מחזור 27: רגע לפני משחק העונה ב"ש ומכבי מביסות ושומרות על הסטטוס-קוו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏17/3/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. gilad16 Member

מצדיק לא, אבל אתה השוואת אותו לשחקנים אחרים כמו סואן, חלאיילה וחטיב ודרך השוואות מנסים להעביר נקודה.
    התחיל קמפיין מסוים מצד אוהדי מכבי תא, לא פה, להציג את אוגו כשחקן מלוכלך והבניית המציאות הזו ממשיכה פה שנתפסים על אירועים כמו זה שהתייחסת אליו מהמשחק מול מכבי חיפה.
    הבניית המציאות הזאת חזקה פה בעיקר מצד @orimor2212 שמספר לנו כל מיני סיפורים ואח"כ מתקפל ומתנצל או "הולך לבדוק"
    כמו עם לוח המשחקים שלכאורה סידרו להפועל תא שלמזלנו @amn היה פה לתקן אותו שזה נקבע לפני שידעו שהם יהיו אחרונים.
    כמו עם אירוע האלימות מסמי עופר בגמר גביע שהוא ידע ממקור אמין(!!!) משהו שפתאום הוא לא כל כך בטוח בו (מחכים לעדכון).
    כמו עם כל ניסיונות המאמי הלאומית שלו ועוד, ועכשיו גם עם אוגו והצביטות.
    מה אכפת לו, שיטת מצליח, חלק יתפוס וזה מה שחשוב, במקרה הרע שיעמתו אותו מול מציאות הגיונית יותר הוא יגיד סליחה או אני כבר בודק... הבניית מציאות.

אוגו משחק חזק, חזק מאוד, ויש לו פעם בכמה זמן אירוע מלוכלך, שאפילו המשועממים שהכינו את הסרטון התקשו למצוא.
    אבל הוא לא שחקן מלוכלך וברוב המשחקים הוא לא עושה דבר להצדיק תואר כזה (לדעתי על טב"ח זה היה מכוון ומלוכלך אבל לא מאפיין).
    ואז בגלל ההבניה הזו גם במשחק שהוא לא עושה מחפשים בכוח מקרה שהוא השתחרר משחקן שנתלה עליו בתנועת יד קלה,
    שאחריה השחקן השני התגלגל על הדשא, ולמרות שלא ניתן לראות מה קרה מנסים לטעון שהוא הוריד לו לפנים.

ובשביל שלא תנפנפו את דעתי כי אני אוהד לא אובייקטיבי
    אני לא חושב שמסרסים אותו, אני חושב שיחסית הוא ניצל מצהובים יותר מאשר מקבל לא מוצדקים (לא ברמת הבכי של עושי הסרטון)
    ועדיין גם חושב שספציפית הרבה שופטים שורקים לו על מאבקים כתף על כתף שלא בצדק לדעתי ואני זוכר מקרים נקודתיים כאלו.

2. סמואל אטו Member

אני השוואתי את אוגו לשחקנים אחרים מקבוצות קטנות כדי לבטל טענה שההתעסקות בו היא רק בגלל מעמד הקבוצה בה הוא משחק.
    מה שעשה פה המשתמש(אני לא רואה את השם כרגע) שהזכיר את בן-חיים היה ניסיון מוזר להפוך את הדיון ל-״מכבי נגד ב״ש״ בתחום האגרסיביות.

לגבי השאר, אתה יכול לבדוק ולראות שאני נמנעתי מרוב הדיונים הקטנוניים האלה בין אוהדי ב״ש למכבי ובפרט בנושא אוגו.

3. עידן444 Member

להגיד- "סליחה, טעיתי" זו מעלה. לא דבר שקל לעשות. הרוב כאן גם לא עושים, לדעתי גם כשהם מבינים שהם טועים.
    אם מישהו בא להטעות במכוון זה עניין אחר. לא נראה לי שזה המקרה.

4. Telkiyski Member

לא בא להטעות במכוון, אבל בפועל זה מה שקורה.
    המצאות על אנשי תקשורת שהם "אוהדי הפועל" (דור בלך ויוסיפוסיץ'), סיפורים על לוח משחקי הפליאוף התחתון שנקבע במיוחד עבור הפועל, שאוהד חיפה הוא זה שדקר אוהד ב"ש לפני גמר הגביע ועוד ועוד. זה כבר נהיה סתם מעצבן.

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

על העניין מגמר הגביע שמעתי ממישהו שאני תופס כאמין, הוא עדיין לא החזיר לי תשובה בעניין, באופן שדי מכעיס. שוב, מתנצל אם זה לא נכון, הייתי נחרץ מדי.
    בנוגע ללוח המשחקים העלתי תהייה, וכן, זה נראה לי מחשיד. כשאמיר הבהיר את הנקודה רק ציינתי שזה מטופש לחלוטין בעיני. לא כתבתי "היי תראו עוזרים להפועל", זו צורת התנסחות שמתאימה דווקא לך איתי, ולעוד כמה פה, אבל לא נכנס לזה.

באשר לאוגו - כל הדיון התחיל מזה שטענו שאוגו מסורס, וענינו שזה מגוחך. הדיון מתפזר לכל עבר.
    אוגו הוא לא חלאילה שעיקר תכליתו בעולם היא עבירות מלוכלכות, וגם לא רייכרט שהמוח שלו מוטל בספק, אבל הוא כן לא נזהר על סובביו וכן משחק אובר קשוח, על גבול הברוטאלי, וסובל מפתיל קצר. הוא ניצל מצהובים ואדומים (בעיקר על הצטברות צהובים, פחות אדומים ישירים, למרות שגם זה כן) על ימין ועל שמאל, ולכן לטעון שהוא מסורס זה לא הכי רציני בעולם.
    בסך הכל ציינתי דברים שהוא עושה וניפחתם את זה מעבר לכל פרופורציה (תביעת דיבה על שאמרתי שהוא צובט? מה נסגר עם אנשים? בכלל הוספתי את זה כי זה הצחיק אותי וזה לא כזה נורא).

6. yedidel Member

בסופו של דבר זה פוגע בשחקן הישראלי שמגיע לאירופה או לנבחרת ולא מבין איך לא שורקים לו על כל נפילה כמו בארץ.

7. oranfu Member

אני מצטער אבל הזוי לשים את אוגו באותה רשימה עם השחקנים האלה. אוגו אגרסיבי, השחקנים ברשימה הזאת הם ברוטאלים ואלימים ויש הבדל מאוד מאוד משמעותי בין השניים.

8. סמואל אטו Member

שים את השמות בצד.
    הנקודה היא שגם באירופה מתייחסים לשחקנים אגרסיביים כמה שהם וזה מבטל את הטענה שהוא נחשב אגרסיבי רק כי זו הליגה הישראלית.
    לדרוך על שחקן או לדחוף יד לפנים של מישהו זה ביג no no בכל ליגה באירופה.

9. Melikson24 Member

מדהים שאתם מתעכבים על הליטוף שהביא לקהת (?) כשהתנער ממנו. רק בגלל הטענות האלו רואים כמה אתם לא אובייקטיבים בנושא. זה קורה מדי שבוע ואף אחד חוץ מאוהדי מכבי (כמה מפתיע) לא קשקש על זה בזמן אמת.

מעניין מה הייתם אומרים אם הוא היה נותן את הקטנות שטב"ח הבלם נותן בכל משחק. כנראה הייתם מבקשים להוציא אותו מהחוק בשל אלימות וסיכון היריב.
    אם כבר מדברים, הוא זה שצריך להיות ברשימה המצחיקה שלך.

10. סמואל אטו Member

הדיון הוא על אוגו או על בן-חיים?
    לא הייתי אומר כלום כמו שלא אמרתי כלום עד עכשיו אלא אם כן מישהו דאג להתעסק בזה ולהגיד משהו שעובדתית נראה לא סביר.
    אם אתה קורא למה שקרה שם ״ליטוף״ אז מובן למה יש כאן חילוקי דעות.

11. zivmay Member

לא הצלחת לשכנע אותי באף טענה שלך. ההפך, ההתעקשות שלך על מקרה יחיד ( בזמן שקהת כבר התחיל לטפס עליו כאילו הוא עץ) רק מדגישה לי שאתה כבר משוכנע ואין טעם להתווכח. אתה פשוט שונא את השחקן.

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זיו, אני מתרשם שבמקרה הזה אתה הוא המשוכנע שבעקבותיו אין טעם להתווכח.

13. סמואל אטו Member

אם הסקת מכל מה שכתבתי שאני ״שונא״ את השחקן יש משהו לא בסדר בדרך בה אתה מסיק מסקנות.
    הוא שחקן אגרסיבי שלפעמים מרשה לעצמו יותר מדי, והוא עדיין שחקן כדורגל מצויין. לא מבין מה הבעיה בזה.

14. oranfu Member

שוב, באה פה השוואה לשחקנים ברוטאלים ואלימים. אוגו אגרסיבי. לשחקנים אגרסיביים מתייחסים כמו שמתייחסים לאוגו ולשחקנים אלימים מתייחסים אחרת.
    יכול להיות ששורקים נגדו יותר בגל שהוא הרבה יותר חזק\אגרסיבי משאר השחקנים בליגה (אני באמת שלא שם לב וזה לא מעניין אותי). גם נגד פלט שרקו יותר על עבירות במאבקי גובה רק בגלל שהוא מאוד גבוה. כשפלט יעלה מעל שחקן נמוך לכדור גובה יש יותר סבירות שישרקו לעבירה (גם אם לא היתה) מאשר שאם יצחקי יעלה מעל שחקן גבוה ממנו (גם אם תהיה). למה? עניין של תפיסה. בגלל שלפלט גם ככה יש יתרון גובה מחמירים איתו במאבקים כאלה.
    לצורך העניין, יכול להיות גם ששחקנים נוטים לעשות יותר הצגות מהרגיל כשהם במאבקים עם אוגו כי קל לחשוב שהם נפגעים ממנו פיזית מכיוון שהוא כזה חזק.

15. סמואל אטו Member

יש הבדל בין שחקן גדול שעולה לכדור גובה לבין שחקן גדול שדוחף ידיים לפנים של שחקנים ודורך להם על הגב.

מצב נושא:
הנושא נעול.