מחזור 28 בליגת העל: בית"ר והרצליה עם תיקו בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏13/4/07.

1. Ofek7 Member

איזה פגיעה במשחק של בית"ר-הרצליה פששש...

לא נתן למירוסביץ' לזוז היום...
    בניטה לדעתי יושעה לשבועיים מינימום על זה, הייתי מעיף אותו לקיבינימט על ה"ששש..." ליצחקי בסיום המחצית...

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

קבוצה לגיטמית בליגת העל, פשוט לגיטמית.

3. Igi Member

מישהו יכול להסביר לי את הקטע הזה של איגוד השופטים שבגללו לא יצא היום אדום לקורנפיין(אדום שהיה מונע ממנו לשחק בוינטר,במשחק הקריטי ביותר העונה של הכח עמידר)? הרי אם הוא לא היה מכשיל את השחקן הזה של הרצליה(שבמקרה גם היה צריך לכבוש שלושער היום ולהשתוות לבוזגלו כשחקן המחזור), המהלך היה מסתיים בגול. משמע, קורנפיין עצר שער באמצעות עבירה. איך זה לא אדום..?

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם היה אדום הוא לא היה משחק בגביע יום רביעי.

הרצליה למרות הכל הצליחה להוציא נקודה ובהחלט אין שום צל של ספק למי מגיע להישאר בליגה. אם הכח מפסידה להפועל פ"ת (שוב) בשלב כזה של העונה אז הכח מקומה בליגה הלאומית. ויותר מכך שהכח מקוה בליגה הלאומית אז מקומה של הרצליה, לפחות ע"פ היכולת בגדול העונה, הוא בליגת העל. הרצליה נראית טוב בתקופה האחרונה ואם היא הייתה צוברת נקודות גם בתחילת העונה כמו עכשיו אז הכח הייתה יורדת כבר לפני חודש.

בית"ר שוב מוכיחה איזה מין אלופה היא... אחרי שבשבוע שעבר שיחקה עוד בסדר, שוב היא חוזרת לטדי ולא מצליחה לנצח קבוצה נחותה ממנה פי כמה... שוב.. יש לבית"ר הרבה יותר מזל משכל. מכבי ת"א פראיירית לרוב היא נראית לא טוב ושהיא נראית טוב היא לא מצליחה לנצח...ובגלל זה לבית"ר אין תחרות.

הליגה למעשה חתומה, יש אלופה, יש יורדות, נשארו רק קצת מלחמות על מיוקום לאירופה וזהו....

5. Andrea21 Member

איזה פראיירים מכבי יאללה.

עד שהוא נזכר להכניס את שבחון ומסיקה הוא היה חייב לפתוח איתם.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אגב מילה טובה שכחתי לתת לברק יצחקי, הבחור פשוט פורח כל זמן שהוא משחק, מנצל מצבים בצורה מצויינת לעומת כל הזרים העילגים שהיו בבית"ר העונה, יצחקי ותמוז ביחד זה מתכון להצלחה גם בעונה הבאה בית"ר צריכה לבנות עליהם ולא להביא 2 זרים בעמדה הזאת. להיא חלוץ זר אחד יהיה מספיק בשביל הרוטציה אם באמת בית"ר מתכננת ללכת חזק על אירופה אבל לא צריך יותר מזה. רק שיחפשו בצורה רצינית את הזרים שלהם ולא כמו קבוצה ליגת ז'.

ושמעתי את יוסי מזרחי אומר ש"אי אפשר להנות בבית"ר... בושה שהוא אומר כזה דבר. אולי זה נכון וזה כנראה נכון... אבל מאמן של קבוצה לא אמור להגיד כזה דבר על המועדון שלו. יוסי מזרחי נראה אומלל, סובל, מתחרט על הרגע שהוא עזב את אשדוד.

7. אלי מתחן Member

ואיך המהלך נגמר? בגול.
    משמע מה שהוא עשה לא השפיע בסופו של דבר על כלום. אז לא מגיע לו אדום.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אה....?

ואם הבועט היה מחטיא...?

9. אלי מתחן Member

ומי אמר שהוא היה מכניס אחרי שהיה עובר את קורנפיין?

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

בסדר, הבנתי שאין להמשיך עם הויכוח הזה.

11. Igi Member

סיכמת בצורה הטובה ביותר את הדברים שלו.. ו-וואלה, צודק. אם קורנפיין היה מקבל אדום, בית"ר היא זו שהייתה באה הפעם לקרייה עם שוער שני. כמה חבל שהביזיון הזה ממשיך. נקווה שבכל זאת חוקי ה"קארמה"(למי שמכיר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ) יעשו את שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/07
  12. אלי מתחן Member

אתה הבדיחה.
    קורנפיין קיבל את העונש בפנדל פלוס צהוב. בכל מקרה זה נגמר בגול.
    ואמרתי את זה בכל אחד מהמקרים שהיו גם בלי קשר לבית"ר.

13. Number 8 Member

אחרי ההפסד לחיפה נגמרה אשליית האליפות אז תפסיק להגיד את זה. מאותו רגע, נלחמים על מקום באירופה.
    מכבי היום הייתה כ"כ נאיבית ובגלל זה לא חטפתם עוד שלוש על הראש. מכבי שיחקה טוב מאוד והייתה צריכה לנצח אבל לא השכלנו לעשות זאת ונחכה למחזור הבא. מה שמעניין אותנו זה רק מקום לאירופה, לא שום דבר אחר. מחזיק אצבעות לבני יהודה ביום שני. ג'ובאני רוסו ממשיך עם היכולת הטובה שלו, שטרית עם משחק מעולה רק חבל שנפצע, מסיקה חוזר לכושר טוב ורק משה ביטון הפלופ הגדול של הכדורגל הישראלי. שחקן אפס לא ראיתי הרבה זמן, גם לעשות עבודת הגנה שמבקשים ממנו הוא לא יודע וגם להבקיע.
    לא ראיתי אף פעם אוהד שמזלזל בשחקנים שלו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/4/07
  14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אוקיי זאת דעתך. החוק מחייב פה אדום נקודה.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

2 מטרים מקו השער, הוא לבד, השער ריק. כאילו, כל העובדות האלה לא מתחברות לך יחד לשער קל? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

היום הנצחון של בית"ר ירושלים היה מגעיל מתמיד. לכדורגל הלא מחמיא לקבוצה שטוענת לכתר כבר התרגלנו, אבל לא לראות נבדל כל כך ברור? אין אפילו את הקטע של קו אחד או לא, רואים בבירור שברק יצחקי נמצא בעמדה הרבה יותר קידמית מהבלם של מכבי הרצליה. על הכרטיס האדום שהגיע לאיציק קורנפיין, אין מה להרחיב, כי אני חושב שהטעות ברורה יותר מהקודמת שציינתי.
    אך אם יש משהו שממש מחליא אותי, זה את הקהל של בית"ר ירושלים. אין אפילו צדיק אחד שבא ואומר שהשופטים באמת מחלקים להם מתנות. היום, בתור אוהד מכבי נתניה, אני מודה ומתוודה - השופט נתן לקבוצה שלי מתנה גדולה. אף אחד לא מת מטיפה כנות.
    אם למכבי נתניה היו מחלקים כאלה מתנות, המיקום שלנו היה טוב יותר בהרבה מכפי שהוא עכשיו.
    אבל אני לא רוצה לדבר רק על בית"ר ירושלים, כי מולה שיחקה קבוצה שמגיע לה מאוד שידברו עליה. אני חושב שמגיעות כל המחמאות לקבוצה של פרדי דוד. היא הולכת ומתפתחת כמו הפועל כפר סבא בעונה הבאה ויוצרת לעצמה מוניטין של קבוצה שלא באה לאף משחק ברגשי נחיתות והיא רק רוצה לנצח.

מכבי תל אביב יכולה לצאת נורא מאוכזבת מתוצאה שהשיגה מול הפועל כפר סבא, שאפשר לאמר ששיחקה בהרכב משני. המשחק של הקבוצה הייתה טוב, אבל גם הפועל כפר סבא שיחקה מצוין ולא באה לשמש כתפאורה. אגב, אני רוצה להגיד משהו על ג'ובאני רוסו, ברכותיי. אנשים אולי אומרים עליו שהוא בלוף, אבל הייתי חותם על בלוף כזה במכבי נתניה, שיודע לעשות את הפעולות הנכונות בזמן הנכון.

הכח עמידר רמת גן כנראה ירדה ליגה. אם הפועל פתח תקווה מנצחת בעונה שלמה רק שלוש פעמים וכל שלושת הפעמים הם מול הכח עמידר רמת גן, אז מגיע לה לרדת ליגה. יופי של משחק היה למאור בוזגלו ולדעתי הוא כוכב המחזור.