מחזור 27 בפרמיירשיפ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏24/2/06.

1. city Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41348000/Xxx/_41348060_wba_mid_0506.Xxx ווסט ברומיץ' - מידלסברו

תאריך: שבת, 25 בפברואר.
    שעה:17:00
    איצטדיון: ההות'ורנס.

מידלסברו תגיע לברמינגהאם לקרב על שש נקודות בין שתי קבוצות שנמצאות קצת מעל הקו האדום. מצבה של ווסט ברומיץ' לא מזהיר. הקבוצה נמצאת כרגע במקום ה-17 והיא הצליחה לנצח רק משחק אחד מחמשת משחקיה האחרונים, אך בראין רובסון עשוי להתעודד מסגל השחקנים המלא שיעמוד לרשותו. שני חלוצי הקבוצה, קאנו ודיומנסי קמארה, יחזרו לסגל לאחר שסיימו את משחקיהם בגביע אפריקה לאומות. פול רובינסון יחזור אחרי השעיה והשוער תומאס קושזאק צפוי להתאושש מפציעה בעצם הבריח ולשחק.
    מידלסברו מגיעה למשחק כשהיא נמצאת רק שתי נקודות מעל ווסט ברום במקום ה-16. היכולת של בורו בליגה עד עכשיו הייתה אכזבה רצינית לסטיב מקלארן, אבל דבר אחד שיכול לעודד את סטיב מקלארן הוא היכולת של קבוצתו בגביע אופ"א, בו בורו העפילה לרבע הגמר אחרי הפסד 1-0 ביתי לשטוטגארט, תוצאה שהספיקה לה בעקבות ניצחון החוץ אותו השיגה במשחק הראשון. עוד נקודת אור שממנה מקלארן יכול לשאוב תקווה היא חזרתו הצפויה של עמנואל פוגאטז, המגן השמאלי שהיה מושעה מאירופה. פאביו רושמבאק יעדר עקב פציעת קרסול וג'יימס מוריסון מחלים מבעיה באגן והוא בספק.

http://www.4thegame.com/media/00/02/85/kamara_diomansy_wbfc_profile_2005.Xxx
    דיומאנסי קמארה - חזר מגביע אפריקה ויעמוד לרשות רובסון.

2. Rudess Member

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41348000/Xxx/_41348020_cha_villa2_0506.Xxx

תאריך: 25 פברואר 2006
    שעה: 17:00
    שופט: כריס פוי (סט. הלנס)
    אצטדיון: ואלי (דרום לונדון)

צ'רלטון ואסטון וילה מגיעות למשחק כאשר שתיהן בחלק התחתון של טבלת הפרמיירליג. בעוד שצ'רלטון מחפשת משחק בית שביעי ללא הפסד, הרי שהוילה מחפשים משחק חוץ שביעי רצוף ללא הפסד. צ'רלטון שיחקה ביום רביעי בחוץ נגד ניוקאסל, בזמן שכל אירופה צפתה בצ'לסי-בארסה, עשתה 0:0, ומאזנה בבית ובחוץ הוא זהה בצורה מדהימה: 5 נצחונות, 2 תיקו ו-6 הפסדים. האדיקס ניצחו בבית את וילה רק פעמיים ב-6 המשחקים האחרונים, וזה היה בתוצאה זהה של 3:0 (בעונה הקודמת היה זה פרנסיס ג'פרס עם צמד). אסטון וילה עדיין נאבקת על הגביע האנגלי ותיאלץ ליסוע למשחק חוזר נגד מנצ'סטר סיטי בחוץ. חוסר יציבות היא המילה שמאפיינת את חניכיו של דיוויד א'ולירי, שהביסו מצד אחד 4:0 את בורו בחוץ אך הפסידו 2:1 למגפייז בבית. במפגש הראשון בין שתי הקבוצות העונה , גברו הוילאנס 1:0 על צ'רלטון משער של דיוויס. סמרטין,פאוול ואל-קרקורי אמורים לחזור להרכב במשחק זה. דניס רומדאל,ג'ונתן פורצ'ן וגונזלו סורונדו לא כשירים. בוילה, יעדר הוולשי מרק דלייני עקב פציעה בברך.

http://pub.tv2.no/multimedia/na/archive/00209/Alan_Curbishley__Ch_209934i.Xxx
    קרבישלי, גביע אופ"א מתרחק ממנו גם העונה.

סטטיסטיקת מפגשים כללי:
    ליגה: צ'רלטון 14 נצחונות, וילה 23 נצחונות, תיקו 14 פעמים.
    פרמיירליג: צ'רלטון 3 נצחונות, וילה 8 נצחונות, תיקו פעמיים.

סטטיסטיקת מפגשים בואלי:
    ליגה: צ'רלטון 10 נצחונות, וילה 8 נצחונות, תיקו 7 פעמים.
    פרמיירליג: צ'רלטון 2 נצחונות, וילה 3 נצחונות, תיקו פעם אחת.

3. KirkH Member

Chelsea: Petr Cech , Paulo Ferreira , John Terry , Asier Del Horno , Robert Huth , Shaun Wright-Phillips , Frank Lampard , Michael Essien , Joe Cole , Didier Drogba , Arjen Robben

Subs: Carlo Cudicini , Eidur Gudjohnsen , Claude Makelele , Damien Duff , Glen Johnson

Portsmouth: Dean Kiely , Linvoy Primus , Andrew O'Brien , Matthew Taylor , Richard Hughes , Pedro Mendes , Gary O'Neil , Ognijen Koroman , Benjani Mwaruwari , Lomana LuaLua , Azar Karadas

Subs: Wayne Routledge , Svetoslav Todorov , Sean Davis , Jamie Ashdown , Andres D'Alessandro

המממ... מוזר.

קודם כל, הארי רדנאפ משאיר על הספסל את שון דיוויס דאלסנדרו וראוטלידג'. שלושה שחקנים שלדעתי הם בחלק העליון מבחינת יכולת, במצבת השחקנים של פומפי.
    אבל גם בהרכב עצמו הארי עולה עם שילוב מוזר. שלושה חלוצים, 3 וחצי שחקני הגנה - לא יודע, אומנם החרב שעל הצוואר של הפומפות כבר מתחילה ללחוץ, אבל בכל זאת, נראה לי קצת מופרז כשמדובר במשחק חוץ בגשר.

בצ'לסי מוריניו שוב שולח אותנו למשחק של סבל מסויים כשהוא מעלה בהרכב את רוברט הוט.
    מצד שני, הרכב די התקפי כאשר מקה יורד לספסל וג'ואי קול ישחק במרכז המגרש לצד אסיין ופרנקי. הופעה נדירה לשון רייט פיליפס בהרכב - נקווה שידע לנצל את העניין לטובתו ובעיקר לטובת הקבוצה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/06
  4. Alexander Hleb Member

אז פדרסן העלה את בלקבורן ל 1-0 מול ארסנל...

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קירק ,במקום להתעסק עם הגרמני תמשיכו להתעסק עם הספרדי שקבר אותכם מול בארסה.
    אם לא לתת לו הזדמנויות במשחקים כאלו, אז מתי, ?
    לא טוב לכם למה אתם לא מוכרים אותו ?
    תן לי לענות לך כי גם מוריניו מודע לכישרון העצום של הות!

6. KirkH Member

אני לא מדבר בשם אף אחד חוץ מעצמי - זה שמוריניו מודע לכישרון שלו זה אחלה, זה אף פעם לא מפריע לו לתת תצוגות אימים שגורמות לי להחסיר פעימה או שתיים.

בקשר לספרדי, שוב, אני התרעתי כבר אחרי שני משחקי אימון בארה"ב שיש לו בעייה בצד ההגנתי - אבל הוא לא גרוע כמו שמנסים לצייר אותו. במקרה שלו (בניגוד למקרה של הוט) אני משוכנע שעם הזמן ועם הדקות הוא דווקא כן יצליח להשתפר ולשדר את רמת ההגנה שלו.

אגב, דל הורנו נפצע ויצא מהמשחק עוד לפני סיום המחצית - דאמיין דאף החליף אותו וצ'לסי משחקת עם שחקן פחות מאחורה כי אף אחד מהווינגרים לא יורד יותר מדי... מצד שני, מי צריך מגן שמאלי כשמיקאל אסיין על המגרש?

7. George Best Member

בזיון בגשר, ואני לא מדבר על המשטח.
    בפעם השנייה כבר, שחקן פומפי נפצע, שחקני צ'לסי מטר מהארוע, לא מעיפים את הכדור החוצה אלא תוקפים ומנסים לכבוש, ובפעם השנייה זה כמעט הופך ל0-1.
    גועל נפש, איכסה.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם ביום רביעי הם עשו את זה... אין כמו האציליות של מוריניו.

9. KirkH Member

גם אין כמו המוסר הכפול בין צ'לסי לשאר העולם.

תראו לי קבוצה אחת שעוצרת מהלך התקפי כשהיא 5 מטר מהרחבה עם 6 שחקני התקפה. כמו בכל מקום בעולם, ממשיכים לשחק, וכשמסתיים המהלך בודקים את השחקן.

מילא פציעות במהלכים סטאטיים כשהכדור אצל ההגנה או סתם כשהמשחק תקוע (גם אם הדקה היא ה-91), אבל באמצע מהלך התקפי? אם היו עוצרים בכאלה מקרים לא היה מובקע שער בחיים כי כולם היו עושים הצגות...

10. קינג לדלי Member

החוק הזה חייב לעבור שינוי !
    קחו לדוגמא את האיטלקים השקרנים.בליגה שלהם יש תלונות של מאמנים שאומרים ששחקנים מתחזים בכוונה בשביל לעצור מתפרצות !
    לדעתי השופט הוא היחיד שצריך לקחת החלטה אם לעצור או לא,כי יש הרבה מניאקים בכדורגל.

לגבי הוט ,בכל הפעמים שראיתי אותו הוא היה כל כך גרוע שזה היה מביך.

11. George Best Member

דווקא היום הוט מנע שער בטוח לפומפי כאשר נגיחה לאחור של טרי(טעות קשה), לואה לואה אחד על אחד עם צ'ך אבל הוט העיף לקרן בתאקל נפלא.
    גודיונסן שחקן מצוין, הוא מוכיח זאת בכל פעם מחדש, למה הוא לא פותח בהרכב?

12. KirkH Member

מנע שער והיה יכול לסדר לפחות עוד שניים כאשר פאולים דביליים שלו (אחד באגף ואחד במרכז 25 מטר מהשער) הפכו להזדמנויות סופר מסוכנות שהמרחק ביניהן לשער היה אפסי.

הוא בנוי טוב, הוא יכול לשים גוף על כל שחקן בעולם וגם התיקולים שלו בכלל לא רעים אבל ראיית המשחק שלו והפאולים הטפשיים שהוא נותן לשחקנים שבלי העבירה לא הולכים לשום מקום - הופכות אותו למפגע מהלך.

13. George Best Member

אני שומע בלקבורן 0-1.מפתיע?לא!מפתיע שפדרסן כבש?לא!
    אבל כן מפתיע אותי למה הרוברס לא כבשו עוד שער, ואז אני מגלה שפדרסן נפצע בדקה ה20.

14. Alexander Hleb Member

ונגר החליט שהוא רוצה להגיע לצ'מפיונס רק דרך זכייה בצ'מפיונס...

15. Raulito Madridista

זאת בעצם ארסנל של העונה. הפכפכית. מנצחת בברנבאו ומפסידה בחוץ לבלקברון(אני לא יודע אם המשחק נגמר אבל רשום שזה דקה 90 ואני לא מאמין שארסנל תשווה). כנראה שלא מגיע לארסנל על העונה הבינונית שלה באנגליה, לעלות לליגת האלופות.

צ'לסי אולי יצאה מהמשבר שלה עם 2-0 חלק על פורסמות אבל בלהתחשב שהקבוצה השנייה חלשה להחריד, זו בכלל לא נחמה. רובן שבכושר טוב לאחרונה, כבש היום וזה טוב לצ'לסי. בכל מקרה אני לא רואה אותה עוברת את ברצלונה, היא תעצר בשמינית הגמר. מה עם דמיאן דאף? לא פתח נגד ברצלונה, לא שיחק היום, מה קורה איתו?