מחזור 28 בלאומית: סכנין עולה רשמית לליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏13/4/07.

1. הפועל אשקלון Member

הוא התכוון נראה לי ל 5 קבוצות בתחתית ו3 מנוסות מהם

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

באר שבע לא תירד בשום סרט, אבל השחקנים מוכיחים פעם אחר פעם שאין להם כבוד ומגיע לנו להיות במאבקי ההישרדות הרבה יותר ממאבקי העלייה. אנחנו נמצאים איפה שאנחנו נמצאים וצריך להגיד על זה תודה. שחקנים בלי כבוד.

התחתית ממשיכה להפתיע ולעשות דרמות... מישהו היה מוכן להמר שבני לוד ינצחו בטדי? הפתעה גדולה בשבילי וירושלים מסתבכת שוב בגדול, למרות שעדיין צפוף והכל אפשרי. אחי נצרת יצאה מהמקום האחרון בסטייל... ניצחון גדול על עכו ומקפיץ אותה מעל הקו האדום... נצרת עילית נוחתת למקום האחרון אבל שום דבר לא אבוד.
    יש דרמה ענקית בלאומית- והיא בתחתית. אני מקווה שמחר סכנין תבטיח את העלייה ומשבוע הבא ערוץ הספורט יתחיל לשדר את המשחקים המעניינים באמת מהתחתית.

ולסיום ברכות רשמיות לקרית שמונה וסכנין, 2 הקבוצות החזקות והטובות ביותר עלו, 2 קבוצות שהרשימו ברוב מוחלט של העונה, מגיע להן, 2 קבוצות שיוסיפו צבע לליגה (בני סכנין בטוח, לקרית שמונה יש מה להוכיח) ומזל טוב

3. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

אוקי, לא אמרתי שבאר שבע תרד השנה!!! אמרתי שאי אפשר לדעת מה יקרה להם בעונה הבאה!!!

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוצאות טובות לנציגות הערביות שלנו בליגה הלאומית, את האמת מי שהפתיעו אותי הם בני לוד לא ציפיתי שינצחו את הפועל יורושלים שנמצאים בכושר טוב בזמן האחרון, אז אולי שבסוף בני לוד ונצרת ישארו , הכל תלוי בהם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/4/07
  5. -=Messi=- Member

זה רק אני או שהיה שם משהו רקוב רצח? לפני המשחק של אחי נצרת מול עכו כל מי ששלח ווינר בתחנה שם בליינד 2 כי הוא אמר שזה מכור, והם ניצחו 3:1. משהו מאוד מגעיל יש שם

בחתימה של אינטר4מי יש רק לאסולין מספר על החולצה...חח איזה שכונה

נערך לאחרונה ב: ‏14/4/07
  6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחח, עוד לא ראיתי משהו, קלבר רודריגז לפני שנתיים שיחק עם מספר 9 על החולצה ו19 על המכנסיים. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

7. Hammer Member

אני רוצה למות.

8. Love Is Red Member

אם הקבוצה שאני אוהד תמשיך להפסיד אני לא התפלה אם הם ירדו ואני מדבר על הפועל באר שבע שבמשחקים הבאים עד סוף העונה (פרט למחזור האחרון) הקבוצה אמורה לפגוש ארבעה קבוצות תחתית שאם היא מפסידה להם אז הליגה הארצית תהיה קרובה לרגליים של השחקנים.

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין אותכם, נכון שהקבוצה שלכם איבדה את הסיכויים לעלות ונכון שהיא מתחילה להפסיד לקבוצות התחתית אבל תהיו קצת היגיוניים, באר שבע רחוקה מאוד מן הירידה ואני בטוח שהם קבוצה לא כלכך פראיירית שתתן לכל קבוצות התחתית לנצח אותה, וחוץ מזה במחזור האחרון יש לכם משחק נגד סכנין שכבר הבטיחה את העליה שלה ולא יהיה לכם כלכך קשה לנצח אותם.

10. Love Is Red Member

אולי אתה צודק.
    בכל אופן שיהיה לכם בהצלחה מחר מול אשקלון למרות שאני רוצה שאשקלון ישארו אני חושב שחייבת להיות קבוצה מהמגזר הערבי בליגת העל ולכן אני גם רוצה שאתם תנצחו ותעלו בוודאות ליגה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/4/07
  11. XabiAlonso Member

אני עדיין משוכנע שבסוף העונה ניפרד לשלום מבני לוד ואחי נצרת.

12. עד המוות אשקלון Member

הלוואי

נקווה מחר לתיקו..

13. Spanish Weapon Member

הנה, כמו שהבטחתי לכם , גם היום מסע חלוקת הנקודות של ב"ש ליריבותיה ממשיך.

לא הייתי במשחק, אני גם לא מתכוון ללכת עד סוף העונה, מין מחאה אישית משלי על היריקה בפנים מצד השחקנים שבוע אחרי שבוע, משחק אחרי משחק.

הבנתי לפי מי שהיה במשחק שלנדאו פתח עם ההרכב השני ,כנראה בשביל לא לשלם פרמיות נצחון לשחקני ההרכב הראשון שלרובם יש סעיף כזה בחוזה.

העונה נגמרה אחרי המשחק ביום שלישי נגד אשקלון , בקצב הזה הליגה הארצית נראית קרובה מתמיד.

14. קינג לדלי Member

אחי נצרת העיפה ביום חמישי את המסרטן הלאומי יניב אברג'יל ובכך לדעתי נשארה בליגה.
    הגמד המכוער שהוריד כבר 6 קבוצות הועף מהקבוצה.

אין חדר הלבשה שהוא לא יצר בו שכונה,ואין שחקן מקבוצתו שלא שנא אותו.
    הבן אדם הוא אנלפבית שצריך עזרה דחופה.
    ראיתי אותו מנסה לחצות כביש בכפר סבא והוא לא הצליח עד שאיזה זקנה עיוורת באה והעבירה אותו...

15. Don Joan Roman Member

יניב אברג'יל, איך הוא התדרדר
    מכיבוש שער מול פראנ'צסקו טוטי ורומא(בגביע השלום עם בית"ר) עד לכדי כך שהוא נזרק ממכבי אחי נצרת.