מחזור 28 בלאומית: סכנין עולה רשמית לליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏13/4/07.

1. אורדון במכתש Member

אני בדעה שנצרת עילית ואשקלון יירדו...

אשקלון השבוע נגד סכנין שזה משחק עלייה של סכנין
    אשקלון שבוע הבא נגד קרית שמונה שזה משחק העלייה של קרית שמונה.

קצת נדפקו אשקלון עם הסדר משחקים..

2. XabiAlonso Member

לדעתי, דווקא אשקלון ישארו.
    חומר השחקנים שלהם יותר טוב מיריבותיהם לתחתית והם גם בעיצומו של מומנטום חיובי בשבועות האחרונים.

3. Don Joan Roman Member

לאשקלון יש את גאסטון סאנגוי שנמצא בכושר הבקעה מצויין, לאף אחת מקבוצות התחתית אין חלוץ ברמה הזאת ובכושר הזה ולכן לדעתי היא תישאר בסופו של דבר.

4. הפועל אשקלון בדם Member

תראהאחי נכון שאשקלון נתקענה אם שתי משחקים הכי קשים שיכולים להיות אבל אשקלון בבית קבוצה שונה ובחוץ קבוצה שונה אז לכן אני אומר שאשקלון יכולה להפתיע את קרית שמונה פה באשקלון כאשר בבית יש לאשקלון את הקה לשדוחף אותה ומעודד אותה 90 דקות וגם אחרי קרית שמונה יש לה משחקים נגדקבוצות שאיבדו עניין בליגה

בקיצור אני מקווה שאשקלון יישארו ביחד אם ירושלים הקרב על ההישארות יסתיים במחזור האחרון לדעתי

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעקבות היכולת הירודה של הקבוצה וההפסדים אלי זינו מחליט בסיום המשחק אתמול לקנוס את השחקנים ב5 נק' ליגה , לא מספיק שהשחקנים לא רואים משכוררת כבר חודשיים עכשיו הליצן הזה מחליט להרוס אותם עוד יותר.

נפילתה של אימפריה...

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הראל מגיע להם, כל קנס יהיה קטן לעומת מה שמגיע להם. הם מביישים את הסמל, מבזים את המועדון, שמים זין על האוהדים. מגיע לכל אחד וואחד קנס.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים שמגיע להם בשביל שהם יתחילו להתעורר , אבל כשאתה לא משלם להם למה לקנוס ?

זה לא מכבי חיפה , מכבי פ"ת , ת"א וכו' פה אין כסף פה אנשים צריכים לפרנס משפחות ואין להם את היכולות האלה

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הקנס הוא לא בשביל שיתעוררו, בשביל שיכאב להם הכיס כמו שלנו כואב הלב. העונה אבודה, ולשחקנים מגיע לסבול, שלא יהיה להם מה לאכול מצדי.
    מסכים איתך שזה בעייתי שהם לא קיבלו משכורות, אבל האמת לא כואב לי עליהם. שיסבלו.

9. מווו אני פרה Member

מז'תומרת קנס אותם ב5 נקודות ליגה?
    בעל קבוצה יכול להוריד לקבוצה שלו את הנקודות שלה
    חוץ מזה גם אם זה נכון אז אם לב"ש יורדים 5 נקודות אז הם מתקרבים לקו האדום
    הוא רוצה להוריד את הקבוצה שלו ליגה? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

10. הרצליה Member

על נקודות השחקנים מקבלים פרמיות, הכוונה היא שהם יקבלו פרמיות על 5 נקודות פחות ממה שיש להם

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איזה פראיירים אשקלון אלוהים... איך הם לא ניצחו את המשחק הזה? סכנין לא הופיעו למשחק, ההתרגשות כנראה הייתה גדולה עליהם, סכנין הפקירה את ההגנה במשך כל המחצית השנייה (שלחה אותם סתם למעלה.. לא שסכנין לחצה) ואשקלון פעם אחר פעם בזבזה מצבים קורצים להבקיע עוד ועוד שערים. בטוח שבאשקלון היו קונים תיקו לפני המשחק אבל איך שהמשחק היה נראה, אשקלון הפסידה כאן 2 נקודות יקרות. סכנין מכלום וללא כדורגל השיגה את שער השוויון. הפסד של אשקלון.

מברוק סכנין.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מברוק לחבר'ה מסכנין. שם וכאן בפורום. אין ספק, אחת הקבוצות הטובות שידעה הליגה הלאומית בשנים האחרונות.

מגיע לכם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

13. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

לפני המשחק הזה, ראיתי השנה בטלויזיה משחקים של כל 5 הקבוצות שנאבקות בתחתית חוץ מאשקלון.
    עכשיו שראיתי את כולם, אני יכול להגיד לכם רק דבר אחד - לאשקלון לא מגיע לרדת, וההפך: היא שיחקה כמו קבוצת צמרת.
    2 הקבוצות שהכי מגיע להם לרדת העונה הם לוד ונצרת עילית

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בגלל שראית משחק או שניים של לוד או נצרת עילית אתה לא יכול להגיד שמגיע להם לרדת ליגה.

15. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

אני אומר את זה גם לפי התוצאות שהם משיגות