מחזור 27: רגע לפני משחק העונה ב"ש ומכבי מביסות ושומרות על הסטטוס-קוו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏17/3/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Butragueño מנהלים

Jose Mourinho hit with ban and fine as Real Madrid are punished for deliberate red cards | Daily Mail Online

חבר'ה, אתם פורצים לדלת פתוחה. זה כשר וזה חוקי והכל טוב.
    רק אמרתי שחבל שלא בחר בדרך קצת פחות גלויה לעין. כדי לפחות למנוע מפסטיבל בתקשורת.

rivaldo ו-Doritoz אוהבים את זה.
  2. Doritoz FCBJ - RMCF

א. תודה, הזיכרון שלי לא חזק בפרטים האלה.
    ב. התקשורת תמצא סיבות לעשות פסטיבלים לכל שטות גם אם אין על מה, אין מה להתרגש.

כמו שכולם אמרו, נקסט. העיקר הניצחון שהושג בצורה משכנעת מול קבוצה קשה, נקווה שהצד יעשה ויחזירו לנו את 2 הנקודות ששדדו לנו.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע איך לאכול את ברק יצחקי ואיתי שכטר.
    מצד אחד, הם דוגמא מבחינתי לכל מה שרקוב בכדורגל הישראלי. שני שחקנים עם כישרון באמת ענק, שאחרי שהצליחו בישראל, עברו לאירופה, נכשלו, ואז חזרו לישראל, הם החליטו שהם עשו את שלהם ונתנו כאן 3 עונות של שחקנים שבעים, כאילו מדובר ביעקובו שבגיל 34 בא לעשות סיבוב פרישה בקובנטרי מהליגה השלישית באנגליה.
    שני שחקנים שהתנהגו בצורה הכי רחוקה ממקצועונות שיש אבל המשיכו לקבל חוזים ומקום בקבוצות גדולות בגלל חברים בתקשורת וקירבה לכל מיני מפורסמים שהמשיכה לשמר את השם שלהם למרות שנים שהם מאכזבים את הקהל שלהם ואת הבעלים שמשלמים להם משכורת.
    והנה השנה, אחרי שכבר הספידו את שניהם, כשהם הבינו שהם כבר לא יכולים לחיות על העבר הרחוק יותר, שזאת ההזדמנות האחרונה שלהם, שגם אלה שקיבלו את השקר שלהם עד היום כבר לא מוכנים יותר, הם פתאום חוזרים לרצות, להילחם, לשרוט, לכבוש.
    מזכיר לי את סיראז' נאסר ודובב גבאי בהפועל באר שבע, שהיו נותנים 5 משחקים טובים בעונה, עד שהחוזה שלהם עמד להגמר ואז פתאום בפלייאוף התחתון נגד הירידה הם התעוררו ונלחמו כמו שלא נלחמו לעולם וכבשו שערים חשובים. הייתי מהתנגדים הגדולים של גבאי ונאסר בהפועל באר שבע, וטענתי כשהם עזבו שזה חלק מהשינוי החיובי שאנחנו עוברים כשאנחנו לא מתפשרים יותר על שחקנים שנותנים 5 משחקים טובים בעונה ומתאמצים רק שהחוזה שלהם על הפרק.
    קשה לי עם שחקנים כאלה, קשה לי להעריך אותם גם כשהם נזכרים לחזור ולהיות מקצועונים, יצחקי ושכטר הם הסמל מבחינתי למה הכדורגל שלנו עדין חובבני ברובו, וחשוב לי לכתוב את זה דווקא בעונה שיצחקי ושכטר התעוררו ושינו גישה בקבוצות שלהם.

4. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

עזבו את השטויות, בית״ר שיחקה כדורגל טוב. נראה שמצאו את האיזון.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

האדום של ורד היה ברור לכולם ברגע כשהוא קיבל את הצהוב הראשון, פשוט ציםיתי שהוא יעשה את זה באיזו נגיעת יד או תפיסת שחקן בחולצה ולא בכזו שכונה.
    היה צפוי ואף רצוי גם. לא צריך לעשות בכלל דרמה מזה.

פ"ת כנראה הגיעה חשיא בעונה הסדירה נראה לי אנחנו הולכים לראות התרסקות שלהם בפליאוך ולא אוםתע אם בית"ר שמשחקת נפלא תתפוס את המקום ה3 שלה

6. Drama2 הסמל מעל הכל

1. הפסד לא טוב בכלל ומאכזב מאוד
    2. ברשצקינג
    3.
    השוואה לא נכונה,
    והדור שלנו מחכה לתיקון,
    אז לשפוט לכף זכות עדיף.

7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Sir Alex Ferguson,

יצחקי נמצא במכבי בזכות חברים בתקשורת וקירבה למפורסמים? החוזה שלו מוארך למרות שהוא מאכזב בעקביות את הבוסים שלו? אתה באמת מאמין שכך מתנהלים הדברים במכבי?

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדברים על הצהוב השני של ורד אבל שוכחים שצהוב ראשון בכלל לא הגיע לו.
    היה שם גם פנדל ברור, לא מקרה ששופט לא ראה שזה משהו שיכול לקרות, השופט ראה ובחר לא לשרוק לא ברור למה.
    ראיתי העונה את השופט הזה בטדי באחד המשחקים שלנו, חלש מאוד.

ההחמצות היום לא הגיוניות ויפה לראות שדני עמוס התחפש היום לטיבו קורטואה.
    סאבו היום כרגיל החמיץ המון אבל הוא מתחיל להיכנס לעניינים, מתישהו הכדורים יתחילו להיכנס.
    קונט זה חבר מעולם אחר ביחס לליגה שלנו ואנחנו מדברים על שחקן שהגיע מהליגה השניה בצרפת, רק מוכיח מה יסודות כדורגל בסיסיים ונתונים גופניים מעולים שווים בליגה הישראלית.

9. סיונרה Member

החוק של הצהובים דפוק לחלוטין, מזל שורד החליט לקבל צהוב על משהו לא מזיק ולא נכנס בשחקן באלימות בשביל אותו דבר. אני לא רואה שום סיבה לכך שהעונש של ההרחקה לא יחול החל מהמשחק הבא.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  10. HapoelRG Member

אם היה משהו שתמיד גרם לי להתפוצץ מצחוק זה כשאמרו לי שמוטי ברשצקי לא מתאים לליגת העל בגלל "פיזיות". קורע.
    כמו שבדיון הלאומית צחקו עליי שאמרתי שהוא השחקן הכי טוב בלאומית (ואמרתי שאני עוד ממעיט מאוד בערכו). וכמו שצחקו פה על @Drama2 כאילו הוא מחזיק ממנו יותר מדי, אתם עוד תראו שהוא גם מעל ליגת העל.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מי אמר? לא זכור לי שאנשים פה חתכו את ברשצקי. תמיד הראה כישרון, יכול להיות שחקן שחקן.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

12. Don Joan Roman Member

מה אתה מתייחס אליו? נשרף לו הלב בכל גול של ברק, הלוואי שהוא ימשיך לאכול עליו את הראש ושברק ימשיך לתת לו סיבה לגבב ערימת שטויות עליו בכל פעם מחדש.

טוב יעשה ברק אם גם ייתן לו אחד בטרנר שיגרום לו לגבב עוד ערימת שטויות, הבחור הזה פעם היה כותב איכותי אבל הוא איבד את הדרך שלו.

Sent from my m3 note using Tapatalk

13. Drama2 הסמל מעל הכל

יש למעלה אופציית חיפוש שבה תוכל למצוא את התשובה

14. ייא Member

מה עשה דסה שספג צהוב בכוונה ?

15. עידן444 Member

לפני שנה התחילו לדבר גבוהה גבוהה על שויינפלד שהשאיר את הפועל במו רגליו בליגה, והעונה אמרו שהוא סתם היה גדול מול הרמה בפליאוף התחתון.
    תפנימו- בין צמרת ליגה לאומית לבין תחתית ליגת העל(וזה אומר מהאמצע ומטה- ההבדל הוא לא כזה גדול. ברשצקי היה בולט בצמרת לאומית? הוא גם בהחלט יכול לבלוט ברמה ממוצעת מינוס בליגת העל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Love Is Red אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.