מחזור 27: רגע לפני משחק העונה ב"ש ומכבי מביסות ושומרות על הסטטוס-קוו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏17/3/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יש התייחסות כי הוא משחק באלופה ונחשב לזר מצטיין במחוזותינו. אתה בתור אוהד אימפריה, אמור לדעת שתמיד מחפשים את הגדול והחזק.

צביטות? אשמח להוכחות, גלישות לרגליים נכון, יש לפעמים שהוא מאחר, מעט, כמו כל כדורגלן, משתמש בידיים, נכון, כמו כל קשר אחורי שמשחק עם פיזיות, בסופו של דבר זה קשקשת בכיינית בעיקר. אין פה שום דבר שהופך אותו לשחקן רשע שבא לגמור לשחקנים קריירה.

באירופה הוא לא קיבל צהובים בתדירות גבוהה, הוכחה מספקת מבחינתי שזה רק בגלל שאנחנו במדינה של דחלילים.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

Sir Alex Ferguson ו-gilad16 אוהבים את זה.
  2. סמואל אטו Member

@לירן
    ומצד שני, יש לך עבאס סואן, חאלד חלאילה, בן רייכרט ועלי חטיב שמשחקים או שזכורים לנו מקבוצות בינוניות-תחתית.

אני מבין שהביקורת כאן היא כלפי שחקן מפתח מהקבוצה שאתה אוהד, אבל לא מעבירים כאן ביקורת על היכולת שלו(שחקן מצויין) או על הקבוצה עצמה( די בטוח שלאף אחד בפורום אין משהו אישי נגד ב״ש), אלא על הפעולות האגרסיביות המוגזמות שלו(ובאופן אישי אני מעולם לא הגבתי על הנושא הזה בכללי, רק על ההודעה הספציפית שטענה שהוא סורס באותו משחק נגד חיפה).

3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא זוכר שמישהו התלונן ככה על נוסא, שחקן גדול וחזק בעצמו שעשה לא פחות הגנה, וגם לנוסא יש את הקטעים שלו.
    צביטות זה חלק שאני אוהב כי רלוונטי בעיקר למשחקים נגד מכבי, הוא תמיד צובט שחקנים שלנו בתחת בלי הסבר נגלה לעין. בפעם האחרונה זה היה גולסה.

הוא לא רשע, אבל כאן משחק ברוטאלי.

נערך לאחרונה ב: ‏22/3/17
  4. Telkiyski Member

בטח שלא היו שחקנים שקיבלו התייחסות כמו אוגו, כי להם הקהל של המדינה לא עשה את התעמולה המבחילה שלו שכולנו מכירים.

גם על איך שסכנין תפתח רגליים נגד באר שבע שמענו כמו שלא שמענו מעולם, אבל מי זוכר בכלל שבפועל הקבוצה של המדינה היא זו שנצחה 6-0 באותו מחזור סיום.

אוגו לא שחקן מלוכלך בצורה יוצאת דופן, בטח לא כמו טבח הבלם לדוגמא, אבל למה שיעשו עליו סרטוני תעמולה.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בקשר לצביטות מבחינתי זו המצאה עד שאני לא רואה... וגם אם קרה מקרה אחד... לא משהו שצריך לציין שמאפיינים משחק, כרגע צביטות זו המצאה (מבלי לפגוע) עד שלא אראה... לא שמעתי מעולם.

כמה פעמים נוסא שיחק כקשר האחורי ביותר במכבי תל אביב?

חוצמזה... מה זה מישהו התלונן? מי התלונן? רז שכניק? כמה אוהדי מכבי תל אביב שהפיצו סרטון משעשע?
    לא שומע תלונות על אוגו מעבר לכך.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  6. Telkiyski Member

אוגו צובט? אוי אוי אוי
    טבח הבלם נוגח ובועט בשחקנים? בקטנה.

ומה זו השטות הזו עם הצביטות? די לחרטט פה שקרים בביטחון. די.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין פה רלוונטיות את מי אני אוהד, מי שעוקב אחריי יודע שצריך אני מעביר ביקורת על מי שאני מוצא לנכון, גם מ"הצד שלי".

עזוב אותי על הסורס נגד מכבי חיפה, זה לא אישיו מבחינתי, אני אישית זוכר 2 מקרים ששרקו לו לא בצדק, אין לי עניין להתבכיין על זה שהוא סורס, אז השופט טעה.. יאללה נקסט.

אני מדבר על המכלול, הוא משחק אגרסיבי, כי זו התכונה הבולטת אצלו, בקמפיין האירופאי, שפטו אותנו שופטים מכל הסוגים, הוא קיבל 3 צהובים, מתוכם אם אני לא טועה 2 על דיבורים ועימותים. לא נראה לי שבאירופה הוא הרשה לעצמו להיות עדין יותר... פשוט שם יש.... תחזיקו חזק..... שחקני כדורגל אשכרה...

Don Joan Roman, Sir Alex Ferguson ו-gilad16 אוהבים את זה.
  8. zivmay Member

בכיינות? אני מבין שאתה לא איתנו, רק מציב לכם את האמת מול הפנים.
    תאמת שזה מוזר, מדברים על זה רק בפורום הזה, ואלו אותם 5-6 אנשים, חוץ מכם, לא שמעתי אף תלונה על המשחק של אוגו.

9. zivmay Member

ואתה רואה את הצביטות האלה דרך מסך הטלוויזיה? חבל שהוא לא נמצא פה בשביל לתבוע אותך דיבה.

10. סמואל אטו Member

עם כל הכבוד למשחקים באירופה זה לא ששם חסרים טעויות שיפוט, שופטים חלשים או שחקנים אגרסיביים שלא מקבל צהובים על פעולות מלוכלכות(מוריניו דחף אצבע לעין של מישהו וזה עבר בשתיקה, נכון שהוא מאמן אבל עדיין).

חוץ מזה, אני לא זוכר שאוגו עשה משהו יוצא דופן במשחקים שלו באירופה. יכול להיות שהוא פחד לנסות את אותם דברים מלוכלכים במשחקים האלה לעומת המשחקים בארץ.

11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

על שאמרתי שהוא צובט?
    עזוב את זה שאפשר לקחת קטע משידור, זה ממש הצחיק אותי. אחלה פרופורציה.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

המשחקים באירופה זה מבחינתי מאוד משקף. כל הנקודה שאנחנו מנסים להעביר שהוא לא מלוכלך. נכון, הוא אגרסיבי. למדינתנו המגוחכת זה אולי אגרסיבי מדי. זה לא הופך אותו לשחקן מלוכלך.

13. Melikson24 Member

אוגו ממש לא צובט וממש לא מלוכלך.
    רוצים לדבר על שחקן מלוכלך, בואו נדבר על בן חיים הבלם, אותו אחד שבכל משחק נותן קטנות עם הברך לראש של שחקן יריבה או קופץ באופן קבוע עם המרפק קדימה.

אם אוגו היה מפרק שחקן כמו שבן חיים פירק את שניר שוקר בזמנו... וואו, איך הייתם רוכבים על זה.

14. Telkiyski Member

פירק אותו והשופט אפילו לא הגיב, אל תשכח.
    אבל טל בן חיים זה לא מעניין, אנחנו עוסקים פה באיך עוזרים לקבוצת ההמונים אחרי הכל, שפי 2 תקציב משל ב"ש לא מספיק לה והיא גם צריכה להיעזר בתעמולות מבחילות מהזרועות שלה בתקשורת.

15. סמואל אטו Member

באמת שאני לא מבין איך זה מקדם את הדיון בכך שפותחים אחד נוסף על שחקן אחר.
    גם בן רייכרט שחקן מלוכלך, אז? זה מצדיק משהו?

מצב נושא:
הנושא נעול.