מחזור 27 בליגת העל: מכבי חיפה מנצחת את בית"ר י-ם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏23/2/12.

1. Ricky van Wolfswinkel Member

זה ששלומי דורה אומר שלא היה אדום לאזארוב זה סבבה אבל כשהשחקן שהוא קצץ הוא במקרה אחיו והוא אשכרה ראה את אחיו מתקפל זה הופך לפחות לגיטימי.

בכל אופן, עלי חטיב הוא רכישת העונה.

2. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אני ראיתי חלקים מהמשחק וקשה לומר שסח'נין מכרה את המשחק. לספוג שער בדקה ה8 ולהישאר בעשרה שחקנים 4-5 דקות אחר כך (לא משנה אם האדום הוא מוצדק) הופך את המשחק להרבה יותר קשה. מה שכן המשחק היה מאוד מאוד אגרסיבי ולרגעים היה נראה שבכלל לא באו לשחק כדורגל אלא לקצץ אחד לשני את הרגליים. נכון שסח'נין לא ממש הראתה כדורגל טוב אבל אני לא מאמין שהיא תוותר על הזדמנות להעפיל למקום השלישי.. אם קריית שמונה הייתה מפסידה להפועל פתח תקווה היית אומר שהיא מכרה כדי לעזור לה להישאר בליגה? אני בספק. ההאשמות הן מוגזמות.

3. Ice Cream חסה

יהיה מאבק משולש עד סוף השנה בינו, בין סולארי ובין צ'וצ'אליץ'.

4. alexshw Member

סולארי זה רכישת העונה, ביי פאר.
    השאלת מגרשווילי לבית"ר זה השאלת העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/2/12
  5. LIVERPOOL87 Member

סכנין לא מכרה את המשחק, הפועל סגרה אותה פשוט נהדר.
    סכנין לא הצליחה לתקוף? בגלל שחיפה לא נתנה לה לתקוף וחוסר היעילות של סכנין בהתקפה לא גורע מהפועל חיפה את המשחק המצוין שהיא הפגינה בחלק האחורי.

חוץ מזה שכדאי שיפסיקו לבכות, לסכנין באמת לא הייתה מוטיבציה מיוחד לנצח את המשחק בכל מחיר ובית"ר ירושלים הרוויחה את זה ביושר.

6. Charlton Member

7. Don Joan Roman Member

אם תשים לב אף אחד לא בוכה כי אנחנו יודעים יותר טוב מכולם שביננו לבין סכנין יש שנאה גדולה ושאף אחת מאיתנו לא תתאמץ לעזור לשנייה וכמו שאנחנו לא התאמצנו מספיק נגד אשקלון אשתקד אז סכנין "החזירה" לנו ומבחינתי זה בסדר גמור, בסך הכל אף אחד לא אמר לשחקנים שלנו להיות זונות של ערבים ולחטוף מהם שישה שערים ללא מענה, רק אנחנו אשמים במצב שלנו.

8. Ice Cream חסה

אפשר לחשוב שזו חתימה על הסכם שלום בין צפון ודרום קוריאה...
    השלב הבא יהיה "קירוב לבבות בין אוהדי לוד לבין אלה של סכנין" ואחר כך "קירוב לבבות בין אוהדי הפועל תל אביב לאוהדי ג'באל אל מוקבאר".
    אני רוצה לראות את אוהדי סכנין עושים "קירוב לבבות" עם אוהדי בית"ר, בעצם שיתחילו מאח"י נצרת- ויפסיקו לשיר לשחקנים יתומים מאבות שירים שכמעט אף אחד בתקשורת לא מבין ולא יכול לגנות...

9. Love Is Red Member

בהחלט הופתעת מזה שסכנין לא הבקיעו אפילו שער אחד כאשר דווקא ראשון לציון שלא מצטיינת במשחק התקפה מושלם כבשה מול הפועל חיפה שני שערים שלא לדבר על אשדוד.

אבל כנראה שההרחקה של אזארוב הייתה לרועץ לבני סכנין...

בכל אופן לדעתי התחתית בוער יותר מתמיד, אני מקווה שבמחזור הבא באר שבע תנצח וכל קבוצות התחתית חוץ מראשון לציון יפסידו.