מחזור 27: מאבק האליפות צמוד מתמיד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Franco, ‏11/3/17.

1. DRORIKO Member

אגב הגרלת הרבע, אני לא אתנגד לקלאסיקו. אני כבר לא זוכר מתי בפעם האחרונה זה קרה בצ'מפיונס

2. Doritoz FCBJ - RMCF

2011 חצי גמר - מסי הורג אותנו בברנבאו עם צמד (שער דריבל ענק) , מרסלו כובש בקאמפ נואו במשחק די אבוד שנגמר 1-1

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

נכון

4. Raulito Madridista

התפספס לי כאן חלק מהדיון משום-מה, לגבי העונות הקודמות. בעונה שעברה התעוררנו מאוחר מידי, חד וחלק לא היינו ראויים לאליפות. אבל בריצה הטובה בליגה ובעיקר המהפך בקאמפ-נואו - הנחנו את היסודות לדסימה. הכדורגל שלנו בחצי השני של העונה שעברה היה טוב פי כמה מריאל מדריד הנוכחית שהיא בית זונות בכל הקשור למשחק הגנה ויש פקק עצום בהתקפה.
    מצד שני, אני כן חושב שיש מימד של החמצה בשנתיים עם אנצ'לוטי. בעונת הדסימה לדעתי היינו קבוצה סופר-חזקה ומאוזנת, יותר ממה שיש כיום, בעוד בארסה בעונת בכורה פושרת של ניימאר ועונה בה מסי לא היה מבריק מידי. די-מאריה היה האקס-פקטור במרכז השדה, בייל פתח את התיאבון וקרבחאל פרץ נהדר. אבל כן, הובלנו את הטבלה בקלאסיקו השני ותוך שבוע הפסדנו פעמיים. עם נקודה מ-12 בקלאסיקוס ובדרבי לא הגיע לנו. בשנה השנייה של קרלו זו הייתה בעיטה בדלי, התפרקנו בינואר. בקלאסיקו בקאמפ-נואו היינו טובים אבל הפסקנו לשחק אחרי שעה כשקודם לכן החמצנו המון. רצף הנצחונות המטורף נשאר רק כשורה בהיסטוריה.

לגבי הצ'מפיונס, האמת שבשבוע שבו הסרחנו את הדשא במיוחד נגד נאפולי והיינו קרובים להדחה ובארסה עשתה את הקאמבק - גם לי עלה החשק לקלאסיקו. מאמין שהמזל הרע של בארסה בהגרלות יגמר ואצלינו המזל הטוב ייפסק. הרגשתי באותו שבוע שהעונה הזו נגמרה. מסי כבש את השער היפה בקריירה שלו לדעתי בברנבאו בהתאם ליריבה ולגודל המעמד. האדום של פפה היה מרגיז.

Doritoz אוהב/ת את זה.
  5. Raulito Madridista

אמש ננעל המחזור ה-27 בספרד עם תיקו 1:1 בין אוססונה לאייבר. המארחת עדיין נותרה במקום האחרון בטבלה במרחק עצום מחוף מבטחים אבל לפחות שער של קודרו קטע את רצף ההפסדים שלה. חמש דקות קודם לכן קיקה העלה את אייבר ליתרון שלא החזיק מעמד. אייבר במקום השמיני במרחק 8 נק' ממקום המוביל לאירופה. וכעת, הנה ה-11 של המחזור ה-27 בספרד - מאת המארקה:

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/03/13/14894449328088.Xxx

שני הגיבורים של דפור שעזרו לנצח את בארסה בריאזור, לראשונה מאז 2008 - חוסלו וברגאנטיוניוס עם הופעה נדירה - מקבלים מקום של כבוד ב-11 יחד עם הבלם אריבאס - שלושה נציגים בסה"כ. לברצלונה אין אף נציג. לריאל מדריד נציג אחד - כובש שער הניצחון ואיש העונה, סרחיו ראמוס. את החלק ההתקפי משלימים גריזמן שכבש נגד גראנדה וכן אינייאקי וויליאמס מאתלטיקו מדריד. לבילבאו יש שני נציגים כאשר בנייאט הוא הנציג השני וכך גם לאספניול - חאבי לופס הוא הפרטנר בהגנה משחקים גם גאיה מולנסיה. פאצ'קו מאלאבס הוא האיש בין הקורות.

6. Doritoz FCBJ - RMCF

מאז עונת האליפות של דפור לא היו להם כ''כ הרבה שחקנים בנבחרת המחזור...