מחזור 28 בלאומית: סכנין עולה רשמית לליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏13/4/07.

1. הפועל אשקלון Member

לאא אני הבנתי אותך אחי רק אמרתי לך שלגסטון זה לא קרס שיש לו זה רק מה שהוא צבר בזמן שהוא לא שיחק והיא מתחילה לרדת לו בהתחלה שהוא בא היא היתה יותר גדולה ולאט לאט הוא יורד ועוד קצת הוא יגיע למשקל שהוא רגיל אליו אבל בכל מקרה הוא רץ כמו סוס

2. תומר22 Member

אני רחוק מלהיות אוהד סכנין, אבל מגיע להם ברכות על העלייה לליגת העל ובעיקר על הדרך והצורה בה זה נעשה. זה לא פשוט לעלות מיד אחרי הירידה, בטח לא לקבוצה ללא מסורת והיסטוריה בליגת העל ועם משאבים די מוגבלים, אבל סכנין עשו את זה בסטייל ודרסו את הליגה ועל כך מגיע להם שאפו.
    יותר ממילה טובה מגיעה לאלישע לוי, אחד האנשים הסימפטיים בכדורגל הישראלי שעשה מהלך ענק בכך שבכלל הגיע לסכנין ובחר סגל שחקנים מתאים לליגה כזו, ובעיקר זרים שעשו את ההבדל לעומת שאר הקבוצות. בלי להתייחס לעלייה מהיבטים פוליטיים, סכנין ראויה לליגת העל, ובכלל כל קבוצה שמסוגלת להביא כמות כזו של קהל למשחקיה(ואני לא מדבר רק על משחק העלייה) עדיפה על נמושות כמו הכח ר"ג.
    הצפון ראוי ליותר מקבוצה אחת בליגת העל וברגע שקריית שמונה תצטרף רשמית, ליגת העל כבר לא תסתיים בחיפה.

3. BJ_LF Member

לאשקלון יש הרבה אוהדים אבל היא לא מביאה למשחקי חוץ כמו הפועל חיפה,סח'נין וי-ם

4. הפועל אשקלון Member

כן אשקלון אין לה הרבה במשחקי חוץ גם אין הסעות ויש הרבה שרוצים להגיע ולא יכולים גם הרבה לא יכולים לבוא בגלל השבת וגם כמעט כל משחק חוץ הוא נסיעה של 2+ כי כל הליגה נמצאת בצפון