מחזור 27 בליגת העל: מכבי חיפה מנצחת בדקה ה-95

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏15/3/13.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה להישאר בלי מאמן ולכן נתניה והפועל באר שבע הם המועמדות מספר אחת לרדת ליגה.

נ.ב
    מי זה מספר 25 בנתניה? הרבה זמן לא ראיתי כזאת הפקרות של שחקן. בגול של הפועל חיפה הוא קודם כל עוזב את השחקן שלו כדי לסמן לקוון עם היד שהיה נבדל. אחרי זה השחקן שלו שנמצא באחד על אחד עם השוער מכניס את עצמו לעמדה קשה ולכן מחזיר את הכדור אחורה. במקום שיתקן את הטעות ויסגור את הרחבה הוא פשוט עומד ומשקיף על המהלך. כשהוא כבר מחליט לזוז הכדור מגיע לשחקן הפועל חיפה שכובש מול שער ריק. חוסר מקצוענות פשוט מרתיח.
    גם ההתנהגות של חלק משחקני מכבי נתניה (צ'ראן שבעט את הכדור לקהל. מוגרבי וחטיב שהלכו מכות עם הקהל), אפשוט מרתיחים. שחקנים חסרי כבוד שלקחו קבוצה עם בסיס של פליאוף עליון והביא אותו למאבקי ירידה, והם עוד מרשים לעצמם לבוא בתלונות לקהל. בושה.

2. Love Is Red Member

התגלה עורו האמיתי של אלישע לוי 6 משחקים רצוף ללא ניצחון וזה עוד עלול להיות עוד יותר גרוע...

3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

רישמית,מהארן לאלה החלוץ הכי גרוע שראיתי בחיים שלי! איזה החמצות!

כל הכבוד להפועל חיפה על הניצחון,מגיע להם להישאר בליגה,אני גם מקווה שנתניה תישאר הם חשובים לליגה.

4. Raulito Madridista

הרבה פעמים מדברים על משחקים חלשים של קבוצות כדורגל ואומרים 'בעטנו פעם אחת לשער'. אתמול הפועל אשכרה בעטו רק פעם אחת וניצחו. עם כל הכבוד ליכולת של אדל שבהחלט הדף כמה כדורים מסוכנים של ק"ש שהייתה יותר דומיננטית - שתי הקבוצות האלה לא שוות אירופה. לקחנו העונה 7 נק' מק"ש וזה עשוי לעשות את ההבדל מבחינתם. אגב, השחקן שאמר "שיחקנו בשביל הסמל ובשביל האוהדים" - צריך להתבייש. איפה הייתם נגד ראשון? איפה הייתם כשבאמת היה מה לשחק, בסדרת המשחקים הכושלת בית"ר-חיפה-מכבי?

רוב העיניים נעוצות בתחתית. הפועל חיפה עשתה שיפור אדיר תחת קלינגר בחודשיים האחרונים אבל אני לא מפרגן יותר מידי כי ככה היא הייתה צריכה להתחיל את העונה. הדיבורים היו על פזילה לפלייאוף העליון. מכבי נתניה היא זבל וכנראה שטל בנין צריך ללכת הביתה. יחד עם נתניה - באר-שבע ואשדוד הן מאכזבות העונה.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכחנו לציין (בכל זאת זה כבר הרגל במחזורים האחרונים) אבל שוב השופטים עזרו להפועל ת"א כשלא נתנו לקריית שמונה פנדל על נגיעת היד ברחבה.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית מאופסת בקרית אליעזר.
    משחק חלש. בני יהודה משחקת 'כדוריד' ולמרות שזו זכותה אין לי שום מושג למה קשטן יהיה מבסוט אם קבוצתו תזכה בנקודה.

הקבוצה שלי פשוט משחקת כמו צב. אין תנועה בין הקווים וכולם עומדים. במשחקים שכאלה רואים גם בבירור עד כמה קטן איטי.

נראה במחצית השנייה אם היום נכתיר את מכבי ת"א סופית כאלופה.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יודע מה יש לקבוצה הזאת כשהיא רואה את בני יהודה היא פשוט לא מתפקדת.
    לא חושב שאפשר לשחק יותר גרוע מששיחקנו במחצית הזאת, מצד שני כששיחקנו טוב מול בני יהודה והגענו לאינספור מצבים הפסדנו, אז אולי עדיף לשחק מולם מגעיל.
    מקווה מאוד שבנאדו ייתן בראש לשחקנים במחצית ונראה במחצית השנייה קבוצה אחרת לגמרי. אם לא, שיידע לעשות את החילופים הנכונים.

8. אלי מתחן Member

אנחנו לא הקבוצה היחידה בכושר מזוויע בתחתית, אבל אנחנו נותנים תחרות למקום ראשון. ההגנה שלנו מחוררת ברמות אחרות, אלי כהן איבד את השחקנים, השחקנים איבדו את עצמם ועושה רושם שבהחלט אפשרי לרדת ליגה.
    בתחילת העונה הכוח שלנו היה בלחץ חזק מאוד על מרכז המגרש וקו הגנה גבוה, עכשיו יש לנו עדיין קו הגנה גבוה, אבל השחקנים לא לוחצים בכלל, מה שיוצא מזה זה שכל קבוצה שווה לפחות כמה מצבים מול הרוש במשחק.
    מגרלשווילי חזר להיות השחקן שכולנו מכירים וסובלים ממנו, בראשי לבלם שגורם למשחקים של בית"ר להיות זמן צפייה משפחתי בבית של גולן חרמון, ושקוורץ שגורם לבראשי להראות כמו לוסיו (עם העלייה המפגרת בגול השני) ביום טוב.

9. South Boy Member

חבל לליגה אם קבוצה כמו הפועל רמת גן תרד, מציגה פשוט כדורגל נהדר.
    כל הדרכים מובילות לשישי של לאומית...

ושמישהו יסביר לי מה שחקן כמו ישראל זגורי עושה בהפועל רמת גן, כל הקישור שלנו יכול לצחצח לו את הנעליים שחקן ברמה של צמרת.

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/13
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה גם שביציעים המשבר רק נעשה יותר קשה. מתי ראינו לאחרונה משחק ביתי של בית"ר עם לא יותר מאלף איש? אם לא מספיק הבעיות על הדשא נראה לי שהבעיות ביציעים רק יעזרו לקבוצה לרדת ליגה.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את מה שקרה בקרית שמונה, אבל די ברור לי שאם לפני כמה דקות האדומים היו משחקים נגד בני יהודה הם כן היו מקבלים פנדל על נגיעת יד ברורה ברחבה. את האמת שזה לא פנדל של מאה אחוז (תמיד ישאר הויכוח המוכר לכולנו), אבל מכבי חיפה לא קיבלה אותו.

אגב, אני לא רוצה מתנות מהשופט. המשחק שלנו מתחת לכל ביקורת. כנראה שקה להם לשחק פעמיים בשבוע או שהם וויתרו על האליפות. גם זו אפשרות.

12. אלי מתחן Member

הגדירו את הגזענות בבית"ר בתור גידול סרטני. הייתי שמח אם כשרצו לטפל בגידול הזה הכירו בעובדה שכדי להוציא סרטן מגוף של בנאדם, להשכיב את האיש על הרצפה ולבעוט בו זאת בטוח לא הדרך.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאיזו בחינה אתה מדבר?

לגבי המשחק, אני הרמתי ידיים. באמת מתסכל שמכבי חיפה משחקת כאילו מדובר במשחק אימון. גם המשחק הבונקריסטי של בני יהודה אני לא מבין, אבל זו זכותם. האליפות הולכת אחרי עשור למכבי ת"א.

14. אלי מתחן Member

מהבחינה שמי שנפגע, מכל הבחינות, אלה כמעט ולא הגזענים. המועדון לא העריך נכון את הכוח שלהם ואת העמידות של השחקנים שמשפיעה ישירות על האוהדים הלא-שרופים.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ייאמן, ניצחנו...פיליאבסקי סידר לעצמו חוזה לעונה הבאה :aaarofl: