מחזור 28 בליגת העל: בית"ר והרצליה עם תיקו בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏13/4/07.

1. Gady Member

סתם פאשלה גדולה של מזרחי שנתן בכלל לשוונק לפתוח ב-2 המחזורים האחרונים, ולא ליצחקי.
    שאתה מביא זר עם כמות ענקית של כסף, מן הסתם אתה חייב לתת לו לשחק, אבל מה לעשות שתוצרת הארץ עולה על כל הברזילאים האלו.

2. FelaKaT Member

כמה אופייני, שבוע שעבר כולם נעלמו, השבוע כולם שוב צצו. רודפי הצדק שבינכם עד כדי כך עוורים שלא ראו גם את הפנדל שהגיע לבית"ר?

3. Igi Member

המומנטום של הרצליה כמובן יפסק, בית"ר יקחו את השליטה במשחק וינצחו, ואז יגידו שהגיע להם לנצח ולשופטים אין שום חלק בכך. איפה אוהדי בית"ר שיזכירו לנו שלקחו מהם יותר נק' מאשר הביאו?
    אבל האמת, ביום שמכבי ת"א לא מנצחת את המילואים של כפ"ס, אני מקווה כבר שבית"ר תנצח ותפריך את אשליית האליפות. כמו שאמרנו כבר כל כך הרבה פעמים - אין אף קבוצה בליגה שמגיעה לה האליפות, אבל בית"ר הייתה הכי פחות חלשה בליגה וזה לא אשמתם של השחקנים שהשופטים והקוונים עיוורים.
    בכל מקרה, כל הכבוד ליצחקי שממשיך להרשים ולהוכיח לכל מי ששיבח אותו ואמר שהוא השחקן שחסר לבית"ר, בזמן שהיה פצוע.

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/07
  4. צהוב בנשמה! Member

פשוט בושה!
    שוב ארקדי קונה את השופטים.
    170 מיליון לא מספיקים להם?

חבל שמכבי הפסידו במידה ובית"ר תמעד היום זה יהיה בכלל פיספוס ענק!
    אני מקווה לפחות שהפועל לא תנצח את בני יהודה

5. FelaKaT Member

פה, רוצה גם להתערב על זה?

6. Gustavo Boccoli Member

איזה פנדל בדיוק הגיע? על גרשון? זה לא פנדל בכדורגל הישראלי (יכול להיות שבאמת הייתה עבירה), אף שופט לא שורק לזה, פעם אחת ממאה עבירות כאלה תראה פנדל פה בליגת העל. אותו הדבר אפשר להגיד על מה שגרשון עשה לקאמנן. בית''ר הרוויחה עוד גול מטעות של שיפוט, אבל טעות ענקית ממש, אני לא מבין איך הקוון לא ראה את זה. בסוף המחצית יצחקי הלך לדבר איתו והקוון סימן לו משהו, מעניין מה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אוי באמת...

בכל קרן/בעיטה חופשית אני יכול למצוא לך לפחות 2 פנדלים שנעשים ברחבה והשופטים לא תופסים את זה, בכל משחק לכל קבוצה. אתה משווה את זה לשער שלא היה...?

העובדות הן שכמות השערים שבית"ר מקבלת מבתנה היא לא מבוטלת בכלל, משהו שהוא מעבר למקובל אבל עם כל זאת אני בטוח שבית"ר הייתה בכל מקרה כובשת, גם היום וגם במקרים אחרים, פשוט הרגשה לא נעימה שאתה רואה שער לא חוקי. אתה לא מסכים עם זה? אנחנו (אני לפחות) מדבר על כך בכל שער שאני רואה בלי קשר אם זאת בית"ר או לא. אולי אתה מרגיש שכולם פה מתנכלים לבית"ר... לא יודע.

לראות שער שלא היה (כאשר אתה אוהד נייטראלי) זה מבאס ומוריד מהחשק למשחק

8. MHFC Member

נו ו...?
    אז המצלמה קלטה שהגיע פנדל לבית"ר, אתה חושב שלא היו גם תפיסות על שחקני הרצליה? בכל קרן וקרן יש תפיסות ברחבה וככה זה תקף לגבי כל קבוצה וקבוצה, המצלמה פשוט הצליחה לקלוט את הפנדל שהגיע לבית"ר.

ולגבי הניצחון של מכבי חיפה באשדוד, משחק לא טוב שלנו, למרות שניצחנו ורשמנו ניצחון 4 במשחק חוץ העונה, היינו חלשים, לא שיחקנו מסודר, ננתו לאשדוד לתקוף במחצית השנייה כאשר אנחנו נסוגים לאחור, הדבר הטוב שאשדוד לא ניצלה את הלחץ שלה לשערים ואנחנו מרנו את ה-1-0 של יניב מהמחצית הראשונה עד לסיום. הניצחון הזה קירב אותנו עוד יותר לצמרת, אבל עדיין אני לא מאמין שנצליח להגיע למקום ה-3, אומנם אם מדברים על המקום הרביעי אז עוד יש סיכוי טוב. עכשיו צריך להתכונן היטב לקראת יום רביעי מול בית"ר, ולתת את הכל במשחק הזה.

מלך כבר אמרתי? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/4/07
  9. אורדון במכתש Member

בחייך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx

10. Igi Member

בכיף, אבל אני לא מתכוון למשחקים שהשופט טעה ובית"ר בכל זאת ניצחה את המשחק, כי מקרים כאלו אני מאמין שהיו בכל משחק העונה בליגת העל.
    אגב, ממש יפה שאוהד של קבוצה שבדרך לקחת אליפות צריך להזכיר טעויות של השופטים שלקחו לקבוצה שלו נקודות, זה בהחלט מראה עד כמה שהאליפות הייתה שלמה ומוצדקת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

שער לא חוקי שווה הרבה יותר מאשר פנדל בתוך הרחבה. גם במקרה הזה אני יכול בכנות להאמין שלא היה אף משחק העונה בליגת העל שלא היה בו מקרה של פנדל שהשופט לא ראה. ובוא נודה באמת, למרות ששניהם שייכים לאותה קטגורייה של טיפשות של השופטים,

11. FelaKaT Member

ולראות אנשים(ולא רק אנשים, גם את התקשורת ) שיוצאים מהחורים כל פעם שיש טעות שיפוט לטובתה של בית"ר(עזוב טעויות שיפוט, תראה מה היה אחרי המשחק מול כפ"ס)ונעלמים אחרי כל פעם שיש טעות שיפוט לרעתה של בית"ר זה מצחיק ואומר הרבה על אותם אנשים.

אז בסיבוב הקודם בית"ר ידעה לנצח את הרצליה למרות שפסלו לה שער חוקי, והיום היא קיבלה שער במתנה. בית"ר יותר סבלה מהשופטים מאשר נהנתה מהן, רק בגלל ההד התקשורתי והשנאה אליה זה נראה ההפך.

12. TariboWest Member

משחק חלש בין אשדוד ומכבי חיפה, אבל היה כיף לראות את רחמים צ'קול - שחקן תותח.
    רפאלוב חלש מאוד מאז המשחק מול הפועל ת"א, הייתי מספסל אותו למשחק-שניים אבל אין לנו בכלל ספסל.
    למרות שעבאס סואן הוחלף היום דקה 40, הוא הראה פעמיים משהו שהיה חסר העונה אצלו, אצל גזל ואצל אנדרסון - חדירה לרחבה עם כדור.
    לא יודע איך נעשה משהו מול ביתר כשאפילו בוקולי חלש. גם קטן לא היה משהו.

הכח ירדה היום ליגה, לא מגיע להם להישאר ואין מצב כזה בכלל שהם יישארו.
    אם הרצליה לא תשתגע ותעשה מהפכים בסגל, היא תעבור תהליך דומה לזה שעברה כפ"ס שבעונה שרדה בליגה, ועם הבסיס מהעונה שעברה היא נותנת עונה טובה מאוד. יש להרצליה בסיס טוב של כמה ישראלים טובים ולפחות 2 זרים (דיוויס וקאמנאן) ששווים הרבה יותר מקבוצת תחתית.

13. Ofek7 Member

ראיתם איך בניטה הבן זונה קורץ ליצחקי?

שופטים חארות...

2:2 בסוף, בראבו הרצליה!

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/07
  14. אורדון במכתש Member

משחק מעולה של אח שלך...
    בניטה דפוק.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה