מחזור 28 בלאומית: סכנין עולה רשמית לליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏13/4/07.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לפי התוצאות לוד עם 3 נקודות מעל הפועל ירושלים... אני לא מבין איך אתה קובע שללוד מגיע לרדת ולירושלים מגיע להישאר על חשבונה.

2. Paolo Maldini שחקן ותיקים

מזל טוב סכנין!

3. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

אל תשכח שהיא הפסידה 0-4 לסכנין, 0-4 לאשקלון ו0-6 להפועל ב"ש.
    כל קבוצת תחתית מנצחת בליגה שלה מינימום 3, 4 נצחונות

4. Chievo Member

חזרה מדוחא, ואיזה קיף היה היום :aaa021: :aaa021: :aaa021: :aaarse: :aaarse:

קודם תודה לכל המברכים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx , ברור שבמשחק היום השחקנים התכוננו לחגיגה ולא למשחק כדורגל, אבל בכל זאת קבוצה מלחמת על כל דבר, כל הכבוד להם באמ, לפי דעתי לא מגיע להם לרדת ליגה, כשפתאם התחלנו לשיר "קדוסי אתה אדום" הוא הסתכל אל הקהל וראיתי שהוא באמת התרגש מזה, הלוואי וישאר הבחור הזה, אני יודע שהוא נהנה מכל רגע בסכנין. מעכשיו צריכים לחשוב על משחקי הגביע והמטרה היא להגיע לשלבים מתקדמים במפעל הזה ככל האפשר.
    בסוף נתראה בליגת העל חבר'ה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/07
  5. Spanish Weapon Member

לירן , גם אני חשבתי כמוך עד לפני כמה זמן , אבל אני רוצה שתשים את עצמך במקומם של השחקנים - יש להם חוזה במקום העבודה , הם מתייצבים לאימונים ועל הנייר מקיימים את כל התנאים של החוזה - מגיע להם שכר.

איך שחקן יכול לתת את היכולת המקסימלית שלו כשהוא כבר חודשים על גבי חודשים לא מקבל שכר? איזה ראש שקט יש לבן אדם שמגיע לאימונים בבוקר ויודע שהוא לא יקבל את המשכורת שלו בזמן כמו שצריך ודרוש?

חוץ מזה, בנוגע לקנס הספציפי הזה - אלי ז'ינו צריך לקנוס אך ורק את עצמו , הוא היה אחראי לזה שלנדאו יעלה עם הרכב שני רק בשביל שז'ינו לא יצטרך לשלם פרמיות נצחון לחלק מהשחקנים של ההרכב הראשון אז שלא ייתן פה קנסות כמסווה להתנהלות העלובה והשכונתית שלו.

ברכות לבני סכנין על עלייתה לליגת העל, קבוצה נהדרת , אני חייב להיות כנה ולהודות שבתחילת העונה זלזלתי בצורה נוקבת באוהד קדוסי - אמרתי שאם הוא יעבור את גבול 10 השערים בלאומית אני יאכל את הכובע שלי - אז היום אני אוכל את הכובע שלי ומצדיע לו ולבני סכנין.
    שאפו למאזן גנאיים שנתן את הנשמה שלו לסכנין , גייס מתרימים ועשה הכל בשביל שהקבוצה תחזור לליגת העל.
    ז'ינו - תלמד!

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק כדורגל לא היה, הייתה שם חגיגה לאורך כל המשחק אפילו גם כאשר ספגנו את השער, היום באופן רשמי אנחנו בליגת העל, מגיע לנו נתנו עונה גדולה וללא ספק היינו הקבוצה הכי טובה בליגה, לגבי אשקלון הם לקחו נקודה חשובה ואת האמת לא בגלל שהם כלכך טובים אלא בגלל שסכנין לא שיחקה כלכך טוב, ועוד משהו לחברי הפורום אוהדי אשקלון: זיינתם לנו את המוח באוהדים שלכם אתם טוענים שיש לכם הרבה אוהדים אבל לא ראינו בסכנין יותר מ4 אוהדים שבאו למשחק כלכך חשוב.

7. הפועל אשקלון בדם Member

השידור גרם להרבה אוהדים אשקלונים לא להגיע למשחק וגם 3 וחצי שעות נסיעה כל כיוון אז מה אתה מצפה?

בנתיים אנחנו בתחתית מביאים כל משחק 1000 צופים ומעלה ואתם מקום ראשון בליגה עולים לליגת העל ולא הבאתם יותר מ3000 במשחק עלייה שלכם אז מה אתה מדבר?

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אני מדבר, סיבה ראשונה: סכנין לא עיר גדולה ו3000 צופים למשחק משודר זאת כמות טובה אפילו אם זה משחק עליה, סיבה שניה: אנחנו מזמן הבטחנו את העליה ויש הרבה שלו באו למשחק בגלל שהם בטוחים שנעלה ומעדיפים לחגוג בכיכר השוהאדאא(הכיכר המרכזי בסכנין).

וגם אם המשחק משודר 4 אוהדים אתם מביאים??????? פשוט בושה, אתם דיברתם הרבה על הקהל שלכם ולפחות אני הבנתי על איזה קהל מדובר.

9. אבי סנדור Member

מזל טוב לבני סכנין ולעיר סכנין!!

רק רציתי לומר שאל תשכחו את רעננה...

היא כרגע בכושר הכי גרוע בליגה והיא עוד יכולה לרדת..

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

רעננה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx , אחת הקבוצות שאני אוהב, נכון שלא ניצחנו אותם העונה אבל אני לא יכול לשכוח איך שלא נתנו להפועל ירושלים לנצח לפני 3 שנים ובזכותם עלינו ליגה.

11. הפועל אשקלון Member

אתה לא הבאתם 10 לאשקלון בסיבוב הראשון

לאשקלון בכלל לא מגיע לרדת אשקלון שיחקו טוב מאוד היום ואני לא מבין איך לא ניצחנו
    מחצית שניה סכנין הגיעה למצב אחד והכניסה

12. Spanish Weapon Member

מסכים איתך , אשקלון נראית טוב מאוד לפי מה ששמתי לב בזמן האחרון.

הזר האפריקאי הרשים אותי היום , יש לו חוש התקפי מצויין , מספיק טוב בשביל ליגה לאומית ואפילו לליגת העל.

משהו שכורע לי בעיניים כשאני רואה שחקנים כמו לירון וילנר וגאסטון סאנגוי זה הכרס שלהם - כשהם מזיעים החולצות שלהם נצמדות ורואים עד כמה לשחקנים יש כרס - אם כאלה שחקנים מצליחים לעתל בהגנות ולעשות צחוק מהליגה הזאת אז באמת כל הליגה הזאת היא בלוף אחד גדול.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הודעת הנהלה חגיגית: מי שימשיך מעכשיו הודעות מטומטמות בקשר לקהלים יחסם מהפורום לצמיתות בלי שום הודעה מוקדמת, יחסם ולא יחזור.

14. הפועל אשקלון Member

גסטון סנגוי בא להפועל אשקלון אחרי חצי עונה שלא שיחק והוא עלה במשקל
    הוא התאמן בהפועל ת"א והביאו אותו לאשקלון בשביל שהוא יחזור לכושר וירד במשקל ובנתיים הוא מצויין הוא שחקן גדול היום לא ראיתם את זה אבל תשאלו את האוהדים של ב"ש ולוד שראו אותו במשחקים גדולים
    אני אומר אשקלון לא ירדו גם לא מגיע להם וגם הם טובים והם יצליחו להישאר הם ינצחו את המשחקים הבאים וצריך רק קצת מזל כי זה לא יכול להיות שסכנין פיתאום תשווה בדקה 85 אחרי שהיא לא הגיעה חוץ מהרבע שעה הראשונה שהיא שלטה לאשקלון גם יש סגל מצויין יש הרבה שחקנים טובים לאשקלון יש 3 זרים טובים ועוד כמה שחקנים שיש להם כישרון ולאשקלון גם יש את ההפרש השערים הכי טוב אם תשימו לב לכולם יש מעל -10 ולנו יש +1 וגם אנחנו אף פעם לא קיבלנו תבוסה כמו קבוצות אחרות

15. Spanish Weapon Member

לא פקפקתי ביכולתו של סאנגוי , וגם לא ביכולתו של וילנר, אני מפקפק ברמת הליגה הזאת בכלליות אם שחקנים בעלי עודף משקל וכרסים לא קטנות מצליחים לחגוג בליגה הזאת.