעשות מסורת צריך לבנות, ולא נורא אם במקרה רמה"ש תישאר בליגה שנתיים ולא שנה אחת אם הם בנו את הקבוצה שלהם כמו שצריך בניגוד לקבוצות אחרות.
    ובטח שאין מה להזכיר את קריית שמונה באותה נשימה. עיר של 20,000 תושבים בצפון, אם היא מצליחה להביא 3000 שחקנים למשחק בית בליגה ברמה שלנו זה מספיק טוב לעכשיו.

3. ראיין אדלי Member

אני מסכים איתכם, אני מדבר שטויות בקשר לזה ואני ממש לא אוביקטיבי, פשוט כאחד שהכדורגל הישראלי חשוב לו מאוד, מבאס ליראות שיש קבוצות בליגת העל בלי אוהדים, וקחו לדוגמא את מכבי לוזון, קבוצה עם מסורת - אבל בלי שום אוהדים! אז יש כמה קבוצות בלי שום פונטנציאל לאוהדים גם אם יקחו אליפות

4. אלי מתחן Member

כזאת קבוצה גרועה שיש לנו, ועדיין כל גול הוא באשמת בן יוסף, מגרלשווילי או שניהם.

5. Don Joan Roman Member

כוסאמא של המושתל הזה.
    מאז שהוא הגיע חטפנו שמונה שערים וחמישה מהם נטו שלו ואז עוד יבואו לי חכמולוגים כמו חסה ויגידו לי שהוא יותר טוב מכל מי שיש לנו.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתחילת העונה בית"ר עוד הצליחה בכמה מחזורים לנצח. אני הימרתי על בית"ר כיורדת לליגה הלאומית. כרגע זה נראה שאני עומד לחזות את העתיד. עצוב מה שנשאר מבית"ר. מכבי חיפה רשלנית ולא מדויקת, אבל בסופו של דבר גאדיר הצליח למצוא את הרשת.

שתי דקות לסיום ומתנה של דווידוביץ' גורם משום מה לבית"ר להתחיל להאמין בשיוויון. במשך 43 דקות האורחת מתקשה לעבור את החצי. טעות של דווידוביץ' כמעט מורידה את הקבוצות בשיוויון. הדבר הכי מתסכל במחצית החלשה הזאת.

נ.ב - ראיתי עכשיו שוב את השער של סולארי. פשוט גדול.

7. Lupos Member

מזמן לא ראיתי משחק של בית"ר...וגם בתור אוהב מכבי ת"א פשוט כואב לי לראות כמה הקבוצה הזאת התדרדרה, בהתחלה לא האמנתי שהם ירדו אבל נכון לעכשיו וליכולת שלהם זה כבר נראה אפשרי.
    בהתחלה חשבתי שזה טעות מצד אלישע לא לתת למגרלשוילי הזדמנות...אבל עכשיו כשאני רואה אותו בבית"ר אני מבין מה אלישע כנראה רעה, כבר כמה משחקים שהוא עושה טעויות קריטיות.

לדעתי ערן לוי צריך להיכנס למה לבית"ר אין כמעט כלים לאיים על השער של חיפה

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי היו מאשרים את השער של בית"ר. ברגע ששחקן הגנה בכוונה נוגע בכדור ונותן אחלה מסירה לשחקן שהיה בנבדל מבחינתי יכולים להמשיך לשחק. אולי אני אומר את זה כי הקבוצה שלי פשוט ממשיכה לתסכל אותי. יש יותר מדי פרימדונות בקבוצה. באמת, מכבי חיפה כל כך אנמית שזה מדהים. יש שחקנים ששיחקו היום שיעופו בשנה הבאה (כך אני מקווה), אבל כנראה זה לא נכנס לראש שלהם. קטן עוד איכשהו נתן היום כמה פסים, אבל למה שחקן כמו גולסה אמור להיות באנקר בעונה הבאה?

נמאס גם מהמאמן שבמקום להכניס צעיר שוב 'הולך על בטוח' עם בוקולי. אז יופי שניצחנו 1-0, היכולת הזאת פשוט מבישה.

9. alexshw Member

בא לי להקיא מהניצחון הזה. קבוצה כבדה ומטומטמת. כל כך הרבה טעויות אידיוטיות.

הדייג - אין שום מאמן בליגת העל פרט לאלישע שהיה מביא אותו לקבוצה שלו ובטח מרכיב. הוא לא שחקן כדורגל באופן בסיסי ביותר. אין לו כלום. אין לו שום יכולת ואין לו כישרון בסיסי.
    קטן - למרות הבישול, פנסיונר שמנופף בידיים, שולח שחקנים עם דאבל פס לפינה שם הם מוקפים בשלוש משחקני היריבה, כל הזמן דורש כדור, גם כשזה לא לעניין. תפרוש כבר!
    ימפולסקי - איזה חוצפה יש לו להראות ככה כשסוף סוף נותנים לו לשחק. היה כבד, כאילו חזר מבילוי ארוך. שום דבר. פשוט גוש של חרא.

מתי כבר העונה הזו תגמר?

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/12
  10. Ice Cream חסה

וואלה אלכס, אין לך מה להתלונן היום. או כמו שאני רואה את זה- הלוואי היה לי את הדייג ואת הפנסיונר.

שווילי שבר היום מלכודת נבדל בלי קשר למציאות, פיליאבסקי הפסיק לרוץ בגול של גאדיר (אין, אני שונא שהוא משחק נגדנו, הוא תמיד תופס מולנו יום טוב!), ובכלל כבר נמאס להאשים שחקנים בהגנה על טעות אחת כשאין בקבוצה הזו כלום! שום דבר מיוחד בשער, כלום בהגנה, אפס בקישור, זין בהתקפה, זשום דבר על הספסל, המאמן גם לא משהו בלשון המעטה, ביציע הכבוד יושבים 17 ילדים מפונקים וגרועים, בבית שוכב יושב ראש (החלמה מהירה) שלא מסוגל לבנות לקבוצה דרך קדימה וביציע המעצבן הזה בקרית אליעזר קילומטר מהדשא יימצאו 2 אידיוטים שיהרסו מה ש-998 אחרים בונים (אבל לא שזה מביא נקודות).

אם הייתי מאמין בכוח עליון שמנווט את העולם, הייתי אומר שנשאר לקוות שאלוהים יציל אותנו. יאללה, שבעזרת השם נצליח להשאיר שנה הבאה את איינבינדר לפחות...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/2/12
  11. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אם אני הייתי זה שמחליט קחו אותו חינם אין כסף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/12
  12. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/17.Xxxבני סח'נין - הפועל חיפהhttp://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/1.Xxx

יום שני, 27.2, 20:00
    שידור ישיר בספורט 2

אצטדיון דוחא, סח'נין

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_55x50/17.Xxx
    בני סח'נין יצאה בשבוע שעבר לבלומפילד וחזרה מרוצה. השחקנים של שלומי דורה סחטו תיקו 0:0 שהשאיר אותם חזק בתמונת הצמרת והם עדיין במאבק על כרטיס לאירופה. למשחק הקרוב בני סח'נין מגיעה מהמקום הרביעי בטבלה כשבמאזנה 43 נקודות. בעקבות התוצאות של יריבותיה בטבלה, הפועל תל אביב ומ.ס אשדוד, סח'נין יכולה מחר לעלות למקום השלישי על חשבונה של אשדוד אך זה יקרה רק אם תנצח. בסך הכל, העונה הנוכחית של האדומים מהמגזר היא נפלאה. בעונה שעברה הם נאבקו על הירידה והיום הם במאבק על כרטיס לאירופה. הסיפור הזה מזכיר את בורוסיה מנשנגלדבאך מהליגה הגרמנית. הנהלת בני סח'נין שמעה את תלונות אוהדי האורחת בשבוע שעבר על מחירי הכרטיסים הגבוהים ומחיר כרטיס למשחק הקרוב יעמוד על 40 ש"ח. בפן המקצועי, שלומי דורה ייאלץ למצוא תחליף לאחמד קאסום, אחד השחקנים הטובים בקבוצה העונה שיש לו כבר חמישה שערים. הוא ייעדר בעקבות צהובים כאשר גם מהראן ראדי עדיין לא כשיר לשחק. מי שככל הנראה יחליף את קאסום בהרכב יהיה רן רול. מעבר לכך לא צפויים שינויים בהרכב של שלומי דורה.

http://tynipic.com/images/klz1330316367d.Xxx
    יחסר משמעותית למארחת. אחמד קאסום

הרכב משוער: מחמוד קנדיל; עודד אלקיים, עידן ויצמן, עלאא אבו סלאח, אורי שטרית; ג'ואל דמאו, חאלד חלאילה, חמד גנאים, רן רול; אוהד קדוסי וקוסטדין אזארוב.

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_55x50/1.Xxx
    הפועל חיפה אירחה בשבוע שעבר את הפועל ראשון לציון לקרב תחתית לוהט. זה לא היה קל כאשר האורחים מעיר היין עלו ליתרון וגם השוו את התוצאה אבל החניכים של טל בנין לא ראו בעיניים ואת הקרב הזה הם סיימו עם שלוש נקודות בכיס. אותן שלוש נקודות העלות את הפועל חיפה מעל לקו האדום כאשר היא במקום ה13 עם 25 נקודות. ניצחון של הפועל חיפה מחר יעלה אותה למקום ה12 על חשבונה של הפועל באר שבע כאשר מאזן הנקודות שלה יהיה שווה למכבי פתח תקווה שנמצאת במקום ה11. מאז שהגיע טל בנין להפועל חיפה, הקבוצה נראית טוב הרבה יותר מאשר נראתה עם ניצן שירזי ובמאזנו של עוזר מאמן הנבחרת לשעבר חמישה ניצחונות, חמישה הפסדים ושלוש תוצאות תיקו. אבל המהלך הטוב ביותר שעשה טל בנין העונה הוא ללא ספק החתמתו של עלי חטיב, הקשר הנהדר שבארבעה משחקים בקבוצה יש לו שלושה שערים ובישול. טל בנין אמר לחניכיו לקראת המשחק כי "חשוב להמשיך באותה מגמה ולא לחזור אחורה. יש לנו עוד הרבה נקודות לקחת". בפן המקצועי לקראת המשחק, דרשלר קאלה יחזור לשער לאחר שבמשחק הקודם הודיע סמוך לתחילת המשחק כי הוא לא יכול לשחק בעקבות מתיחה ברגל. זה יהיה השינוי היחיד בהרכב הקבוצה מההרכב שפתח בשבוע שעבר.

http://tynipic.com/images/opt1330316423q.Xxx
    בונים עליו והוא מוכיח למה. עלי חטיב

הרכב משוער: דרשלר קאלה; עאהד עזאם, אושרי רואש, גולן חרמון, אייל טרטצקי; יוסי דורה, גל אראל, רן אבוקרט, עלי חטיב; ולדימיר גלושצ'ביץ' ויובל אבידור.

13. Don Joan Roman Member

מי זה הדייג? סיידו?

14. alexshw Member

נו אז מי עוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx לפני שבוע תפס בעכו כריש באורך 4 מטר.

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/12
  15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אין מה לקחת מהמשחק חוץ משלוש הנקודות, קבוצה פחות גרועה מבית"ר היתה מענישה על יהירות של השחקנים שלנו.
    המון פעולות אגואיסטיות שמביישות קבוצת תחתית בליגה א', זה לא מה שקרה במשחקים קודמים.

השחקן המצטיין: לא קטן, לא גאדיר ובטח שלא הבליין עם הראסטות... אלא השעיר לעזאזל מגאנה.