מחזור 28 בליגת העל: בית"ר והרצליה עם תיקו בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏13/4/07.

1. Dimitar Berbatov Member

לויטה (אגב, מה השם?), מסכים איתך ב-100%. אוחנה ודנין יכולים לרצות לעזור לבית"ר. אבל אני זוכר אחרי שדנין במו ידיו הוציא תיקו מהפועל בבלומפילד הוא אמר שהנצחון הוא בשביל בית"ר ואוהדיה, זה היה מגעיל. כאילו אכפת לו יותר מבית"ר מאשר בכפ"ס שם הוא משחק.
    אוחנה לפחות יותר חכם מדנין והוא לא אומר את זה בגלוי אבל ברור שהוא ישמח לעזור לנו. אבל באמת אוחנה צריך לחשוב יותר על הקבוצה שלו מאשר על בית"ר.

מכבי ת"א - הפועל כפ"ס: אחלה משחק הולך להיות בבלומפילד היום אחרי הצהריים. מכבי מגיעה אחרי הנצחון המרשים בליגה 2-0 על מכבי פ"ת שהגדיל את הפער מהמקום הרביעי ל-6 נקודות. מכבי גם שיחקה באמצע השבוע נגד הכח של מלמיליאן בסיבוב ט' ונגררה להארכה שם ג'ובאני רוסו בדקה ה-119 העלה את הצהובים לשמינית הגמר שם תפגוש את בני סכנין. בליגה נראה שלמכבי אין הרבה על מה לשחק. היא רק רוצה להגדיל את הפער מהמקום הרביעי עוד ועוד ולהבטיח מקום בגביע אופ"א בשנה הבאה, הרי אליפות היא לא תקח (ואלי כהן, עשיו כבר לא תצליח לשכנע אותי).
    לדעתי אלי כהן יעשה טעות גדולה אם יפתח עם אבי נימני בהרכב. נימני בקושי שיחק 2 משחקים רצוף ועכשיו אלי כהן רוצה להרוג אותו אחרי שכבר הותש בגביע 120 דקות. אלי כהן חייב לתת לנימני מנוחה, לפתוח עם יוסי שבחון במקומו מאחורי פרץ (באמצע, לא בצד) ומרדיקוביץ' כאשר מסיקה ורוסו בצדדים ואיליץ' קשר אחורי. אבל ברור שאלי כהן לא יעשה את זה וימשיך ב 4-5-1 הרגיל שלו (ואל תגידו לי שזה 4-4-2, שלא יעבדו עליכם!).
    כפ"ס מגיעה למשחק פצועה. יבואה, דוארטה, בן לוז, דה סילבה, ידין וזרקו יעדאו מהמשחק היום. בלעדיהם יהיה קשה מאוד לכפ"ס לנצח את מכבי ת"א שרוצה לנצח אותה בפעם הראשונה העונה. בהעדר כל אלה הרבה מהמשחק של כפ"ס יהיה תלוי בג'יזרמו ישראלביץ'. ישראלביץ' המצטיין מבחינתי העונה אצל כפ"ס יהיה שחקן המפתח של כפ"ס. הוא חייב להזין בכדורים את ניסים וכנפו כמו שהוא יודע וגם לאיים על השער, מה שהוא ממש לא מרבה לעשות. יהיה גם מעניין מאוד לראות בכפ"ס את שלו מנשה שחקן מאוד כשרוני שלא מקבל מספיק דקות וכשהוא מקבל הוא מבזבז את הצ'אנס. גם אורן ניסים המחמיץ הכרוני יהיה בסימן שאלה, ללא דוארטה ויבואה הוא חייב לכבוש.
    כפ"ס באה למשחק היום רק כדי להראות כדורגל טוב לקהל ואולי גם לטפס עוד מקום אחב במעלי הטבלה. חוץ מזה כפ"ס גמרה את העונה, אנחנו רק רוצים לראות כדורגל.

מכבי נתניה - מכבי פ"ת: משחק מעניין מאוד צפוי לנו. שתי קבוצות שמאמינות שהם יכולות להגיע לאירופה ולגביע אופ"א. נתניה מגיעה אחרי התיקו 0-0 המשעמם נגד מכבי חיפה בקריית אליעזר. התיקו הזה השאיר את נתניה במקום ה-4 צמודה לחיפה ומכבי פ"ת. נתניה גם הספיקה לשחק ולהפסיד באמצע השבוע לבני סכנין אחרי הארכה. נתניה נראתה זוועה באותו משחק. הקישור לא היה קיים, גולן חרמון נראה כמו בלם ליגה ב' ואיתי שכטר לא פגע. היום נתניה חייבת נקודות לציג גם כדורגל טוב.
    לדעתי ראובן עטר לא עושה נכון שהוא מוריד את איתי שכטר לספסל. שכטר הוא שחקן מאוד מוכשר, נכון שהוא לא נמצא בתקופה טובה. אבל ראבק ראובן, אם היה לך שחקן יותר טוב משכטר והיית מעלה אותו אז בסדר, אבל אוקוצ'ה? נו באמת... מה שכן ראובן עושה נכון שהוא עובר ל 4-4-2 כאשר אוקוצ'ה וסאנוגו בחוד ובונדאה ותמיר כהן בקישור הקדמי. אני גם הייתי פותח עם ימפולסקי שהיה מצוין נגד סכנין, מוריד את תמיר כהן לקישור האחורי ומוציא את אלמוג כהן (אם כל הכבוד, כן?).
    הלוזונים מגיעים אחרי ההפסד למכבי ת"א 2-0 בשיעור. פ"ת עדיין חולמת על גבעי אופ"א ואולי כמו בשנה שעברה גם להגיע לאינטרטוטו ומשם איכשהו לגביע אופ"א. מכבי פ"ת המשיכה לא לשכנע גם בגביע נגד רמת-השרון כאשר רק בדקה ה-89 כבש עומר גולן את שער הנצחון. מבחינת הרכב שום שינוי. פ"ת תמשיך להסתמך על עומר גולן שבהעדר סופו ימשיך להיות האיש בחוד של הלוזונים.
    משחק על אירופה, נתניה חייבת נצחון אחרי ההדחה המשפילה ע"י סכנין. מכבי פ"ת מאמינה שאפשר להגיע לאירופה. רק לא 0-0...

על שאר המשחקים מחר!

2. Nistelrooy Member

בהצלחה למכבי נתניה. משחק לא קל אבל מקווה שנצליח להשיג 3 נקודות. (למרות שרוב הסיכוים לתיקו נראה לי..)

3. Don Joan Roman Member

ההתבטאות של אלירן באמת הייתה אומללה ולא במקום, בכך אני מסכים
    למרות שבתור אוהד בית"ר זה עושה טוב על הלב.

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.liga.co.il/leaguespic/1042574317hpt.Xxx הפועל פתח תקווה - הכח עמידר רמת גן http://www.liga.co.il/leaguespic/1042900960hakoah.Xxx

יום ותאריך: שבת, ה-14/04/07.
    שעה: 18:00 בערב.
    אצטדיון: 'האורווה', פתח תקווה.

המפגש בין הפועל פתח תקווה לבין הכח עמידר רמת גן הוא מפגש נורא מסקרן. מצד אחד, מגיעה קבוצה שנורא רוצה להישאר בליגה ושהיא בונה על שלושת הנקודות במשחק הזה, כדי להמשיך ולשרוד בליגת העל. מצד שני, מגיעה קבוצה שכבר ירדה ליגה ושמדד הספורטיביות שלה והרצון להזיק לאחרות, נמדדים על הפרק.
    בשני המפגשים האחרונים בין הקבוצות, ידה של הכח עמידר רמת גן הייתה על העליונה. 3:1 בסיבוב הראשון ו-2:1 בסיבוב השני.
    מי שצריכה יותר את הנקודות, היא מן הסתם הכח עמידר רמת גן ולכן היא המועדפת לקחת אותן. הפועל פתח תקווה בטח תרצה לשחק על הכבוד, במיוחד במגרש הביתי, אך קשה להאמין שהם יצליחו לעשות משהו מול קבוצה שמשחקת על החיים שלה.

הפועל פתח תקווה - משחקים על הכבוד.
    הפועל פתח תקווה מגיעה למשחק הזה כאשר היא מדורגת במקום ה-12 ובמאזנה 14 נקודות ליגה בלבד. במחזור הקודם הפסידה הקבוצה 4:1 לקבוצת מועדון ספורט אשדוד של אלון חזן.
    הקבוצה יודעת טוב מאוד שהיא ירדה כבר לליגת המשנה ולכן מעתה, המטרה היחידה במשחקים תהיה לשמור על הכבוד של המועדון.
    אייל לחמן, מאמן הקבוצה, צפוי להמשיך ולתת את כפפות השוער הראשון לברק ויסוקר. גם עידן סרור ומאור בוזגלו צפויים לעלות בהרכב.

הרכב משוער: ברק ויסוקר; זאב חיימוביץ', עומרי קנדה, הרצל לוי, מאוז סמיה; צ'ק גדיאגה, עידן סרור, קונסטנק קייפר, יניב לוזון, מאור בוזגלו; מוטי קקון.

http://mad.walla.co.il/archive/315244-5.Xxx
    יצליח לשמור על הכבוד של קבוצתו? עידן סרור.

הכח עמידר רמת גן - רוצים לשרוד בליגה.
    הכח עמידר רמת גן מגיעה למשחק הזה כאשר היא מדורגת במקום ה-11 ובמאזנה ישנן 23 נקודות ליגה. במחזור הקודם הקבוצה הובסה 5:0 בידי קבוצת מכבי הרצליה של פרדי דוד.
    הקבוצה יודעת טוב מאוד שרק נצחון יכול לשמור אותה בתמונת ההישארות בליגה הבכירה ושכל תוצאה אחרת, מבחינתם, יכולה לסמן את הסוף המר. לכן, בקבוצה לא מתפשרים על פחות מנצחון ולשם מכוונים.
    אורי מלמיליאן, מאמן הקבוצה, צפוי לעלות בחוד עם מול גולן ופפי קימוטו, שהרשימו אותו בסיבוב ט' של גביע המדינה באמצע השבוע. מי שיחמיצו את המשחק הם אדיראן גמאן הפצוע, ודודי ליברמן המוצהב.

הרכב משוער: מרשל אודה; ליאור ראובן, רובי רגב, יוסי ביטון, שוקי נגר; סבטי ליפנייה, יוסי רוזן, דן רומן, אבי תקווה,; מור גולן, פפי קימוטו.

http://mad.walla.co.il/archive/315238-5.Xxx
    ימשיך לעמוד בשער הקבוצה. מרשל אודה.

5. לויטה Member

לא אמרתי שזה פסול שאוחנה ירצה לחזור לבית"ר ירושלים, זה טבעי וברור לגמרי, הבעיה היא האופן שבה הוא מתנהל, אי אפשר לעבוד במקום אחד וכל פעם לזרוק רמזים ולכוון למקום אחר.
    כל יומיים מתפרסם טור של אוחנה בוואן על זה ש"האליפות תלוייה בבית"ר", "הקהל של בית"ר לא מלחיץ", לא יכול להיות ההתחנפות הבלתי פוסקת הזאת של אוחנה לבית"ר, לא יכול להיות שאחרי מקרה ישראלביץ' - יצחקי (כן ספורטיבי לא ספורטיבי אני לא נכנס לזה) אוחנה יילך להתראיין ויאמר "לא ספרוטיבי, לפחות יעזור לבית"ר לקחת אליפות", אני לא יודע מה איתך, אותי מעצבנות בתור אוהד של הקבוצה אותה הוא מאמן, התבטאויות כאלה.
    סתם בשביל דוגמא: אני לא ראיתי את שומי מתחנף לקהל של כפר סבא/למועדון בהיותו מאמן כפר סבא או לחילופין את אבי נמני מתחנף לקהל של מכבי תל אביב בזמן היותו שחקן של בית"ר, תחשוב על זה.
    בקשר לדנין, זה לא בדיוק כמו שאתה מציג את זה וגם אני וגם אתה יודעים את זה, תאמין לי שהיום בכדורגל ואפילו בחיים עצמם, אין דברים כאלה, כל קבוצה פועלת אך ורק בשביל האינטרסים שלה.
    אחרי הכל, לא גפני ולא דנין פותחים בהרכב, מה עדיף ? שחקן בית צעיר בספסל או שחקן בגיל 26 מנוסה וותיק יותר בספסל ? אני בטוח שהתשובה השנייה משתלמת הרבה יותר לבית"ר. והנה, כמו שאמרתי לך בהודעה הקודמת, אנחנו כרגע משלמים את שכר הלימוד של דנין, אנחנו חווים את הטעויות שלו שנובעות מחוסר נסיון ואחרי זה, אתם תקבלו את דנין טוב יותר, מנוסה יותר וחכם יותר.
    לגבי עניין משומר, אני לא הבנתי את המושג "דפיקה" שכתבת ממקודם, למה דפיקה ? איפה דפיקה ? חיפה הציעו 350 אלף דולר + גיז'ה, זה בעצם 200 אלף פחות ממכם אבל עם ישראלביץ', ששווה פי כמה וכמה יותר מ200 אלף, ואת זה אפשר לראות השנה.
    ההנהלה שלנו לא מתעסקת בחשבונאות ובדפיקות, אכפת לה מטובת הקבוצה (לקצרה לפחות) ובמקרה הזה, בדיעבד, אתה לא יכול להגיד שלא לקחנו את ההצעה הנכונה.

שמח לראות שלא כל אוהדי בית"ר הם כנראה אותו דבר, אתה בחור אובקטיבי (ואולי גם בואטנג לא עד כדי כך לא אובקטיבי) וזה כיף לראות את זה.
    לגבי החלק האחרון של דבריך, זה גבולי ואולי אפילו טעות, אוחנה ממש ממש לא מסתיר את הרצון לעזור ולחזור לבית"ר.

6. Dimitar Berbatov Member

משחק מעניין מאוד יהיה היום אחר הצהריים באורווה. הכח מגיעה למשחק אחרי שחטפה בראש מהרצליה, 5-0, הפסד או יותר נכון תבוסה שהגדילה את הפער מהרצליה ל-4 נקודות. באמצע השבוע הספיקה לשחק הכח נגד מכבי ת"א בסיבוב ט' בגביע המדינה. הכח באותו משחק הראתה יכולת יוצאת מן הכלל. נתנה פייט נהדר למכבי, הובילה, הביאה את המשחק להארכה ורק ג'ובאני רוסו הדיח את הסגולים. הכח יוצאת מאוד מעודדת מהמשחק נגד מכבי למרות ההדחה וההפסד. אם הכח תמשיך ככה אין שום סיבה שהיא לא תשאר בליגה. למרות שכל הפרשנים כבר הספידו אותה להכח יש סיכוים לא קטנים להשאר בליגה.
    מבחינת ההרכב אורי ממשיך לשחק ב 4-4-2 שעבד מצוין נגד מכבי בגביע עם מור גולן וקימוטו בחוד. בקישור יש להכח שחקנים מסונים כמו יוסי רוזן, אבי תקווה ודן רומן שכבש שער נהדר בבלומפילד.
    אבל מהצד השני לא עומדים קונוסים. הפועל פ"ת תגיע למשחק הזה באחת התקופות הקשות והגרועות של המועדון הגדול הזה מאז ומעולם. השבוע הקטסטרופלי הזה מבחינת פ"ת התחיל בתבוסה לאשדוד. ואם בפ"ת חשבו שיותר גרוע מזה אין הגיעה ההדחה המשפילה להפועל הרצליה, קבוצה מהליגה הארצית, 2-0. דווקא בגלל שפ"ת נמצאת בתקופה גרועה אני חושב שיכולה להיות כאן הפתעה. השחקנים יבואו במוטיבצית שיא להראות לכולם שהם שחקנים כדורגל, ולהלחם על הכבוד שלהם. ולפ"ת יש את היכולות לעשות את זה. יש לה שחקנים מאוד מוכשרים בחלק הקדמי כמו עידן סרור, מאור בוזגלו, יניב לוזון ומוטי קקון הותיק.
    יהיה מעניין, אני חושב שבסופו של דבר הכח תצליח לנצח באורווה. אבל זה ילך קשה, פ"ת תתן פייט, תשחק טוב אבל בסוף תפסיד ולחמן ימשיך לתרץ.

משחק מעניין יהיה בי"א בין שתי קבוצות שחולמות אירופה וחייבות נקודות. אשדוד מגיעה למשחק אחרי שהמשבר שפקד את הקבוצה בחודש-חודשים האחרונים כבר חלף. הקבוצה הביסה את הפועל פ"ת שבוע שעבר 4-1 ובאמצע השבוע העפילה לשמינית הגמר אחרי שהביסה את קריית אתא 3-1. בזמן שכולם מדברים על הולצמן, שריקי ועזרן אני רוצה לתת קרדיט דווקא למסאי דגו. לדעתי מדובר בשחקן אדיר, כשרון בלתי רגיל. דגו נמאצ בתקופה טובה מאוד. בגביע הוא כבש שער יוצא מן הכלל וגם בישל. היום הוא אמור לפתוח בהרכב ויהיה מעניין לראות אם גם נגד יריבה חזקה כמו חיפה הוא ימשיך את היכולת הטובה שלו. אצל אשדוד יש לא מעט בלאגנים. אדיר טובול המגן השמאלי הנהדר של אשדוד נפצע ויעדר מהמשחק היום. מי שצפוי להחליפו יהיה גורה טל. יש גם אפשרות לא רע בכלל שחזן יעבור לשחק עם חמישה שחקני הגנה ובכך יוריד את יוסי אופיר. זה עבד מצוין נגד בית"ר וזה יכול לעבוד מצוין גם נגד חיפה.
    אצל חיפה מגיעים קצת מאוכזבים למשחק אחרי שלפני שבוע סימה הקבוצה בתיקו 0-0 מאכזב עם נתניה שהשאיר את הקבוצה במקום ה-5 בלבד. בחיפה התעסקו השבוע בעיקר בחזרתו לאימונים של אלן מסודי. למרות החזרה לאימונים מסודי לא יפתח בהרכב וגם אל ישותף ככל הנראה ובצדק. מי שצפוי לחזור להרכב הוא יניב קטן שחוזר מפציעה ויחליף את קולאוטי המוצהב לצידו של ארבייטמן הפנטסטי. עוד שינוי מעניין בחיפה, אדורם קייסי חוזר להרכב אחרי תקופה ארוכה במקומו של מגרשווילי.
    יהיה משחק צמרת מעניין. אני מקווה מאוד שאשדוד תפתח עם שלושה בלמים, כך נראה משחק מצוין. אני מעריך שיגמר תיקו 1-1 . אני מקווה לא להתאכזב מהמשחק...

משחק לא קל בכלל מצפה לנו נגד הרצליה. הרצליה מגיעה למשחק אחרי הנצחון הענק על הכח 5-0, נצחון שהגדיל את הפער מהקו האדום ל-4 נקודות. גם ההפסד וההדחה להפועל עכו בסיבוב ט' בגביע המדינה לא ממש מטרידה את הרצליה שעלתה למשחק בהרכב חסר ונתנה מנוחה לשחקנים מובילים. לפחות דבר אחד יכול לשמח אותנו, אוהדי בית"ר. דייוויס הקשר הנהדר של הרצליה יעדר עקב האדום שספג נגד עכו בגביע. מי שצפוי להחליפו יהיה חיים מלכה. גם ללא דיויס הרצליה קבוצה נהדרת. כמו רששום בפריויו, בהעדר דיוויס אין ספק מה השחקן המוביל של הרצליה. עומר בוקסנבוים נמצא בתקופה נהדרת, הוא לא מספיק לכבוש ולבשל, ואם הרצלהי תשאר בליגה זה הרבה בזכותו. עוד שחקנים חשובים מאוד הם כפרי אדרי שהיה נהדר נגד הכח ובחוד כמובן יאניק קאמנןהחלוץ הנהדר ומסטרולביץ' שהיה טוב מאוד נגד הכח.
    אבל אם כל הכבוד להרצילה אנחנו חייבים לנצח היום בטדי לעיני הקהל הביתי. למרות הפער הגדול בצמרת ושהאליפות כבר הובטחה לפני זמן רב עדיין היכולת לא מרשימה. במשחק האחרון נגד בני יהודה נצחנו רק בזכות ברק יצחקי וברוכיאן שנכנסו לקראת סוף המשחק. שמעתי אחרי המשחק נגד בני יהודה פרשנים שאומרים: "מזרחי ניצח את המשחק עם החילופים הנהדרים שלו". WTF?!? מזרחי עשה חילופים רק בגלל חורס ברירה. מזרחי היה חייב לעשות את החילוף הזה כבר בדקה ה-20 ולא לקחת לדקה ה-70 או שבכלל לפתוח מלכתכילה עם יצחקי וברוכיאן בהרכב. בכל מקרה מזרחי יפתח עם יצחקי במקומו של שוונקי ככל הנראה לצד טוטו תמוז שחוזר להרכב במקום עמית בן שושן המאכזב. בקישור שוב פעם אותה רביעיה רגילה. (מישהו מוכן להסביר לי בשביל מה אנחנו צריכים 2 קשרים אחורים?!).
    אני מקווה בסופו של דבר שננצח ואני גם חושב שכך יהיה. אבל שוב פעם לא נרשים, התקשורת תרדוף אותנו ותעביר אלינו ביקורת בצדק. אני מקווה מאוד שזה לא יהיה כך ונתן הצגה. אבל כל משחק אני מקווה לזה ובסוף הכל מפוצץ לי בפרצוף...

אבל תסכים איתי שבניגוד לדנין אוחנה לא עושה את זה בצורה קיצונית כמו אלירן וממה שזכור לי הוא לא דיבר הרבה על הרצון שלא לעזור לבית"ר. אני דווקא זוכר את דנין מדבר על זה יותר ואת אוחנה גוער בו לאחר המשחק נגד הפועל ת"א.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/4/07
  7. REAL MADRID Member

כפר סבא מסיימת בתיקו 2 בבלומפילד וסוגרת לחלוטין את סיפור האליפות, בית"ר תשחק בשבע וחצי והיא יכולה להגדיל את ההפרש ממכבי ת"א.

מכבי חיפה גברה 1-0 באשדוד, שער של קטן. חיפה עדיין לא נראית טוב, אבל היא מגיעה עם ניצחון למשחק נגד בית"ר בגביע במהלך השבוע.

8. לויטה Member

מכבי תל אביב הוכיחו היום כמה שהם בלוף ואיזה בדיחה עצובה הם, לא הצליחו לנצח הרכב שמורכב ברובו משחקנים של ליגה ארצית אבל מי אני שיתלונן ? :]

9. צהוב בנשמה! Member

בלוף?!
    אתה ראית תמשחק שאתה מדבר?
    מכבי שיחקה מעולה!
    מעידה קטנה 5 דקות לסוף, מה לעשות קורה...
    מכבי שחקה היום פשוט מעולה
    יכלנו גם להביע את השלישי והרביעי אבל לא הלך...

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אז חיפה מנצחת 1:0 קטן. קשה מאוד להיות מרוצה מהדרך, הרבה יותר מהתוצאה. לקחנו 3 נקודות במגרש לא קל, ואנחנו מגיעים במומנטום חיובי לקראת המשחק ביום רביעי מול בית"ר. למעשה חיפה שיחקה 10 דקות בהן בעטו למשקוף, רפאלוב וארבייטמן החמיצו מול השוער, וכמובן השער של קטן. החיסרון של קולאוטי הורגש מאוד, לארבייטמן היה קשה מאוד לבד, לדעתי למשומר היה משחק לא טוב, הרבה מאוד התקפות של אשדוד הגיעו מהאגף שלו, בעיקר בשל היכולת הטובה של צ'וקול, שהרבה לעלות להתקפה.
    אבל בשורה התחתונה לקחנו את 3 הנקודות וזה מה שחשוב.

11. Igi Member

שיחקה מעולה מול הפועל כפר סבא ב'.
    בשורה התחתונה, "האירופאים" לא ניצחו את כפ"ס(אוחנה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ) והם צריכים לצפות רק לנס שלא יגמור להם את אשליית האליפות. אגב, אותו אוחנה עדיין לא הפסיד אף משחק למכבי ת"א.

שי, תוכל לספור על יד אחת את הקבוצות שניצחו בי"א העונה. שמח שהפכנו לאחת מהן ושמרנו על רשת נקייה ב-4 משחקים רצופים. סופסוף ההגנה שלנו מוכיחה מה היא שווה באמת.

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/07
  12. Gady Member

אחרי הגול של יצחקי, עכשיו אתם מבינים את החתימה שלי? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בית"ר לא צריכה את המתנות האלה... עוד שער שלא היה ולא נברא... יצחקי בנבדל ברור, ברור מאין כמוהו ואני לא מבין איך קוון לא שם לכזה נבדל ברור, יותר מפתיע שאף אחד מהרצליה לא הראה סימנים של התלוננות...
    בית"ר לא צריכה את המתנות האלה, היא תיקח אליפות גם אם תפסיד היום ותפסיד ב-3 מחזורים הקרובים גם.

אבל תראו את יצחקי... שם מזה שער כמו חלוץ גדול, מה שוונקי היה עושה? אני בטוח שכולכם יודעים.

14. Spanish Weapon Member

יצחקי לוהט במחזורים האחרונים , כל הכבוד לו , מעניין כמה כסף בית"ר יכלה לחסוך על כל החלוצי בלוף שהיא הביאה העונה כשבסוף מי שמביאים את התשואה האמיתית אלה הצעירים הישראלים והמוכשרים.
    גם אם בית"ר תפסיד היום היא יכולה לחגוג אליפות , אין לה פשוט יריבה.

צל"ש למאור בוזגלו , קרן האור מכל הסיפור העצוב של הפועל פ"ת העונה, שלושער מרשים מול הכח רמת גן שמראה עד כמה לשחקן יש כשרון ברגליים.
    אסור לו בתכלית האיסור להישאר בהפועל פ"ת במידה ותרד ליגה.
    אגב, שאלה שמעניינת אותי - אני זוכר שבתחילת העונה חיפה שיחררה את בוזגלו להפועל פ"ת בגלל בעיות משמעת שהיו לו - האם היא השאילה אותו להפועל פ"ת או מכרה אותו?

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/07
  15. REAL MADRID Member

למה אתה חושב שרק עכשיו הבנו את החתימה שלך?
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

מכבי חיפה רחוקה מאוד מלהרשים אבל כנראה שלא נראה את הקבוצה מרשימה עוד בליגה. אני מנסה להיות אופטימי ולהגיד שאולי את היכולת מגביע האופ"א נראה בגביע המדינה אבל גם את זה קשה מאוד לדעת.. אני לא מבין למה ארביטמן מתחיל לרוץ ולהתאמץ רק כשהוא שומע שרוצים להוציא אותו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

איזה ביאוס שאני לא אראה את סיפור המחזור, אני רוצה לראות את התקציר של הפועל פ"ת אבל כמו תמיד השידורים של דיאל מתנגשים לי עם עוד דברים, אך כרגיל, ריאל מעל הכל.