מחזור 27 בליגת העל: מכבי ת"א וחיפה נפרדות בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏17/4/09.

1. מיכל3 Member

תגידו, הסתדר לי היום בדקה האחרונה ללכת למשחק בבלומפילד.. אני רוצה לקנות שני כרטיסים לשער 7, פתחו אותו היום לאוהדי מכבי חיפה..סביר להניח שיהיו כרטיסים בקופות לפני המשחק? או שיהיו ספסרים?

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם את מגיעה חצי שעה לפני המשחק 99% שיש לך כרטיסים.

3. מיכל3 Member

אני אגיע שעה ומשהו מראש, כי רוב הכרטיסים ליציעים שלנו נמכרו כבר..
    גם רשום ב"לאן" שיש עדיין נוער, נראה לי מוזר לגמרי, אם הייתי יודעת שאין פה טעות הייתי מזמינה משם וזהו. בכל מקרה תודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שמכבי תל אביב תעלה למשחק כדי להעביר אותו סתם. מכבי תל אביב רוצה בשנה הבאה לרוץ לצמרת. לא יודע אם אליפות, אבל בטוח שבצמרת הגבוהה והשחקנים צריכים להוכיח שהם ראויים ללבוש גם בעונה הבאה את החולצה של המועדון המפואר בישראל. למכבי חיפה לא מחכה טיול כמו בי"א והיא תצטרך להתעלות כדי לשמור על המקום הראשון.

5. מיכל3 Member

אני מסכימה איתך לגמרי אבירם. יש הרבה אוהדים ירוקים באופוריה היום משום מה, אני ממש לא חושבת שמצפה לנו טיולון בבלומפילד..מכבי ת"א בפורמה טובה לאחרונה וכל הלחץ עלינו היום, לא עליהם. רק שער בפתיחה או במהלך המחצית הראשונה יוריד את הלחץ, נקווה שארבייטמן יפתיע לשם שינוי במשחק חשוב וימשיך בכושר הלא רע שלו משני המשחקים האחרונים. זזתי למשחק, שיהיה לנו בהצלחה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

6. מכבי או מוות!!! Member

בתור אוהד מכבי,פעם ראשונה אני רוצה שמכבי יפסידו,אין לנו כבר מה לחפש בליגה והסיכוי להגיע לאירופה קלוש וגם אם נגיע-אני רואה פשוט חלק מהאפסונים שבקבוצה נשארים עוד שנה + מתחילים את המשחקים באירופה מוקדם {לא שאני חושב שיש ממש סיכוי להגיע לאירופה}
    מקווה שחיפה ינצחו היום,מכבי חיפה לא קבוצה שאני מחבב בכלל אבל יותר מהקומנטיסים שבחיים לא ארצה שיקחו צלחת אליפות,אין לנו טעם בליגה וזה לא משנה אם נסיים 5 6 או 7..בקיצור מצדי שמכבי יעלו עם הנוער שיתנו להם קצת להרגיש את ליגת העל,אבל רק שמכבי לא ינצחו והאדומים ישמחו ויצהלו בדרך לתואר.

7. Don Joan Roman Member

היום ובשבוע הבא יש למכבי ת"א הזדמנות להחזיר במו רגליה את בית"ר ירושלים למירוץ, זה מתחיל היום מול מכבי חיפה ומסתיים כעבור שבוע בבלומפילד מול האדומים, נקווה לתוצאות מספקות מבחינתינו למרות שקשה לי להאמין שמכבי מסוגלת לעשות משהו מול הפועל.

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בבקשה, עוד אוהד מכבי שמונע משנאה להפועל.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות הפיגור אני רואה בהחלט אפשרויות במחצית השנייה, אבל החבר'ה ייצטרכו להיות באזור הרחבה קצת יותר מדוייקים. לדעתי ההגנה של מכבי ת"א לא עד כדי כך טובה. בכל זאת הצהובים נתנו דקות טובות ובהן גם הבקיעו, הירוקים פתחו וסיימו את המחצית טוב, אבל לא ניצלו דבר.

אין ספק שהלחץ יעלה, אבל אני בהחלט מאמין שבסוף המשחק מכבי חיפה עוד משווה. יותר מזה לדעתי לא נראה.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי חיפה נראית כרגיל, מכבי ת"א משחקת סביר, לא משגע אבל בהתחשב במה שהם עוברים השנה זה לא נורא. מגרשווילי הוסיף כל כך הרבה למכבי ת"א.. שחקן מצויין ורכש אדיר למכבי.
    רפאלוב עושה פעולות שהם בסדר מבחינת המחשבה, אבל הנגיעה האחרונה שלו היא כל כך רעה בחצי הזה.

11. Mr.Eko Member

לא יוצא לי לראות כמעט כדורגל ישראלי לאחרונה אבל מאז שראיתי את ייני בפעם הראשונה אמרתי שזה שחקן עם שכל ויגיע רחוק מתישהו והנה הוא מוכיח שוב בניגוד לשחקן הישראלי האופייני שאפשר להשתמש בראש לפעמים,כל כך הרבה קור רוח לשחקן הזה,מצויין.

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

תקשורת צבועה ומדינה צבועה. הפועל מבקיעה גול, 50% חוקי 50% לא נגד אשדוד וכל המדינה יוצאת נגדה, אבל כשחיפה מבקיעה שער בנהדל ברור? אייל ברקוביץ' רק אומר העיקר שהיה גול. מדינה מסריחה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/09
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אמרתי? 1-1 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    מכבי חיפה עושה הרבה רוח, אבל את השקט האמיתי ליד השער אין לה. דיברו פה בעבר על ההבדל שיבואה עושה? למרות שער באמת מצויין של פאנטני (ולא, לא היה נבדל) אני עדיין לא רואה בו את אותו סקורר שאנחנו צריכים.

במחצית השנייה מכבי ת"א למעשה לא עברה את החצי ולכן השער מוצדק לחלוטין. דווקא כשחשבתי שהשער ישבור את הצהובים הם הגיעו באחת הפעמים הבודדות לשער הירוק וכבשו מנבדל ברור. אגב גם השער הראשון שנפסל היה נבדל למרות שלא היה חסר הרבה.

בסה"כ המלחמה על התואר תסתיים רק במחזור האחרון. חשוב לציין שהפרש השערים גם חשוב והיות שההפרש מינימלי אני ממליץ לאלישע לוי לעלות במשחק הבא עם אותו הרכב שפתח את המחצית השנייה. ברגע שהיו שני חלוצים בתוך הרחבה התל אביבית התוצאות הגיעו!

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מכבי תל אביב טיפשים ועלובים שעלו בכזה בונקר למחצית השנייה, מכבי חיפה רחוקה מלהיות קבוצה מפחידה ומאיימת יותר מדי, אם לנימני היה מספיק ביצים הוא היה גומר את המשחק הזה, מכבי עשתה בונקר, ושילמה על כך בצדק.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי תל אביב הייתה יכולה לנצח את המשחק הזה אם רק הייתה מנסה להדוף את מכבי תל אביב מהרחבה שלה, אבל היא לא עשתה את זה ורק הזמינה התקפות. מכבי חיפה לא יודעת לכפות את עצמה על הקבוצה היריבה, אבל נותנים לה, היא יודעת לקחת. גם אם זה שער מנבדל.
    אגב, ראיתי שמישהו הזכיר כאן את שירן ייני. הבן אדם חייב לשחק רק קשר אחורי. אני אוהב מאוד את השחקן הזה.

לראשונה העונה, הפועל תל אביב עולה למקום הראשון. אני מקווה מאוד שהיא תשמור עליו עד סיום העונה.