מחזור 28 בליגת העל: בית"ר והרצליה עם תיקו בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏13/4/07.

1. FelaKaT Member

צודק.

2. Maccabi_Haifa Member

קודם כל אני אוהד חיפה
    לא היה לנו כבר הרבה זמן קבוצה בליגת האלופות אני ירצה באמת מכל הלב שביתר תהיה שנה הבאה בליגת האלופות ודווקא בגלל זה זה מרגיז אותי כל הזמן אמרתי שביתר לא תוכל להגיע ככה לליגת האלופות וברקוביץ עוד יותר חיזק לי את הדברים

לאוהדי ביתר הנורמלים תסתכלו על ההרכב שלכם בהגנה גרשון בנאדו זיו אמסלם

בקישור שחקנים כמו אלברמן ומירוסביץ שלדעתי הוא גם ברמה של אלברמן בערך

עכשיו באמת תגידו לי מה שונה הקבוצה הזאת שבתקציב של 175 מיליון לקבוצות הטובות שהיו כאן בשנים האחרונות כמו חיפה צמפיונס מכבי תל אביב צמפיונס או הפועל באופא שנבנו ב50 מיליון בערך? לדעתי הקבוצות האלה לא רואות את הקבוצה של ביתר השנה.. שחקנים כמו גרשון בנאדו ואלברמן לא שווים תקציבים כאלה

יש לכם פוטנציאל בתקציב כזה לבנות קבוצת צמפיונס ובגלל זה מרגיז

זה שיוסי הביא זרים שהוא בכלל לא רוצה זה לא בעיה של אף אחד ועם כל הכבוד הצלחות באירופה בונים על הזרים וראינו את זה ממכבי חיפה

הבנייה בתחילת השנה הייתה נחמדה הייתה לכם קבוצה ששיחקה כדורגל יותר יפה עם פרננדז פביאני שיחקתם כדורגל מסודר בלי הרבה איבודי כדור היה את ארדילס

בנאדו וגרשון אולי טובים לליגה באירופה הם יקבלו בראש

אני פשוט מסתכל היום על ההרכב של ביתר ואני לא רואה שום שינוי של קבוצה שרוצה להגיע לרמה אירופאית אני רואה את השחקנים הישראלים הטובים של הליגה שלנו כמו שתמיד היה פה שמתאימים לתקציבים שהיו פה סתם אף אחד חוץ מבואטנג והצעירים שהם משהו אחר לא שווים את החוזים שלהם

אני עוד פעם אומר שגם הקבוצה הגדולה של חיפה לא סופרת את ביתר היום

יוסי מזרחי צריך לחזק את ההגנה ההתקפה שם לא מסודרת צריך זרים עם ניסיון

הוא יודע שהוא יקח אליפות השנה לא מזה הוא מודאג הוא יודע מה הציפיות שלו להעפיל לצמפיונס שנה הבאה והוא יודע שזה לא נראה טוב הוא יודע שהוא צריך לבנות קבוצה ברמה גבוה שלא תאבד כדורים כל שנייה שחקנים ששוים את הכסף

אני חוזר קצת על הדברים שאמרתי מקודם שאני חושב שבנו את הקבוצה שנה שעברה בצורה יפה היה הרכב ראשון חזק ששיחק כדורגל יפה אולי היה צריך טיפה חיזוק והיה את הספסל שהיה שם שחקנים כמו בנאדו

מאז שזרקו את פרננדז ופביאני הביאו זרים חדשים יוסי לא הצליח בהם

הוא התחיל להעלות כמה שחקנים שהיו אמורים לשבת על הספסל ובנה עליהם את ההרכב הראשון וזה מה שנהיה ההרכב הראשון של ביתר לא שווה היום תקציב של 50 מיליון להפך הוא שווה פחות מהקבוצות הטובות שהיו פה בארץ בזמן האחרון

דרך אגב גם הדירוג שלכם לא משהו באירופה יש לכם יותר סיכויים שתקבלו קבוצות כמו ארסנל במוקדמות ליברפול או מילאן חיפה השנה כבר לא הייתה מקבל קבוצות גדולות בגלל השנים שהיו לה ובמיוחד זאת היא עלתה בדירוג

בכל מקרה הלוואי שביתר יעלו לצמפיונס

תאמת אי אפשר להשוות את הקבוצה של היום לנעליים של הקבוצה בשנה שעברה אפילו לי אוהד חיפה היא גרמה התלהבות

ממש קבוצה אירופאית הייתה שנה שעברה קבוצה שיכולה בקלות להנכס לליגה הצרפתית חבל שהעיפו את פרננדז

3. a.m Member

בניטה היום החזיר לבית"ר על המפגש הקודם נגד הרצליה ומה שעוד יותר הרגיז אותי זה שוב אותו "חוק" מטומטם שאומר שבגלל שהשחקן הלך הצידה זה צהוב, עכשיו לעזאזל, איך השחקן יעבור את השוער אם הוא לא יזוז הצידה? זו מניעת שער בטוח, אדום שהיה אמור למנוע מקורנפיין לשחק ביום רביעי.

בן זקן מעצבן אותי יותר מדי עם התגובות שלו תוך כדי משחק, כל שריקה, גם אם השחקן של אשדוד שובר רגל לשחקן יריב הוא עושה פרצופים של הנה שוב דופקים אותנו, שיגיד תודה שגוסו לא קיבל אדום על זה שעשה עבירה כשהוא היה שחקן אחרון.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין ספק שהקבוצה הנוכחית נופלת מכמ קבוצות אלופות שהיו לנו בעבר, אבל כאן אנחנו צריכים לתת קרדיט לבית"ר. בית"ר נבנתה משום מקום, היה ברור כמו בכל תהליך בנייה, שלא הכל יהיה מושלם, שיהיו בעיות, ואין מה לעשות בית"ר נפלה חזק בבחירת הזרים הברזילאים אבל כאן צריך לראות איך בבית"ר לומדים מלקחים. אנחנו צריכים לתת לבית"ר את הקרדיט והציפיות מהם הם שבעונה הבאה הקבוצה תיראה הרבה יותר טוב ותרשים יותר, כי בעונה הזאת ברור שבית"ר ממש לא הרשימה, אף אחד.
    זאת קבוצה חדשה, בעונה הבאה בבית"ר ידעו את מי להשאיר ואיפה להתחזק, וככה בית"ר תיראה יותר טוב (אמורה) ויהיו לה גם סיכויים כלשהם להצליח באירופה. הכל תלוי בקיץ, איך תהיה ההתנהלות סביב רכש חדש.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני חושב שהגזמת ובגדול.
    בעונה שעברה בית"ר הייתה קבוצה טובה, אך בטח ובטח שלא הקבוצה הטובה ביותר בליגה. שחקנים כמו תמוז, גרשון, בנאדו, זנדברג למרות העלות הגבוהה שלהם הם משדרגים את הקבוצה, ואולי הדוגמא הטובה ביותר לכך היא איך אחת הסיבות שחיפה ניראת כך השנה. אני מסכים שפרננדז, לאורה ואגנזו היו זרים ברמה גבוהה הרבה יותר משוונקי, טוטו וראמליו אך יש לזכור שכאשר הם הגיעו לקבוצה הוגדל התקציב, זהו לא היה התקציב ההתחלתי שאתה מדבר עליו.

הייתי ממשיך לדבר איתך על הבעיות של בית"ר, על החיזוקים שהם צריכים לעשות אך זה לא מתאים לאשכול הזה. זהו דיון המחזור, הדיון של בית"ר הוא המתאים ביותר לדון בכך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/4/07
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתם קצת לא מבינים את ה"הצידה" הזה. הצידה זה אומר שהשחקן לא קרוב לשער ואז הוא הולך הצידה, לכיוון דגל הקרן יותר מאשר לשער. במקרה הנוכחי זה לא היה ככה, הוא היה בדרך הנכונה לשער ולא היה כאן שום הצידה. באיגוד יודעים שזה אדום ברור אבל ליאני פשוט השתין במכנסיים.

7. Maccabi_Haifa Member

עזוב אותך שטיות אחי בעקרון מה שרציתי להגיד שבנאדו וגרשון זה שחקנים שאנחנו מכירים פה בליגה
    הדבר העיקרי שרציתי להגיד שהקבוצה "המשודרגת" של ביתר עם תקציב של 175 מיליון שרוצה להגיע לאירופה, בהרכב שלה אני לא רואה את ההבדל "האירופאי" הזה שצריך להיות בתקציב כזה 80 אחוז מהשחקנים הם אותם שחקנים שבנו לנו תמיד את הליגה בתקציבים נמוכים יותר
    ביתר בהרכב הזה ככה בחיים לא תגיע לליגת האלופות

8. Don Joan Roman Member

לבית"ר יש חומר ישראלי נהדר, הכי טוב שהיה פה שנים.
    אבל הזרים שלה לא דומיננטים חוץ מבואטנג ולפרקים מירוסביץ' וזו הבעיה של בית"ר, אם הקבוצה תמצא זרים ברמה גבוהה לעמדות שאין לה בהן שחקנים ישראלים ברמה, היא תוכל להיוץ הקבוצה הכי טובה שקמה בכדורגל הישראלי, אם היא לא תמצא זרים דומיננטים, הוא תמשיך להיות קבוצה חזקה אבל לא מלהיבה.

בקשר לשופטים: היום ליאני שפט מצויין, ובניטה החזיר לנו על המשחק בהרצליה.

סה"כ היום בית"ר הייתה במשחק מאוד חלש של כל המערכות בקבוצה מלבד בחור אחד: ברק יצחקי שהוכיח שוב עד כמה הוא היה חסר לקבוצה שלנו בזמן שהוא נפצע ואני מקווה שהוא ימשיך את הכושר הטוב שלו גם במחזורים הבאים וכמובן במשחק הגביע, לפחות הסטאטוס קוו נשמר ועוד מחזור אחד חלף לו.

ד"א לדעתי מזרחי צריך להוציא את בואטנג מההרכב ולתת לרמאליו ואלברמן לשחק יחד מול מכבי חיפה כי בואטנג של החודש האחרון זה ממש לא בואטנג שאנחנו רגילים להכיר, גם את שוונק הייתי מצרף במקום תמוז שהגאואיזם שלו עובר כל גבול.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/4/07
  9. Igi Member

סלח לי על החזרה למקרה הזה, אבל איך זה שליאני שפט מצויין אם באיגוד שוקלים להקפיאו ל-3 שבועות?
    אמנם הוא לא אשם שבניטה עיוור, אבל הטעות הלא מובנת שלו בסיום הייתה קריטית והרסה לו את ההופעה. אפילו באיגוד השופטים אמרו שההחלטה שלו במקרה של איציק הייתה הזוייה. אגב, זו כבר נקודה שנייה שהוא מביא לבית"ר.

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/07
  10. TariboWest Member

בואטנג בתור קשר אחורי הוא אוברייטד. אם משווים אותו לדירסאו מבחינת הגנתית (קשר אחורי זה קודם כל הגנה), אז דירסאו טוב ממנו בהרבה. תכונה חשובה לקשר אחורי זה אחראיות - לא תראה את דירסאו מאבד כדור שיוביל להתקפה מפרצת נגיד. לבואטנג יש את האיבודי כדור האלה, במשחק מול אשדוד למשל זה כמעט נגמר בגול וזאת לא הדוגמה היחידה. 2 כרטיסים אדומים הוא גם קיבל העונה, דירסאו ב-3 שנים קיבל אדום אחד וגם זה לא כחלק מהמשחק (הכאפה למגרלשוילי).
    מה שכן, בואטנג טוב מדירסאו בהתקפה כי במקור בואטנג משחק יותר קדימה (הוא אמר את זה גם בתוכנית של דני ענבר).
    מי שאני מחזיק ממנו זה רומאליו, הוא צריך לשחק יותר. קשר הגנתי טוב.

11. תומר22 Member

יכול להיות שליאני שפט מעולה עד לפנדל, אבל בשער הראשון גם כשהקוון טועה ומטעה לשופט יש את המילה האחרונה. ברגע שהוא שרק לפנדל הוא היה חייב להוציא אדום, מאיפה השטות הזו שהוא הלך הצידה? הוא לא התקרב אפילו לקו והיה בזוית מצוינת לכבוש(בנאדו לא היה מגיע). ליאני הוא פוטנציאל אדיר של איגוד השופטים, אבל עכשיו צריך לשלוח אותו לשפוט במשחקי ההכרעה בליגה הארצית לפני שמחזירים אותו לשפוט את בית"ר בטדי, שיפתח יכולת עמידה בלחצים כדי שבפעם הבאה יהיה לו את האומץ להוציא אדום בטדי בלי למצמץ.

מכבי ת"א הראתה אתמול כמה צמד המילים שהדביקו לה, "מועמדת לאליפות", מגוחך ולא מתאים. קבוצה שמתיימרת לאיים על בית"ר לא מצליחה לנצח הרכב שני של כפ"ס, קבוצה שאין לה על מה לשחק בליגה ושמה את כל יהבה על הגביעים. עם כל הדיבורים על הבלוף הקרוי משה ביטון, נחשפה אתמול בגדולתה בדיחה עצובה נוספת בשם עומר פרץ. כמה דיבורים היו עליו כשהוא נחת בעונה שעברה בהפועל ת"א ופתח עם 4 שערים, נראה היה שמדובר בכישרון גדול, אבל מאז כלום(שער אחד העונה, אם אני לא טועה), הבאתו מהפועל ת"א ושילובו הקבוע בהרכב נראים עכשיו כנפוטיזם מהזן הנחות ביותר, זה שחקן שאין לו מקום בקבוצה כמו מכבי ת"א, בטח לא כשחקן התקפה שתרומתו אפסית.

דבר נוסף שצרם אתמול אצל הצהובים, משחקו של טברטקו קאלה. אין ספק שמדובר בשוער מעולה שנותן עונה פנטסטית, אבל החגיגות אחרי כל עצירה והצעקות הבלתי פוסקות על שחקניו כבר מתחילים לעצבן, במיוחד כשזה מצטרף לכמות טעויות די רצינית בכל משחק מאז ההפסד למכבי חיפה. ראיתי אותו נגד חיפה נותן הצלות אדירות ולצידן טעויות של שוער נערים א', אותו דבר קרה מול הכח בגביע ובהעתק מדויק גם אתמול. הכותרות מהללות את יכולתו ובצדק(בלעדיו מכבי הייתה מדשדשת במרכז הטבלה) אבל נראה לי שזה עלה לו לראש קצת יותר מדי ומישהו במכבי(אובארוב) צריך להנחית אותו מהר לקרקע. קאלה מתפקד כרגע כמו שחקן NBA שנמצא בעונת חוזה, עושה כל כדי להראות כמה הוא גדול באופן אישי וכמה מגיעה לו העלאה, אבל בעקיפין עושה נזק אדיר לקבוצה שלו שבנס לא עלה גם בהדחה מהגביע.

ומה עם קבוצתי, מכבי חיפה? ניצחון חוץ, עוד שלוש נקודות ומשחק רביעי ללא ספיגה, מאז ההדחה מאירופה 10 נק' מתוך 12 והפרש שערים 0-6 , רק שיהיה טוב ביום רביעי.

12. Paolo Maldini שחקן ותיקים

הנבדל אתמול היה אחד הנבדלים הכי ברורים שראיתי בזמן האחרון. מצב כזה של אופסייד צריך לראות גם הקוון, גם השופט הראשי וגם הצופה שיושב בפינת האצטדיון. ביזיון השיפוט בארץ...

13. Don Joan Roman Member

כי האיגוד מושחת ומטומטם, את בניטה צריך להוריד לליגה הארצית, ליאני לא אשם שהקוון שלו הורס לו, הוא בסה"כ שופט מצויין שקרוב לאירועים וברוב הפעמים צודק בהחלטתו.
    בחיים יעקב שטועה בכל משחק שלישי טעות חמורה אף אחד לא נוגע, מעניין למה.

והוא לקח ממנה עוד 3, אז חאלס לבלבל בביצים.

ממש לא נכון, בואטנג של עד סוף הסיבוב השני הוא הקשר ההגנתי הכי טוב שנראה בארץ שלנו, לוקח כל כדור בלי בעיות מיותרות, בסיבוב השלישי חלה אצלו ירידה גדולה.
    בקשר לאדומים, שתיי אדומים של עצבים, זה לא אומר כלום על יכולותיו כשחקן.
    בקשר לרומאליו, שחקן מצויין מבחינה הגנתית שכמעט ולא תורם התקפית, הוא לא פיזי כמו אנסומבו ובואטנג אבל הוא בהחלט חכם יותר ממנו ומבואטנג יחד ויכול לשחק בהרכב של כל קבוצה בליגה בלי בעיות בכלל, הבעיה שלו בבית"ר היא שהגיע בזמן לא מתאים.

אכן הנבדל היה ברור לעין ומאוד ברור, אבל אף אחד לא מזכיר באתמול ליאני טעה גם לרעת בית"ר, בגול הראשון פטי דחף את גרשון ולבית"רים הגיע גם כדור עונשין מ11 מטר, ככה שיצא 2:2 בטעויות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/4/07
  14. Dimitar Berbatov Member

די, די, נמאס כבר לשמוע פה את כל הרודפי צדק. כל פעם קורה שיש טעויות שיפוט, אז מה? נכון שבזמן האחרון זה קורה בעיקר לטובת בית"ר ירושלים. אבל די, תתחילו להבין שיש טעויות שיפוט בכל העולם. תסתכלו על ספרד, אם היו שופטים נורמלים הטבלה היתה נראת אחרת לגמרי.
    אין ספק שהשופט אתמול טעה פעמים. בעפם הראשונה שאישר את הגול של ברק יצחקי שהיה מאופסייד ברור ובפעם השניה שלא שלף אדום לקורנפיין.
    ועכשיו למשחק עצמו, בושה, פשוט בושה. השחקנים אלו אחרי שידעו שאם הם מנצחים אז האליפות חתומה וסגורה. אבל הם במקום לדרוס את הרצליה או לפחות להראות כדורגל חיובי וטוב היו גרועים בעיקר בחצי הראשון. הגול של יא-יא פטי היה אחרי טעות מבישה בהגנה אחרי עירבוביה גדולה. לקראת סוף המחצית הראשונה התחלנו להשתפר, הגעי הגול הלא חוקי של יצחקי שלדעתי גם בלעדיו היינו מתישהו משווים. במחצית השנייה שלטנו והגענו ליותר מצבים בעיקר כאשר ברוכיאן ובן שושן נכנסו. סוף סוף מזרחי הבין שלא צריך שני קשרים אחורים והוציא את אלברמן. רק שזה היה מאוחר מידי, הוא היה חייב לעלות בכזה הרכב כבר בתחילת המשחק או לפחות לעשות חילוף מהיר אחרי שאתה רואה שהקבוצה לא מתפקדת.
    מי שמאוד אכזב והפתיע אותי לרעה במשחק שלו זה אריק בנאדו. בנאדו הוא האחראי הראשי לפנדל אחרי שפיספס את הכדור ולא סגר טוב. בכלל כל החלק האחורי היה חלש היום, הגול הראשון של הרצליה היה כל-כך טיפשי.

ציונים:
    קורנפיין- משחק סביר עד הדקה ה-75. הוא בכלל לא היה צריך להכשיל את מוסטרליץ', לדעתי הוא היה לוקח אתו באחד על אחד כי איציק מעולה באחד על אחד, חבל, 4.5
    יואב זיו- אחד המשחקים החלשים שלו, לא היה מדויק בחלק הקדמי, גם בהגנה היה חלש, משהו לא טוב עובר עליו, הוא חייב לחזור לעצמו, 4.5
    שמעון גרשון- היחיד בכל חוליית ההגנה שתפקד. סגר טוב, גלש יפה לכמה כדורים, 6
    אריק בנאדו- המשחק הכי חלש של בנאדו בבית"ר, השער השני באשמתו הבלעדית והוא בכלל לא הגיע למשחק, 4
    דוד אמסלם- הוא ביחד עם גרשון היו היחידים הטובים בהגנה. עלה למעלה הרבה פעמים, היה מדויק וגם בהגנה היה בסדר, כמה חבל ששנה הבאה הוא פורש, 5.5
    דרק בואטנג- לא הורגש, גם על בואטנג עובר משהו לא טוב. יש לו גם חלקים במשחק שהוא מחליט לבעוט ויהיה מה שיהיה, גם כשלא צריך, חבל הסיבוב הזה הורס לו עונה נהדרת, 4.5
    גל אלברמן- מלכתחילה אמרתי שלא צריך אותו, לא שיש לי משהו עליו אבל לא היה צריך שני קשרים אחורים. סך-הכל היה סביר ולא הורגש, כמו תמיד, 5
    מילבואן מירוסביץ'- איפה מירו שיגיד לי שאני נגדו רק בגלל שהוא על המשבצת של ברוכיאן. בפעם המאה למירוסביץ' אסור לשחק בימין, הוא לא מתאים לכך. בכללי הוא היה חלש, איתן עזריה שיתק אותו (אופק, ריספקט), 4
    מיכאל זנדברג- ממשחק למשחק אני מתעצבן ממנו יותר ויותר. כל הזמן בועט, מנסה לעבור ולא מוסר לחברים. ואחרי שהוא נותן בישול אחרי שהוא חייב למסור כי אין לו שום ברירה אחרת כולם מתלהבים, חוץ מכוח פריצה אדיר אין לו כלום. בישל אתמול אבל חוץ מזה לא היה משהו בכלל, 5
    ברק יצחקי- כמו תמיד מציל אותנו. סוף סוף מזרחי קיבל שכל והוא פתח אתמול בהרכב. רק עכשיו רואים כמה הוא היה חסר לנו. הוא היה נהדר אתמול, כבש פעמים, כאשר השער השני היה שער של חלוץ גדול, 7
    טוטו תמוז- תקופה רעה מאוד עוברת על טוטו. מתעצבן יותר מידי כשהוא מוחלף. מזרחי חייב לתת לו קרדיט כדי שיחזור לעצמו, חלש מאוד, 4.5
    עמית בן שושן- היה טוב כאשר נכנס, עשה כמה דריבלים טובים והיה טוב יותר מאשר במשחקים האחרונים שבהם פתח והיה חלש, 6
    אבירם ברוכיאן- היה טוב מאוד, בישל את השער ליצחקי בצורה נהדרת, הרמה גדולה. הוא חייב לקבל את הכדורים הרבה יותר במקום שיתנו לזנדברג לעבור, 6.5
    שוונקי- לא עשה כלום, לא קיבל יותר מידי דקות.

בסוף נזכה באליפות, אבל זה לא מה שאני רוצה ומה שהאוהדים רוצים. כמו שכולם אומרים, בית"ר תקח את האליפות רק בגלל שהיריבות נאיביות למרות שהם משחקות טוב. יום רביעי גביע, חייבים לנצח בקריית-אליעזר, אולי ברביעי ניתן סוף סוף כדורגל טוב, אני מעדיף את זה במקום לנצח ולעלות.

*כל הכבוד להפעול פ"ת שכמו שחשבתי נתנה משחק טבו מאוד למרות שכבר ירדה ליגה. מאור בוזגלו היה נהדר עם שלושער מדהים , אין ספק שמגיע לו מקום בנבחרת הצעירה ולא רק בגלל המשחק הזה, כל העונה הוא מציג יכולת טובה אבל רק בגלל שהוא בקבוצה קטנה אז לא מתייחסים אליו.
    הכח היתה כל-כך חלשה. היא הגיעה לכמה מצבים אבל ההגנה שלה כל-כך גרועה. דווקא בהתקפה אין לה בעיה אבל בהגנה הרבה מאוד, עם הגנה כזאת אי אפשר להשאר בליגה. רחמים על אורי מלמיליאן, מאמן ובנאדם שאני מאוד אוהב וחבל לי עליו. אני מאוד מקווה ששנה הבאה הוא יהיה המאמן שלנו, הקהל מזוהה איתו (אם כל הכבוד למזרחי, כן?). אבל כמו שאני מכיר את אורי אין סיכוי שהוא יעזוב את הכח, הוא נקשר שם לכולם והוא ל איעזוב אותה דווקא כאשר היא יורדת ליגה.
    נ.ב: איזה שער של גיטה!

*איזה משחק משעמם וחלש היה בקופסא. מכאלה קבוצות התקפיות ציפיתי להרבה יותר. התיקו הזה לא טוב לשתי הקבוצות. הוא מרחיק משמעותית את מכבי פ"ת מגביע אופ"א והוא מקרב מאוד את חיפה לנתניה במאבק על המקום ה-4. ממכבי פ"ת ציפיתי להרבה יותר. הם יודעים שהם חייבים נצחון כדי להתקרב לנתניה וחיפה אבל הם היו אפתיים. כמה מילים גם על עומר גולן, בשבילו עדיף שיתרכז במכבי פ"ת ובמאבקים שלה. אני שומע שמתעניינות בו הרבה קבוצות ושהוא בדרך לחיפה או בית"ר עדיף לו ליתרכז בפ"ת.

*מכבי חיפה עשתה את שלה. נצחון חשוב מאוד בי"א שהוא אצטדיון שקשה מאוד לנצח בו והרבה קבוצות איבדו בו נקודות. משחק גדול של חיפה לא היה אבל מבחינתה היא עשתה את שלה. מגיע כמה מילים טובות לשלומי ארבייטמן. ארסבייטמן נממצא בתקופה מצוינת, אתמול הוא בישל שער נהדר לקטן והוא מבחינתי היה המצטיין.
    אני מאמין שבסופו של דבר חיפה תצליח להשיג את המקום ה-4 ובכך תגיע לגביע אופ"א (אין לי כח להסביר איך מקום 4 מוליך לגביע אופ"א). נתניה לא נראת טוב בתקופה אחרונה, נכון שגם חיפה לא נראת טוב אבל לפחות חיפה לוקחת נקודות.
    כמה מילים על אשדוד. אשדוד כל-כך נאיבים. הם משחקים יפה אבל הם צריכים להבין שלשחק יפה זה לא הכל, צריך גם לקחת נקודות. כמו שזה נראה כרגע אשדוד תסיים עוד עונה במרכז הטבלה ולא יותר מזה, מי זוכר שלפני חודש - חודשיים הם היו במקום השני או השלישי?

*כל הכבוד לכפ"ס. כמו שחשבתי כפ"ס באה לשחק כדורגל יפה. למרות שהיא חסרה את כל-כך הרבה שחקנים חשובים ושחקני מפתח שלה היא שיחקה כדורגל יפה. מכבי ת"א יצאה פראיירית ענקית. היא יכלה לנצח את המשחק בדקות של פתיחת המחצית השנייה אבל היא החמיצה בלי הפסקה ואחרי זה חטפה בראש. מגיע לישראלביץ' כל הכבוד. אני יודע שכבר נמאס לך לשמוע את זה אבל הוא שחקן ענק. חווייה לראות אותו משחק, מעביר מסירות נהדרות, מהיר בטירוף, עוזר בהגנה (לפעמים שלרוב הוא לא מצליח), כדרור נהדר. לדעתי הוא חייב לשחק בקבוצה גדולה יותר. כהמ מילים טובות גם לאורן ניסים. שחקן שאני ממש לא מחזיק ממנו אבל אתמול הוא נתן משחק טוב מאוד. העובדה שיש לו משחק ראש נהדר עזרה לו מאוד והקשתה על הגנת מכבי ת"א.
    כמה מילים טובות לג'ובאני רוסו. כמה שיורדים עליו שהוא לא משחק כדורגל ושהוא כל הזמן שותה הוא נותן עונה טובה. שער שני שלו בשני משחקים והוא השחקן הכי חם במכבי ת"א. הגול שלו אתמול היה נהדר, דאבל פאס עם פרץ ובעיטה נהדרת לחיבורים. אם למככבי יהיה חלוץ ברמה הם ירוצו חזק לאליפות, כרגע הם לא מאיימים עלינו.

15. Don Joan Roman Member

סלח לי אבל החילוף של מזרחי היה מטומטם ופפוליסטי, המחשבה הייתה טובה אבל הביצוע חלש מאוד, מי שהיה צריך לצאת זה דרק בואטנג שנתן משחק מחריד ולא גל אלברמן שהיה סביר ומנע גם שער הרצלייני כשגלש לכדור והוציא אותו ממוסטרליץ' שנייה לפניי שהחלוץ עושה 2:0 וסוגר סיפור.

ד"א אותי זה מאכזב שאנשים במקום לבוא ולדבר על מכבי הרצליה שנתנה משחק מצויין ופייט אדיר לבית"ר ולהתעסק בדברים הטובים, מתעסקים בטעויות שיפוט שבמהלך העונה מתאזנות.