מחזור 27 בליגת העל: מכבי ת"א וחיפה נפרדות בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏17/4/09.

1. Igi Member

סיטי אוף מנצ'סטר - שמתי לב שאתה מזכיר את זה פה כמעט בכל תגובה שניה שלך אז חלאס, לא היה שום פנדל על זנדברג בטדי, אין הצגה יותר ברורה ממה שהוא עשה שם.

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזוב אם היה פנדל או לא. נניח והיה פנדל ברור שלא היה נשרק, אתה היית אומר שהגיע להם פנדל בגלל שהם היו יותר טובים? הרי לא אתה ולא שי הייתם אומרים את זה.

3. Igi Member

לא אני ולא שי היינו אומרים את זה כמו שלא אמרנו את זה הפעם. לא כתבתי שלחיפה הגיע גול לא חוקי כי היא הייתה יותר טובה, הגבתי לכל מי שכתב פה שחיפה "גנבה" את הנקודה עם שער לא חוקי.

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל זאת גנבה, כי זה לא משנה אם הייתם יותר טובים או לא, בלי השער היה סיכוי טוב שהתוצאה הייתה 1-0 למכבי.

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/09
  5. Igi Member

זאת לא גניבה כי מכבי חיפה הייתה צריכה לכבוש אתמול לפחות 3 שערים והגיע למכבי ת"א אתמול להיענש על המשחק הפחדני שלה. טוב, אני לא רואה שום טעם בדיון הדיעבד הזה איתך. תהנה מלהמשיך לדבר ולחשוב באוויר על מה שהיה יכול לקרות ומה שלא, חיפה הייתה צריכה לנצח אתמול בהפרש של יותר משני שערים ובסופו של דבר השיגה שער מפוקפק. אם אתה חושב שבגלל זה היא "גנבה" משהו, Have Fun.

נערך לאחרונה ב: ‏20/4/09
  6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לא היו פוסלים למכבי את כל הגולים החוקיים שהיא כבשה ולא היו שורקים לרעתה את כל הטעויות הביזיוניות שנשרקו למכבי העונה היית יכול להוסיף למכבי בשקט 10-20 נקודות ואני לא מגזים.

7. Beitar Member

כן אבל היכולת של הפועל ת"א ומכבי חיפה אולי טיפה יותר טובה ממה שמכבי ת"א הציגה אתמול, אבל הן שתיהן רצות לאליפות ומצופה מהן להרבה יותר מהיכולת הדי דלה שהן מציגות לאחרונה. בכל אופן, בשביל הסיכוי הקטן שהקבוצה שמשחקת לדעתי את הכדורגל הטוב ביותר מבין 3 קבוצות הצמרת כרגע (כמובן שאני לא אובייקטיבי, אבל מי מכם כן? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx ), והיא בית"ר, מכבי ת"א חייבת להוציא נקודות מהפועל. התיאוריות הבאות הן הכי הגיוניות שיש מבין אלה שנותנות לבית"ר את הסיכוי הקטן הזה לאליפות: הפסד של חיפה עד למחזור האחרון (בו היא תפסיד לבית"ר שתשיג עד אז הפרש שערים טוב), תוצאת תיקו אחת של הפועל ת"א בנוסף ל-2 תוצאות תיקו עם מכבי חיפה ועם מכבי ת"א או לחילופין 2 הפסדים של הפועל ת"א למכבי ת"א ומכבי חיפה.

8. Number 8 Member

לא ראיתי את המשחק כי הייתה בבסיס אבל כמובן שהתעדכנתי בתוצאה, והיום ראיתי חלקים גדולים מהמשחק וכמובן את השערים והתקציר.

בכל מקרה, בונקר או לא בונקר, אי אפשר להתעלם מהעובדה שמשחק אחר משחק השופטים מקפחים את מכבי ת"א. באמת שנמאס לי שבוע אחר שבוע לדבר על זה ושבתחילת העונה זה קרה לא דיברתי, אבל כאשר הטעויות הגיעו לרמה שמכבי איבדה כמות נקודות גדולה הנעה בערך בין 15 ל20 נקודות, בלתי אפשרי להתעלם. פשוט בושה. אגב, לא הייתה יד של שפונגין והיה נבדל ברור בגול של פאנטיני(אני לא מבין איך אנשים כאן אומרים שלא היה...).

הגול של מכבי היה יפה, מסירה מצויינת של שירן ייני ובעיטה לא פחות טובה של חיים מגרשווילי, רק חבל שהוא לא מגיע לכאלה הזדמנויות בכל משחק אלא רק לעיתים רחוקות לצערי. גם דולי ג'ונסון מאז שהוא נכנס היה יחסית בסדר ורק חבל שהכניס ליבוריאן כדור למרות שהוא היה בנבדל, אבל לפי דעתי זו יותר טעות של יבוריאן, במקום ללכת אחורה הוא נעמד במקום.

בסך הכל אני מרוצה מהתוצאה. מצד אחד חיפה לא ניצחה אותנו, ומצד שני לא עזרנו יותר מדי להפועל. אני מבסוט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. Don Joan Roman Member

מהילוכים חוזרים ונשנים של המהלכים במשחק מכבי ת"א לא קופחה, בשער השיוויון של פאנטני אכן היה נבדל אבל בשער הפסול של ארבייטמן היה קו אחד.

10. Number 8 Member

המקרה של ארבטמן מאוד גבולי, אני עדיין חושב שכן היה נבדל ויש מחלוקת גדולה בנוגע לזה, דבר שאי אפשר לומר על הנבדל של פאנטיני. כך או כך מכבי שוב קופחה ובאמת שנמאס לי להזכיר את זה כל מחזור...