מחזור 27 בפלייאוף העליון: המאבק על אירופה נפתח מחדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏15/3/19.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@oranfu
    אנטי כדורגל זה בעיניי לשים מהדקה הראשונה את האוטובוס ברחבה ולהמשיך עם זה כשמאבוקה מקבל שלא בצדק אדום. אבוקסיס היה היום יותר גרוע מבלבול.

לגבי ההרכב אני מסכים. אין לי מושג מה וייסמן ואיטורה עשו היום מתחילת המשחק על הדשא. גם לא חולק עליך על הכוונה של בלבול היום קודם כל לא לספוג. בכל זאת, ושם ממשיך הדיון בינינו, אפשר לשחק 5-3-2 יותר התקפי מאשר מה שראיתי היום מבני יהודה. בסופו של דבר חוץ מפריי אין לנו איכות התקפית אמיתית. שועה גם הולך לאיבוד ככה.

EsheD אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

אנטי כדורגל זה לעלות עם נגרים רק בגלל שהם עובדים קשה (כאילו שמי שלא נגר לא עובד קשה).
    אנטי כדורגל זה לעלות במטרה קודם כל לא לספוג.

אבוקסיס הוא פח ובלוף כמו בלבול. אין לי כוונה להתווכח על זה אבל רק אחד מהם הוא כרגע הבעיה שלי.
    שניהם לא יודעים איך להעמיד קבוצה יוזמת והתקפית. ספק רב ביותר אם הם בכלל רוצים.

ברור שגם שועה הולך לאיבוד ככה. אנחנו עולים עם 3 שחקנים שהם לא הגנתיים באופיים. זה מ-א-ו-ד מקל על הקבוצה היריבה להתגונן. בחייאת, תצווףף את האמצע והרגת אותנו. אין בהרכב מי שיכול להכניס כדור עומק, אין בהרכב מי שיכול לבעוט מרחוק, אין בקישור מי שיכול לעשות דאבל פס, אין בקישור מי שיכול לעשות תנועה לעומק.

החרא הזה של 3 שחקני התקפה יכול לעבוד בקבוצה שמחפשת מתפרצות, לא כשאתה הקבוצה שאמורה ליזום. בלבול זה מאמן לרעננה ולא לחיפה.

תעלה עם פריי, תעלה עם שועה, תעלה עם עוואד, תעלה עם פלקושצ'נקו, תעלה עם סאן מנחם בשמאל (או לכל הפחות לא עם עוד בלם כדוגמאת גרשון).

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. avicii Member

העיקר שרצו להכניס VAR רק לפלייאוף העליון,בשביל שהשופטים בישראל יוכלו להתבזות רק בפלייאוף אחד.
    אה,ונגמרה האוננות של התקשורת על בלבול?

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. אצטדיון למכבי Member

ה VAR הזה מעולה.

5. South Boy Member

איך התרנגולים האלה אספו את סילבסטר בחינם ואנחנו נשארנו עם בן שהר ועדן בן בסט אלוהים איך?
    עקיצת השנה ועל הדרך הסמל לכישלון וחוסר ההבנה של חוגג את כללי המשחק.

EsheD ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  6. גלצ Member

ממילא השופט עיוור אבל גם השדר (ארבל)? אי אפשר להנות ממשחק בליגה הזאת.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבוקסיס: "התוצאה מקפחת אותנו".
    */aaarofl*/aaarofl*/aaarofl
    קבוצה עם מאמן פחדן ובונקריסט שבמשך חצי שלם דרש משחקניו לא לעבור את החצי. אלוהים, האיש הזה לא רציני.

8. oranfu Member

יכול להיות רציני. התקשורת פה כל כך מלקקת לו, למה שלא ידבר ככה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  9. Telkiyski Member

מכבי - חדרה, שבת ב16:00, 6500 צופים.

מתי כבר ייבנה המיצי ארנה?

Ajax Amsterdam ו-Jakur אוהבים את זה.
  10. DRORIKO Member

לא חושב שהיתה צריכה להיות אוננות מלכתחילה כמו שאני לא חושב שצריך לחתוך אותו בגלל הפסד אחד

11. avicii Member

הרי ברור שכמו שהיללו אותו כמה יחתכו אותו כזה מהר.

12. Raulito Madridista

כמה נקודות:

1. אני חושב שבכל כלי תקשורת בעולם שהיה לו סבלנות וחשק לכתוב עלינו, יציינו את הפתיחה האיומה עם ה-VAR, הפיאסקו שהיה בישראל, זה היה מתיש ומעייף.
    2. הרבה גולים אתמול(מתחבר גם לפלייאוף התחתון), אבל רמה מאוד נמוכה של כדורגל, הפועל ת"א שהפגיזה במחזורים האחרונים - יצרה הפרש שערים 7+, השלישי הכי טוב בליגה, וגם זה אומר משהו.
    3. לא אשפוט את מכבי חיפה ובלבול אחרי רצף באמת יפה ללא הפסדים, אבל תמיד היה לי סייג לגבי הכדורגל שלה. אני בטוח שלא כדאי לה לתת פלייאוף מהסרטים עכשיו, בדיוק כמו הפועל ת"א בפלייאוף התחתון לדוגמא, כי הסגל הנוכחי, עם כל הכבוד לצעירים, לתשוקה, לתחושה שייתנו יותר, לתלכיד - לא יהיה מספיק טוב למטרות שבשריקת הפתיחה של 2019/20 - ישתנו לחלוטין.
    4. בני יהודה רוב העונה הזו לוקחת את המתנות שמחלקים לה, לא רואה שום סיבה לבוא בטענות ליוסי אבוקסיס, מעניין אם המשחק הזה מחזיר אותה לפורמה והזוי שסילבסטר היה שחקן מת בבית"ר.

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלבול הפסיד את המשחק לפני שהתחיל,בגלל ההרכב ההזוי שהעלה.
    3 קשרים הגנתיים שאף אחד מהם לא יודע לבעוט מרחוק או לתת פס לעומק,שוב וייסמן בהרכב על חשבון רוקאביצה/עוואד (במקרה שלו הבנתי שהוא מתנהג בצורה לא מקצוענית ועם הרבה פרצפוים באימונים),איטורה לא רק שלא יוצא קדימה,הוא גם איטי להחריד,היה ברור שהרכישה שלו סתמית. פריי שיחק עם עצמו אף שחקן לא פתח לו תנועה,והחלוצים נבלעו בהגנה של בני יהודה.
    הבונקר של אבוקסיס לא תירוץ,היינו צרכים לנצח קבוצה שבאה בהרכב חסר ולעשות בונקר, ובמקום זה קיבלנו 2 חתיכות,שבקלות היה יכול להיגמר גם 4-5.

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@EsheD
    לא יודע, לא ראיתי הרבה מצבים לבני יהודה שמחזקים את ההרגשה שלך שיכול היה להיות 5-0. מבחינתי מוזר שברגע שאתה משחק מול עשרה שחקנים הקבוצה שלך מפחדת דקות ארוכות לעבור את החצי. למה לא לשלוט ולנסות להגדיל את התוצאה?

לגבי הדברים האחרים אני מסכים איתך. באמת אין לי מושג למה איטורה פתח אתמול, ושון וייסמן? זה שחקן ששחר רוצה להאריך לו את החוזה. אחר כך לא מבינים למה אין לנו הצלחה...

15. yedidel Member

ראיתי עכשיו את התקציר של מכבי ת"א חדרה, רק אני חושב שהאדום של פוצ'יבה לא היה? איך בדיוק הוא היה יכול לנחות עם הרגל במקום אחר? קשה מאוד ובטח לא מכוון